Amerykańscy biolodzy odkryli nową śmiertelną chorobę zabijającą mężczyzn

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Naukowcy ze Stanów Zjednoczonych odkryli śmiertelną chorobę nieznaną dotąd społeczności naukowej u przedstawicieli męskiej części ludzkości. Według nich 40% pacjentów zmarło z tego powodu, z których wielu nie zareagowało na żadne metody leczenia. 

Niedawno odkrytą chorobę nazwano zespołem VEXAS. Na liście jego objawów eksperci umieścili skrzepy krwi, niewyjaśnioną gorączkę, a także zapalenie naczyń krwionośnych, tkanki chrzęstnej i płucnej. Wszystko to może negatywnie wpływać na ważne narządy i prowadzić do śmierci.

 

Naukowcy przeanalizowali dane od pacjentów z podobnymi objawami. W rezultacie znaleźli mutację w genie UBA1 u mężczyzn. Tym samym eksperci odkryli nową chorobę genetyczną, którą nazwali zespołem VEXAS.

 

W tej chwili naukowcy znaleźli tylko 50 osób z tą chorobą. Specjaliści uważają jednak, że rzeczywista liczba pacjentów z tym syndromem jest znacznie wyższa. Odkrycie pozwoli specjalistom na dobranie odpowiedniego leczenia dla pacjentów ze słabo poznanymi i rzadkimi chorobami. Jest prawdopodobne, że tacy pacjenci otrzymają przeszczep szpiku kostnego lub terapię genową.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika piętaa

antyryt bardzo bardzo dobrze

antyryt bardzo bardzo dobrze napisane ktoś tu pisał ostatnio o epidemii hiszpance że pojawia się dopiero w encyklopedii po 80 roku wcześniej nie ma praktycznie nic ja już wogóle nie czytam artykułów po 2020 r śmierdzą na kilometr te starsze może jeszcze nie aż tak i przychodzę wam też z taką stronka www.webarchive.org wpisujemy tam link a strona nam generuje lata w których zrobiła backup strony np onet z 2003 używam jej ostatnio można min zobaczyć jak się zmienia wikipedia ;)

Portret użytkownika antyryt

Nie wiem od jak dawna to trwa

Nie wiem od jak dawna to trwa, ale powtarzam: to co widzę obecnie, to  Świątynia Nauki upadła. Jest sprofanowana, a jej "zwłoki" są bezczeszczone tak, że z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że każde obecne "medialne doniesienia naukowców" - są gangreną i to w dowolnym temacie: ozon, CO2, priony, ptasia grypa, świńska grypa, gorączka krwotoczna, smog itd itp.
Każdy medialny "naukawiec" jet pod wpływem jakiegoś lobby (obecnie farmaceutycznego).
Natychmiast olać wszystkich medialnych naukowców i wrócić do podstaw.
Jeżeli nie rozumiesz jak działa technologia, nie wiesz nic o elektronice, oprogramowaniu, łącznościach radiowych gsm, bluecośtam, wifi, protokołach , jak uzyskać "roota" na urządzenie którym się posługujesz - natychmiast zniszcz je.
Tak samo ze zdrowiem - nie rozumiesz od podstaw biologii, chemii - uciekaj od wszelkich obecnych testów, szczepień. Korzystaj z medycyny TYLKO I WYŁĄCZNIE dla naprawy jasnych uszkodzeń: złamałeś kość - niech ci nastawią, masz krwotok - niech zahamują, wylał się wyrostek - niech wyczyszczą... ale nic ponad to.
Medycyna wróciła do czasów mengele: zmieniono prawo tak, że osobista wolność każdego została złamana, a przysięgi hipokratesa, po pierwsze nie szkodzić i takie tam - zastąpiono od 800 do kilku tysięcy PLN dodatku.
W razie poważnych problemów i konieczności zdobycia substancji odżywczych - lepiej zgłoś się o pomoc do weterynarza. Tych korupcja jeszcze ominęła, ale za kilka miesięcy też dosięgnie.
Niszczyć wszystkie urządzenia działające tylko ze spersonalizoawną kartą: smartfony, telefony z bluetooth.
Stawiać opór wszelkim przymusom badań, szczepień czy innych działań medycznych. Po sławnych eksperymentach mengele, każdemu człowiekowi zagwarantowano to, że musi wyrazić świadomoą zgodę na jakiekolwiek działania medyczne. Jeżeli nie chesz przymusowych badań i szczepień - walcz do ostatnich sił.

