Amerykańscy Demokraci chcą obalić Donalda Trumpa, uznając go za niezdolnego psychicznie do sprawowania władzy

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

Kampania wyborcza w Stanach Zjednoczonych zaczyna nabierać tempa. Do wyborów prezydenckich zostało jeszcze kilka tygodni, a przeciwnicy obecnego prezydenta chcą skorzystać z nowej „broni”, która mogłaby mu poważnie zaszkodzić. Tą bronią jest koronawirus, którym wcześniej zaraził się Donald Trump.

 

W piątek, Nancy Pelosi, amerykańska Demokratka oraz przewodnicząca Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych, przedstawiła nowy projekt ustawy, która pozwoliłaby Kongresowi określić stan zdrowia prezydenta i zadecydować o jego ewentualnym usunięciu ze stanowiska.

 

Propozycja ustawy zakłada utworzenie specjalnej komisji, złożonej z 17 osób - ośmiu powołanych przez Demokratów i ośmiu przez Republikanów, a osoby te następnie wybrałyby przewodniczącego. Komisja ta miałaby określić fizyczną i psychiczną zdolność Donalda Trumpa do sprawowania funkcji głowy państwa, a gdyby ten nie poddał się badaniom, mogłaby wydać orzeczenie na podstawie dostępnych informacji. Następnie odbyłoby się głosowanie nad ewentualnym usunięciem Trumpa ze stanowiska.

 

W ten sposób, Nancy Pelosi chce skorzystać z 25. poprawki do konstytucji, która przewiduje, że w razie śmierci prezydenta lub niezdolności do spełniania swoich obowiązków, władzę przejmie wiceprezydent. Pelosi już wcześniej mówiła, że Trump, choć podobno wyleczył się z koronawirusa, może mieć problemy z „racjonalnym podejmowaniem decyzji”.

Jednak aktualnym wiceprezydentem jest Republikanin Mike Pence. Nancy Pelosi ma nadzieję, że w trakcie kampanii wyborczej, Pence również zarazi się koronawirusem. W takiej sytuacji, władzę przejmuje przewodniczący Izby Reprezentantów, a jest nią właśnie Nancy Pelosi.

 

Jak sami widzimy, w przedwyborczej walce wszystkie chwyty są dozwolone. Donald Trump twierdzi, że jest już zdrowy i chce kontynuować kampanię wyborczą, za co jego przeciwnicy nazywają go nieodpowiedzialnym. Wybory prezydenckie odbędą się już 3 listopada – do tego czasu wszystko może się wydarzyć.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika 3plabc

Trump to zwykły "fałszywy

Trump to zwykły "fałszywy prorok". Bajek ludziom naopowiada przed wyborami, trochę przypudruje nienawiść, którą w duchu kipi... odstawi show i będzie zwodził naiwniaków. Obstawiam, że w ten, czy inny sposób wygra wybory w stanach. USA doprowadzi do katastrofy gospodarczej i rozpęta na dobre III Wojnę Światową na Bliskim Wschodzie, gdyż pomimo starań wojny NATO- Rosja rozpętać mu się nie uda w Europie Środkowo Wschodnie. W podziękowaniu za drugi Wietnam w Zatoce Perskiej, amerykanie się zbuntują i wybuchnie wojna domowa w USA. Z trzy lata miną i sami ocenicie na ile trafnie napisałem.... hehehe.

Portret użytkownika Kwazar

"Amerykańscy Demokraci chcą

"Amerykańscy Demokraci chcą obalić Donalda Trumpa, uznając go za niezdolnego psychicznie do sprawowania władzy" Apeluję i błagam Janki nie rozciągajcie na innych z was tych badań.Niewiele z was janki pozostanie.Mało który jest z was zdolny psychicznie do czegokolwiek.Wim że APELUJĘ  z całą powagą, dlatego tyle razy w tekście "was i janki"

Portret użytkownika S

Wojna z komunistami musi

Wojna z komunistami musi faktycznie osiągać punkt kulminacyjny. Z jednej strony lewaki gnoją ludzi nie patrząc już na nic. Z drugiej, coraz więcej szczurów ucieka z ich tonącego okrętu. Media zwalniają z propagandą strachu, nawet WHO się wycofuje. Ciekawe czy do końca roku wszystko się wyjaśni, jak przepowiadano. I najważniejsze, jeżeli nam się uda i NWO nie dojdzie do skutku, to czy doprowadzimy sprawę do końca? Coraz bardziej obawiam się scenariusza, gdzie te wszystkie kurwy się wyłgają, może dadzą jakiegoś kozła ofiarnego na pożarcie, ale elity się wymigają. Pseudoredaktorki w mainstreamowych mediach zaczną zatrosknym głosikiem opowiadać rzewne historie jak to podstępny wróg oszukał nas wszystkich, a durne ludziska będą słuchać pierdzielenia gnoi, którzy przez rok straszyli świat na rozkaz. O banksterach nawet nie ma co mówić, ci przeczekają, poprawią błędy w planie i pewnie na 2030 zaczną od nowa.

Portret użytkownika inzynier magister

Kolejny raz pokazuje taka

Kolejny raz pokazuje taka sytuacja że Trump jest prawdziwym anty enwuowcem, zresztą nienawidzą go całe elity, w tym papież globalista ! Trzeba sięza niego modlić do Chrystusa Pana, ale i za Polskę bo pisowcy nas zniszczą AGendą2030 i zielonym ładem lucyfera !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Każdy najemnik Wielkiego

Każdy najemnik Wielkiego Syjonu chciałby rządzić taką potężną łajbą jak Juesej. Jednak w okresie groźby utraty dominacji to Republikanie są Partią Wojny - najemnikami Żydostwa od brudnej roboty. Jak już "murzyn" zrobi swoje i pozwolą mu odejść i zapanuje chwilowy "pokój" tudzież jak to jeden określa "koniec historii" to Demokraci wrócą do władzy. Teraz ich jazgot to tylko podszczekiwanie głodnego kundelka, któremu zabrano miche z żarciem. Ale inteligentnego kundelka, który rzecz jasna wie że za szczekanie swojej michy nie dostanie tylko będzie musiał cierpliwie poczekać na swoją kolejkę

 

Skomentuj