Alfie Evans nie żyje, jego śmierć dowodzi, że żyjemy w systemie wzorowanym na nazistowskim

Kategorie: 

Źródło: twitter

Dwuletni Alfie Evans, którego od kilku dni usiłował zabić brytyjski szpital dziecięcy z Liverpoolu, nie żyje. Zapalczywość z jaką o jego uśmiercenie walczyli "lekarze" i "wymiar sprawiedliwości", uzmysłowiło wielu osobom, że stwierdzenie, iż żyjemy w cywilizacji śmierci i władza uważa dzieci za własność państwową, to nie żadna przesada tylko rzeczywistość, a trauma jaka spotkała rodziców Alfiego, może spotkać każdego z nas.

Niemożliwe? Wystarczy przypomnieć sobie co stało się ostatnio w Polsce w Białogardzie, gdzie lekarze będą prawdopodobnie w zmowie z sądem, ekspresowo pozbawili praw rodzicielskich ojca i matkę nowonarodzonego dziecka. W tym wypadku chodziło o toksyczne szczepionki, które "lekarze" uparli się wstrzyknąć w dziecko w pierwszej dobie życia, ale z łatwością można sobie wyobrazić takie ekspresowe pozbawienie praw rodzicielskich gdyby nagle okazało się, że trzeba takie dziecko zabić, bo jego utrzymanie kosztuje zbyt dużo.

Nie można wykluczyć, że właśnie tak wyglądała historia śp. Alfiego Evansa. U chłopca stwierdzono tylko neurodegeneracyjną chorobę mózgu. Przyczyna jej wystąpienia jest oficjalnie nieznana, ale w sytuacji gdy medycy tak bardzo gorliwie dążą do uśmiercenia dziecka, warto sobie przynajmniej postawić pytanie czy czegoś nie próbowano ukryć.

Zatrucie organizmu metalami ciężkimi, w tym związkami rtęci czy aluminium, bardzo często prowadzi do neurodegeneracyjnych chorób. Zamiast jednak stwierdzić NOP (Negatywny Odczyn Poszczepienny) lepiej jest stworzyć historię o dziwnej chorobie mózgu. Ma to też sens z powodu ewentualnych roszczeń odszkodowawczych rodziny Alfiego.

 

Wygląda na to, że szpital postanowił zakończyć życie chłopca zdając sobie prawy z poziomu uszkodzeń neurologicznych jaki wywołały u niego preparaty zwane szczepionkami. Tak uszkodzone dziecko byłoby koszmarem dla szczepionkowych propagandystów i to chyba dlatego tak zapalczywie usiłowano dobić chłopca i zakończyć temat, którym zaczęły żyć światowe media.

Zabijanie Alfiego trwało aż 5 dni. Dziecko, które miało umrzeć bez wspomagania oddechu rzekomo po 3 minutach zmarło dopiero dzisiaj w nocy, około 2:30 czasu polskiego. Nie jest do końca jasne czy chłopiec się udusił, czy umarł z głodu, bo szpital zaprzestał jego karmienia. Tym samym cel "lekarzy" został osiągnięty i wbrew rodzicom, wreszcie udało im się go zabić tak jak planowali.

Miejmy nadzieje, że spraw Alfiego będzie przestrogą dla wszystkich Europejczyków. Czas wreszcie otrzeźwieć i zdać sobie sprawę, że UE, w której przecież nadal jest Wielka Brytania, stała się totalitarnym monstrum promującym zabijanie dzieci nienarodzonych i narodzonych, oraz chorych i starych. Tak daleko nie posuwali się nawet Niemcy zwani "nazistami".

 

 


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Medium

Jestem wstrząśnięta, więc

Jestem wstrząśnięta, więc jednak był jakiś zastrzyk, po którym dziecko szybko zmarło. Nie było przy tym ojca tylko matka. Oskarża się szpital o złą opiekę, ale z drugiej strony ojciec jeszcze przed śmiercią dziecka szpitalowi dziękuje. Trochę to wszystko dziwne.

https://artemdragunov.livejournal.com/5536758.html

Tłumaczę:

[O sprawie Alfie Evans

Tu zrozumiałe.

