Aleppo a sprawa polska część II

Kategorie: 

http://www.fotosik.pl/zdjecie/158f438162a950ce

Od czasu zakończenia "zimnej wojny" mamy do czynienia z czymś co sie określa nazwą "świat jednobiegunowy". Dominującą pozycję oczywiście uzyskały Stany Zjednoczone nazywane potocznie hegemonem, światowym żandarmem, jednak po zachowaniu sądząc to bardziej zasłużyły na nazwę światowego zbója.

 

 

Tutaj warto nakierować uwagę czytelników na to kto kieruje projektem o nazwie USA, kto w tym państwie generuje pieniądz i kto jest właścicielem wszystkich korporacji z uwzględnieniem tych najważniejszych, przemysłowo-zbrojeniowych. Jacy to ludzie? Kim są ?

Johna Kerry'ego znamy wszyscy a ten pan obok to amerykański "papież satanistów". Pan Kerry jest jednym z niezliczonej grupy amerykańskich oficjeli utrzymujących bliskie znajomości z podobnymi ludźmi. Zachęcam do samodzielnego przestudiowania tematu "Bohemian Grove", bo bez tego nie można zrozumieć zawiłości dziwnych zachowań całej zachodniej klasy politycznej najwyższych szczebli. Np. pod tym linkiem https://www.youtube.com/watch?v=4KksH27zMEw.

 

Począwszy od zakończenia II WŚ to łatwiej wymienić te państwa na świecie, które nie zostały w jakiś sposób zaatakowane przez USA pod wodzą tych ludzi. Pozostałe, to ofiary ataku militarnego ,politycznego ,gospodarzczego lub korupcyjnego ze strony hegemona. Ludzie zarządzający USA tuż w latach powojennych stworzyli plan rozbicia i "pożarcia" ZSRR skutecznie wdrażany aż do osiągnięcia celu w grudniu 1991. Kiedy nieprzebrane bogactwa Rosji zaczęły dostawać się w ręce wcześniej przygotowanych ludzi, wydawało się że to juz koniec tego państwa, że nastąpi dalsze rozczłonkowanie i przejęcie władzy przez marionetkowe rządy podporządkowane londyńskiemu City i Wall Street. Wtedy nastapił ten szczęśliwy dla Rosji moment przekazania władzy przez Borysa Jelcyna, nikomu nie znanemu byłemu oficerowi służb WW. Putinowi.

 

Zanim zbliżymy sie do tytułowego Aleppo, pomijając całe bogactwo zdarzeń związane z panem Putinem jako prezydentem i premierem Rosji zaznaczę tylko że najważniejszym jego dokonaniem było to że "zachód" uwierzył że osłabienie Rosji jest trwałe!!! Tymczasem powoli acz skutecznie Rosja odbudowywała zniszczoną i zdegenerowaną armię i mozolnie ją modernizowała. Ludzie w Rosji zaczęli dostawać na czas wypłaty i emerytury, zaczęły rosnąć świadczenia społeczne i na dzieci do poziomu, do którego my Polacy już możemy zazdrościć obywatelom Rosji. Ta utrata czujności przez zachodnie służby i polityków będzie ich drogo kosztowała w przyszłości i niejednego przyprawi o bół głowy. Ale o tym już w części trzeciej. Jak wiemy WW.Putin obiecał że naziemnej operacji w Syrii nie będzie Smile

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: excar
Portret użytkownika excar

Komentarze

Portret użytkownika Polakk91

Mam do was, drodzy

Mam do was, drodzy użytkownicy pytanie. Widzę dosadne dowody na wrogość i zakłamanie polityki zachodu. Czytam tutaj argumenty, które oczyszczają Rosję z brudu pozostawionego po propagandzie, która ma miejsce w zachodnich mediach. Nie rozumiem jednak kwestii konfliktu na Ukrainie. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś zapoznany ze sprawą wyjaśnił to mi jak i innym użytkownikom. Pozdrawiam

Portret użytkownika MiterMan

ukraina i jest potencjal

ukraina i jest potencjal militarny jest tak duzy iż sama wojna rosji z tym panstwem  znaczaca oslabia potencjal rosji... drugie-ukraina i jej fabryki produkuja znaczaca czesc broni dla rosji dlatego ukraina podzielila sie na dwie czesci, tą produkujaca dla rosja i ta biedna walczaca po stronie UE....  dalej pisac nie musze
o reszte zapytajcie prezydenta ds. konfliktow wojennych- Brzezinskiego...

