Amerykańscy rasiści atakują białych mężczyzn

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Ameryka doświadcza obecnie całej serii incydentów rasistowskich. Atakowani są przeważnie biali mężczyźni, których czarnoskórzy mieszkańcy USA oskarżają o rasizm objawiający się ... "głosowaniem na Donalda Trumpa". Jest to tylko kolejna odsłona szeregu rasistowskich ekscesów, których dopuszczają się ostatnio niektórzy czarni obywatele USA.


W ciągu ostatnich miesięcy doszło do wielu przypadków rasistowskich ataków, których celem stali się biali mężczyźni. Czarnoskórzy mieszkańcy Ameryki bardzo się ostatnio zradykalizowali na tle rasowym. Ich zdaniem za wszelkie zło odpowiadają biali, do których nadal mają żal za niewolnictwo, które stosowano tam ponad 200 lat temu.

 

Czarnym wydaje się, że w związku z tym ich rasizm względem białych nie jest rasizmem. Zresztą funkcjonuje to jako prawidło nowoczesnej cenzury, czyli poprawności politycznej. Działa to w taki sposób na całym świecie. Gdy pobije się Polaka w Wielkiej Brytanii, nie mówi się o rasizmie względem Słowian, ale gdyby pobito kogoś o innym kolorze skóry robi się od razu wielka afera. Tak jakby oskarżenia o rasizm były zarezerwowane tylko dla białych.


Polityczna poprawność doprowadziła do zupełnego przeinaczenia pojęcia "rasizmu". Według definicji jest nim przekonanie, że różnice w wyglądzie ludzi niosą za sobą różnice osobowościowe i intelektualne. Trwające w Ameryce polowania na białych mężczyzn, którzy są poniewierani przez czarnych za rzekome głosowanie na Donalda Trumpa, trudno nazwać inaczej niż rasizmem. Ataki następują właśnie z powodu koloru ich skóry i chorych wyobrażeń napastników.

Statystyki będące powodem napaści na tle rasowym


Wcześniej czarnoskórzy organizowali napaści na białych policjantów i wzywali do ich zabijania. Teraz nienawiść rasowa rozszerzyła się i niepocieszeni z powodu przegranej Hillary Clinton, amerykańscy czarni zaczynają atakować zwykłych ludzi. Wygląda na to, że Stany Zjednoczone stanęły w obliczu poważnego konfliktu wewnętrznego, który może się zakończyć rozlewem krwi.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: admin3
Portret użytkownika admin3

Założyciel i redaktor naczelny portalu zmianynaziemi.plKomentarze

Portret użytkownika taka prawda

nie wiem jaki oni maja z tym

nie wiem jaki oni maja z tym problem. afryka miala dokladnie takie same mozliwosci rozwoju jak europa, jak to dzis wyglada? kazdy widzi. spakowac wszystkich od przestepcow po aktorow, bez wyjatku i wyslac do afryki, lekcja cywilizacji dobiegla konca, wracac do siebie i budowac cywilizacje. wszystko w temacie. skonczyl by sie problem rasizmu.

Portret użytkownika Antyparch

Proszę spojrzeć na to : http:

Proszę spojrzeć na to : http://www.poloneum.com/Easterp.html#GEE

Wiele wyjaśnia. Zwłaszcza o tym czego nam nie mówią. Po bardziej wnikliwym czytaniu można dojść do wniosku, że to z lenistwa i zaniedbania jest tak, jak jest. Czyjego lenistwa? Nas wszystkich tak naprawdę. Jakoś "jak to powinno być", to wszyscy wiedzą, ale bardzo niewielu tak robi. Powód? Właśnie lenistwo. Te wszystkie : " eee, nie, ja nie, niech ktoś inny( tu może być to brak odwagi, ale to "do odważnych świat należy")", "dlaczego ja?", "nie podniosę papierka, bo mi się nie chce", "książka?,nie,  kto by tyle czytał ?!", wszystkie, wszystkie durne usprawiedliwienia, żeby nie ruszyć obrastającego tłuszczem dupska, ale co gorsza pogrążającego się w mule mózgu. A co innego mamy tu do roboty?! Można marnować niesamowity potencjał naszego mózgu na totalne pierdoły wklejając sobie "że to ważne". Co jest ważne na tym świecie, a co nie, to już dawno ludziom się pomieszało. A to z powodu nieznajomości prawdziwej historii ludzkości. Gdyby ktoś zajrzał na polecaną przeze mnie stronę Poloneum, to proszę się nie zrażać jej kolorami. Mnie też to razi, ale ważniejsza jest treść. A najważniejszy jest opis zjawiska GEE. Po tym dopiero proszę sobie uświadomić wagę tego, o czym nam nie mówią. I dlaczego mamy taką pogarszającą się aurę przyrody. 

9320

 

9297

P.S. Wiecie, że ludzki mózg zbudowany jest podobnie do komputera kwantowego?

Portret użytkownika Zenek ;)

Po to była żydom "WYGRANA"

Po to była żydom "WYGRANA" trampka

do takich i kolejnych zdarzeń..... a one są wstępem

DO....  ZAPLANOWANYCH.... POGROMÓW BIAŁEJ RASY

najpierw tam potem w jewrejopejskiej guberni.....

.

LEW JUDY WŁAŚNIE  BURZY JERYHO .... "cywilizację" białego człowieka

napawajcie się tą radością puki możecie, puki po was nie przyjdą....

 

 

Portret użytkownika lukas2016

jestem z Tobą 100% zgodny....

jestem z Tobą 100% zgodny...................

Wspólna armia europejska (konieczność scentralizowania władzy), wojna domowa w USA, która moze osłabić stany na arenie miedzynarodowej (na korzyść wschodu). A potem jeden wielki rozpierd... Bo trza ilość simów ograniczyć...

Portret użytkownika Zenek ;)

Minusujcie, minusujcie ale

Minusujcie, minusujcie ale

ale ja na waszym miejscu poszukałbym w bibli cytatów pt.

W ILE LAT PO BUNCIE JOZUEGO (jego wejściu do Kanaan)
CHRYSTUS GO ZAORAŁ TAK SUTECZNIE IŻ Z ŻYDAMI I
ICH NAZIZMEM ZWANYM JUDAIZM było kilkaset lat spokoju..
...

 

a teraz uzbrojeni w tę wiedzę tajemną oraz łopatki
zacznijcie pełzać na cmentarze.... puki jeszcze są miejsca ;d

 

Portret użytkownika Mag Chaosu

A gdzie jest policja??? Co,

A gdzie jest policja??? Co, obecna władza dała przyzwolenie na przemoc w stosunku do zwolenników Trumpa? Czy to wstęp do zaprowadzenia zamachu stanu? To właśnie prawdziwa twarz "liberalnych demokratów" (czyt. je..banych satanistów).

Strony

Skomentuj