Amerykańscy generałowie ostrzegają przed rewolucją marksistowską i chińską dominacją nad światem

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

124 emerytowanych amerykańskich generałów i admirałów, jedno-, dwu- i trzygwiazdkowych w liście opublikowanym kilku dni temu ostrzega przed zgubnymi dla Stanów Zjednoczonych decyzjami nowej administracji, która objęła władzę nad Imperium Amerykańskim w styczniu tego roku. Chodzi m.in. o wsparcie dla nielegalnej imigracji, wprowadzanie w życie lewicowej agendy, współpracę z Chinami oraz wykorzystanie amerykańskiej armii jako "pionków politycznych" (militaryzacja przestrzeni publicznej w Waszyngtonie).

Powielają oni ponadto teorię spisku, jakoby wybory z listopada 2020 roku zostały sfałszowane (co jest prawdopodobne aczkolwiek nikt nie przedstawił na to konkretnych dowodów) oraz sugerują, że Joe Biden może nie być w stanie sprawować władzy ze względu na swoją kondycję psychiczną i fizyczną.

Mówiąc szczerze kiedy pierwszy raz przeczytałem wzmiankę o tym liście i zaglądałem na kolejne amerykańskie serwisy internetowe, odnosiłem wrażenie, że lewicowo-liberalna propaganda stara się za wszelką cenę zdyskredytować ów tekst jako wytwór grupki "prawicowych ekstremistów". Jednak wczytując się w jego treść, czego można było się spodziewać, dostrzec możemy wkomponowane w tekst prawdziwe pobudki jakie najprawdopodobniej kierowały ludźmi, którzy byli jego autorami albo co najmniej sugerowali autorom co ma być w nim zawarte. Gdyż w gąszczu ogólników możemy dostrzec, że ów tekst wyraźnie artykułuje interesy pewnych wpływowych grup.

Pierwszą z tych grup jest rzecz jasna kompleks wojskowy, który wobec dogadywania się administracji Bidena z Iranem, poniesie z racji tego ogromne straty. Już kilka tygodni temu Mohammed Bin Salman, następca tronu Arabii Saudyjskiej zadeklarował chęć naprawy relacji z Iranem. Tak więc decyzja Bidena o ponownych negocjacjach w sprawie umowy nuklearnej zawartej przez administracje Obamy wyraźnie rozładowuje napięcia na Bliskim Wschodzie. Oczywiście nie w Izraelu, ale konflikt arabsko-perski wyraźnie zmierza do deeskalacji.

Można więc na tym przykładzie stwierdzić, że interesy kół wojskowych w USA zostaną poważnie naruszone, gdyż rozładowanie napięć międzynarodowych zmniejsza zapotrzebowanie na dostawy uzbrojenia i spowalnia wyścig zbrojeń na Bliskim Wschodzie.

Drugą grupą jest rzecz jasna lobby izraelskie, którego interesy również zostały w owym liście wyartykułowane. A mianowicie ów tekst stwierdza, że Stany Zjednoczone powinny kontynuować wsparcie dla Izraela, realizację porozumień Abrahamowych oraz muszą one zanegować nowy irański deal, gdyż doprowadzi on do tego, że Iran wejdzie w posiadanie broni nuklearnej.

Trzecią grupą, tradycyjnie sprzężoną z Partią Republikańską, jest rzecz jasna przemysł naftowy, do interesów którego również odwołuje się ów tekst. Oczywiście interes koncernów naftowych jest tam, bardzo słusznie z resztą, powiązany z interesem samych Stanów Zjednoczonych. Co nie zmienia faktu, iż wspólnota interesów tradycyjnego przemysłu z przemysłem naftowy, zbrojeniowym oraz Izraelem jest w przypadku tego listu wyraźnie wyartykułowana i ze sobą powiązana.

Można oczywiście się zastanawiać na ile poszczególne lobby miały wpływ na przekazanie akurat tej a nie innej treści. Natomiast z całą pewnością generałowie i admirałowie, którzy go sporządzali, są ludźmi "starej daty", pamiętającymi jeszcze kowbojskie wojny w Wietnamie czy Ameryce Łacińskiej. Tak więc są to ludzie, którzy od 20 czy też ponad 20 lat nie brali udział w działaniach militarnych. I starają się z całą pewnością tego typu prowokacjami wprowadzić nowego ducha w amerykańskie wojsko. Chociaż w mojej opinii celem głównym jest destabilizacja administracji Bidena i skłócenie jej z establishmentem wojskowym oraz wygenerowanie podziałów wewnątrz Departamentu Obrony. W myśl starej "Sztuki wojennej":

Wbijaj czasami klin pomiędzy władcę a jego ministrów. Kiedy indziej skłócaj z nim jego sojuszników. Pobudzaj ich do wzajemnej podejrzliwości, aby się podzielili. Wtedy możesz coś przeciw nim uknuć.

