Amerykanie zakończyli otaczanie Iranu i twierdza, że wystarczy im jedynie miesiąc, aby złamać irańską obronę

Kategorie: 

nowtheendbegins.com

USA wzmocniła swoją obecność w Zatoce Perskiej. Iran praktycznie z wszystkich stron otoczony jest amerykańskimi bazami wojskowymi lub okrętami wojennymi z lotniskowcami włącznie. Już teraz analitycy stwierdzają, że siła militarna zgromadzona w regionie wystarczy, aby w ciągu niespełna miesiąca złamać opór ze strony Iranu.

 

Planiści wojskowi Waszyngtonu twierdzą, że konwencjonalne siły zbrojne Teheranu będą unieruchomione już po trzech tygodniach ostrzału za pomocą lotnictwa i z okrętów wojennych. Groteskowo brzmią wyrażane z całą powagą słowa rzecznika Kwatery Głównej (CENTCOM) pułkownika T.G. Taylora, który twierdzi, że oni po prostu robią to, o co proszą ich cywilni szefowie z Ministerstwa Obrony.

 

Budowanie obecności militarnej w regionie trwa w najlepsze. Oprócz dwóch lotniskowców i obecności w sąsiadującym Afganistanie, Amerykanie mają też sporo silnych sprzymierzeńców w regionie jak na przykład Saudowie. Głośno mówi się już o trwających szkoleniach organizowanych przez USA dla służb specjalnych z regionu.

 

Amerykanie przygotowują się do usuwania min, które mogą się pojawić w Cieśninie Ormuz. W Zatoce Perskiej spodziewany jest okręt USS Ponce i na nim mają się znajdować specjalne helikoptery przystosowane do wyszukiwania i detonacji min morskich.

 

Kilka dni temu donosiliśmy o rozlokowaniu w okolicy Iranu najnowocześniejszych myśliwców F-22 Raptor, które jeszcze nigdy nie uczestniczyły w akcji. Gdy podsumuje się obecność USA w regionie to jest to już 120 tysięcy żołnierzy rozlokowanych na morzu i lądzie i znajdujących się w bliskiej okolicy Iranu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Energonom

Jakim prawem USA rozlokowało

Jakim prawem USA rozlokowało się wokół Iranu? Kto na to pozwolił ? Na jakiej podstawie można oskarżać Iran i zakazywać posiadania czegoś co większość krajów rozwiniętych już posiada? Dlaczego akurat przyczepiono się do Iranu? Dlaczego USA nie lokuje swoich wojsk przy brzegach Islandi czy Australi ?Kim są Iluminiaci? Skąd pochodzą ich korzenie? Pamiętajmy , że naszą agresją nie pokonamy ich agresji . Wszystko co możemy zrobić to myśleć o pozytywnym Swiecie. Myśleć optymistycznie. To jest największa i najpotężniejsza broń.Dobre Myśli przemieniają się w czyny a one pączkują i powodują, że Ziemia staje się lepsza. Jeśli większość z nas tak właśnie będzie działać to nie będzie już miejsca na podziały, na agresję . Nikt nie będzie mówił, że moja religia jest lepsza od Twojej.MY ludzie musimy dokonać przeskoku w sposobie myślenia, który nam narzucono.Zacznijmy się szanować nawzajem. Jeśli to się nam uda świat Iluminatów odejdzie w zapomnieniem. Przestaniemy im oddawać swoją energie. A energia to jest wszystko co mamy i czym jesteśmy:) Pytanie czy nasza Energia będzie czysta i pozytywna budując nowy dobry Swiat czy stanie się negatywna powodując, że swiat w którym żyjemy stanie się jeszcze gorszy.

Portret użytkownika Carl

   A na dodatek MOSSSAD to

  A na dodatek MOSSSAD to komórka terrorystyczna na podobieństwo CIA utworzonego tuż po Drugiej Wojnie Światowej gdzie zostali zwerbowani Naziści przez ówczesny rząd USA, ponieważ Druga Wojna Światowa była ich Nowym Porządkiem Świata który nie wypalił, teraz się historia powtarza, nikt tego nie wie ale HITLER był tylko marionetką rządu USA i ich sprzymierzeńcom, a wszystko kręci się wokół religii, a na Bliskim Wschodzie nadal jest wciąż utrzymywane sztuczne napięcie tylko po to by dokończyć plan Trzech Wojen Światowych, a mowa Georga W Busha o Magii Tysiąca Punktów oznacza zachipowanie Chipami RFID pod skórę wszystkich mieszkańców na całym świecie i wykreowaniu nowej religii New Age w jonosferze na niebie za pomocą programu Blu - Beam, gdzie społeczeństwo zachipowane chipami RFID pod skórę będą bezwładnymi narzędziami prawdziwych NAZISTÓW WSZECH CZASÓW

