Amerykanie są blisko rozpętania III wojny światowej

Kategorie: 

israeli-weapons.com

Wszystko wskazuje na to, że konflikt syryjski może być pretekstem do rozpętania wielkiego międzynarodowego konfliktu, w którym znowu na przeciwko siebie stanie USA i Rosja. We3dług nieoficjalnych doniesień podjęto już decyzje o militarnym zaangażowaniu wojsk NATO.

 

Gdyby doszło do nalotów, tak jak widzieliśmy to w przypadku Jugosławii i Libii byłoby to kolejne pogwałcenie prawa międzynarodowego. Właściwie byłaby to kolejna próba zamanifestowania tego, kto rządzi na świecie. Nie da się nie zauważyć, że ośmieszyłoby to kolejny raz istnienie czegoś takiego jak Rada Bezpieczeństwa ONZ.

 

Niestety, ale atmosfera na świecie i mnogość problemów, z jakimi się zmagamy tylko przybliża wybuch globalnego konfliktu zbrojnego. Najważniejszymi czynnikami mogącymi dodatkowo stymulować wojnę oprócz sytuacji na Bliskim wschodzie jest na przykład kryzys w strefie Euro, nadchodząca dewaluacja rubla oraz prawdopodobny spadek cen paliw kopalnych. Dlatego właśnie Amerykanie dużo ryzykują mówiąc symbolicznie "sprawdzam" do Rosji.

 

Wracając do Syrii możliwego rozwoju wypadków z przecieków medialnych wynika, że wszystko rozegra się do sierpnia 2012. Plan ma podobno trzy etapy. Po pierwsze nastąpi fizyczna eliminacja syryjskiego prezydenta Baszira Assada. Po drugie należy się liczyć z wyprzedzającym uderzeniem na bojowników Hezbollahu w Libanie. Możliwe jest dodatkowo sprowokowanie w jakiś sposób Iranu.

 

Podobni operacja wojskowa przeciw Iranowi jest już przygotowana. Znana jest nawet jej nazwa, "Wielka Burza". Do jej realizacji może dojść między sierpniem a wrześniem 2012. Przygotowania do tej wojny trwają zresztą w najlepsze. Arabia Saudyjska i Izrael podpisały ostatnio umowę z USA na mocy, której Amerykanie uzyskują zgodę na przelot przez terytorium tych krajów samolotów NATO. W grudniu 2010 USA podpisały podobne umowy z Turcją, Azerbejdżanem i Gruzją.

 

Może się okazać, ze tym razem Rosja będzie bardziej bronić swoich interesów i niestety, jeśli dojdzie do konfrontacji prawie natychmiast Polska stanie się państwem frontowym. Nie trzeba chyba dodawać, ze nasi sprzymierzeńcy zdradzą nas bez mrugnięcia okiem, jak zwykle zresztą. Dlatego właśnie powinniśmy się przyglądać z niepokojem każdej awanturze między NATO a Rosją.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Konfederacja Słowiańska

Autor pisał (w czerwcu 2012 r

Autor pisał (w czerwcu 2012 r.), że jeśli chodzi o Syrię, to "wszystko rezegra się do sierpnia 2012", a "Polska prawie natychmiast stanie się państwem frontowym" konfliktu USA - Rosja, gdy tylko Rosja "zacznie bardziej bronić swoich interesów".

Minęły cztery lata, Rosja broni zbrojnie swoich interesów, Asad pozostaje przy władzy, wojna amerykańsko-rosyjska nie wybuchła, a w ostatnim czasie "Toczą się tajne negocjacje w sprawie Syrii" http://www.voltairenet.org/article192862.html , bo państwa zachodnioeuropejskie "rozpoczęły z nią tajne negocjacje w celu uniknięcia dalszej wojny".

Jedyna wojna, jaka naprawdę grozi Europie, to wojna wewnątrzeuropejska, spowodowana błędną polityką elit europejskich (unijnych), prowadzonych dotąd na sznurku przez budującą wiecznie kapitalizm (czyli: socjalizm liberalny) elitę anglo-amerykańską.

