Amerykańscy lekarze twierdzą, że Władimir Putin może chorować na autyzm

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube
Amerykański dziennik USA Today ujawnił zaskakujące badanie, które powstało w 2008 roku na zlecenie Pentagonu. Wynika z niego, że rosyjski przywódca Władimir Putin może cierpieć na zespół Aspergera, który wpływa na wszystkie podejmowane przez niego decyzje.

 

Autorem badania jest Brenda Connors z U.S. Naval War College z Newport, która specjalizuje się w mowie ciała. Na zlecenie amerykańskiego rządu prowadziła różne badania, związane z Władimirem Putinem. Przypomnijmy, że w zeszłym roku pojawiła się informacja o projekcie Body Leads - Connors wraz z zespołem badawczym analizowała mowę ciała prezydenta Rosji aby próbować w ten sposób przewidzieć jego przyszłe decyzje.

 

W 2008 roku powstał raport na ten temat, który nosi nazwę: "Movement, The Brain and Decision-making, the President of Russia, Vladimir Putin". Wszystkie napisane prace zostały przekazane do biura sekretarza obrony Stanów Zjednoczonych. Teraz, dzięki dziennikowi USA Today dowiadujemy się kolejnych rewelacji.

 

Brenda Connors badała również Władimira Putina pod kątem medycznym i wywnioskowała, że choruje on na autyzm. Uczeni dodają iż nie są w stanie potwierdzić swojej teorii, ponieważ musieliby zeskanować mózg Putina, co jest niemożliwe, ale badacze cytują dr Stephena Porgesa, amerykańskiego psychiatry, który "zdiagnozował" zespół Aspergera. Twierdzi on, że prezydent Rosji posiada zachowania defensywne, które można zaobserwować również u chorych na autyzm.

 

Warto przypomnieć, że według amerykańskiego dziennika New York Post, Władimir Putin ma również chorować na nowotwór trzustki. Wyliczono iż pozostały mu tylko 3 lata życia. Niektórzy spekulowali wtedy że ktoś mógłby otruć rosyjskiego przywódcę. Trudno powiedzieć ile w tym wszystkim jest prawdy.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika bogdan4957

Jeżeli jeszcze nie jest za

Jeżeli jeszcze nie jest za późno,to yrzeba zacząć od tego i to jak najszybciej:
https://www.youtube.com/watch?v=D-Rq0hRldbE
Jak niektórym czestnikom forum wiadomo już,że Polska po ostatniej wizycie Merkel u Putina prawdopodobnie została tak jak w 1939.r sama i bezbronna.Natomiast chodzą z sieci słuchy że Francja i Niemcy od dawna już utworzyli u siebie własną szpicę rezygnując z przerzucenia niemieckich wojsk na wschodnie tereny Polski.,pozostając u swoich granic.Taki obraz przypominadziałania z roku 1939.Jedyna nadzieja,a wierzę w to,że Putin tak jak zawsze uważałem jest dobrym strategiem i politykiem, zrozumie że to nie Polacy a nasz h****y żydowskirząd który NIERZĄDEM STOI.Boże zachowaj nas w swojej opiece,ale jak trzeba będzie to prawdziwi Polacy staną na wysokości zadania broniąc swojej ojczyzny nie szczędząc krwi.Czas najwyższy aby Polacy zasygnalizowali swoje prawdziwe odczucia  troskę o przyszłość narodu dla naszych pokoleń

asenizator

Portret użytkownika Xystos

ten artukul jeszcze bardziej

ten artukul jeszcze bardziej umocnil nas by Polske raz jeszcze wyzwolic
i Zydolakow w bydlecych wagonach na Sybir wyslac-tam naucza sie
uczciwej pracy by z niej zyc,a nie macic w glowach goyow by puzniej
na nich zerowac.
 
zaiste powiadam wam bedzie to wojna ostatnia-nieoszczedzimy zadnego
krwiopijcy narodu slowianskiego,niebedzie litosci bez wzgledu na wiek
i plec swoloczy.

Żyję dla Ciebie panie Cejrowski, składam śluby Maksowi i przyrzekam wierność Januszowi. Boże, broń prawo tak jak i prawice od biczy lewaków.

Portret użytkownika Psycholog

Tu akurat trafiłeś w setno -

Tu akurat trafiłeś w setno - gdy uznałem, że Putin to dobry polityk byłem posądzany o Zespół Aspergera. Aż miło. Ale, dzięki Bogu daleko mi od łajdaka któremu nawet największy kit się wciśnie. Putin też nie podejrzewam, by zamierzał iść się "leczyć". Oj zachodzie, aż się nie mogę doczekać co nas pierwsze roz***doli, doprawdy...

Żyję dla Ciebie panie Cejrowski, składam śluby Maksowi i przyrzekam wierność Januszowi. Boże, broń prawo tak jak i prawice od biczy lewaków.

Portret użytkownika Psycholog

Co za imbecyle, bałwany!

Co za imbecyle, bałwany! Primo: Zespół Aspergera to nie choroba, a dar który obdarza człowieka naprawdę bardzo wysoką inteligencją. Secundo: Osoby z Aspergerem NIGDY nie walczą, a on szanowni idioci jest mistrzem walk!!! Tertio: Autyzm?, jaki kurwa autyzm!!! Najpierw z niego geja robicie, a teraz to!? Osoby z Autyzmem są na tyle spokojne, że własnej żony by do łóżka nie wzieli! A on ma dwie córki (tak, wiem, jedną, mniejsza). Zrozumcie: To dwie strony tego samego - kto was uchował? Quatro: Nawet jeśli, to właśnie "jaki", bo istnieje wiele form!
PS: Anonim: Nie kasować mi komentarza, niech polacy wiedzą jaką inteligencją posługują się szanowni Obamczycy!
PSS: To przecież kosmita ;).

