Amerykanie wysyłają czwarty lotniskowiec w okolice Korei Północnej

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Wydarzenia rozwijają się tak szybko, że do dyspozycji siódmej floty amerykańskiej, która jest obecnie na Półwyspie Koreańskim, są już trzy lotniskowce. Warto zauważyć, że Stany Zjednoczone bardzo rzadko gromadziły w jednym miejscu razem kilka tego typu jednostek. Komentatorzy są przekonani, że to nie wróży nic dobrego.

 

Według informacji z Pentagonu, na półwysep wysłano kolejny okręt. USS Nimitz rozpoczął przeprowadzkę do Korei kilka tygodni temu. Do tej pory miejsce, w którym będzie stacjonował naszpikowany technologią gigant, nie jest znana - trzeba trochę poczekać na rozwój wydarzeń.

 

Warto zauważyć, że tego lata trzy lotniskowce rozproszyły się, ale nieco później skonsolidowały swoje działania. Wygląda na to, że stosunki między Stanami Zjednoczonymi a Koreą Północną stały się jeszcze bardziej napięte, choć wcześniej też nie były za łatwe.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika McKenzie

Do cepa "Korea Północna to

Do cepa "Korea Północna to bandyckie kuba 8131"  gdzie ty tu chcesz jakiś "posłuch" znaleźć,u kogo, ty tępy upośledzony imbecylu, z komplkeksami jak mały kaziu, który musi coś w gminie załatwic i liże d....ę jakiejś partii na internecie, w nadziei że zobaczą? ILE KTRAJÓW KOREA NAPADŁA,ŻE IM UBLIŻASŻ? POPRZEDNIO JAK-USRAEL-NA NICH NAPADŁ WYMORDOWALI IM 3 MLN. LUDZI. W KOREI JEST POŁOWA!!!! ŚWIATOWYCH ZASOBÓW METALI ZIEM RZADKICH-WSZYSTKO W TELEFONACH UŻYWANE I ELEKTRONICE. PO TO TAM LEZĄ. A ty "rozumisz albo wisz" tumanie,że w Polsce sa największe zasoby TYTANU NA ŚWICIE? I wiesz że na tych złożasz siedzi teraz ta naćpana, zmutowana GMO i prochami banda ludobójców? W POLSCE MAJĄ JUŻ DOKŁ.TO,CO W KOREI CHCĄ OSIAGNĄĆ. Polacy nie mogą ruszyć swoich złóż, oprócz tego ropy i gazu-POŁOWA!!!!-równowartość tego,co w pozostałej części Europy,a w kraju panuje dalej SZTUCZNIE GENEROWANA BIEDA. Czy ty w ogóle cokolwiek "rozumisz" debi....u z tego co się dzieje dookoła ciebie? Na dodatek ty sobie nie myśl polskojęzyczna gnido (za co się tam uważasz, parcha czy ukropa?) że ty jesteś tu anonimowy.Jak po-pis przegra wybory, do takich jak ty będą weterynarze chodzić-z zastrzykiem usypiającym. Na koniec o Korei jeszcze-odganiają się od bandytów, jak od stada karaluchów, i nie chcą wpuścić koncernów żydo-usraelskich i banksterów. I dać rabować całego kraju, ludzi zepchnąć do roli tubylców 5 kategorii jak w polin. Bez sankcji i agresji bandyckiej-zaczynają sprzedawać to co mają i za kilka lat żyją jak w Libii za Kadafiego.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Taki

Nic z TEGO nie bedzie...

Nic z TEGO nie bedzie....DLACZEGO .....

wystarczy jedna bomba wystrzelona w kosmos i zdetonowana.....wiekszosc satelitow po tej Akcji to Smieci...

Wtedy ameryka stracil oczy i uszy a przy Okazjii gospodarka bedzie potrzebowala pare lat zeby sie odbudowac...

dlatego to TYLKO teatrzyk dla Gawiedzi zeby bylo O czym dyskutowac....

Chiny powiedzial ze jezeli ...Ami...zaczna strzelac to ONI stana po stronie K.i Co wtedy ...Trampek moze ubrac Buty i wyjechac na biegun.

,,Europa albo będzie chrześcijańska albo nie będzie jej wcale" - Robert Schuman

Portret użytkownika U_P_Adlina

Policzmy śmieszny koleżko na

Policzmy śmieszny koleżko na ile to krajów napadła KRLD, a na ile uSSmania. I wtedy wyjdzie, kto jest bandyckim państwem. Liczymy?

PS: Jak na razie jedynym krajem, który użył broni atomowej przeciw cywilom w mieście to są szatany zjednoczone i to ich należy się obawiać, a nie KRLD czy Iranu.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj