Amerykańscy biolodzy odkryli nową śmiertelną chorobę zabijającą mężczyzn

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Naukowcy ze Stanów Zjednoczonych odkryli śmiertelną chorobę nieznaną dotąd społeczności naukowej u przedstawicieli męskiej części ludzkości. Według nich 40% pacjentów zmarło z tego powodu, z których wielu nie zareagowało na żadne metody leczenia. 

Niedawno odkrytą chorobę nazwano zespołem VEXAS. Na liście jego objawów eksperci umieścili skrzepy krwi, niewyjaśnioną gorączkę, a także zapalenie naczyń krwionośnych, tkanki chrzęstnej i płucnej. Wszystko to może negatywnie wpływać na ważne narządy i prowadzić do śmierci.

 

Naukowcy przeanalizowali dane od pacjentów z podobnymi objawami. W rezultacie znaleźli mutację w genie UBA1 u mężczyzn. Tym samym eksperci odkryli nową chorobę genetyczną, którą nazwali zespołem VEXAS.

 

W tej chwili naukowcy znaleźli tylko 50 osób z tą chorobą. Specjaliści uważają jednak, że rzeczywista liczba pacjentów z tym syndromem jest znacznie wyższa. Odkrycie pozwoli specjalistom na dobranie odpowiedniego leczenia dla pacjentów ze słabo poznanymi i rzadkimi chorobami. Jest prawdopodobne, że tacy pacjenci otrzymają przeszczep szpiku kostnego lub terapię genową.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika piętaa

antyryt bardzo bardzo dobrze

antyryt bardzo bardzo dobrze napisane ktoś tu pisał ostatnio o epidemii hiszpance że pojawia się dopiero w encyklopedii po 80 roku wcześniej nie ma praktycznie nic ja już wogóle nie czytam artykułów po 2020 r śmierdzą na kilometr te starsze może jeszcze nie aż tak i przychodzę wam też z taką stronka www.webarchive.org wpisujemy tam link a strona nam generuje lata w których zrobiła backup strony np onet z 2003 używam jej ostatnio można min zobaczyć jak się zmienia wikipedia ;)

Portret użytkownika antyryt

Nie wiem od jak dawna to trwa

Nie wiem od jak dawna to trwa, ale powtarzam: to co widzę obecnie, to  Świątynia Nauki upadła. Jest sprofanowana, a jej "zwłoki" są bezczeszczone tak, że z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że każde obecne "medialne doniesienia naukowców" - są gangreną i to w dowolnym temacie: ozon, CO2, priony, ptasia grypa, świńska grypa, gorączka krwotoczna, smog itd itp.
Każdy medialny "naukawiec" jet pod wpływem jakiegoś lobby (obecnie farmaceutycznego).
Natychmiast olać wszystkich medialnych naukowców i wrócić do podstaw.
Jeżeli nie rozumiesz jak działa technologia, nie wiesz nic o elektronice, oprogramowaniu, łącznościach radiowych gsm, bluecośtam, wifi, protokołach , jak uzyskać "roota" na urządzenie którym się posługujesz - natychmiast zniszcz je.
Tak samo ze zdrowiem - nie rozumiesz od podstaw biologii, chemii - uciekaj od wszelkich obecnych testów, szczepień. Korzystaj z medycyny TYLKO I WYŁĄCZNIE dla naprawy jasnych uszkodzeń: złamałeś kość - niech ci nastawią, masz krwotok - niech zahamują, wylał się wyrostek - niech wyczyszczą... ale nic ponad to.
Medycyna wróciła do czasów mengele: zmieniono prawo tak, że osobista wolność każdego została złamana, a przysięgi hipokratesa, po pierwsze nie szkodzić i takie tam - zastąpiono od 800 do kilku tysięcy PLN dodatku.
W razie poważnych problemów i konieczności zdobycia substancji odżywczych - lepiej zgłoś się o pomoc do weterynarza. Tych korupcja jeszcze ominęła, ale za kilka miesięcy też dosięgnie.
Niszczyć wszystkie urządzenia działające tylko ze spersonalizoawną kartą: smartfony, telefony z bluetooth.
Stawiać opór wszelkim przymusom badań, szczepień czy innych działań medycznych. Po sławnych eksperymentach mengele, każdemu człowiekowi zagwarantowano to, że musi wyrazić świadomoą zgodę na jakiekolwiek działania medyczne. Jeżeli nie chesz przymusowych badań i szczepień - walcz do ostatnich sił.