Portret użytkownika Angelus Maximus

W sprawie Ukrainy powiem

W sprawie Ukrainy powiem najprościej jak można. Ukraina zawsze była w strefie wpływow Rosji, lub Polski, czy Węgier. Nigdy nie posiadała swojej państwowości.
 Po Wielkim Głodzie wywołanym przez żydów ZSRR, (ekipa  Lenina)  na opustoszałe ziemie osiedliły sie ludy chazarskie , rosyjskie i żydowskie.
 W zachodniej ukrainie nastąpiło przemieszanie chazarów z zydami skąd pochodzi pedofilo-pedał Bandera, który wymordował ponad 100 000 Polaków w 1943 r na Wołyniu.
 We wschodniej części zamieszkują narody rosyjsko języczne
 Ale bez rozpisywania się w tym temacie: Zachód otaczając militarnie i gospodarczo Rosję (  głównie USA) usiłuje od dawna stworzyc przyczółek swoich wpływów w tej części Europy. Dlatego tak łatwo żydo-chazrską mieszankę ludności Zachodniej Ukrainy  zbałamucił Hitler. A teraz Zachód zorganizował "Majdan" na Majdanie obiecując naiwnym Ukraińcom Wolnośc i UE, własnie dlatego, że ta częśc Ukrainy jest antyrosyjska i stanowiałby doskonały przyczółek dla okrążenia militarnego i gospodarczego Rosji.
 W okresie ZSRR na terenie Ukrainy powstało wiele fabryk rosyjskich i wiele inwestycji militarnych i gospodarczych, nie mówiąc już o Morzu Czarnym stanowiącym silny obszar strategicznej obrony rosyjskich granic. Krótko mówiąc Ukraina dla Rosji jest tyym, czym dla POlski śląsk, czy Kaszuby.
 Gdy obalono legalny demokratycznie rząd w Kijowie ( zachodnia ukraina) Nastąpił rozłam, gdyż rosyjsko języczna częśc Ukrainy nie chciała do UE, więc Kijów chcial ją do tego zmusić. Wybuchła wojna domowa, w której zachodnią wspiera Zachód a wschodnią Rosja, która nie może dopuścić do oderwania Ukrainy, jak Polska nie może dopuścić do oderwania Sląska, czy Kaszub. Wyjaśniłem?

Portret użytkownika Bucefał

Rosja jest panstwem

Rosja jest panstwem zbrodniczym. Żeruje na innych narodach mimo ze sama majac wielkie bogactwa nie potrafi nimi gospodarowac bo jest narodem leniwych głupców ktorzy sa jedynie przekonani o wlasnej wielkosci ale nic soba nie prezentuja. UWAŻAJCIE - rosyjski punkt widzenia swiata jest zaklamywaniem historii i faktow. Wszystko po to by budowac teoretyczna "potege" rosji putina - przestepcy i zlodzieja o sklonnosciach pedofilskich.

Portret użytkownika yggorn

Eeee, nie no spoko, ale chyba

Eeee, nie no spoko, ale chyba chciałeś napisać Stany Zjednoczone. Spoko, typowy błąd zjadaczy medialnej papki. Nie żeby Rosja jakimś Świętym Pańskim była, ale w tym przypadku to USA idealnie pasują pod twój opis. W tej grze Rosja jest jedynie zepchniętym do defensywy krajem, który w końcu zebrał siły by aktywnie zacząć się bronić przed agresorem.

Portret użytkownika nie lubię żydów

To napisz w jaki sposób Rosja

To napisz w jaki sposób Rosja żeruje na innych narodach? Rosja do ZSRR dopłacała,do Ukrainy dopłacała, Białorusi też dopłaca.To USA ze swoim globalnym podatkiem zwanym dolarem okrada i żeruje na innych narodach.Miliony osób straciły domy i oszczędności przez amerykańskich spekulantów finasowych.

Strony

Skomentuj