Amerykanie pracują nad bombowcem nowej generacji

Kategorie: 

Koncepcja samolotu LRS-B - źródło: Northrop Grumman
Koncern Northrop Grumman pracuje nad tajnym projektem bombowca nowej generacji, który określany jest jako Long Range Strike Bomber (LRS-B). Samolot jest w stanie przenosić ładunki jądrowe ale wciąż nie wiadomo, czy maszyna będzie bezzałogowcem.

 

Jeśli chodzi o bombowce strategiczne, to Stany Zjednoczone korzystają z samolotów B-52 Stratofortress (produkowane w latach 1952-1962), B-1 Lancer i B-2 Spirit. Maszyny te są sprzed wielu lat, dlatego Siły Powietrzne USA liczą na powstanie bombowców dalekiego zasięgu nowej generacji, które również będą mogły przenosić broń jądrową.

 

Prace nad samolotem LRS-B są określane jako priorytet modernizacji amerykańskich sił powietrznych. Jak twierdzą wojskowi, dzięki przyszłej maszynie każdy potencjalny cel będzie się mógł czuć zagrożony, bez względu na jego położenie na kuli ziemskiej.

 

Pojawia się pytanie, czy bombowiec ten będzie bezzałogową maszyną, co mogłoby być bardzo ryzykowe, gdyby doszło do sytuacji w której przeciwnik zdołałby przejąć kontrolę nad samolotem. Kilka lat temu taka sytuacja miała miejsce w Iranie - kraj pojmał amerykańskiego drona a całkiem niedawno zaprezentował własną kopię.

 

Na dzień dzisiejszy wojskowi twierdzą, że taka opcja nie wchodzi w grę właśnie z wyżej wymienionego powodu, przynajmniej teraz. Opracowanie bezzałogowego bombowca, który przenosiłby ładunki nuklearne, nie jest całkowicie wykluczone i w przyszłości może powstać taka maszyna. Wiele wtedy zależy od zabezpieczeń, które ochronią samolot przez pojmaniem, choć pewności nigdy nie ma.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika benjin

super myśliwce super

super myśliwce super mocarstwo a film boja się wyświetlać o Kimie z Korei bo atakują ich hakerzy  ! takie mocarstwo a gówniane zabezpieczenia i boją się każdego - to jeden wielki nadmuchany balon z agentami co dbaja o ich interesy a ta wielka technologia to jeden wielki pic. Nic szczególnego. Zawsze sie reklamują jako najlepsi a tak naprawdę są najlepsi do okradania za te buble jakie produkują a jakie można za dużo taniej robić. 

Portret użytkownika Kazek12

Zastanwaim się, po co

Zastanwaim się, po co Amerykanie wydają horrendalne sumy na zbrojenia ? Czy zamirzają walczyć w kosmosie z obcymi najeźdźcami, z którymi nie maja żadnycvh szans, czy tez zmierzaja do zniszczenia życia na Ziemi i to by wskazywało, że sa obcymi na tej planecie i  zamierzają ja przejąc do własnych celów ?
Mogą być jeszcze inne opcje.ale myslę, że żadna z tych opcji nie jest do zrealizwania przez te siły negatywne w stsounku do życia w ogóle.

Portret użytkownika Zenek :)

" USA przygotowują prowokację

"
USA przygotowują prowokację jądrową przeciwko Rosji (Ekspert: 17.12.2014)
 

Waszyngton, zaślepiony swoim pragnieniem dominowania nad światem, dla jego osiągnięcia nie cofnie się przed niczym, – pisze amerykański dziennikarz Steven Landman w swoim artykule dla Global Research.
 
Aby pozbawić Rosję wpływów, a jednocześnie osłabić Unię Europejską – drugiego swego rywala na arenie światowej – USA zamierzają zorganizować „jeszcze jedną prowokację” na Ukrainie, podobną do historii z zestrzelonym tam samolotem malezyjskim, – o tym przekonany jest Landman. Powołując się na rosyjskiego ekonomistę i politologa Michaiła Deliagina, dziennikarz założył możliwy scenariusz podobnej operacji, mającej na celu położenie kresu stosunkom między Moskwą a Brukselą.
 
Według wersji dziennikarza, władze amerykańskie spróbują wysadzić w strefie konfliktu ukraińskiego „taktyczną głowicę nuklearną”, zrzucając winę na Rosję. Jak pisze Landman, cytując Michaiła Deliagina, siły NATO już dostarczyły do estońskiego portu w Paldiskach „ładunek radioaktywny”, którym, według niektórych danych, nie były „odpady nuklearne”. Może to wskazywać na to, że Waszyngton już wkrótce wprowadzi swój plan w życie, – przypuszcza autor.
"
 
całość
(http://wolna-polska.pl/wiadomosci/usa-przygotowuja-prowokacje-jadrowa-przeciwko-rosji-ekspert-17-12-2014-2014-12)
 
 
Czyżby po to, do pomocy w przeprowadzaniu holokaustu na mieszkańcach Noworosji przez nazistowski, żydowski reżim kijowski, na Ukrainę "oddelegowano 1100 "polskich" komandosów by w razie fiaska tej operacji z wysadzeniem tego nuklearnego ładunku made in uSSa było na co czyli polszewicko-banderowski bantustan zwany pollin zwalić winę za ten kolejny akt międzynarodowego terroryzmu z użyciem broni jądrowej (Fukushima) w stylu ... "Wołyńskich Rzeźników".
 