Żyję dla Ciebie panie Cejrowski, składam śluby Maksowi i przyrzekam wierność Januszowi. Boże, broń prawo tak jak i prawice od biczy lewaków.

Portret użytkownika nalepka

Heheh te gdybania "naukowców"

Heheh te gdybania "naukowców" z Usraela można wsadzić tam gdzie słońce nie dochodzi... Zresztą osoby z tak zwanym zespółem Aspergera nie kiedy są obdarzone wysoką inteligencją... W przypadku Putka, hmmm do KGB miernot nie biorą...

Usrańska nagonka obnarza się coraz bardziej  swoją marnej jakości propagandom. Ale jak to mówią "tonący brzytwy się trzyma"

NA pohybel pejsate ścierwa! Na pohybel!

 

Portret użytkownika achiles

Bez wspólnego oświadczenia

Bez wspólnego oświadczenia zakończyło się spotkanie prezydenta Ukrainy z przywódcami Niemiec i Francji
Bez żadnego oświadczenia zakończyło się spotkanie prezydenta Ukrainy Petra Poroszenki z kanclerz Niemiec Angelą Merkel i prezydentem Francji Francois Hollande’em. Przywódcy dwóch państw UE opuścili siedzibę prezydenta Ukrainy po prawie pięciu godzinach rozmów.
Merkel i Hollande wyszli z siedziby Poroszenki przed północą czasu ukraińskiego. Wcześniej zapowiadali, że przedstawią ukraińskiemu prezydentowi plan uregulowania sytuacji na wschodzie jego kraju.
Przed zakończeniem rozmów służby prasowe Poroszenki podały, że nalega on na kontynuację negocjacji pokojowych z Rosją w ramach porozumień z Mińska, a mieszkańcom zajętego przez prorosyjskich separatystów Donbasu oferuje wolną strefę gospodarczą i wznowienie finansowania budżetowego.
Prezydent podkreślił, że wszystkie strony powinny realizować mińskie porozumienia
— głosił opublikowany wówczas komunikat. Przypomniano w nim, że przewidują one: wstrzymanie ognia, uwolnienie jeńców, zamknięcia granic z Rosją i wycofanie z Ukrainy „obcych wojsk”.
Poroszenko zaproponował jednocześnie mieszkańcom opanowanych przez prorosyjskich rebeliantów terenów
uruchomienie procesu politycznego poprzez przeprowadzenie na okupowanych terytoriach wyborów lokalnych, które będą zgodne z ukraińskim prawem”.
Prezydent odnotował, że konieczne są poważne kroki ku gospodarczemu rozwojowi regionu, włączając w to wolną strefę gospodarczą, wznowienie wypłat świadczeń socjalnych, a także - co bardzo ważne - wznowienie dostarczania pomocy humanitarnej
— podkreślono w oświadczeniu.
Po wizycie na Ukrainie przywódcy Niemiec i Francji udadzą się w piątek do Moskwy, by zapoznać ze szczegółami ich planu pokojowego prezydenta Rosji Władimira Putina.
Składający w czwartek wizytę w Kijowie sekretarz stanu USA John Kerry oświadczył, że Merkel i Hollande przygotowali swoją ofertę dla Ukrainy w odpowiedzi na propozycje, które dostali w tej sprawie od prezydenta Putina.
ansa Ps. Prawdopodobnie Angela uświadomiła Walcmanowi, że jednak Europa nie chce trzeciej wojny światowej. Jak widać Walcman zapomnial, że handełe is handełe/geszeft is geszeft/ "business is business" ("interes jest interesem"), a Ukraina jest tylko pionkiem na szachownicy...W tym całym "interesie" dla Ukraińców NIE MA NIC !!! Jednym słowem Francuz z Niemką mówią doWaltzmana alias Poroszenki: Poddaj Putinowi Ukrainę, my chcemy zarabiać w Rosji! Zbroić i szkolić jej armię do podboju takich państw jak Ukraina! Mamy w nosie wolność ludzi z Ukrainy! Co było do przewidzenia! Czyli Rosja z Putinem wygrała?! Krym już jest moskiewski, Donbas, etc.. już nie jest ukraiński.

Portret użytkownika Medium

achiles napisał: Ps.

achiles wrote:

Ps. Prawdopodobnie Angela uświadomiła Walcmanowi, że jednak Europa nie chce trzeciej wojny światowej. Jak widać Walcman zapomnial, że handełe is handełe/geszeft is geszeft/ "business is business" ("interes jest interesem"), a Ukraina jest tylko pionkiem na szachownicy...
Ukraina jest nawet mniej niż pionkiem, Ukraina jest ni mniej ni więcej - SZACHOWNICĄ dla figur!
 

Portret użytkownika Kazek12

Ci co publikują takie

Ci co publikują takie szkalujące wiadomości maja jeden cel, ale to świadczy o nich samych, że nie maja pomysłu na zakończenie rozpoczętej kampanii wojny gorącej i psychologicznej.,

Strony

Skomentuj