Moje posty mają charakter karykaturalny i artystyczny. 

Portret użytkownika Kmieć bez loginu

Z żadnym "bogiem" (jehową) i

Z żadnym "bogiem" (jehową) i żadnym "mesjaszem" w trujcy tym samym jehową. (Katolicki dogmat wiary - jego podważanie to grzech śmiertelny. A zatem jeśli katolik twierdzi, że Chrystus to nie jehowa, to do nieba nie trafi...)

Żyd-syjonista (czyli największe ścierwo jakie nosi Ziemia) ma w swojej parchatej dupie "boga" i "mesjasza".

To walka parchatego okupanta z polskim narodem. Pełzająca walka czyniona metodą gotowania żaby.
Sprawdzają jak daleko mogą się posunąć.
A jak widać mogą daleko.
Polaków już nie ma. To trzoda chlewna ino z wyglądu przypominająca ludzi. Żyd każe im skakać? Będą skakać. Każe chodzić na czterech? Będą chodzić na czterech!

A polscy katolicy (podobno 90% społeczeństwa)?
To jest dopiero hołota! Jakie rozmodlone, jakie wierne, barany! Jak oni "nauki" Joszue znają i przestrzegają - kuwa pusty śmiech ogarnia!

Pozwolili, żeby żydowski okupant odebrał im największe katolickie święto Wielkanocy, pozwolili odebrać św. Zmarłych! Pozwolą te tępe, bezmózgie ryje, odebrać i tzw. Boże Narodzenie, czyli polskie Szczodre Gody!

W starożytnym Rzymie, wg legend, pierwsi chrześcijanie za WIARĘ umierali pożerani na arenach przez lwy!!!
Polska katolicka hołota, to - kurwa - przedmurze krystiaństwa i "ostatni" jego bastion w Jew-ropie - taka pobożna, że ze strachu przed wirtualnym telaviwzyjnym świrusem pozwoliła sobie odebrać honor, podstawowe prawa i swobody, i nawet tę śmiechu wartą pustynną "re-ligię"!!!

A pozwoli odebrać sobie wszystko do samego końca. Wszak to bezmózga hołota, ludzkopodobna tylko.

Portret użytkownika Kmieć bez loginu

Mężczyźnie umierają z

Mężczyźni umierają z bezsilności, która pcha ich w alkoholizm(*).
Gdy pojawia się sytuacja, w której normalny, zdrowy mężczyzna czuje, że jedynym słusznym działaniem jest osobiście zrobić porządek ze skuw...nami, a nie może tego uczynić, bo "cywilizacja" stawia takiemu działaniu tamę - np. powiesić paru urwich synów, jak Kalksztajn, Morycowiecki, lokalny komendant "policji", który wbrew prawu wysyła podkomendnych do wystawiania jak największej ilości mandatów, lokalny złodziej kacyk (prezydent, burmistrz) w Ratuszu, który utrudnia zycie lokalnej społeczności samemu kradnąć na potęgę, itd. itp. to wtedy mężczyzna usycha i umiera z bezsilności.

A umrzeć powinny szumowiny-zdrajcy i przede wszystkim obce przybłędy, uzurpujące sobie prawo do władzy nad mężczyzną mającym w bagażu prawiekową historię Przodków.

(*) są też mężczyźni, którzy umierają z przepicia, bo tak lubią spędzać życie, ale tych jest mała ale stała ilość w społeczeństwie.

Portret użytkownika moon fake

 Ostatecznie wwielkim

 Ostatecznie w wielkim ruszeniu wszelkiej masci złoczyńców reszta zajebałaby czapkami i byłoby czysto. Nastąpiłaby równowaga, Przeciw rzezimieszkom korzystającym z chwilowego braku prawa wystąpiliby zorganizowane grupy broniące prawych.Chujowe obecne prawo pozwalające żyć mendom i czerpać zyski z pracy słabszych zostałoby wymienione na proste jesne prawo wspierające godnosć człowieka , nie kurestwo, intryganctwo i kombinatorykę oszustów. Więc nie obawiaj się.

W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym-George Orwell.Żyjemy teraz w światowym obozie koncentracyjnym.

Strony

Skomentuj