 

Portret użytkownika OMEN

Taa... Chory Zenku! Ze

Taa... Chory Zenku! Ze względu na "kulejącą" służbę zdrowia w Polsce,proszę Cię,byś jak najszybciej zapisał się do ortopedy. Na wizytę u psycholologa czy psychiatry dla Ciebie już jest za późno.Spokojnych świąt i poprawy zdrowia,szczególnie psychicznego w Nowym Roku!

Portret użytkownika Zenek :)

  Hmm, nie wiem czemu

 
Hmm, nie wiem czemu zawdzięczam tę nadwyraz zintensyfikowaną troskę o moje zdrowie. Nie mam ani majątku, ani władzy. Nie jestem też opozycjonistą jakiego można by chcieć zamordować by nie doszedł do władzy. Jestem tylko szarym zwykłym człowieczkiem i troska o zdrowie choć mile łechce chyba powinna być bardziej kierowana ku lokalnemu establishmentowi i ich zakapiorom bo "jak ruskie wkroczą może być z nimi nie ten teges".
 
Co zaś do sugerowanych metod leczenia to dzięki przyjaźni polsko-bolszewickiej mam poczernobylowy prezent w sobie jakiego już nawet i lekarze nie chcą tykać więc pewnie jeszcze tylko chwil parę będziemy tu razem a potem ... komuś zgaśnie Słoneczko.
 
 
 

Portret użytkownika OMEN

Taa... Putin już

Taa... Putin już "odpłynął".Może rzeczywiście ma raka? Nie można przecież powoływać się na "tą samą kulturę". Rosjanie są co prawda GENETYCZNYMI słowianami, ale mentalnie i kulturowo to AZJACI...

Portret użytkownika Zenek :)

" Katalizowana nihilizmem III

"
Katalizowana nihilizmem III wojna światowaNapisano 6 miesięcy temu
Trudno jest dziś wyrokować, jaką datę przyszli historycy uznają za dzień rozpoczęcia III Wojny Światowej. Z praktycznego punktu widzenia jednakowoż, jej konwencjonalna faza, rozpoczęła się w chwili zainicjowania przez reżim kijowski tak zwanej „operacji antyterrorystycznej” na wschodzie Ukrainy.
(...)
Proces ten powoduje zmniejszanie się dystansu dzielącego wojska rosyjskie z terenu Federacji od nacierającej w kierunku wschodnim ukraińskiej „gwardii narodowej” wzmocnionej zachodnimi najemnikami i doradcami z NATO. Zetknięcie tych dwu sił będzie zapewne iskrą wywołującą konflikt nuklearny. 
Na razie jednak na wschodzie Ukrainy kontynuowane jest ludobójstwo dokonywane przez lotnictwo, artylerię, wojska rakietowe i pancerne, oraz grupy terrorystyczne banderowców wspieranych zachodnimi (i żydowskimi - dop) najemnikami. 
Rosyjska telewizja pokazuje te wydarzenia na bieżąco. Przedstawia ataki rakietowe z użyciem zabronionego białego fosforu (nota bene znajdującego się jedynie na wyposażeniu zbrodniczej US Army i bandyckiego Israel Defense Forces[i]), które spowodowały całkowitą likwidację ludności atakowanych wsi pod Słowiańskiem, ostrzał lotniczy cywilnych centrów miast regionu i „odstrzeliwanie” cywilów, jak przysłowiowe kaczki, przez wprowadzanych do miast snajperów, palenie ludzi żywcem przez grasujące sotnie „prawego sektora” i tym podobne zbrodnie.
(...)
Na polskojęzycznych blogach zjawisko to demonstruje się tym, że „putinożercy” nigdy nie próbują merytorycznej dyskusji ze swymi adwersarzami, a jedynie kierują na nich strumień inwektyw i oskarżeń. Dyżurujący na każdym blogu agenci wpływu pilnie baczą, czy blogerzy nie podejmą przypadkiem wysiłku samodzielnego myślenia i oceny sytuacji. (albo straszą okaleczeniami czy mordami - dop)
(...)
W momencie powstania III RP, hierarchowie, tak jak postkomunistyczna nomenklatura, z niezwykłą łatwością przestawili się na „nowe postrzeganie rzeczywistości”, która od momentu „transformacji ustrojowej” mogła być „jedynie słuszna”.(...)
Dlatego też zapewne „twarde” ludobójstwo mające dziś miejsce na Ukrainie, nie robi na nich żadnego wrażenia. Tak jakby w sąsiadującym z Polską kraju nic znaczącego się nie działo, koncentrują się na rutynowej celebrze i działalności teologicznej.
(...)
W rezultacie ćwierci wieku takiej polityki, szumnie niegdyś reklamowane „pokolenie jp2” osiągnęło status białych murzynów Europy, którzy nie są nawet w stanie wyobrazić sobie godnej człowieka egzystencji. Możliwość zdobyci stanowiska na zachodnim zmywaku, lub wyścielenia swymi siostrami łóżek zachodnich nadludzi, czy choćby miejscowych murzynów, Arabów i Turków w pełni zadowala ich aspiracje.
Ponieważ nikt im tego nie oznajmił, to nie wiedzą oni, że żyją nie w suwerennej ojczyźnie, ale w kolonii euroatlantyckiego imperium zła (US&UE), którego struktury programowo wcielają w życie wszystkie „wartości” przeczące prawu naturalnemu i Boskim Przykazaniom.(...)
Nie wiedzą, że w ich imieniu grupki polskich najemników, ramię w ramię z neonazistowskimi banderowskimi bandytami, amerykańskimi i zachodnioeuropejskimi (i iSSraelskimi - dop) mordercami, dokonują ludobójstwa na kobietach i dzieciach wschodniej Ukrainy.
(...)
Oczywiście trudno spodziewać się by ci, dla których honor człowieka jest pojęciem nieznanym, przejmowali się tą hańbą, ale nie wiedzą oni jeszcze jednego
(...)
Nie wiedzą, że również w ich imieniu rozpoczęła się III Wojna Światowa. Władze III RP gorliwie i aktywnie wspierają amerykańskie przygotowania do ataku nuklearnego na Rosję.
(...)
...nuklearnych ataków na nasze terytorium, przypieczętuje następującą obecnie powolną agonię naszego społeczeństwa. I zapewne, co bystrzejsi jego przedstawiciele, dopiero na Sądzie Bożym, dowiedzą się tego, czego nie wiedzą dziś. 
"
 
