Amerykańscy naukowcy są zaniepokojeni rosnącą liczbą niewyjaśnionych tornad

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Naukowcy z Uniwersytetu Columbia są zaniepokojeni wzrostem liczby niewyjaśnionych tornad, które są powszechnie rejestrowane w USA w ciągu ostatniej dekady. Nie wiadomo, jakie dokładnie zmiany klimatyczne doprowadziły do ​​wzrostu ich występowania.

 

Amerykańscy eksperci zwracają uwagę, że zaobserwowano zdecydowany wzrost katastrof naturalnych na skutek oddziaływania trąb powietrznych. Zawsze było tego sporo, ale w ostatnich dziesięcioleciach obserwowano zdecydowanie więcej takich zjawisk niż w przeszłości.

Rzeczywiście zawsze występowały one w niektórych miejscach Stanów Zjednoczonych, ale ostatnio jest ich po prostu znacznie więcej niż zwykle i są bardziej niszczycielskie. Analizując statystyki można dojść do wniosku, że jest ich najwięcej od 1954 roku. Jednocześnie ustalono znaczne zwiększenie występowania takich zjawisk jak burze. Aby zrozumieć przyczyny tych zmian, eksperci zamierzają przeprowadzić dodatkowe badania.

 

Kilka dni temu, 30 listopada 2016, Stany Zjednoczone zostały dotknięte ulewami, gradobiciami i nietypowo dużą liczbę tornad, które wystąpiły w stanach Alabama, Tennessee, Luizjana i Missisipi.
W sumie trąby powietrzne doprowadziły do śmierci pięciu osób, a raniły dziesiątki innych. Zniszczone zostało, co najmniej 13 domów, a wiele drzew zostało powalonych.


 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Tomekkk

Tak samo jak kobiece Nie

Tak samo jak kobiece Nie znaczące Nie - nigdy w życiu, od kobiecego Nie - nie teraz Smile

Wiedzący po prostu wiedzą, pozostali mogą się tylko domyślać Smile

Jeszcze jest kwestia, czy jest wyjaśnione zgodnie z prawdą, czy wyjaśnienie zostało zakłamane. Kto wyjaśniał? Czy jest niezależny? Czy jest wiarygodny?

Pozdrawiam.

Portret użytkownika N1KT

Wszyscy już wszystkie głupie

Wszyscy już wszystkie głupie domniemane teoryjki wpisane to ja na nie teraz nasram i napiszę prawdę - gorąca energia wydobywa się od prawie 6 lat i zmienia pogodę i wszystkie warunki jakie zachodzą na ziemi będą się nasilać - Fukushima ! https://www.youtube.com/watch?v=vNLhtQa-hFY
To musi być prawdziwy koniec świata bo we łbach prawie wszyscy mają mega ignorancję włączoną na ten temat - mózgi macie zastopowane które nie przyjmują do wiadomości czegoś co widzicie i się dzieje ! Wszystko inne tylko nie to co się naprawdę dzieje !

Portret użytkownika zlomiarz

@Adampolska - bieda umyslowa

@Adampolska - bieda umyslowa az bije po oczach.
Obserwujac zmiany pogodowe na przestrzeni dziejow widac, ze pogoda na Ziemi zmieniala sie diametralnie i wciaz sie zmienia. Nic nowego od miliardow lat. To biznes oparty na przekrecie ekologicznym zbija majatek na ludzkiej glupocie. Wystarczy wyrzucic telewizor, zaczac czytac ksiazki, skasowac facebooka i uzywac logiki aby zaczac rozumiec zasady rzadzace naszym "najblizszym" swiatem. Pelno pseudonaukofcow, ktorzy co 10lat odkrywaja te same rzeczy, badz odkrywaja to, co im dajacy granty nakarza.

Portret użytkownika Angelussimus

To nie są doświadczenia. To

To nie są doświadczenia. To przygotowania do zniszczenia amerykanskiego społeczenstwa, które jest świetnie uzbrojone. A w dalszym planie do zniszczenia i depopulacji naszego świata...

 Chemitrails+ HAARP- popodobne technologie, w tym CERN

Portret użytkownika Adampolska

Skutki globalnego ocieplenia.

Skutki globalnego ocieplenia. Dlatego polska powinna niezwlocznie zamknac wszystkie kopalnie i elektrownie weglowe! Zamknac zaklady azotowe w pulawach i policach! Zamknac huty i zakazac jezdzenia pojazdow zasilanych ropa i benzyna! Zgodzic sie w pelni na rosijski gazociag orzyjazni Nord Stream II i Opal ktore wbrew jankesko ukrainskiej propagandzie sa niezwykle korzystnue dla polski i ekologiczne!!

Portret użytkownika ZboczonyRuskiAgentWKrólestwiePisowskim

A może  najlepiej

A może  najlepiej  zlikwidować cała ludność Polski to przynajmneij nie będzie żadnego w Polsce jakimkolwiek polskiego przemysłu która zatruwa przyrody?.

Będzie wtedy czysta i zdrowa natura w całej Polsce.. No i cała Polska zamieni się w ścisły rezerwat naturalny jako Natura3000. Dzikie Ptactwo, dziekie robactwo, dzikie  zwierzeta i dzikie diabelstwo będa wtedy bardzo szczesliwe z tej Polski wolne od  ludzi.

Będa turyści z zagranicy przyjeżdzac oddychać nasze zdrowe  powietrze za darmo i pić czyste wody prosto z Rzeki Wisły. Nie mowiąc że bedzie idealny plaża dla naturystów z  całego świata w tym także tęczowych naturystów w każdej czystej rzeczce  czy jeziorku. Idealny raj dla zakochanych kolorowych czy niekolorowych turystów..

Co za wspaniały ideal te twoje marzenie.

A tak to dla jasności  jak ty chcesz zlikwidować przemysł azotowy w Puławach czy Police i jednocześnie żądałeś budowy nowej gazociągu  rosyjskiej dla Polski.

Jak nie wiesz to  sobie poczytaj skąd maja surowce dla Zakłady Azotowej w Puławach i Policach . Podpowiem ci że wiekszość surowce do produkcji nawozu czy środki chemicznej w tej zakładzie przemyslowej to jest głównie z....ruskiej gazociągu.

Wiec zdecyduj sie w koncu.

Albo całkowicie likwidacji przemysłu i zakazu budowy jakimkolwiek gazociagu , naftociągu  czy prąciociągu albo zgoda na zakłady azotowe żeby było mozna wybudowac nowe gazociag kosztem węgla..

Wiesz co?

Najlepiej to ciebie zamknąć w rosyjskiej psychuszce.

To inaczej pośpiewasz na temat likwidacji kopalnii weglowej czy innej polskiej przemysłu w Polsce.

ZboczonyRuskiAgent

Portret użytkownika Antyparch

Aleś ty zieloniutki jesteś !!

Aleś ty zieloniutki jesteś !!

Nie ma żadnego "global warming". To pic na wodę dla ciemnego ludu. Ocieplenia są cykliczne w przyrodzie. Ale prekursorom NWO to bardzo pasuje. Zwłaszcza pod względem kasy. Wiesz ile płacimy na "walkę"  z tym ich...ociepleniem? 200 mld zł rocznie. Na nic. Wpłacamy to do ONZ, a co oni z tym robią nie wie nikt.

30251

Strony

Skomentuj