Jego ciało i CUN dawno już wykorzystano.

Przy czym na takim poziomie, że przyszło iść nawet przeciwko takiego mocnego ruchu i ryzyka podziału społeczeństwa.

Zgadnijcie poziom?

Myślę, zrozumiałe.

To mocno koresponduje ze sprawą zaginionej brytyjskiej dziewczynki.

Myślę, że gdyby solidnie potrząsnąć rodzicami, możnaby dojść do prawdy.]

Do tego jak widzę w horoskopie dziecka wielki trygon Słońce, Jowisz, Pluton - to nie trzeba i Agaty Christie.

Portret użytkownika pakopako

Jak czytam wypociny

Jak czytam wypociny antyszczepionkowców, to krztuśca łapię... Nie wiem, które lobby ich tak zmanipulowało, że nawet nie poczytają o składzie i ilościach substancji toksycznych w szczepionkach. Metale ciężkie mają powodować te wszystkie zespoły i komplikacje? Więcej metali ciężkich, łącznie z rtęcią konsumuje się w kulku puszkach tuńczyka, niż jest w jednej szczepionce. NOP dotyczy tylko komplikacji spowodowanych za mało osłabionymi szczepami bakterii... To się zdarza, ale zdarza się bardzo rzadko. Sam dość ciężko przeszedłem szczepienie, to poczułem to na własnej skórze. Ale wystarczy pomyśleć tylko o chorobach całkowicie wyeliminowanych dzięki szczepieniom, albo z jaką "lekkością" przechodzi się choroby, które kiedyś mogły powodować nawet śmierć, to przychodzi mi tylko jedno na myśl, wysłać ich bez szczepień na czarny ląd, albo azji, niech sobie przez miesiąc radzą. Jak wrócą w pełni zdrowia, to dopiero mogą pisać o sensie szczepień.

Portret użytkownika CzarnyOlo

Durniu. Nie doczytałeś że

Durniu. Nie doczytałeś że podanie czegoś w kanał to zupełnie inna bajka niż przyjęcie doustne. Pominięty układ trawienny i jesteś kaleką w mniejszym lub większym stopniu.  

Starzy lekarze po 90 lat, ludzie krytyczni i z powołania pukają się w czoło kiedy widzą co się z dziećmi wyprawia i na jakim poziomie intelektualnym propagandy i hipnozy jest społeczeństwo.

Portret użytkownika myślący facet

ile czasu poświęciłeś na

ile czasu poświęciłeś na zgłebiebnie wiedzy o szczepieniach?  czy to wiedza oparta na TVN i na tym co ci lekarz powiedział?  czy dotarłeś do statystyk chorób i ich spadku na przestrzeni lat, czy wiesz jaka jest różnica w wprowadzeniu rtęci do krwi a połknięciem jej?  czy wiesz jak szczepionki aktywują mózg i układ odpornościowy, czy wiesz w jakich krajach nie ma chorób pomimo braku szczepień?  Nie wysyłaj ludzi na czarny ląd. jak się znasz na temacie to podaj konkrety i nas doucz.  Ale najpierw poświęć na zgłebienie tematu rok czy dwa i potem pouczaj .

Portret użytkownika euklides

Są rzczy których nie pojmiesz

Są rzczy których nie pojmiesz. Na przykład zasady. Choćby szczepionki dawały życie wieczne i sprawiały, że człowiek sra złotem to zasada, że każdy człowiek ma prawo do własnego ciała jest o wiele cenniejsza. A żeby zrozumieć dlaczego to już potrzeba mądrości.

