Ameryka wymiera. Zanotowano najniższy w historii wskaźnik dzietności w USA

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Najnowsze dane Narodowego Centrum Statystyk Zdrowotnych są alarmujące. Okazuje się, że liczba narodzin w Stanach Zjednoczonych w 2018 roku była najniższa od 32 lat. Co więcej, USA mają obecnie najniższy wskaźnik dzietności w historii państwa.

 

Wstępny raport wyjaśnia, że współczynnik urodzeń zmniejszył się dla niemal wszystkich kategorii wiekowych kobiet. W 2018 roku, odnotowano spadek liczby urodzeń wśród nastolatek w wieku 15-19 lat o 7% względem poprzedniego roku. Odkryto również spadek urodzeń o 4% wobec kobiet w wieku 20-24 lat, 3% względem kobiet w przedziale wiekowym 25-29 lat oraz 1% wobec kobiet w wieku od 30 do 34 lat. Nieznaczny wzrost liczby narodzin, wynoszący 1% oraz 2%, odnotowano odpowiednio wobec kobiet w wieku 35-39 i 40-44 lat.

 

Ogólnie rzecz biorąc, liczba urodzeń w Stanach Zjednoczonych w 2018 roku wyniosła około 3,79 miliona – tj. mniej o 2% w odniesieniu do 2017 roku. Okazuje się, że liczba urodzeń spadła już czwarty rok z rzędu i jest to najgorszy wynik od 32 lat.

Dane Narodowego Centrum Statystyk Zdrowotnych wskazują również, że współczynnik dzietności w 2018 roku wyniósł 1 728 urodzeń na tysiąc kobiet. Odnotowano tu spadek o 2% względem roku 2017 i jest to najniższy wskaźnik dzietności w historii Stanów Zjednoczonych.

 

Warto przypomnieć, że dla wymienialności pokoleń należy zachować wskaźnik powyżej 2 100 urodzeń na tysiąc kobiet. Stany Zjednoczone to tylko jedno z wielu państw z fatalną sytuacją demograficzną. Z podobnymi problemami zmagają się też Chiny, Kanada, Rosja oraz kraje Europy Zachodniej i Środkowej. Prawdopodobnie najgorzej jest właśnie w Japonii, która ze względu na szybko starzejącą się populację zaczyna otwierać się na imigrantów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika minoduesp

Na ziemi istniało już wiele

Na ziemi istniało już wiele cywilizacji po których pozostały jedynie szczątki ruin .. Naszą też to czeka , bo ludzkość to taki gatunek ,który nie chce się UCZYĆ ! - natomiast bardzo łatwo ulega wszelkim manipulacjom z lenistwa intelektu i głupoty. Bo gdy ślepiec prowadzi ślepca to obaj wpadają do dołu - jak napisano w piśmie . 

Portret użytkownika T

Zrobili z instytucji

Zrobili z instytucji małżeństwa wydmuszkę to czemu się dziwią. Coraz więcej mężczyzn nie chce mieć dzieci ani związków w takim chorym systemie. Ożenisz się i bedziesz miał dziecko a po roku pani ci powie wypaliło się, i tracisz majątek i bulisz alimenty. A jak cię nie stać to do pierdla i tracisz wszystko. O ile cię przed tym wszystkim nie oskarży o gwałt lub molestowanie.

Portret użytkownika Paweł

Właśnie jestem w takiej

Właśnie jestem w takiej sytuacji. Pół roku nie minęło, zabrała kasę, porzuciła mnie z dzieckiem. Jak dostała pozew, to teraz nagle jaka to nie mamusia. Goła dupa przyszła na gotowe, złotówki nie wpakowała i mówi, że jej. 

Portret użytkownika MiamiVibe

Wcale się nie dziwię

Wcale się nie dziwię Smile Harowanie od świtu do nocy, zjawisko biednego pracującego, rozdawnictwo owoców pracy patologii, wszechobecny syf, brak perspektyw, brak higieny duchowej, ogromny chamski konsumpcjonizm, wyścig szczurów itd. Przypuszczam, że w artykule chodzi o białych, ale spoko czarni, ciapaci, cyganie i margines inteektualny prędko to nadrobi, wystarczy dać im jeszcze wincyj z cudzej kieszeni Smile Ta karuzela spierdolenia jeszcze trochę się pokręci, a jej upadek będzie bardzo widowiskowy Biggrin Ja osobiście nie będę zakładał rodziny, nie chcę skazywać kogoś na ten świat...

Portret użytkownika MiamiVibe

Medium, wysłałem prywatną

Medium, wysłałem prywatną wiadomość z podziękowaniami za numerologię, tak tylko chciałem się upewnić czy doszła do Ciebie, nie chcę wyjść na niewdzięcznika Smile A co do rodu, pożyjemy zobaczymy i tak mam wrażenie, że czas ogromnie w jakiś sztuczny sposób przyspieszył i coś się wydarzy dziwnego w tym roku.

Portret użytkownika Kangur.

Ja osobiście nie będę

Ja osobiście nie będę zakładał rodziny, nie chcę skazywać kogoś na ten świat ...

...no i właśnie o to chodzi twórcom NWO i cichej depopulacji, wmówić ludkom, że nie wolno skazywać innych na to, co się dzieje, bo będą mieli przejebane życie....a skąd wiesz, że np. Twój syn, za 20 lat nie będzie największym postrachem i likwidatorem pasożydów?

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Strony

Skomentuj