Portret użytkownika Kmieć bez loginu

Z żadnym "bogiem" (jehową) i

Z żadnym "bogiem" (jehową) i żadnym "mesjaszem" w trujcy tym samym jehową. (Katolicki dogmat wiary - jego podważanie to grzech śmiertelny. A zatem jeśli katolik twierdzi, że Chrystus to nie jehowa, to do nieba nie trafi...)

Żyd-syjonista (czyli największe ścierwo jakie nosi Ziemia) ma w swojej parchatej dupie "boga" i "mesjasza".

To walka parchatego okupanta z polskim narodem. Pełzająca walka czyniona metodą gotowania żaby.
Sprawdzają jak daleko mogą się posunąć.
A jak widać mogą daleko.
Polaków już nie ma. To trzoda chlewna ino z wyglądu przypominająca ludzi. Żyd każe im skakać? Będą skakać. Każe chodzić na czterech? Będą chodzić na czterech!

A polscy katolicy (podobno 90% społeczeństwa)?
To jest dopiero hołota! Jakie rozmodlone, jakie wierne, barany! Jak oni "nauki" Joszue znają i przestrzegają - kuwa pusty śmiech ogarnia!

Pozwolili, żeby żydowski okupant odebrał im największe katolickie święto Wielkanocy, pozwolili odebrać św. Zmarłych! Pozwolą te tępe, bezmózgie ryje, odebrać i tzw. Boże Narodzenie, czyli polskie Szczodre Gody!

W starożytnym Rzymie, wg legend, pierwsi chrześcijanie za WIARĘ umierali pożerani na arenach przez lwy!!!
Polska katolicka hołota, to - kurwa - przedmurze krystiaństwa i "ostatni" jego bastion w Jew-ropie - taka pobożna, że ze strachu przed wirtualnym telaviwzyjnym świrusem pozwoliła sobie odebrać honor, podstawowe prawa i swobody, i nawet tę śmiechu wartą pustynną "re-ligię"!!!

A pozwoli odebrać sobie wszystko do samego końca. Wszak to bezmózga hołota, ludzkopodobna tylko.

Portret użytkownika Kmieć bez loginu

Mężczyźnie umierają z

Mężczyźni umierają z bezsilności, która pcha ich w alkoholizm(*).
Gdy pojawia się sytuacja, w której normalny, zdrowy mężczyzna czuje, że jedynym słusznym działaniem jest osobiście zrobić porządek ze skuw...nami, a nie może tego uczynić, bo "cywilizacja" stawia takiemu działaniu tamę - np. powiesić paru urwich synów, jak Kalksztajn, Morycowiecki, lokalny komendant "policji", który wbrew prawu wysyła podkomendnych do wystawiania jak największej ilości mandatów, lokalny złodziej kacyk (prezydent, burmistrz) w Ratuszu, który utrudnia zycie lokalnej społeczności samemu kradnąć na potęgę, itd. itp. to wtedy mężczyzna usycha i umiera z bezsilności.

A umrzeć powinny szumowiny-zdrajcy i przede wszystkim obce przybłędy, uzurpujące sobie prawo do władzy nad mężczyzną mającym w bagażu prawiekową historię Przodków.

(*) są też mężczyźni, którzy umierają z przepicia, bo tak lubią spędzać życie, ale tych jest mała ale stała ilość w społeczeństwie.

Portret użytkownika moon fake

 Ostatecznie wwielkim

 Ostatecznie w wielkim ruszeniu wszelkiej masci złoczyńców reszta zajebałaby czapkami i byłoby czysto. Nastąpiłaby równowaga, Przeciw rzezimieszkom korzystającym z chwilowego braku prawa wystąpiliby zorganizowane grupy broniące prawych.Chujowe obecne prawo pozwalające żyć mendom i czerpać zyski z pracy słabszych zostałoby wymienione na proste jesne prawo wspierające godnosć człowieka , nie kurestwo, intryganctwo i kombinatorykę oszustów. Więc nie obawiaj się.