W swoim artykule z 26 stycznia pt. "Amerykańska rewolucja 2021 i ukryta ręka Izraela" sugerowałem, że amerykańskie elity wojskowe sprzężone z lobby izraelskim będą starały się podminować rządy Bidena za pomocą różnych mniej lub  bardziej tajnych operacji.

W liście 124 generałów i admirałów owi dowódcy wojskowi zastanawiają się nad zasadnością militaryzacji pobliża amerykańskiego Kapitolu a więc siedziby Kongresu Stanów Zjednoczonych. No cóż, jak pokazało tajemnicze ostrzeżenie z 4 stycznia 2021 roku, w którym to anonim informował o planowanym zniszczeniu Kapitolu a następnie, 2 dni później, szturm na budynek amerykańskiego Kongresu, owa ochrona wcale nie jest bezzasadna. Jednak z jakiejś przyczyny generałom nie podoba się wykorzystywanie wojska do osłony amerykańskich polityków.

Można jedynie gdybać, że ochrona Kapitolu powoduje to, iż przeprowadzenie kolejnej destabilizacji w centrum amerykańskiej polityki czy też wprost kolejnej próby, być może już mniej kabaretowego zamachu stanu, staje się o wiele trudniejsze. Toteż, jak się wydaje, podminować a następnie obalić rządy Bidena może jedynie wojskowy zamach stanu.

Pytanie jednak czy emerytowani generałowie, autorzy owej odezwy, naprawdę wierzą w to, że establishment Departamentu Obrony wypowiedziałby posłuszność demokratycznemu prezydentowi, uznałby, zgodnie z niepotwierdzoną teorią spisku, że wybory zostały sfałszowane, unieważnił je a następnie w ramach czegoś w rodzaju stanu wojennego, zarządził by ich ponowne przeprowadzenie, o co postulował m.in. były dyrektor Agencji Wywiadu Obronnego Michael Flynn.

Jak się wydaje taki scenariusz jest w zasadzie niemożliwy do spełnienia. Oczywiście niczego nie można wykluczyć, ale trudno oczekiwać, że prowokacja stu kilku emerytów, wśród których nie było żadnego 4-gwiazdkowego generała, wygenerowała by taki stan nieposłuszeństwa, że jakaś frakcja w armii pokusiła by się o przewrót.

Pytanie więc co chcą osiągnąć owym listem emerytowani wojskowi. Jak się wydaje ich cele są wyłącznie propagandowe. Chodzi jedynie o podważanie za pomocą niepotwierdzonych teorii władzy demokratycznego prezydenta oraz ewentualne zbijanie mu poparcia wśród osób, które uwierzą w ową odezwę. W mojej opinii jednak na tego typu zagrywkach się nie skończy. Tym bardziej, że pewne lobby ma w czasie rządów Bidena bardzo dużo do stracenia.

Kiedy spojrzymy na poczynania Izraelczyków w meczecie Al-Aksa kilka dni temu i na linczowanie Arabów na ulicach izraelskich miast, możemy dopatrzeć się w tym prowokacji mającej na celu radykalizację muzułmanów na całym świecie. Taka radykalizacja może w konsekwencji spowodować chęć odwetu na Izraelu czy też na samych Stanach Zjednoczonych za ich wsparcie dla reżimu syjonistycznego. Pomijając zupełnie która akurat agencja wywiadu zleciła by ewentualny zamach terrorystyczny na obszarze USA, takie wydarzenie mogło by posłużyć do zmuszenia ekipy Bidena do zmiany kursu na bardziej promilitarystyczny i co się z tym wiąże proizraelski oraz wobec nieporadzenia sobie z zagrożeniem przez administrację Bidena, zmusiłaby armię do zaprowadzenia własnych porządków, w przypadku gdyby islamiści w poważny sposób zdestabilizowali porządek publiczny na terenie Stanów Zjednoczonych. Jak się wydaje, jest to jedyna sytuacja, w której wojsko mogłoby, wobec presji ze strony przestraszonego społeczeństwa oraz nie mniej zdezorientowanych, powiedzmy sobie wprost - słabych elit decyzyjnych Partii Demokratycznej, dokonać czegoś w rodzaju zamachu stanu.

