Amerykańscy piloci sfilmowali latającego humanoida

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Na Stanami Zjednoczonymi ponownie zaobserwowano latającego humanoida. Wygląda na to, że to jakaś osoba, prawdopodobnie z plecakiem odrzutowym. Jednak logiczne wyjaśnienia dowodzą, że wykonanie takiego lotu byłoby bardzo trudne za pomocą obecnej technologii tego typu.

Materiał filmowy został przechwycony przez pilotów podczas lotu szkolnego Akademii Pilotów Sling na poligonie niedaleko miasta Palos Verdes Estates w Kalifornii. Jeden z pilotów biorących udział w dziwnym incydencie powiedział, że leciał standardową trasą z Akademii na wyspę Santa Catalina. Podczas lotu zauważyli w powietrzu niezwykły obiekt. Wyglądał jak facet w plecaku odrzutowym. Unosił się na wysokości około 3000 stóp (nieco poniżej 1 km), leciał po prawej stronie samolotu i poruszał się dalej, aż zniknął z pola widzenia.

 

Nie można było nawiązać połączenia radiowego z obiektem. Nikt o jego locie nie ostrzegał na kanale radiowym używanym w strefie treningowej. Ponieważ nie było żadnych szczegółów do dodania, piloci nie złożyli oficjalnego raportu, ale opublikowali wideo w Internecie.

 

Humanoid lecący nad oceanem w plecaku odrzutowym na wysokości około kilometra jest co najmniej dziwną obserwacją. Istniejące oczywiście plecaki odrzutowe, ale mają zwykle bardzo krótki zasięg i nie są przystosowane do latania w gęstej przestrzeni powietrznej, zwłaszcza na tak dużej wysokości. 

 

Zakłada się, że film uchwycił jakiś rodzaj manekina umieszczonego na dronie, który został upchany w plecaku. Jednak pojawia się pytanie: po co ktoś miałby to robić? Ponadto wykonanie takiej sztuczki jest kosztowną i trudną operacją. W tym przypadku urządzenie nawet nie przeleciało nad osadą, było nad morzem, gdzie znacznie trudniej jest monitorować zdalnie stan lotu.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Yeba Aka

Szkłerwa, toszto hujanoid.

Szkłerwa, toszto hujanoid.

Rzadko się czuję i spokojnego dnia Ci życzę.

Leczenia chorób oczu poprzez wprowadzenie do domu wróciłem.

Żeby nie wiem co mu odpisać właśnie koncze spacer ale nie chce się dzisiaj pokombinować.

Humanitas et versus coniunccus teris etwas della pace.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj