Amerykańscy lewacy dwoją się i troją, aby przy okazji kolejnej strzelaniny pozbawić mieszkańców USA dostępu do broni

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Stało się to już swego rodzaju świecka tradycją, że przy okazji każdej masakry z wykorzystaniem broni palnej odzywa się chór idiotów, którzy widza w tym to co chcą. Bez względu na to jakie były motywy działania sprawcy ludzie ci niczym mantrę powtarzają, że winne masakrze jest prawo zezwalające na posiadanie broni.

 

Bezczelnie przemilcza się takie niewygodne fakty jak te, że mordercą 49 pederastów i lesbijek był islamista będący uchodźcą z Afganistanu, który poczuł się zainspirowany "nauczaniem" muzułmańskiego imama z Orlando, twierdzącego, że Allah chce, aby zabijać homosiów. Te barbarzyńskie praktyki zaprezentowali już islamiści w tak zwanym Państwie Islamskim, którzy zwykle zrzucają pederastów z najwyższego budynku w okolicy, uśmiercając ich w ten okrutny sposób.

 

Co ciekawe światowe lewactwo jest zakochane w Islamie i surowo zakazane jest krytykowanie morderców spod znaku Allaha. W sytuacji gdy sprzyjający ISIS afgański uchodźca morduje 49 homoseksualistów w strefie rzekomo wolnej od broni, typowy lewak doznaje zapętlenia, ponieważ nie wie czy popiera ukochanych obecnie islamistów, czy też pieszczoszków zwolenników depopulacji, czyli homosiów.

 

Aby nieco rozjaśnić drogę dla skołowanych lewackich mózgów, stwierdzono, że napastnik miał ukryte gejowskie skłonności, bo był widywany w klubie, w którym ostatecznie dokonał największej masakry z bronią palną w historii USA. Szkoda tylko, że lewactwo nie zauważa oczywistego faktu, że gdyby w tym gejowskim klubie nie było operetkowej "strefy wolnej od broni" to żaden islamista wyposażony w karabin nie byłby w stanie dokonać takiej masakry, bo, na przykład w Teksasie czy w Arizonie, zostałby szybko zastrzelony.

 

W Orlando mieliśmy po prostu kumulację lewackiego obłędu. Wszystko, co tacy ludzie propagują zebrane zostało w jednym miejscu i czasie. Fanatyk muzułmański, który ubogaca naszą cywilizaję kulturowo, zniesmaczony ostentacyjnym epatowaniem obrzydliwych praktyk seksualnych, uderza w strefę wolną od prawa do noszenia broni. Okazuje się, że jest to doskonały przepis na 50 trupów. Na szczęście dla terrorystów, światowe lewactwo dba o to, aby społeczeństwo było rozbrojone, tak aby wszelcy mordercy mogli strzelać do ludzi jak do kaczek. Na dodatek nazywa się to postępem i społecznym rozwojem podczas gdy jest to oczywisty i tragiczny w skutkach regres.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (7 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika fix

Co tu komentowac. Stała sie

Co tu komentowac. Stała sie tragedia. Wspolczucia i kondolencje. Gosc nie byl normalny, nawet jego byla to potwierdzila.jedno jest pewne, gdy właczysz tv nie ma ładnych rzeczy same brutalne. Gdy obejrzysz minionki drugi czy trzeci film z nimi zobaczysz jak goni ich facet z piła mechaniczną i inne potwory.minionki na szczescie jakos sie schroniły (to dla tych wrażliwcow jak ja wazne).przeraza, ze wiekszosc rodziców nawet nie wie jakie bajki lecą. Potem dzieci rosną w tv jesli cos leci to rzadko na poziomie i taki swiat kreują. Oczywiscie ze skrajnosci religijne robia swoje. Powinnismy jednak zbojkotowac przemoc w tv i internecie.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Prawy

Co za durny portal .Wszystko

Co za durny portal .Wszystko co autor uważa za złe to lewica....autorze,jestem prawicowcem ,ale tych durnot przeplatanych z tym marnym słownictwem nie da się czytać..szkoda,że ten portal w niczym nie przypomina stonowania jakie prezentował jeszcze pare lat temu.A co do broni to oczywiście,że powinna być dostępna dla każdego nie karanego i każdego kto przejdzie testy psychologiczne.po to żeby np.taki autor tych wypocin nie dostał broni

Portret użytkownika inzynier magister

Na kanale Alex Jones jest

Na kanale Alex Jones jest mowa że lewackie organizacje terorystyczne NWO strasznie sięboją Brexitu ! Podobno już są dziwne posunięcia banksterów, część banksterów w ostatnim czasie w tajemniczych okolicznościach wypada z okien wieżowców i ginie ! Mamy zacieranie śladów ! NWO może jednak sfałszować wybory, mają podobno już coś kombinować w serwerach ! Trzeba wzmocnić modlitwę do Jezusa Miłosiernego i Maryi Dziewicy !

Satanizm nie przejdzie! STOP lewactwu! Kowalski & Chojecki 15.06.2016https://www.youtube.com/watch?v=v5DpgJPvIJc

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Logika

Od razu widze że co niektóre

Od razu widze że co niektóre osoby popadają z skranjności w skrajność, albo dać wszystkim albo nikomu. Dostep do broni powinien być powszechny ale pod pewnymi warunkami np. taka osoba ma odpowiedni wiek powiedzmy 25 lat, nie karana (nie mówię tu o przejściu przez pasy na czerwonym) brak uzależnień. Masakry we francji były dokonane z nielagalnej broni i żadne zakazy nic tego nie zmienią. Araby i wyznawcy islamu mają gdzieś "free gun zone" i jak nie dostaną broni to odetną głowę tasakiem. To może wszystkie noże i podobne rzeczy powinny być zabronione?

Portret użytkownika pilipp

jak ktos jest przeciw broni

jak ktos jest przeciw broni to jest "lewakiem"? a moze admin za lekko sobie sam narzuca jakies idee co? jak na razie to za kazdym razem jakis psychol uzbrojony wpada i morduje ludzi i jakims cudem nikt z tych ofiar nie ma przy sobie broni zeby sie bronic!

Strony

Skomentuj