Portret użytkownika nes

Czytajac posty wszystkie a

Czytajac posty wszystkie a takze obserwujac punktacje tych postow stwierdzam, ze zdecydowna wiekszosc widzi ratunek dla swiata w wojnie. Nie tedy droga !!!Pewien jestem ze wiekszosc tych ludzi nie wie co to jest cierpienie. Mysle tez, ze tylko ludzie, ktorzy nie maja rodzin, nie maja dzieci, ktorzy nie  widza przyszlosci... moga sie domagac zmian za pomoca wojny. OBY DO NIEJ NIE DOSZLO !!!  Ja bardzo wierze , ze sa sily ktore na to nie pozwola.III Wojna swiatowa to nie tylko nasz koniec, to tez koniec naszych dzieci i wnukow. Gdy do tej wojny dojdzie, to wtedy ludzie ktorzy przezyja, beda zalowac ze sa przy zyciu.

Portret użytkownika Pilot6

Też się zgadzam,że ludzi

Też się zgadzam,że ludzi piszą niekiedy naprawdę durne komentarze.3 wojna światowa jest zaplanowana.Iluminaci kontrolują prawie wszystkie państwa(mocarstwa jak najbardziej)Jak myślicie,kto sponsorował Chiny,kto często do nich jeździł.Czyż nie sam Rockefeller? Prawie wszystkie rządy są kontrolowane,tylko ludzie nic nie widzą i pójdą na śmierć,bo są okłamywani.Czy ktoś jest w stanie sobie wyobrazić 3 wojnę światową?Mało kto,jedno jest pewne,że będziemy rzygać z cierpienia.Wszystkie kraje mają zostać zniszczone,aby zbudować NWO-taki jest plan tych chorych ludzi.USA,Chiny, Rosja mają przestać istnieć,wzajemnie się wyniszczyć za zgodą ich władz.Cóź nam zostaje,wszędzie będzie ogromne zniszczenie,śmierć milionów ludzi,miliardów.Czy ktoś z nas widział,jak umiera 1 osoba,a co dopiero tyle.Chcecie 3 wojny światowej?Nie da się tego zatrzymać.Proszę nie wypisujcie komentarzy typu,że oni, czy inni zostaną zniszczeni w kilka tygodni,1 czy więcej miesięcy.Co my możemy wiedzieć.Dużo z was nie zdaje sobie sprawy,iż jak wybuchnie ta wojna to ona osiągnie cały świat,Polskę także i co wtedy zrobimy,co zrobimy,gdzy jakiś rusek lub chińczyk będzie zabijał naszą najbliższą osobę.Nic nie zrobimy,ze strachu wielu się nawet nie ruszy.Zapisać się do wojska?Jak kto chce,tyle,że jakie mamy szanse z tak potężnymi armiami?Będziemy żałować za naszą głupotę.Jedyne co nam pozostaje to szczera modlitwa,bo tylko dzięki niej będziemy w stanie przeżyć te straszne czasy jakie nadchodzą. Czas bronić naszą ojczyznę,bo mimo ogromnej przewagi czy to Rosji,czy Chin,możemy być silni.Modlitwa,to nam pozostało i ja wszystkich zachęcam do tego. 

Portret użytkownika borygo

Witam Co do wojny hmm pewnie

WitamCo do wojny hmm pewnie może dojdzie ale co 3 to wątpię , Amerykanie bardziej boja aby w ten konflikt nie wszedł Chiny , Rosja jakos się dogadają gorzej z Chinami nie ma czym ich postraszyć no sam iran przegra szybko ta wojnę może będzie bił miesiać lub krócej zginie może 1000 amerykanów jesli tam zostana to więcej no chyba że szybko powstanie nowy rząd po upadku tego rządu w co wątpię . No więc 3 wojny nie będzie tylko regionalna wojna która Amerykanie wygrają szybko z małymi stratami jeśli ktoś ma inne uwagi prosze pisać mogę się podzielić

Strony

Skomentuj