Amerykańska armia buduje anteny do śledzenia UFO na wschodnim wybrzeżu

Kategorie: 

Źródło: collective-evolution.com

Siły Powietrzne USA zbudują na Florydzie nową stację telemetryczną, która będzie wykorzystywać najnowocześniejszy sprzęt do rejestrowania obserwacji UFO, czy raczej UAF jak nazywa je tamtejsze wojsko. Ten rozwój wydarzeń jest najprawdopodobniej związany ze słowami pilota Ryana Gravesa, który utrzymywał że ​​przez ostatnie dwa lata, na wschodnim wybrzeżu Florydy praktycznie codziennie dochodziło do wtargnięć w przestrzeń powietrzną.

Przez dziesięciolecia, Departament Obrony USA kontrolował tę przestrzeń powietrzną ze względów bezpieczeństwa narodowego. Jest to strefa całkowitego zakazu wstępu dla lotnictwa cywilnego. Obiekt składa się z kilku konstrukcji, w tym 30-metrowej wieży z kopułą radaru, dwóch składanych 15-metrowych wież pomocniczych oraz napowietrznej stacji monitorującej z tarasem obserwacyjnym.

Sam sprzęt nie jest tajny, ale dane które będą w nim gromadzone, to zupełnie inna kwstia. W związku z tym, obiekt ten będzie silnie strzeżony przez siły zbrojne Stanów Zjednoczonych.

Otwartość z jaką wojsko USA traktuje teraz kwestie niezidentyfikowanych obiektów latających, znacząco odbiega od tego co znaliśmy do tej pory. O istnieniu tej instalacji, dowiedziano się dzięki inspektorowi budowlanemu, Jeffowi Robertowi Flask. Główny inspektor tego projektu, otwarcie wyznał mu, że instalacja podlega pod bazę Sił Powietrznych Eglin, z zachodniej Florydy. Dowiedział się on również, że firma którą reprezentuje została zakontraktowana do budowy kilku podobnych obiektów wzdłuż innych obszarów przybrzeżnych.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Rumcajs

a napiszę to - to jest mój

a napiszę to - to jest mój zeszłoroczny domysł - myślę że bardzo wielce prawdopodobny.

Chemtrailsy spełniają wiele funkcji na raz.

1. trują

2. zasłaniają słońce (nie nagrzewa sie tak ekosystem od skażenia radiologicznego po tych syfach związanych z odpadami atomowymi i elektrowniach A.)

3. te wszystkie aluminium i inne gówna rozpylone w atmosferze ziemi powodują osiadanie na ich statkach i dzięki temu te ich gówniane nowe radary są w stanie wykryć ich super szybkie statki które przebywają w atmosferze ziemskiej.

 

Z a p r a s z a m - DobreFilmyTu i NewsyZwojny i Bacologia

 

 

Portret użytkownika Rumcajs

nie strasz ludzi - przybysze

nie strasz ludzi - przybysze są tak samo jak ludzie i dobrzy i źli - źli są dla złych ludzi - i mogą ich nawet unicestwić za bezczelne i nikczemne postępowanie w życiu. Dobrym prawym ludziom zauważ że nigdy nic się nie dzieje, a prawie 100% wszystkich wziętych ludzi jest całkowicie sprawna umysłowo i fizycznie i nie mają żadnych odchyłów w psychice. Poczytaj sobie książkę John/a Macka - KONTAKT

Z a p r a s z a m - DobreFilmyTu i NewsyZwojny i Bacologia

 

 

Portret użytkownika Quark

Ziemskie samoloty wyposarza

Ziemskie samoloty wyposarza się w technologię "niewykrywalności" przez radary a oni myślą , że obcy którzy potrafią tu dolecieć nie potrafią się dobrze zamaskować ? Jeśli gdzieś ktoś coś widział to dlatego że oni tak chcieli ! 

Portret użytkownika emel

Jeśli tych obcych "widać", to

Jeśli tych obcych "widać", to w szczególności odbijają lub emitują światło. Więc wchodzą w interakcję z promieniowaniem elektromagnetycznym, więc może też w szczególności z falami radiowymi (o różnych częstotliwościach).

Niewykrywalność ziemskich samolotów nie jest całkowita. Wszystko zależy od odległości do celu i rodzaju (częstotliwości) fal radiowych użytych w radarze.

Portret użytkownika Rumcajs

dokładnie ale nie tylko. Ja

dokładnie ale nie tylko. Ja widziałem  kilka razy - za każdym razem inny. Wystarczy zawołać myslami odpowiednio i nastawić się prawdziwie do tego wydarzenia.  Żadne fantazje nie mają miesca przy czyms takim. 

Mam 2 dowody że potrafią się maskować maksymalnie. 1 Widać ich tylko w podczewieni kamerami. (prawdziwe wielkie trójkątne fest statki ufo) 2. kompletnie nie możliwe do zobaczenia wzrokiem - ale umieją nawet nadać myślami wskazanemu człowiekowi gdzie ma się patrzeć i na chwilę się pokażą - to jest tylko dla wybranych ludzi przez nich - nie są to ludzie słabi i chorzy. Wręcz przeciwnie - mocni psychicznie i zdrowi na umyśle. Zazwyczaj nie palą nie piją nie mają żadncyh debilnych tatuaży - nie biorą narkotyków itp. 

Wiem co piszę - oni są naprawdę tu dla nas - pilnują że tak powiem "woli większości ludzi na ziemi" a większość nei chce żadnych wojen atomowych itd. rozbrajają nawet głowice A w locie dla nas zwykłych szarych ludzi... 

Z a p r a s z a m - DobreFilmyTu i NewsyZwojny i Bacologia

 

 

Portret użytkownika Kutang

Rumcajs masz całkowitą rację

Rumcajs masz całkowitą rację dodam tylko, że niektórym dodatkowo montują pod skórą "coś" co widać, jest wyczuwalne, można tym nawet poruszać i śladu na ciele, blizny żadnej niema - po czasie znika lub zrasta się z ciałem jest niewyczówalne, zapominasz o tym...

Portret użytkownika Kwazar

Czy właśnie obserwujemy

Czy właśnie obserwujemy rzopoczęcie kolejnego etapu zniewolenia ludzi przez elity NWO ? Do niedawna jeszcze III WŚ to był temat KOŃCA Świata a dzisiaj jak się okazuje,to tylko taki straszak na niegrzecznych ? No bo przecież PANDEMIĘ mamy i koniec świata. A klimat ? Ahaa....to też koniec świata.Niejaki Wernher von Braun swojego czasu przepowiedział że w końcu KOSMICI ZAATAKUJĄ bo pomysłów na ściemy zabraknie !!! A ja twierdzę, że lepiej zejść do schronienia pod ziemią i przeczekać WSZYSTKIE dziwności apokaliptyczne, tego światowego padołu.Ten padół właśnie kończy swój żywot a szkoda żeby skończyć i swój własny razem z nim.

Portret użytkownika Patryk Wilk

i cyk przygotowanko

i cyk przygotowanko społeczeństwa pod kontakt z kosmitami. nie mogę się doczekać ludzi na ulicach którzy będą mi wmawiać ze to prawda bo w telewizji i radiu mówili. pozdrówki Smile

Strony

Skomentuj