Amerykańska agencja CDC nie zaleca już stosowania testów PCR do wykrywania COVIDa

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Cicho i zupełnie bez uwagi mediów, amerykański Sanepid - CDC - wycofało PCR jako ważny test. Począwszy od 1 stycznia 2022 (CDC) we wniosku do FDA wycofało poparcie testu RT-PCR. CDC przyznaje, że test PCR nie rozróżnia skutecznie COVID-19 od grypy sezonowej. Foliarze i płaskoziemcy znowy mieli rację !

CDC w końcu przyznaje, że test PCR na covid nie może odróżnić grypy od covida. Instytucja spóźniła się z tą opinią zaledwie 20 miesięcy. W tym czasie testy PCR zostały wykorzystane przez wszystkie rządy ma świecie do nakręcenia ilości rzekomych przypadków zakażeń SARS-CoV-2.

Nowo zaktualizowane wytyczne CDC nie wymagają testowania pod koniec izolacji. Specjaliści z CDC potrzebowali zaledwie dwóch lat, aby przyznać, że wadliwe testy PCR mogą dawać fałszywie dodatnie wyniki nawet do 12 tygodni po zakażeniu.

 

Foliarze od dawna powtarzają to co jeszcze przed erą covidianizmu mówił twórca testu PCR Kary Mullins (zmarł 7 sierpnia 2019), że nigdy nie miał to być test diagnostyczny tylko narzędzie laboratoryjne. Wcześniej testów PCR używano do diagnozowania infekcji wirusa HIV i zniszczono w ten sposób życie wielu osób, czemu Mullins otwarcie się sprzeciwiał.

 

Gdy w 2008 roku WHO ogłosiło poprzednią pandemię świńskiej grypy, uznano, że przypadków zakażeń jest tak wiele, że nie ma sensu testować. Skutkiem tego skupiono się wtedy na promocji szczepień, które skończyły się licznymi skandalami, ciężkimi odczynami poszczepiennymi i zgonami. Było to wtedy gdy rząd PO odmówił zakupienia szczepionek i poszedł drogą, którą w czasach COVID-a poszła Szwecja, czyli nie robił nic, a minister zdrowia Ewa Kopacz grzmiała na dziennikarzy, że nie pozwoli na wstrzykiwanie Polakom preparatów, za które producenci nie biorą żadnej odpowiedzialności.

Najwyraźniej tym razem wyciągnięto wnioski z poprzedniej pandemii i zaprzęgnięto do testów narzędzie laboratoryjne w postaci testów PCR nie nadających się do wykrywania SARS-CoV-2. Na skutek błędnych wskazań miliony ludzi zostało wtrąconych do aresztów domowych. Wpychanie patyka nosem niemal do mózgu stało się też czymś w rodzaju wiz wjazdowych do wielu krajów świata.

 

Mimo najnowszego komunikatu CDC w kwestii stosowania testów PCR nie wiadomo czy na świecie powszechnie zaprzestanie się ich używania. Media głównego nurtu skrzętnie pomijają tą informację epatując wątpliwymi covidowymi statystykami i próbując wzniecić strach u coraz mniej przestraszonych ludzi, a coraz więcej krajów nadal wymaga negatywnych testów PCR nawet od osób zaszczepionych. Jednak taka informacja CDC podana w ostatnim dniu 2021 roku, może też być postrzegana jako pierwsza rysa w szalonym covidowym świecie i być może jest to jakaś jaskółka nadziei dla nas wszystkich, że to wariactwo wreszcie się zakończy w 2022 roku.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Alejakto

Teraz beda nowe testy, prosto

Teraz beda nowe testy, prosto od Bill&Melinda Gates Foundation, tak jakby Gates za malo kasy zarobil dotychczas.

Dziwi mnie tylko ta biernosc owieczek ktore siedzialy wraz ze swoimi dziecmi w areszcie domowym po tescie ktory o kat dupy mozna rozbic i wiedzielismy o tym juz w LUTYM 2020 i teraz gdy maja to oficjalnie ogloszone, to dalej spia... mysle ze taka ich rola w tym zyciu. Nie ma sensu budzic tych ktorzy sie do dzis nie obudzili.

B.Gates ma racje w pewnym sensie mowiac ze trzeba zmniejszych liczbe ludzi na swiecie, bo biorac pod uwage fakt jak duzo osob jest po prostu naiwna i glupia (wierzac w ten cyrk), nie pozostawia wiele do zyczenia.
W tym swiecie sa po prostu zbedni.
Nikomu normalnemu nie sa potrzebne te tepe spojrzenia strachu wystajace zza masek uspionych owieczek.

Portret użytkownika ShamsanYvonne

A ILE KASY ZA TE FELERNE

A ILE KASY ZA TE FELERNE TESTY HIENY CMENTARNE ZWINELY... KAZDY PODROZUJACY SETKI FUNTOW ZA LOT W JEDNA STRONE ETC... PLUG@STWO DIABELSKIE... WIEDZIELI, ZE KRADNA... NA JAK SZEROKA SKALE... Z JAKA PREMEDYTACJA I SWIATOWA STRATEGIA OKRADANIA CIEZKO PRACUJACYCH LUDZI... GADY TE ZLODZIEJSKIE, GNIDO MASONSKIE, NIE ZASLUGUJA NA SPLUNIECIE...
TRZEBA WYTOCZYC IM SPRAWE ZA GLOBALNE ZLODZIEJSTWO!!!

Portret użytkownika biatel

Podniecanie się tym

Podniecanie się tym komunikatem jest niezdrowe. Po pierwsze pochodzi z 21 lipca 2021. Po drugie rekomendowany obecnie "The Flu SC2 Multiplex Assay is a real-time reverse transcription polymerase chain reaction (rRT-PCR) test. The Flu SC2 Multiplex Assay contains three primer/probe sets (InfA, InfB, and SC2) that target the RNA of influenza A virus, influenza B virus, and SARS-CoV-2 virus, respectively." Technologia pozostaje ta sama, dołożono możliwość jednoczesnego wykrywania grypy w dwóch wariantach.

Portret użytkownika mw

Foliarze łącznie z adminem w

Foliarze łącznie z adminem w pierwszym rzędzie pewnie już zdjęli swoje aluczapeczki i się do nich spuścili z radości, bo okazało się, że ich brednie to prawda, ale to tylko fake news powstały przez niezrozumienie komunikatu CDC i obalony jeszcze w lipcu 2021. A chodzi w nim tylko o wprowadzenie szybszego, lepszego testu RT-PCR. Tylko tyle i aż tyle. 

Portret użytkownika Pawel

I bądź mądry, znajdź

I bądź mądry, znajdź wiarygodnego informacje. Ten tekst jest rozsiewaniem fake newsa i powinien zostać odrazu usunięty. Sam nie jestem zaszczepiony, ale chciałbym czytać informacje sprawdzone. Właśnie powielając takie newsy, "foliarze"  wychodzą na idiotów w dyskusji na argumenty. 

Portret użytkownika Janusz Kołalsky

"Tylko tyle i aż tyle."

"Tylko tyle i aż tyle."

A chodzi o to że stare nie działały jak należy a na ich podstawie nakręcono ten cyrk na kółkach, ty skończony debilu, skondeś ty się urwał z podstawówki. Głupota telewizyjnego człowieka jest bezdenna. Nie obrażaj foliarzy bo nie dorastasz im nawet do pięt, pachołku odbiornika TV.

Strony

Skomentuj