Amerykanie zbroją się na potęgę. Czy Stanom Zjednoczonym grozi wojna domowa z powodu koronawirusa?

Kategorie: 

Źródło: Internet

W chwili obecnej, Stany Zjednoczone mają największą liczbę przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Kryzys z pewnością doprowadzi do poważnej zapaści gospodarczej i śmierci części tamtejszej populacji. Mieszkańcy ewidentnie obawiają się o swoje bezpieczeństwo i zbroją się na potęgę.

 

Stany Zjednoczone odnotowały właśnie rekordowy zakup broni przez Amerykanów - największy od ponad 20 lat, odkąd agencja FBI zaczęła prowadzić statystyki w tym zakresie. W marcu zakupiono łącznie około 3,7 miliona sztuk broni. Dla porównania, w marcu zeszłego roku kupiono „zaledwie” 1,1 miliona sztuk. 21 marca, w ciągu tego jednego dnia, Amerykanie kupili 210 tysięcy sztuk. Sklepy z bronią nie nadążają z zamówieniami.

 

W USA wykryto już około 400 tysięcy przypadków zakażeń. Dotychczas zmarło prawie 13 tysięcy pacjentów, z czego niemal 2 tysiące w ciągu ostatnich 24 godzin. Codziennie wykrywa się około 30 tysięcy nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Stany Zjednoczone zajmują pierwsze miejsce pod względem liczby zakażeń i trzecie pod względem liczby zgonów, spowodowanych koronawirusem.

Niemal połowa wszystkich zgonów wystąpiła w stanie Nowy Jork, który jest w epicentrum epidemii. Donald Trump ogłosił w sobotę, że do Nowego Jorku wysłany zostanie dodatkowy tysiąc żołnierzy. Miasto stało się niebezpieczne po tym, jak wielu policjantów zachorowało z powodu koronawirusa. Właściciele sklepów masowo zabijają okna deskami w obawie przed rozbojami.

 

Nagły wzrost sprzedaży broni palnej wynika przede wszystkim z braku poczucia bezpieczeństwa – zamieszki uliczne i napady na sklepy mogą bardzo szybko przerodzić się nawet w wojnę domową, a wtedy mieszkańcy będą zdani wyłącznie na siebie. Z pewnością istnieją również obawy przed rządem, który w obecnej sytuacji mógłby odebrać Amerykanom podstawowe prawa, między innymi do posiadania broni palnej, która podczas niepokojów społecznych może okazać się jedynym gwarantem bezpieczeństwa dla poszczególnych mieszkańców.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

A propos zbrojenia się i w

A propos zbrojenia się i w ogóle rodzaju broni :

https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/04/more-invasive-nasty-bs-anna-von-reitz.html

Ujmę to w punktach odnośnie do akapitów:

1) Wiedziałeś, że Bill Gates miał 9 laboratoriów nieustannie produkujących różne szczepionki i dział planowania profitów z wywoływania epidemii i zarabiania na niej?

2)Wiedziałeś, że każdy dzieciak obecnie do 18-latków włącznie już ma zestaw mikroczipów, który przyjął z kolejnymi szczepieniami (duuużo w jednym-to od siebie)

3)Wiedziałeś, że nano-technologia zalała już całą Ziemię oraz przeprowadziła inwazję na twój biotom jelitowy?(sraczka na telefon-to też ode mnie)

4) Wiedziałeś, że czułe na transmisję radiową wirusy są używane razem z nano-botami żeby rozwalać ci organizm i zbierać dane o tobie?

5) Wiedziałeś, że 5G jest w pełni uzbrojone, żeby zabijać ludzi?

6) Wiedziałeś, że " 5G " zostało podkręcone do 61,8 Ghz, co "wynaturza" tlen atmosferyczny(przez odwrócenie jego spinu), co powoduje zaburzenie zdolności hemoglobiny do wiązania tlenu w twoim układzie krążenia?

7) Wiedziałeś, że technologia fal skalarnych została skoordynowana do wtwarzania "stref śmierci", gdzie mogą wyłączyć ci serce jak pstryczkiem w ścianie?

Dirol Wiedziałeś, że skonstruowano pona 200 kompleksżów antenowych HAARP na całym świecie do tajnej komunikacji, przez szaleńców, żeby dosłownie zniszczyć ludzkość?

9) Wiedziałeś, że oprócz lądowych stacji HAARP są mobilne jednostki morskie CIPPA służące temu samemu celowi?

10) A teraz to : Wiedziałeś, że naukowcy z Harvardu chcą "wyłączyć" słońce i pogrążyć świat w ciemnościach, żeby umożliwić swoim kumplom-wampirom swobodne poruszanie się? ( i całodobową restaurację z polowankiem?)

https://www.forbes.com/sites/trevornace/2018/12/05/harvard-scientists-begin-experiment-to-block-out-the-sun/?fbclid=IwAR2vy0uzEn5Z7azJhEUgKhdYZNgtaHV3ds3yoiSXv97L2XzxUeJ4VIWlFLs#4a32890540c2

 A teraz tekstem bezpośrednim co poniżej:

Instead of trusting and respecting these scientists, we should be taking busloads of them to the nearest cliff.

It is now very clear that most of them don't have the common sense of a chicken, and should not be trusted to run anything more complex than a city bus.

It is also clear that many corporations have been lured by the siren song of easy money into investing in and creating problems, that they then profit from solving.

When you have corporations the size of Microsoft investing in patented viruses and causing pandemics in order to profit from vaccines, something is very, very wrong in Denmark and elsewhere.