Portret użytkownika Kmieć bez loginu

A dlaczego DEMOKRATYCZNA

A dlaczego DEMOKRATYCZNA samorządność ma mi odbierać prawo do samo-rządnego-sądu?
Mam prawo w demokracji (parchatej, innej nie ma!) do głosowania w plebiscytach na największego człowiekowatego człowieka sukcesu, czyli złodzieja, który nie dał się złapać, a nie mam prawa wymierzyć mu sprawiedliwości, jeśli jest szubrawym złoczyńcą, który nie dotrzymał obietnic (z góry wiadomo, że w demokracji "wyborcze" obietnice to kłamstwa!) i mi szkodzi?

Nie ma ludzkich (ty błędnie identyfikujesz zachowania ludzkie z cywilizowanymi - a one nawet obok siebie nie stały) rozwiązań w kryminalnej i kryminogennej (z definicji!) demokracji dla takich szubrawców. Są tylko ludzkie - szubienica dla szubrawców!
Przy okazji, tzw. "cywilizacja łacińska", to największe koszerne kłamstwo naszego regionu świata.
To nie cywilizacja! To czyste demoniczne zezwierzęcenie. Przy czym obrażam tu zwierzęta, ale nie znajduję lepszego określenia.

Tzw. "Cywilizacja łacińska" to zło w najczystszej postaci! Zło pisane wielką literą. Istota Zła. Oto czym jest tzw. "cywilizacja łacińska"!

A ponieważ gros społeczeństwa jest zadżumione demokracją, czyli są bydłem, trzodą, GOJami!, to prawdziwi mężczyźni umierają z bezsilności.
Bo nawet jakiś szaleńczy akt zabrania ze sobą jakiegoś szubrawca w zaśwaity nie ma sensu, bo:

"Głupcy śmięją się najgłośniej, gdy wieszają tego, który chciał dla nich jak najlepiej."

Portret użytkownika antyryt

Że tak powiem, wzorem pewnej

Że tak powiem, wzorem pewnej pani z tv. "chciałbym powiedzieć, że kilkanaście lat temu skończyła się nauka, a opinie profeforów, doktorów - można sobie wsadzić w dupę". Przyczyną końca nauki jest lobbing. Obecnie nie można wierzyć żadnym "badaniom naukowym".
W skrócie nauka sprowadza się do: dajcie mi choćby siedem-trzynaście milionów dolarów, a udowodnię na terenie każdego europejskiego kraju, że pierdzenie grozi zagładą gatunku ludzkiego i tylko noszenie maseczek na dupie niesie szansę na przeżycie. Ale jednocześnie: jak dacie więcej to udowodnię, że pierdzenie jest zbawienne dla zdrowia ludzkości, wzmacnia układ odpornościowy i zapobiega zawałom, a wszystko będzie zgodnie z metodologią. Jestem w stanie zaprojektować badania i zagwarantować wyniki.

Świątynia Nauki upadła wiele lat temu. Została splugawiona przez chciwych przebierańców. Wszelkie obecne autorytety medialne są warte tyle co kupa zgniłego kompostu. Pozostaje jedynie samemu zdobywać wiedzę ze starych książek i polegać na instynkcie jaki natura, przez miliony lat, wykształciła w człowieku. Uczyć się do upadłego matematyki, fizyki i elektroniki. Rozwiązywać w pamięci zadania, konfrontować je z rzeczywistością. Zapomnieć o klawiaturach, długopisach i nauczyć się pisać piórem wiecznym (wymusza pracę większych części mózgu, co wpływa na jakość i pamięć, a także wyrabia styl).
Uczyć się twardej wiedzy jak matematyka, fizyka, elektronika, realizować to w życiu i wyciągać wnioski: to się udało a to nie - dlaczego?!. Zapomnieć o wszelkich humanistycznych pierdołach jak "nie pytają cię o imię kiedy walczysz z ostrym cieniem mgły".
Bez twardej wiedzy, za to oszołomieni humanistycznymi kordianami, "co autor wiersza chciał powiedzieć", "ty nad poziomy wylatuj", "boso ale w ostrogach", "szklanymi domami", "żołnierz bohatersko umarł gdy mu kwiat czerwony na koszuli rozkwitnął, ale szeptał "jestem szczęśliwy!"" - to was wszystkich politycy w dupę wyruchają tak, że chirurg-proktolog zagwizda z podziwem, ale wy będziecie twierdzić, że to "czerwony kwiat rozkwitnął na sercu waszej wolności, i że dostrzegacie już świętą panienkę jak schodzi do was z nieba z błogosławieństwem i ukojeniem. W nagrodę za walkę o wolność".

Swiątynia Nauki upadła, ale jej splugawione pozostałości posłużą jeszcze pwenym sukinsynom tak nieprzebraną wiedzą, że dla zwykłych ludzi wydawać się to będzie bóstwem czy magią. Jedyną szansą na jak najdłuższe przetwanie (uwaga: nie "przetrwanie", ale tylko "jak najdłuższe przetrwanie") jest powrót do natury i jej instynktów, wraz ze wszelkimi tego dobrymi i złymi skutkami.

Uświadomcie sobie: bracia Wright, z ich pierwszym lotem na 30 metrów z górki - 1903. Program Apollo z lotem na Księżyc - 1966. Tylko jakieś 63 lat minęły od nieudolnych lotów z górki, do lotów w kierunku Księżyca, a teraz co miesiąc powstają technologie wywracające do góry kołami wszelkie wyobrażenia przeciętnego człowieka o wszystkim. Nie będzie partyzantki, bo w 30 sekund satelity z obsługą podczerwieni oznaczą każdego z dokładnością do 5 centymetrów, a 30 sekund później te dane otrzymają kontenery z obsługą dronów. Nie będzie marszów, bo za tydzień wszystkie służby będą miały nie tylko zdjęcia, profil psychologiczny, ale nawet dna każdego organizatora. Nie będzie protestów, bo każdy będzie zarejestrowany, żeby na swoim smargównie otrzymać cyferki "dochodu gwarantowanego" i będzie wolał się zesrać na twardo niż je stracić w wyniku "nieobywatelskiego zachowania".
Pozostaje tylko natura, bo technologia też ma swoje ograniczenia i będzie się ona koncentrować na największych metropoliach, a na uganianie się po chaszczach po prostu nie będzie środków - i to jest jakaś szansa.

I ze względu na datę, warto uczcić minutą ciszy, którąś już rocznicę upadku i zbeszczeszczenia Świątyni Nauki. Z jej strony już nikogo nie spotka nic dobrego. Pozostało tylko to, co każdy sam się nauczył.

Pesymistę od optymisty różni tylko dostęp do bieżących informacji Wink

 

Portret użytkownika moon fake

O, ooo tu widzę głos logiki i

O, ooo tu widzę głos logiki i rozsądku.  Historia zakłamania przyspieszyła wraz z wymysleniem domniemania że CO2 szkodzi środowisku. CO2 nie tylko nie ma wpływu na zanieczyszczenie które wywołują zasyfiające zakłady chemiczne chcące przerzucić tym sposobem opodatkowanie na otępiałe masy, ale wręcz poprawia zdolnośc przyswajania tlenu płucom i jak każdy z podstawówki wie -przyspiesza także wzrost i wydajność roślin. Tyczy się to zwłaszcza upraw które każdy z was juz teraz na dostępnym w miarę mozliwości poletku wiejskim powinien poczynić myśląc cokolwiek perspektywicznie. Na tej gównobzdurze Kill Bill oparł swoją biznesplandemię jako chęć pomocy gatunkowi ludzkiemu depopulując liczebność co każdą coroczną plandemię o 15 % czyli jakiś miliard powikłań włączając w  liczbę obok świeżo powstałych niepełnosprytnych a także śmierć.Inaczej mówiąc ogłupiony nauką dokonał jeszcze większego ogłupienia mas.Czarno to widzę o ile siły prawdy i dobra zaliczą przegryw.Ruszcie dupę panowie- to przesłanie kieruję do każdego czytającego.

Portret użytkownika antyryt

"Czarno to widzę o ile siły

"Czarno to widzę o ile siły prawdy i dobra zaliczą przegryw."
Już zaliczyły przegryw. Odwieczna chciwość i cwaniactwo zrobiły i dalej robią swoje. Teraz już nie liczymy na wygraną. Teraz liczymy jedynie na jak najdłuższe przetrwanie. Natychmiast niszczyć wszelkie urządzenia ze spersonalizowanymi katami jak smartfony, tablety, karty bankowe, spłacić długi i znikąć z banków, rejestrów, netflixów i innych gówien. Zorganizować się przed wszelkim przymusem "wymazów', a potem szczepień. 

Strony

Skomentuj