AliExpress wstrzymuje dostawę towarów z Chin z powodu koronawirusa

Kategorie: 

Źródło: aliexpress.com

AliExpress wstrzymuje dostawy towarów z Chin z powodu nowego wirusa. Kupujący z wielu krajów, w tym z Rosji i Ukrainy, już otrzymują wiadomości od niektórych sprzedawców, że towarów nie można dostarczyć. Jednocześnie nie wszyscy sprzedawcy nadal zawiesili pracę i nadal przyjmują zamówienia. Może się to jednak w najbliższej przyszłości zmienić.

 

Wiadomości są wysyłane do kupujących przez samych sprzedawców, którzy proszą o anulowanie zamówienia i informują, że zapłacone pieniądze zostaną zwrócone na konto kupującego.

 

Z powodu niemożności dostarczenia towarów z Chin wielu sprzedawców towarów straci zarobki. Jednocześnie dotyczy to nie tylko drobnych sprzedawców, ale także dużych parkietów handlowych, w których prawie wszystkie towary pochodzą z Chin. W niedalekiej przyszłości można spodziewać się wzrostu cen elektroniki produkowanej głównie w Chinach. Biorąc pod uwagę fakt, że koronawirus rozprzestrzenia się coraz bardziej każdego dnia, musimy teraz szukać nowych rynków produktów elektronicznych i innych.

 

Chiński wirus ponosi straty finansowe nie tylko w swoim kraju, ale także uderza we wszystkich przedsiębiorców, którzy budowali swój biznes na bazie chińskich towarów.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Felipesku

Tok twn jest kulminacyjnym...

Tok twn jest kulminacyjnym... nie chca nam pozwolic sie zjednoczyc jako ludzkosc... ale nie widza ze to nie o takie zjednoczenie chodzi... to nie tak bedzie jak im sie wydaje i nie beda w stanie temu zapobiec. Czas wolnosci nadejdzie jeszcze w tym roku... jesli nie w przyszlym bedzie koniec swiata... ale tez nie rozumieja ze to juz bylo i bedzie znow, az sie wydazy co ma sie w wydazyc. 

Portret użytkownika elala

Przeżyje dzień czy tydzień, w

Przeżyje dzień czy tydzień, w organiźmie nietoperza czy gdzie indziej to nie ma znaczenia. Informacja o rozprzestrzenijącym się wirusie dociera do ludnoiści a resztę zrobią media. Ludnośc nie myśli tylko ulega panice i plotkom to jest  jedna z podstaw psychotechniki. 

Teraz wystarczy żeby troskliwa Unia zakazazała (czasowo ) importu towarów z Chin czy generalnie Azji i nakazała zniszczenie zapasów w hurtowniach, OCZYWIście w trosce o dobro ludności. Ich miejsce zajmą towary amerykańskie opraz wyprodukowane w socjalunii dokładnie 3 razy droższe.I cel został osiągnety bez wojny handlowej traktatów itd itd.

 

 

Portret użytkownika Lommo

W latach 1707 - 1711 na

W latach 1707 - 1711 na tereny polskie zawitała dżuma , i część miast jak np. Gdańsk uważały że w ogóle nie ma żadnej sprawy i nawet zakazywały wspominać o zarazie i odstępować od jarmarków. Potem już nie było wiadomo gdzie chować w tym Gdańsku zmarłych. W innych miastach był zakazany handel i straty były znacznie mniejsze. A tak do końca to trudno powiedzieć  że zarazki nie wytrzymają poza ludzmi, teretycznie oczywiście są jakieś założenia służby zdrowia że zarazki szybko giną poza ustrojem żywych organizmów. Co do tej wspomnianej przez ze mnie choroby dżumy - książki medyczne podają że po kilku miesiącach zarazki giną poza organizmami , a w moim mieście zarazą najpierw była w 1708 , a 2 lata póżniej pozwolono przyjąć i przehandlować mienie magazynowe zmarłych kupców i zaraza znowu wybuchła z potężną siłą. Tak 3 lat temu miałem sen że poszedłem do marketu na dział narzędziowy a tam całkiem puste półki jak nie przymierzając w mięsnych w stanie wojennym. Na regałach z wieloma produktami to znalezienie czegoś niewyprodukowanego poza Państwem Środka to było by dużym osiągnięciem.

Portret użytkownika bebt

ten pseudo artykul to

ten pseudo artykul to przeciez totalna sciema bez zrodla. wnosze o usuniecie. talin znaczaco obniza poziom portalu - prosze sie zastanowic czy warto tu jego wypociny w ogole umieszczac. bede sprawdxac czy ten komentarz sie pojawi

Strony

Skomentuj