Zob.: W europejskim PRL-u http://polski.blog.ru/221670275.html

Portret użytkownika Kazek12

Rada Bezpieczeństwa i cała

Rada Bezpieczeństwa i cała ONZ to Agendy elit, za posrednictwem których robia na świecie co chcą ,nie licząc sie z opinia ogółu,  bo na to pozwalamy dając się wmanipulować w róznorodne konflikty, bo na wojnie mozna tylko zarobić i wywolac strach na świecie , bo jest to im potrzebne do życia, i tym obcym Reptilinom, ich hybrydom i arystrokracji, która jest z nimi związana i  działa n szkodę populacji. Czy będziemy dalej na to pozwalać ?

Portret użytkownika krzysztof harczak

Coś z umysłami ludzkimi nie

Coś z umysłami ludzkimi nie jest w porządku.Żyjemy krótko max.do 100lat w tym okres szaleństwa od 14 do 45 lat niektórz mniej a niekorzy więcej.Przechodzimy różne choroby i dolegliwości.A zachowujemy się stado zdziczałych ludzi których na krótko wypuszczono.Okradamy się nawzajem w imię prawa i bezprawia,jesteśmy żądni stanowisk ,pieniędzy poddaństwa co w końcu prowadzi do barbarzyństwa lub chęci bycia barbażyńcom opisanym w artykule i opiniach.Nie szalejcie ileż macie zdrowego życia przed sobą tylko chwilę.Miliardy ludzi zniknęło nie ma ich co ich barbarzyństwie.Sami się uspokujcie i innych.Nieszczęć jest tak dużo i szykuje się dużo więcej,więc już nam nie potrzeba.

Portret użytkownika krzysztof harczak

Coś z umysłami ludzkimi nie

Coś z umysłami ludzkimi nie jest w porządku.Żyjemy krótko max.do 100lat w tym okres szaleństwa od 14 do 45 lat niektórz mniej a niekorzy więcej.Przechodzimy różne choroby i dolegliwości.A zachowujemy się stado zdziczałych ludzi których na krótko wypuszczono.Okradamy się nawzajem w imię prawa i bezprawia,jesteśmy żądni stanowisk ,pieniędzy poddaństwa co w końcu prowadzi do barbażyństwa lub chęci bycia barbażyńcom opisanym w artykule i opiniach.Nie szalejcie ileż macie zdrowego życia przed sobą tylko chwilę.Miliardy ludzi zniknęło nie ma ich co ich barbażyństwie.Sami się uspokujcie i innych.Nieszczęć jest tak dużo i szykuje się dużo więcej,więc już nam nie potrzeba.

Portret użytkownika pawi

A teraz na temat

A teraz na temat dobra trzeciej wojny należy się spodziewać ze strony Chin Korei płd.i Rosji. wszystkie kraje nie zaczmoł od razu walczyć najpierw Chiny prawdopodobnie zatakują USA następnie słabsze i biedniejsze kraje skorzystają z sytuacji i pomogoą Chinczykom dla swojej korzyści następnie wielkie mocarwstwo Chińskie zacznie chcieć więcej i zacznie podbijać reszte krajów .              

Portret użytkownika Demaskujący

Głupszej wypowiedzi nie

Głupszej wypowiedzi nie słyszałem od twojej jak możesz bez wiedzy o uzbrojeniu danych krajó takie brednie opowiadać?Czym i jak Chiny miałyby zaatakować USA?Odpowiedz mi tylko na to jedno pytanie.

