Ambasador Papui Nowej Gwinei przyszedł na szczyt ONZ bez majtek

Kategorie: 

https://twitter.com/hegemongolos/status/866384722817101826

W przestrzeni publicznej krąży zdjęcie rzekomo ambasadora Papui - Nowej Gwinei, który pojawił się na szczycie ONZ w Nowym Jorku bez majtek.

 

 

„Na zdjęciu ambasador Nowej Gwinei w Organizacji Narodów Zjednoczonych. Nie uwierzycie. To jego oficjalny bardzo wygodny garnitur” – napisał na swoim profilu na Instagramie rosyjski dziennikarz telewizyjny Włodzimierz Sołowiow. Liczni komentatorzy zaczęli wypowiadać się w sprawie nietypowego ubioru.

 

U jednych wywołało to uśmiech, a u innych oburzenie.

 

„Na pewno nic go nie ociera. Trzy dni temu z palmy zlazł” – pisze nijaki L. Filatow.

 

„Jaki zrównoważony człowiek! Spokojny, skupiony, bez kompleksów i siedzi z godnością” – pisze, kto inny.

 

„No siedzi sobie i coś jest nie tak. Kostium jakiś przymały, a gumka od majtek uwiera. Najważniejszy jest spokój i skupienie”.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika ADG

..... jaki goły?  Ma ubranko

..... jaki goły?  Ma ubranko.U Indian Południowo Amerykanskich żyja plemiona ,które przygotowują sobie niewymowne  z liści bananowca.U jednych nazywaja sie - małe tutki u drugich duże tutki.A ten pan ma bardzo eleganckie niewymowne, sgtringo na miarę XXI wieku bo z bawełny i kości słoniowej.Pełne finezji w kształcie,Zazdrośnjicy i hipokryci , jak za czasów epoki kolonializmu.ADG

Portret użytkownika Pyrrus

No i godne szacunku. Co facet

No i godne szacunku. Co facet robi dla swojego kraju to już inna sprawa. Może jest krętaczem, a może prawdziwym mężem stanu, nie wiem więc nie oceniam. Ale za przyjście w, jak zakładam, stroju narodowym należy mu się szacunek i uznanie. Ciekawe, który z naszych "orłów" byłby w stanie przyjść w narodówce polskiej.

Portret użytkownika Wojwit

Tylko czemu taką sensację

Tylko czemu taką sensację budzi jego strój u tych poprawnych politycznie, że aż trudno napisać - "ludzi"? Wciskają nam multi-kulti ale im samym człowiek reprezentujący z godnością swoją kulturę jakoś nie w smak...

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Odważny, prawdopodobnie z

Odważny, prawdopodobnie z rodu wojowników. Dla porównania zobrazuję to tak: żaden upolityczniony cwel nowoczesno gejowski nie wejdzie na sale obrad z goła dupą i namalowaną strzałką na plecach z opisem ''tu ruchać za friko.'' Wtedy można by powiedzieć z szacunkiem, że to jest prawdziwy 100% gej-cwel realizujący postulaty komunizmu seksualnego, (komunizm seksualny oznacza darmowe ruchanie dla każdego) w każdym innym wypadku mamy do-czynienia z krypoto gejami udającymi jedynie prawdziwego cwela w celach zarobkowych, czyli to są aktorzy - płatne błazny z LGBT + ich władcy z realnego zła czyli pedofile.

Portret użytkownika tubylec

I szacun dla niego ..

I szacun dla niego .. przynajmniej jeden ubrał się w zgodzie ze sobą .. a cała reszta przyszła ubrana w to co wypada założyć. Ja bym też przyszedł w tym co zazwyczaj noszę .. garnituru i krawata nie założę nigdy w życiu bo mi niewygodnie w tym kwadratowym ubranku i sznurze szubieniczym na szyi.

Portret użytkownika rosomak

Zakładacie że porządny bo

Zakładacie że porządny bo przyszedł w przepasce?

Śmiechu warte- Oceniacie gościa po stroju nic o nim nie wiedząc. 

Skoro prymitywnie to musi być cacy- to taka  polityczna poprawność wśród zbuntowanych  przeciwko systemowi ROFL

Portret użytkownika ajwaj

Zależność jest prosta:

Zależność jest prosta: przyszedł w swoim tradycyjnym stroju w miejsce sobie zupełnie nieznane, do ludzi sobie zupełnie obcych z myślą o działaniu dla swoich rodaków (o czym świadczy tradycyjny strój) i zachowuje się ze spokojem i godnością co tym bardziej świadczy o jego spokoju ducha.
Po pierwsze - jest to ogromna odwaga.
Po drugie - jest to bezinteresowne poświęcenie na które nie stać ZADNEGO z wygraniturowanych polityków.

Żaden wygarniturowany polityk nie mógłby być na jego miejscu, bo po godzinie prostu ze strachu obesrałby całe siedzenie w wyniku nerwowej sraczki. I to jest diagnoza, a nie  złośliwe gadanie.

Prezentujesz jakieś prostackie skojarzenie myśląc, że ludzie traktują go jako uczciwego bo ma przepaskę i fest_nachujnik. Nie chodzi o samą przepaskę i prostacki wniosek: przepaska = uczciwy. Patrz trochę głębiej i z kontekstem, bo równie dobrze ja mógłbym zaprezentować twoje prostactwo i podrzucać ci kocią karmę, skoro sam o sobie piszesz "rosomak".
 

Strony

Skomentuj