Aleppo - ostatnia odsłona konfliktu?

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Podczas gdy Iran prowadził skuteczną politykę dezinformacyjną polegającą na przekonywaniu światowej opini iż wycofywuje swoje siły z Syrii, na jednym z lotnisk rytmicznie pokazywały sią samoloty z nowymi pododziałami. Podobno wysłano z Iranu w sumie 6 tysięcy żołnierzy specnazu.

 

 

Poważnie zwiększa też stan liczebny swoich oddziałów Hezbollah. Oddziały te będą operować w strefie ewentualnego wkroczenia do Syrii obcych wojsk i mają wyraźne rozkazy - zniszczyć wszystkich oprócz Kurdów i oddziałów sojuszniczych. Wygląda na to że Iran nie chce być następnym po Syrii posiłkiem hegemona. Iran zdecydowanie stanął po stronie dobra.

 

Wygląda że NATO również ma ochotę wzmocnić swoją obecność w rejonie konfliktu choćby pod pozorem patrolowania morza Egejskiego w poszukiwaniu uchodźców, co już Rosjanie nazwali próbą łupania orzechów za pomocą telewizora. Ale po co im w takim razie jeszcze 2 AWACSy?

 

Koalicji której przewodzi Rosja podobno liczba przeciwników jak i ewentualnych sojuszników ponad to co jest aktualne nie robi już różnicy. W tej sprawie obserwatorzy cytują Moltke'go. Jeżeli przybędzie nam wróg to się pośle ze 3 dywizje aby go rozgromić, jeżeli przybędzie nam sojusznik to i tak trzeba posłać trzy dywizje aby go chronić Smile Czyżby operacja syryjska wchodziła w najgorętszą, nieprzewidywalną fazę?

 

 

Źródłohttp://bazaistoria.ru/blog/43898421033/Tretya-mirovaya:-dve-novosti,-horoshaya-i-ne-ochen

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: excar
Portret użytkownika excar

Komentarze

Portret użytkownika star

Tego orła na banknocie 200 zł

Tego orła na banknocie 200 zł "wpakowano do trumny" już w 1994r.  (sprawdziłam). Ale zgadzam się, że choć wtedy przeszło to w sposób chyba niezauważalny, to dzisiejsza sytuacja w połączeniu z tym uśmierconym orłem, wygląda złowieszczo.
 

"99% populacji to owce przeznaczone do strzyżenia w czasie pokoju i na rzeź w czasie wojny. Politycy i biurokraci to owczarki, a gospodarzami farmy są bankierzy i midasy - światowa finansjera"(motto+awatar z www.glosulicy.pl)

Portret użytkownika excar

Z tym dołączeniem Polski do

Z tym dołączeniem Polski do koalicji to nie tak szybko. Zanim nasze wojaki zapuszczą brody aby wtopić się w tłum daesz to Rosjanie i Syryjczycy zakonczą tę sprawę i ich wybiją . Bo przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie sądzi że wysłano by ich tam by zabijali sojusznika naszego najlepszego przyjaciela hegemona.  Korzyść z tego tylko taka dla naszych wojaków że mogą się już w tym kamuflażu udać do Niemiec i dostaną mieszkanie ,kieszonkowe i za karę po Niemce na noc w celu ubogacenia. Z językiem nie problem bo wystarczy się tylko nauczyć allach akbar i już jest się uchodżcą Smile

Strony

Skomentuj