Portret użytkownika drako_tr

"Sam dość ciężko przeszedłem

"Sam dość ciężko przeszedłem szczepienie..." - obawiam się, że jednak nie przeszedłeś, wystarczy poczytać co piszesz, żeby stwierdzić, że masz nieodwracalnie uszkodzony "mózg" Smile .... zaszczep się jeszcze raz przeciwko krztuścowi...

" NOP dotyczy tylko komplikacji spowodowanych za mało osłabionymi szczepami bakterii ..." - cofam powyższe...ty już nie masz mózgu.

Portret użytkownika Akamai

Wolna wola to podstawowe i

Wolna wola to podstawowe i nienaruszalne prawo kosmosu. 

Ty, jeśli chcesz, to możesz sobie nawet mózg zaszczepić. 

Ale są jeszcze pośród nas ludzie, którzy nie chcą być niewolnikami systemu. Nie chcą, żeby jakieś partyjne ogóry z sejmu i senatu decydowały za nich w tak ważnej sprawie jaką jest zdrowie.

Nikt nie odbiera ci prawa do szczepień, bo nie słyszałem, żeby „antyszczepionkowcy" zakazywali komuś korzystania z tej zdobyczy socjalizmu.

Szczep sie więc do woli według własnej woli. 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Medium

To może teraz wszczep sobie

To może teraz wszczep sobie tę puszkę tuńczyka domięśniowo by docenić różnicę.

Nikt Ci nie zabiera Twoich ukochanych szczepień, my chcemy mieć dowolność szczepień. Ty się szczepisz i szczepionka wg Twojej wiary Cię chroni, a ja nie, ok?

Portret użytkownika alojzy

Długo nie trzeba było czekać:

Długo nie trzeba było czekać: już mamy korporacyjny pakiecik tradycyjnych bzdur rozdany półmózgom do sztampowego powielania.

" Metale ciężkie mają powodować te wszystkie zespoły i komplikacje? Więcej metali ciężkich, łącznie z rtęcią konsumuje się w kulku puszkach tuńczyka, niż jest w jednej szczepionce. "

a) puszki tuńczyka nie wstrzykujesz sobie w żyłe.
b) przelicz sobie wsztrzykiwaną ilość metali na kilogram masy dziecka - potem wstrzyknij to sobie stosownie do swojej masy głupawego ciała.

"NOP dotyczy tylko komplikacji spowodowanych za mało osłabionymi szczepami bakterii"

A skąd te dane, pacynko? Skąd więc taka straszliwa niechęć do odpowiedzialności koncernów za powikłania? Skąd szalona niechęć i agresja przy próbie zarejestrowania nopu?

"Ale wystarczy pomyśleć tylko o chorobach całkowicie wyeliminowanych dzięki szczepieniom, albo z jaką "lekkością" przechodzi się choroby, które kiedyś mogły powodować nawet śmierć,"

Patrząc na wykresy przedstawiające liczbę chorych i podanie szczepionek (tylko takich nie zmanipulowanych przez wycięcie odpowiedniego okresu czasu szczególnie z lewej strony wykresu) - to spokojnie można powiedzieć, że pitolisz.

" to przychodzi mi tylko jedno na myśl, wysłać ich bez szczepień na czarny ląd, albo azji, niech sobie przez miesiąc radzą. Jak wrócą w pełni zdrowia, to dopiero mogą pisać o sensie szczepień."

A ktoś się sprzeciwia szczepieniom przed wyjazdem? - nie, nie sprzeciwia się, pacynko. Inny teren, inna przyroda itp. Sprzeciwia się między innymi obowiązkowym szczepieniom pod karą więzienia/grzywny na własnym terenie zamieszkania - na polecenie wojewody lub ministra.

Portret użytkownika dzidzia

Wielka Brytania: dzieci

Wielka Brytania: dzieci poddawane eutanazji

Sprawa Alfiego Evansa obiegła niemal cały świat. Wielu ludzi nie mogło pojąć, jak szpital może zachowywać się w tak niezrozumiały i niehumanitarny sposób. Jak to jednak wygląda od prawnej strony w kraju, gdzie doszło do całej sytuacji? 