When you have corporations like Evergreen, Inc., spraying incendiary metals and metallic oxides on everyone and seeding this pollution with nano-bot technology invasive to all living organisms on Earth, it's time to obliterate the monsters and the organizations responsible.

Yes, folks, its time to throw the hissy-fit of the century and start stomping these politicians and corporations into the dirt. It's time to take out the anti-monopoly hammer and smash, smash, smash. It's time to start pulling corporate charters and burning them in the public squares.

And it's time to remove the corporate veil and start confiscating the assets of these corporations and their board members and their shareholders.

They've done their worst by us while expecting us to pay their insurance.

Time to make use of our options in return.

 Zamiast ufać i szanować tych naukofcuff, powinniśmy ich całymi autobusami zrzucać z najbliższego klifu. To już jasne, że mają kurze móżdżki i nie wolno im powierzyć niczego bardziej skomplikowanego niż autobus miejski. Jest też jasne, że wiele korporacji zostało przyciągniętych syrenim śpiewem łatwej kasy, żeby wynajdywać, kreować problemy, a potem zarabiać krocie na ich rozwiązaniu. Jeżeli masz korporacje rozmiaru Microsoft, które inwestują w patentowanie wirusów i wywoływanie pandemii, żeby zarobić na szczepionkach, to coś jest bardzo, ale to bardzo źle. Źle się dzieje w państwie Duńskim. I wszędzie indziej. Kiedy masz korporacje jak Evergreen rozpylające szkodliwe metale i ich tlenki wszędzie i doposażasz je w nano-boty zagrażające wszystkim żywym organizmom na Ziemi, to najwyższy czas, żeby unicestwić tych potworów i ich organizacje. Tak jest panowie i panie, to już czas żeby nakopać korporacjom i pobrudzić białe kołnierzyki. To czas na młot antymonopolowy i rozwałkę publiczną, wyciągnąć odszkodowania i "stosy na rynkach"( chyba lekka przesada, ścięcie by wystarczyło, ale to tłumaczenie.) Czas na ogólną konfiskatę mienia sqrwieli i całej ich kasy(zarobionej przez nas i na nas-od siebie). Przegięli, kiedy oczekiwali, że my będziemy płacić ich ubezpieczenie.( nie do końca kumam, ale chyba chodzi o zapewnienie długiego, wygodnego życia naszym kosztem). Teraz Nasza kolej ! Ma być po naszemu, a nie qrwokracja.

To napisał jakiś czytelnik-gość. Taki jak my tu. Tylko amerykański.

Pozdrawiam.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Zbrojenie się amerykanów to

Zbrojenie się amerykanów to medialny element zastraszania społeczeństwa bo:

"

Ds wypychają fałszywe nagrania, fałszywie podwyższone statystyki zgonów, fałszywe zeznania (płacząca pielęgniarka), aby utrzymać ludność w obawie przed pójściem gdziekolwiek… w tym do głosowania w ankietach. Ds używający programu FEAR, aby uzyskać publiczne dwustronne poparcie dla ustawy dotyczącej ponownego głosowania pocztą.

QAnon 8 kwietnia 2020 r. - Cicha wojna trwa "

Motywacją do upublicznienia histerii nad covid-19 jest rozproszenie ich. Demi chcą uzasadnić głosowanie pocztą, aby mogli kontynuować swój program oszustw wyborczych. Jeśli społeczeństwo koncentruje się na wirusach, nie koncentruje się na Biden i jego problemach.

Demi sprzeciwiają się @realDonaldTrump promując hydroksychlorochinę jako lekarstwo na COVID-19 w połączeniu z kilkoma innymi środkami. Dlaczego?

  1. Chcą, aby @potus poniósł klęskę, aby gospodarka zawiodła przed wyborami;
  2. Wiedzą, że działa jak lekarstwo i dlatego nie mogą promować swojej szczepionki opracowywanej przez organizację non-profit Billa Gatesa;
  3. Chcą, aby świat został zaszczepiony szczepionką (i mikroczipem) do celów ID2020;
  4. Chcą kontynuować przepływ miliardów do „Big Pharma”.

Dems i Big Pharm nie są zainteresowani lekarstwem… chcą śmierci (kontroli populacji) i ciągłego przepływu leków, które nie leczą wirusa, ale zawierają objawy. Zapewnia to niekończącą się podaż pieniędzy na utrzymanie leczenia. Q powiedział, że lekarstwo rozprzestrzeni się na cały świat

QAnon 8 kwietnia 2020 r. - Cicha wojna trwa"

Czy nie przypomina to trochę sytuację " u nas"?

Portret użytkownika Bula

Dalej jestem zdania, że

Dalej jestem zdania, że najlepiej przed wirusem chroni co najmniej 30% w 0,5l haha XD U nas w Gminie nie dość, że nikt nie umarł na koronę to nawet nikt nie jest zarażony, czyli można wnioskować, że dezynfekcja jest skuteczna XD A w tv pandemia, trupy, apokalipsa etc... A kupić zamiast giwer litra czyściochy i nie pirdolic bzdur... 

Portret użytkownika virus2020

Ludzie umierają na ulicach, w

Ludzie umierają na ulicach, w kolejkach do apteki po niezbędne leki. Wokoło zamieszki uliczne i napady na sklepy, które mogą bardzo szybko przerodzić się nawet w wojnę domową. Gnijących zwłok nie ma kto pochować, bo kto jeszcze żyw zabarykadował się w domu i nie wygląda nawet przez okno w obawie o czyhających snajperów. Prezydent w schronie atomowym. 

Koniec świata.

Strony

Skomentuj