Portret użytkownika Zorrro

Polecam orędzia Marii od

Polecam orędzia Marii od Miłosierdzia: to Rosja+ Chiny zaatakuja Europę która po głębokich problemach wywołanych przez banksterów w Grecji, Hiszpani, Włoszech i na końcu Francji- stanie sie bezbronna wobec tej agresji. Niestety kolejny raz wezmą w tym konflikcie udział niemcy... ale to będzie ich ostatni raz Będziemy zagrożeni ze strony Niemiec, ale skończy się to skażeniem i globalnym, strukturalnym głodem... wtedy pojawi się "zbawczy" Antychryst i zaproponuje  światowy pokój  . Dojedzie do konferencji pokojowej w Jerozolimie i gdy wszyscy go podpiszą (włacznie z fałszywym papieżem - pradziwy ucieknie z Rzymu i będzie sie ukrywał)  nad ranem nastepnego dnia Chiny napadną prawdopodobnie Rosję a póżniej USA... Nostradamus mówi, że razem potrwa to jakieś 27 lat... Pozostaje pójść do spowiedzi, przeprosić sie z Panem Bogiem i przygotować się na najgorsze. Koniecznie trzeba podjąć intesywne życie Eucharystyczne, bowiem nie będzie ono możliwe już za parę lat (chyba ze  w podziemiu -bo na wierzchu ziemi królować będą ateistyczni i slamscy dyktatorzy!!!  Różaniec (codzienny) tworzy nadzieję, że możemy to przetrwać... jeśli nie to trzba być przygotowany na nagłe oddanie życie Bogu - przyjdą kataklizmy o jakich nie słyszano od czasu potopu... Teraz juz widać jak III w św jest przygotowywana przez zagęszczanie  wybuchu lokalnych małych wojen, az na arenę wkroczą potęgi...Co z Polską? Mam wrażenie, że cytat z wesela znów jest aktualny: "miałeś chami złoty róg..." wystarczy ogłosić Królem Polski Jezusa Chrystusa. Musi to uczynić rzad i episkopat ale coraz bardzij widzę, że już tylko sznur wisi w rękach tych panów...

Portret użytkownika luk11c4

Haha, wez sie ogarnij katolu,

Haha, wez sie ogarnij katolu, bo Ci zylka peknie. Dlatego wole byc chrzescijaninem niz katolikiem, bo lykacie wszystkoo jak dzieci. Jesli Bog chcialby nam cos powiedziec, to dalby nam taki znak, zeby cala ldzkosc o tym wiedziala, a nie jakies przeslania, o ktorych slyszala garstka ludzi. Ja tylko widze, jak wszyscy "szpanuja" tymi oredziami, a to jest nie warte funta klakow. Takie oczywistosci, ze chiny, niemcy i rosja sa zle to dziecko na poczekaniu wymysli. Takie hisotryjki to mozna ukladac w dowolnych konfiguracjach, a i tak sie z naja frajerzy, ktorzy w to wierza. A wlaczenie episkopatu do tej historii to juz  naprawde boki zrywac ze smiechu hahaha. Co ma kilku biskupow do gadania? Dekret wydadza jakis koscielny? nie liczy sie pozycja ani zawod, kazdy ma swoje zycie i jesli poniesie swoj krzyz, bedzie zyl dobrze, jak jezus, zostanie zbawiony, a kosciol ma nic do tego, liczy sie tylko i wylacznie dobre zycie i wiara "Albowiem przez laske jestescie zbawieni, a zeby sie nikt uczynkami swoimi nie chelpil".