Wielka Brytania to kraj, gdzie eutanazja nie jest możliwa jedynie w przypadku osób starszych i ciężko chorych, ale także wobec niepełnosprawnych dzieci i chorych noworodków.

W tym celu stosuje się zalecane przez rząd procedury, zwane inaczej liverpoolską ścieżką opieki dla umierających (LCP). Jest to program, który ma zapewnić podniesienie jakości usług świadczonych umierającym, przynajmniej tak ma być w teorii. Zgodnie z tzw. liverpoolską ścieżką lekarze chorego pacjenta wraz z rodziną decydują o wycofaniu pewnych leków, a także czy zaprzestać podawania pożywienia i płynów.

Chodzi o to, aby pacjent umarł szybko i bezboleśnie, z powodu braku istotnych w leczeniu leków, czy składników odżywczych. Pozostawia się więc także noworodki lub starsze dzieci chorujące np. na nowotwór bez pokarmu ani płynów oraz niezbędnych leków. Medyk, który anonimowo zamieścił artykuł w brytyjskim magazynie napisał, że dzieci po odłączeniu od aparatury dostarczającej pożywienie i płyny umierają w wyniku wygłodzenia i odwodnienia średnio w ciągu dziesięciu dni. Nie jest to więc szybko ani tym bardziej bezboleśnie.

Coraz więcej kontrowersji pojawia się w związku z nadużywaniem LCP, a do spopularyzowania tych ścieżek w szpitalach publicznych przyczynili się sami politycy, ponieważ plan leczenia noworodków wykazał, że brakuje wystarczających środków na zapewnienie wysokiej jakości opieki pacjentom umierającym na raka. W związku z tym rozpoczęto „optymalizacje”, polegającą na popularyzacji metody LCP, która pozwalała w szybki sposób pozbyć się pacjentów ze szpitalnych łóżek.

Krytycy liverpoolskiej ścieżce opieki zdrowotnej, którzy w dużej mierze są lekarzami, zabierają głos, aby podzielić się przeżyciami oraz wspomnieniami na temat LCP. Jeden z lekarzy wyjaśnił, że dzieci są w stanie bardzo długo walczyć o życie bez pokarmu i pożywienia, a patrzenie na taką śmierć jest trudne zarówno dla lekarzy, jak i dla rodziców, którzy nie tak wyobrażali sobie śmierć ich wycieńczonego dziecka. Pielęgniarka Bernadette Lloyd z hospicjum pediatrycznego postanowiła napisać list do Urzędu Rady Ministrów oraz do Departamentu Zdrowia, mocno krytykując to rozwiązanie względem dzieci. Wspomniała także że lekarze często zmuszają rodziców do podjęcia tej decyzji i wmawiają, że dziecko nie ma szans. Mimo to sama była świadkiem sytuacji, gdzie dzieci, którym nie dawano szans na przeżycie, odzyskiwały zdrowie. „To eutanazja wprowadzana tylnymi drzwiami”- pisała pielęgniarka.

Tymczasem Unia Europejska tez zabiera głos w sprawie opieki zdrowotnej. Parlament Europejski przyjął rezolucję w sprawie uchylania się od szczepień i spadku liczby szczepień w Europie. Posłowie wyrażają zaniepokojenie niedostatecznymi wskaźnikami dotyczącymi szczepień w UE i proponują działania na rzecz zwiększenia wskaźnika szczepień. Nie ma jednak słowa o zwiększającym się problemie powikłań poszczepiennych i pogorszenia stanu zdrowia dzieci. Pomimo podjętego tematu, Parlament Europejski jakby nie zauważa, że przyczyną rezygnacji rodziców ze szczepień swoich pociech, jest rosnący problem powikłań.

http://sledczy24.pl/scg1804-8120-2/

Strony

Skomentuj