W przyszłym miesiącu w Europie rozpoczną się mistrzostwa w piłce nożnej. Biorąc pod uwagę klasyczną strategię wojenną Sun Tzu - "Kiedy wróg zażywa spokoju, męcz go" - jest to idealny moment, aby wprowadzić za pomocą "islamskiego terroryzmu" nową terapię szokową, która będzie uzasadniać potrzebę niezmniejszania wpływów kompleksu wojskowo-wywiadowczego na rzecz dyplomacji oraz której celem może być jeśli nie zerwanie to co najmniej podminowanie rozmów amerykańsko-irańskich w sprawie zbudowania na Bliskim Wschodzie nowego, posttrumpowskiego porządku politycznego. Oczywiście jest to tylko teoria. Teoria spisku. Ale kto tam wie co się jeszcze wydarzy...?

 

 

Źródła:

https://img1.wsimg.com/blobby/go/fb7c7bd8-097d-4e2f-8f12-3442d151b57d/downloads/2021%20Ope...

https://nypost.com/2021/05/12/former-top-military-brass-question-2020-election-result-bide...

https://www.businessinsider.com/former-generals-admirals-letter-question-election-biden-he...

https://www.aljazeera.com/news/2021/5/10/iran-confirms-saudi-talks-says-too-early-to-discuss

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: Adolf Rotshild
Portret użytkownika Adolf Rotshild

Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Nie chcę chińskiej dominacji

Nie chcę chińskiej dominacji ani rewolucji marksistowskiej w równym stopniu, co amerykańskiej,pasożytniczo-rozbójniczej dominacji nad światem.Jestem za normalnymi i zdrowymi (na zasadach wzajemnego poszanowania) relacjami międzynarodowymi,międzypaństwowymi i międzyludzkimi. Niestety, to za czynm jestem to też dość spora utopia ale....Tu się liczy skala zjawisk negatywnych (dominacje i ideologie faszyzm, marksizm,pasożytowanie,rozbójnictwo) Te obecnie przybierają gargantuiczne wręcz rozmiary. Zgody dla bandyctwa międzynarodowego niema ! 

Portret użytkownika S

"Niepotwierdzone teorie o

"Niepotwierdzone teorie o oszustwie wyborczym", "teorie spiskowe o oszustwie wyborczym" "teorie niepotwierdzone" i tak do usrania w tym artykule. Jakbym czytał gniota z Ministerstwa Prawdy. Nieładnie. To ja może tylko jeden z setek przykładów, bo po co drążyć temat. Osoby przyłapane na filmach to zwolenniczki Bidena (to zostało sprawdzone, nawet nazwiska podano). Ale na pewno doliczały głosy Trumpowi, chociaż to nie ma znaczenia. Jest wiele filmów, na których przyłapano oszustów, no ale OK. "niepotwierdzone teorie spiskowe". Niepotwierdzone tylko przez skorumpowane sądy, kto ma mózg wnioski wyciągnie sam.

https://ourtube.co.uk/watch/afwzgszmgClhYrz

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika Neshi

Nie wazne jaka jest prawda i

Nie wazne jaka jest prawda i ile dowodow przedstawisz ... wazne co system bedzie pompowal i ustanowi prawda. Wszystko mozna ... az czasem chcialbym zeby to rzeczywistosc byla tylko gra komputerowa by moc w nia zgrac jako Ci na szczycie piramidy wladzy... best seller.
Tytul "its good to be bad"

Portret użytkownika Mauritzy

To prawda. W kilku wielkich

To prawda. W kilku wielkich Stanach obecnie trwa tak zwany audyt kart do głosowania. Powinien się on już niedługo zakończyć. Chociaż komisje sprawdzające głosy nie podają danych aż do zakonczenia procesu to już słychać o ogromnych przekrętach. To nie będą jakieś setki sfałszowanych głosów. To będą setki tysięcy! Taka jest prawda, że ostatnie wybory w USA były największym oszustwem wyborczym w dziejach tego kraju. Zatem nie są to żadne teorie spiskowe.