Portret użytkownika żyrowisko ssaków

chyba się wam wolność

chyba się wam wolność przejadła ,naród może i wolny ale ludzie to raczej nie pełno zawiści już nawet z hobbymożna  żyć i  nie chceć przyjąć tego to z krytykując sami się wkręcacie marjonetki i marjany kto na was żeruje panie i panowie szwakierkolaska żyć to trzeba umieć stresować się byle piardnięciem nawet jeśli produkt nie jest przeznaczony dla ciebie rodaku( chociaż to tym lepiej) a sytuacja na świecie jest jaka jest i nie wiem czy uśmiecha się wam za hamburgejros lać się z rosjanami ,osobiście uwarzam że lepiej dyplomatycznie będzie nie zniechęcać się do  nich historja jest cierpliwa i może się okazać że jest brutalna i tutaj chciabym po marzyć  by wojna nie dotarła do europy                                                                              aczkolwiek moji mili właśnie autor jest łaskawy nie histeryzuje chce o tym mówić dla was dla waszej wolności i tam gdzie wdzięczność macie tam też macie schowany łepek dobrze że to łepek a nie głowa więc dalej jazda do roboty i czytać  bo wiedzieć KTO JEST zdrajcą a kto wrogiem się prezyda na barykadzie żaden prezes żaden premier ani żadna kaczka dziwaczka nie bedzie z wami na barykadach czuwajcie 

Portret użytkownika Rage Against Ages.

W temacie rozkradania

W temacie rozkradania ojczyzny.Moja znajoma pracuje w wodociągach. Ostatnio dowiedzialem się, że naszą Polską wodę sprzedaje mi niemiec !!!! Niemcy mają większościowy udział w gminnej spółce wodociągowej. Ostatnio stwierdili, że zyski są stanowczo za małe, dlatego szykują podwyżkę !!  Coraz więcej obcych państw z Polskich zasobów czerpie krocie nie zostawiając tu nic. Panowie z PO to szarańcza. Tam nie ma myślenia o NAS, ale tylko o sobie i swoich kolesiach. Byle się nachapać. Ciekawe że jak trzeba wypełnić zeznanie majątkowe to popadają w zbiorową amnezję. Nie dość, że zapominają, iż umieją pisać to jeszcze nie pamiętają dopisać z pięciu zer do rachunku. Mam coraz większą chęć założyć jakąś partię młodych żeby wyplewić ten zamierzchly syf i nadać jakąś nową jakość w polityce, bez codziennego smarowania gó..em oponętów. Wystarczy tylko więcej szacunku i miłości bliźniego. Jeżeli zatracimy te wartości to nie ma o czym mówić.Pozdrawaim serdecznieRage Against Ages. 

Portret użytkownika zbig

Europa wojny nie chce,

Europa wojny nie chce, ogranicza swoje siły, rozbraja się, zmniejsza ilość wojska. Polska się bawi w EURO i griluje kurczaki, popija to piwem. o wojnie marzą amerykanie. ruscy też chcą odzyskać wpływy. chiny nie zostaną na to obojętne. USA tym razem dostanie po tłustym dupsku jak zadrze z chinami i rosją. nas czeka grzyb atomowy jeśli wojna w europie,  to tylko u nas. jesteśmy między rosją a NATO. Polska znów ucierpi. chyba że będą się bili na terytorium bliskiego wschodu.

Portret użytkownika ziom

Amerykany są jedynym

Amerykany są jedynym gwarantem bezpieczeństwa na Świecie. Nikt z nimi ani z NATO nie zaryzykuje konfliktu, wbijcie to sobie do głowy, że nie będzie III wojny światowej o jakąś tam syrię !!! Nie straszcie ludzi hipotetycznymi wojnami !!! Europa też sobie poradzi z kryzysem, nie ma spiskowej teorii dziejów, jest to niemożliwe by garstka ludzi tzn masonów czy illuminatów czy jeszcze jak ich nazywacie kierowała jakimś mega spiskiem, każdy normalny czlowiek nawet w Polsce widzi, że standard życia diametralnie się polepszył i pisanie głupot tego nie zmieni...

Portret użytkownika SaintVeronica

Jak przeczytałam ostatnie

Jak przeczytałam ostatnie zdanie to mnie zatkało! człowieku większość ludzi zarabia najniższą krajową, ledwo wiąże koniec z końcem a ty mówisz że standard życia się polepszył?!?!? Jeśli mieszkasz w Polsce to napisz gdzie dokładnie z chęcią się tam przeprowadze skoro masz tam tak wysoki standard życia to ja i mój z chęcią podniose!

Strony

Skomentuj