całość z przypisami
https://miziaforum.wordpress.com/2014/12/19/pilne-wojna-polska-kilkanascie-kolejowych-transportow-wojska-i-pojazdow-armii-wegierskiej/#comment-218077

Portret użytkownika Zenek :)

  Cóż, staram się jak mogę by

 
Cóż, staram się jak mogę by w Narodzie przywrócić pamięć o tym co kiedyś, za czasów Bogów, znaczyło "BYĆ POLAKIEM".
 
Może uda się zdążyć a może powracający Przodkowie, przed jakimi żydy ze strachu poryły te swoje świńskie nory, zrównają wszystko z ziemią z dezaprobaty na zachowanie i moralność stad skatolizowanych i odmużdżonych głupoli. I na to iż zapomniawszy o honorze, braciach i swoich Bogach robią dziś za żydowskie podnóżki, Piętaszki i jewrocioty.
 
Nawzajem.
 

Portret użytkownika achiles

To śmiech na sali i doskonale

To śmiech na sali i doskonale ten artykuł się łączy z tym poprzednim o bankructwie ZACHODU, bo miedzy innymi to też jest tego powodem. Wydają MILIARDY DOLCÓW, na coś niby nowoczesnego, a jak już to wdrożą i oddadzą do użytku powszechnego, dla wojskowych, to się okazuje BUBLAMI, które MILIARDY wypompowały z BUDŻETU.Koncerny ZBROJENIOWE, wiadome do kogo należące zazwyczaj, zgarną swoje, a potem się okazuje, że to bezwartościowe KUPY ZŁOMU, o jedynych walorach jakie posiadają, czyli tych wypasionych pod względem futurystycznej ESTETYKI, tak jak to już miejsce miało i z DRONEM, na IRANEM, i DRONEM, nad KRYMEM i wreszcie z SUPER KRĄŻOWNIKIEM DONALDEM CUKIEM, na CZARNYM  MORZU, przez zwykły myśliwiec SU 25, z tego co pamiętam został, jak telewizor pilotem, całkowicie wyłączony, czyniąc go całkowicie bezbronnym celem, do zatopienia. Nadchodząca wojna ŚWIATOWA, zacznie się na SUPER TECHNICZNIE ZABAWKI MILITARNE ZAAWANSOWANE, rozwijać się będzie za pomocą dawnych KATIUSZY, ARMAT I CZOŁGÓW pamiętających jeszcze czasy II WOJNY ŚWIATOWEJ, a zakończy się, na KIJE i KAMIENIE. 

Strony

Skomentuj