Portret użytkownika Hathor

Brednie

Brednie

"islamskiego terroryzmu" to wymysl zwiekszenia kontroli i inwigilacji obywateli, tak samo jak "Maskarada" narzucony rezim sanitarny = kontrola. Zaprawde powiadam Wam - bedziecie widziec, ale bedziecie slepi, bedziecie slyszec, ale bedziecie glusi.
Caly ten cyrk z Iranem, to proba przeciagniecia Persow na strone Anglosasow - tak jak zrobili to z Indiami (BRICS drzy w posadach) - konflik z CHRL o granice w Himalajach i zasoby wodne, USA przenosi fabryki do Indii z ChRL, Indie potrzebuja iranskiej ropy. Przyszlymi potegami ekonomicznymi beda te kraje, ktore beda mogly wygenerowac ogromny wewnetrzny popyt.
Te prowokacje Izraela (podpalenie 2 tankowcow, false flag z meczetem Al-Aksa i bombardowanie Strefy Gazy) to proba wprowadzenia stanu wojennego, aby Netanjahu mogl utrzymac sie u wladzy, Izrael podzielony przez szczepienia (ortodoksi nigdy sie nie zaszczepia, a jest ich sporo to polowa Izraela) - poparcie dla Netanjahu slabnie z kazdym miesiacem. Izrael ma coraz mniej do gadania w regionie, jego sila slabnie - Iran to przyszla potega. Rozpaczliwa proba syjonistow wywolania interwencji Persow w obronie Palestynczykow, ale Persowie widza false flag, u nich w czerwcu wybory, zbrodnie Izraela na narodzie Palestynczykow, widziane sa w milionach TV i slyszane w milionach radioodbiornikow w Iranie - to umocni tylko anty Izraelska wladze w Iranie - czyli Zydzi sami sobie obecnie strzelili w kolano. Zobaczymy co stanie sie po wyborach - moze byc naprawde goraco - o ile Netanjahu nie zrobi wjazdu czolgami do Strefy Gazy - to moze byc naprawde goraco.
Obecnie - kryzys na rynku polprzewodnikow - wskazuje na to, ze sa one na potege skupowane przez chinski przemysl zbrojeniowy i motoryzacyjny, kryzys polprzewodnikow wskazuje na przyspieszenie dozbrajania wielu armii w zaawansowane systemy m.in. radiolokacyjne. Monopol Azjatow pokazal slabosc USA i ich uzaleznienie od azjatyckich poddostawcow, stad lobbing korporacji US w kongresie na dotacje 50mld $ na rozwiniecie technologi wytwarzania zaawansowanych komponentow do produkcji chipsetow.
A co do Persow, to jest silny i wielki Narod, dobrze wiedza, ze Anglosasi (UK-US-Canada-Irlandia-OZ-NZ) zainstalowali syjonistow w Palestynie i zawsze beda miec to na uwadze.

Portret użytkownika MlotoWiertara

Nie ma jak byc naiwnym u

Nie ma jak byc naiwnym u jeszcze wypierac ,ze Persowie cos zrobia czy Rosja a moze Chiny.

Otoz te kraje sa juz w NWO. a jesli ktos nie rozumie na czym to polega to wyjasniam

rzady sa juz NWO , wojsko ktorymi sie tak jaracie  , glowna bron NWO .. do tego NWO ma wlasne wojsko najemnikow co moze rozniesc w proch takich wojskowych buntownikow ...

Jedynie ludzie cywile sa w tych krajach niebezpieczni  wojny domowe.. jak zrozumiecie system NWO i globalizacje to zauwazycie ze nie ma juz panstw zostaly tylko miasta..

Portret użytkownika Mojeimię44

A ja ostrzegam przed

A ja ostrzegam przed syjonistyczną rewolucją nad światem nazwaną dla niepoznaki reżimem sanitarnym.

Zamydlają nam oczy Chinami, marksizmem a tak naprawdę syjoniści przejęli pełną kontrolę nad narodami. 

Od urodzenia jesteśmy uczeni ich wersji religii co już jest indoktrynacją a teraz coraz śmielej wywieszają swoje flagi. 

https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/210519643-Austria-Flaga-Izraela-na-budynku-Urzedu-Kanclerza.html

Nie jestem antysemitą ale jestem antysyjonistą a widzę, że syjoniści nawet w Polsce coraz lepiej sobie radzą. Jaki marksizm jakie Chiny? Wszyscy jesteśmy zniewoleni już od roku. Czy nie widzicie ucisku? Jak długo będziemy udawać, że nic się nie dzieje i zajmować się bzdurami? Już jesteśmy niewolnikami zrozumcie to. 

Węże, plemię żmijowe, jak wy możecie ujść potępienia w piekle?
34 Dlatego oto Ja posyłam do was proroków, mędrców i uczonych11

polski kneset- sejm.

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj