Amerykanie dadzą Ukrainie pociski przeciwpancerne Javelin. Czy nadciąga nowa faza wojny pośredniej w Donbasie?

Kategorie: 

Źródło:US Army

Decyzja Stanów Zjednoczonych aby ofiarować Ukrainie pociski przeciwpancerne Javelin jest niewątpliwie kolejnym krokiem wskazującym na coraz większe zaangażowanie USA w konflikt na wschodzie Ukrainy.

 

Prezydent Trump podpisał już decyzję na podstawie której będzie można wyposażyć ukraińską armię w zestawy przeciwpancerne Javelin. Oznacza to, że może dojść do ich użycia w trwającym od kilku lat konflikcie między banderowską Ukrainą, a prorosyjskimi separatystami z Donbasu.

 

Do tej pory amerykańska administracja nie angażowała się tak jawnie w konflikt ukraiński, a cała pomoc wojskowa sprowadzała się do dostarczania tak zwanej "nieśmiercionośnej broni". Wygląda na to, że nastąpiła zmiana tej strategii, co może oznaczać eskalację tej amerykańsko-rosyjskiej wojny pośredniej rozgrywającej się zaledwie kilkaset kilometrów od granic naszego kraju.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Alasca

auror trgo zalosnego artykulu

auror trgo zalosnego artykulu piszac „...banderowska ukraina...” od razu skazal i siebie i artykul na smietnik. 

W kwestii faktow - Nareszcie! Nareszcie! Nareszcie! W koncu USA pokazuja ze moga przytrzec ruda kniape opojowi z kremla. Brawo! Gruz200 czeka!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika hammer2022

W 2012 roku czytałem artykuł

W 2012 roku czytałem artykuł o żydowskich planach stworzenia nowego,cichego izraela na ukrainie.Gdy rozpoczęła się wojna,próbowałem go ponownie odnaleźć.
Nie ma po nim śladu.Od tamtego czasu jestem święcie przekonany,że ludzie którzy rządzą tym światem kompletnie się z ludźmi nie liczą.

wielu walczących o 'prawdę' jest sługusami tych,którzy rządzą światem

Portret użytkownika ara

Dzisiaj rozmawiałam z młodą

Dzisiaj rozmawiałam z młodą Ukrainką z pod Lwowa, ona powiedziała ,, że Poroszence zależy na utrzymaniu stanu wojny w Donbasie i republikach , bo jak będzie pokój to ci wszyscy wojskowi wrócą do Kijowa i strącą  rząd i prezydenta , bo poziom niezadowolenia jest już bardzow wysoki , i praktycznie Ukraińcy utrzymują się za pieniądze wysyłane i przywożone z Polski i innych krajów. W każdej rodzinie ktoś pracuje za granicą ,średnie  zarobki sa na poziomie 1000 zł , a ceny poszybowały w górę od 2016 o 50%''. Może coś w tym jest , my oceniamy wszystko pod kątem zewnętrznej polityki , a Ukraińcy wewnętrznej .

Portret użytkownika rtty4

Od lat ten sam schemat:

Od lat ten sam schemat: amerykanie wyszukują na świecie najbardzie zdegenerowane, tępe i radykalne grupy, rozbudowują je, finansują i dozbrajają, a potem z zadowoleniem patrzą na burdel jaki wywołują i kradną co się da. 
Już nasz szanowny rodak, skończony łajdak i rasowy psychopata - brzeziński - uczestniczył osobiście w budowaniu alkaidy i innych radykalnych ruchów między innymi w Afganistanie (nie wspominając o innych sukinsyństwach jak wstrzymywanie śledztwa w sprawie znanego masowego samobójstwa inspirowanego przez cia), tak więc aż szkoda, że tak późno szlag go trafił i że nie zabrał ze sobą reszty kumpli.
Teraz ussmanom znudziła się alkaida i isis - wysłali ich do Europy, a kolejny burdel zaplanowali zrobić przy Rosji, przy okazji wykorzystując swojego lizodupca - polskawy rząd.

Powtarzam: ten sam schemat - isis/alkaida - dozbrajanie najbardziej zdebilowaciałych psychopatów, morderców, zboczeńców, pedofili, zoofili, sadystów, a teraz ussmani dozbrajają kolejną taką samą grupę pedałów i morderców - zwolenników banderowskiego psa.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Libia Egipt Syria Upadlina -

Libia Egipt Syria Upadlina - scenariusz dokładnie taki jak piszesz. Banderowcy to nie tylko ugrupowanie polityczne o poglądach hitlerowskich, oni biorą z Berlina wszystko co negatywne czyli czarną magię, okultyzm thule, które są spajane przez twardą niemiecką sodomię tę z pod znaku szatana. Geje i normalni pedałowie przy hitlerowskich sadystach z satan-sodom (SS) to są grzeczne dziewczynki bawiące się laleczkami.

Strony

Skomentuj