Amerykańscy wojskowi zidentyfikowani jako uczestnicy ubiegłotygodniowych protestów w Waszyngtonie

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Według USA Today wobec 25 osób biorących udział w szturmie na waszyngtoński Kapitol wszczęto śledztwo w sprawie działalności terrorystycznej. Wśród owych 25 podejrzanych o działania z zakresu terroryzmu państwowego może znajdować się kilku wojskowych, zarówno w służbie czynnej jak i w rezerwie.

Z kolei serwis MilitaryTimes informuję, że 1. Dowództwo Sił Specjalnych wszczęło śledztwo przeciwko oficer amerykańskiej armii specjalizującej się w operacjach psychologicznych, która wzięła udział w demonstracji poparcia dla Donalda Trumpa 6 stycznia 2021 roku, ściągając na nią ponad 100 osób.

 

Emily Rainey, kapitan US Army służąca w 4. Grupie Operacji Psychologicznych w Fort Bragg jest założycielką organizacji Obywatele dla Wolności Hrabstwa Moore, z siedzibą w Karolinie Północnej. Od kwietnia 2017 roku służy ona w jednostce specjalnej ds. operacji psychologicznych, które polegają, najkrócej mówiąc na manipulowaniu ludźmi oraz całym społeczeństwami.

 

Rainey twierdzi, że działała zgodnie z prawem oraz poinformowała swoich szefów, że się tam udaje i kiedy ma zamiar wrócić. W materiale wideo opublikowanym na jednym z portali społecznościowych 30 grudnia 2020 roku zachęcała do wzięcia udziału w marszu poparcia dla Donalda Trumpa, który ma się odbyć 6 stycznia.

W materiale z dnia 9 stycznia z kolei stwierdziła, że nie zna żadnych agresywnych patriotów ani patriotów, którzy zdewastowaliby budynek Kapitolu i że tłum który demolował siedzibę Kongresu to Antifa.

Problem w tym, że jeden z potencjalnych terrorystów, jak określają amerykańskich "rewolucjonistów" tamtejsi śledczy to były oficer amerykańskich sił powietrznych i radykalny zwolennik Donalda Trumpa nazwiskiem Larry Rendall Brock Jr. Tak więc fakty te nieco kolidują z tezami Pani Rainey o pokojowym charakterze osób popierających amerykańskiego prezydenta, którzy wzięli udział w środowej demonstracji.

W swoim artykule pt. "Szturm na Kapitol, demokracja ponad wszystko i ukryta ręka Pentagonu" starałem się udowodnić, że amerykańskie elity wojskowe były zaangażowane w ubiegłotygodniowe rozruchy. Mówiąc szczerze nie spodziewałem się iż na jaw wyjdą kwestie takie jak ściąganie przez oficerów amerykańskiej armii ds. działań psychologicznych (czyli ds. urabiania społeczeństwa) ludzi na wiec poparcia dla Trumpa. Toteż kiedy przeczytałem kilka artykułów coś mi nie dawało spokoju. Mianowicie zganianie ludzi przez armię na polityczne protesty poparcia dla konkretnego kandydata wyglądało mi na działanie nieco bardziej utajnionych struktur. Toteż postanowiłem pogrzebać tu i ówdzie. I przyniosło to wymierny skutek.

Otóż Pani Rainey, oprócz bycia oficerem ds. operacji psychologicznych US Army, była przez 5 lat oficerem wywiadu amerykańskiej armii. Fakt ten przemilczały jak do tej pory wszystkie amerykańskie media, które poinformowały o działaniach tej pani. No cóż, może lepiej żeby Amerykanie nie wiedzieli, że Donalda Trumpa wspierają oficerowie najbardziej tajnych z tajnych struktur amerykańskiej władzy wojskowej. Oczywiście ktoś powie: przecież była to jej prywatna inicjatywa, w wywiadzie wojskowym nie pracuje już od 3 lat.... No cóż, z tajnych służb się nie wychodzi. Tajne służby są jak g...o - jak się w nie wdepnie to nawet po wytarciu buta o trawę smród będzie się za nami unosił.

 

 

Na podstawie:

https://www.facebook.com/emily.rainey.94

https://nypost.com/2021/01/11/army-investigating-officer-who-led-group-to-deadly-dc-riots/

https://www.militarytimes.com/news/your-military/2021/01/11/1st-special-forces-command-inv...

https://eu.usatoday.com/story/news/politics/2021/01/10/25-troops-under-investigation-terro...

https://www.linkedin.com/in/emily-grace-904250177/

https://www.militarytimes.com/news/your-military/2021/01/09/insurrectionist-zip-tie-guy-id...

https://youtu.be/7VJbzAHc_H4

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: Adolf Rotshild
Portret użytkownika Adolf Rotshild

Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Prowokacja ? Akcja false flag

Prowokacja ? Akcja false flag ? Jak w tej amerykańskiej beczce quano, jeszcze się czegoś sensownego doszukać? To jest i się nazywa KONIEC !!! To państwo od swojego zarania jest NIEPOROZUMIENIEM Wrzodem na ciele zdrowego świata. Reszta tylko od WAS zależy TRZEŹWO MYŚLĄCYCH.

Portret użytkownika semperparatus

To,że jest paskudnym wrzodem"

To,że jest paskudnym wrzodem" to się zgadza...ale nie na "ciele zdrowego świata"...bo ten-rządzony przez żydowskiego jahwe-demiurga-szatana świat-nigdy nie był,nie jest i nie będzie "zdrowy".Naszym celem ...  jest tutaj-poprzez rozwój moralny-opuszczenie na stałe tego okrutnego "więzienia dla dusz...

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Jacy wojskowi zrozumcie, że

Jacy wojskowi zrozumcie, że to są wszystko degeneraci z wypranymi mózgami nasi odwieczni wrogowie czarnogłowi, mam na dysku filmiki co USrAel Army robiło i cały czas robi na bliskim wschodzie strzelają do cywilów dla zabawy jak do kaczek. Mam też taki śmieszny filmik jak robią sobię zabawę w bazie biorąc do buzi gumowego penisa i to nagrywają ,a reszta bije brawo temu kto się podjął tego wyzwania, to są permanentnie wyprane mózgi.

Portret użytkownika Mojeimię44

Też widziałem sporo tych

Też widziałem sporo filmów jak amerykańscy żołnierze wchodzą z buta do domów w Iraku czy Afganistanie i wyciągają całe rodziny dla zabawy by je gnębić. Taka to wolność. To samo robią Izraelscy żołnierze z dziećmi palestyńskimi używając ich jako żywe tarcze aż łzy lecą gdy się patrzy. Co zrobić? Tak mało jest bohaterów.

https://youtu.be/TVDwtgtT1Nk

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Skomentuj