Alaska stała się najgorętszym miejscem na świecie

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Brzmi to paradoksalnie, ale wszystko wskazuje na to, że Alaska staje się miejscem niezwykłej anomalii klimatycznej. Mroźna zwykle Alaska stała się centrum największego wzrostu temperatury na kontynencie. Ostatnio klimat zmienia się tam skokowo zaskakując mieszkających tam ludzi.

 

Ze względu na zmniejszenie obszaru arktycznego lodu morskiego na Alasce w niektórych obszarach w określonych porach roku, meteorolodzy rejestrowali zdecydowanie wyższe temperatury niż średnie wieloletnie wyliczane dla Alaski.

 

Na przykład, w październiku było tam o 7 stopni cieplej niż kiedykolwiek w ciągu ostatnich 33 lat. Gerd Wendler z Międzynarodowego Centrum Badań Alaski powiedział, że obecnie nie ma drugiego takiego miejsca na naszej planecie gdzie można obserwować skutki ocieplenia w tak krótkim czasie.

Miejscowi są zdezorientowani, ponieważ na ich oczach kraina wiecznego śniegu stopniowo zamienia się w miejsce, które wymaga zupełnie innych warunków do życia. Z punktu widzenia ludzi to oczywiście coś  dobrego. Niektórzy jednak żałują, że stara dobra Alaska jaką znają z lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku, odeszła. Wkrótce będzie można się z nią spotkać tylko na filmach i fotografiach.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika tomasz26

w egipcie tez nie bylo piasku

w egipcie tez nie bylo piasku tylko  ziemie ,teraz co zwirek .. ziepia caly czas sie przemieszcza  kamienie cigle wylaza z ziemi  niby skąd.. to samo dzije sie z klimatem i kosmosem... to ze ludzie  tzw polbogowie w swym mniemaniu próbuja nad tym zapanowac jest zle :(...nie zmienia cyklicznosci tak jak nikt nie powstrzyma starzenia i smierci ..co najwyzej jesli bog pozwoli troszke odwlecze.. wszystko jest cykliczne tak bylo i bedzie po nas i po naszych dziciach

Portret użytkownika jou

a  ja w haarpy nie

a  ja w haarpy nie wierze,wydaje mi sie ze poprostu os obrotu ziemi sie zmienia-przesuwa,tak jak lecacej w powietrzu pilki ,no i na alasce bedzie cieplej,w afryce chlodniej i w polsce cieplej,poprostu inaczej pochylona ziemia wzgledem slonca bedzie-rozumiecie glaby??hehe jeszcze wyjasnic jakies zagadki wrzechswiata na ktore wymyslacie swoje bzdurne teorie?? a chemitrialse to angelus ma w gaciach haha

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Okresowo, wraz ze zmianami

Okresowo, wraz ze zmianami natężeń pól magnetycznych na Ziemi, niezaleznie od ludzi, klimat Ziemi ulega również przesunięciom. Globalnie jednak temperatury na Ziemi są = constans...., tak jak inne ziemskie parametry.
 Zidiociały świat nauki to banda zidiociałych umysłów dzielących włos na czworo, bez spostrzeżenia, że rośnie on zawsze w tym samym miejscu...
 Nalezy jednak mieć świadomość, że każde dodatkowe pęknięcie skorupy ziemskiej powoduje spadek natężenia pola magnetycznego Ziemi.
 Ta banda idiotów bawi ąca się HAARP-em i innymi wynalazkami tego typu, nie zdaje sobie sprawy,  że skorupa ziemska ulega dalszym mikropęknięciom, powodując spadek natężenia tego pola w skali globalnej naszej planety.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Ty nic nie rozumiesz, czym

Ty nic nie rozumiesz, czym jest HAARP. HAARP jest instalacją do emitowania mikrofal wielkiej mocy.
 Zastosowanie:
 1.podgrzewanie jonosfery w celu wzbudzania wulkanów i trzęsień Ziemi do głębokości 10 km na lądzie i pod wodą.
2. poprzez zmianę elektrostatyki atmosfery chemitralami do wywoływania zlokalizowanych zakłóceń pogodowych, zmianę dipolarną jąder kondensacji i elektrostyki w atmosferze i zwiększenia samoistnych eksplozji nuklearnych w atmosferze z emisją promieniowania Gamma. (Tornada, huragany gigantyczne opady atmosferyczne, spadki temperatur)
3. poprzez zmianę struktury polaryzacyjnej pary wodnej - tworzenie ekranów do wywoływania zjawisk wizualnych poprzez formowanie chmur w zaprojektowane kształty
4. j.w. wykorzystanie chemitralowego ekranu do projekcji zjawisk wizualnych innego typu
5. Selektywną i zlokalizowaną punktowo projekcję fal radiowych, dzięki ekranowi chemitralowemu o częstotliwości pracy ludzkiego mózgu w celu manipulacji tych umysłów
 Takie jest zastosowanie HAARPA

Portret użytkownika Klaus

Po pierwsze jakim cudem

Po pierwsze jakim cudem podgrzewanie jonosfery ma na celu wzburzenie wulkanów i trzęsień ziemi,po drugie znów chemitrails po co ktoś miałby pryskać na nas jak w dupe dostaną wszyscy i chemitrails nie jest potwierdzony przez naukowców,trzeci punkt to jakas herezja,czwarty to już w ogóle jakaś magia co my żyjemy w jakiś hologramie,po piąte tak manipulacja mózgami chyba masz za bardzo spaczony mózg przez te strony pseudo-naukowe. 
HAARP NIE MA NA CELU ROBIENIA TAKICH ŻECZY JAKICH TY PODAJESZ BO MA ZA MAŁĄ MOC.

Ban na czas nieokreślony.
Moderacja

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Klaus napisał: Po pierwsze

Klaus wrote:

Po pierwsze jakim cudem podgrzewanie jonosfery ma na celu wzburzenie wulkanów i trzęsień ziemi,po drugie znów chemitrails po co ktoś miałby pryskać na nas jak w dupe dostaną wszyscy i chemitrails nie jest potwierdzony przez naukowców,trzeci punkt to jakas herezja,czwarty to już w ogóle jakaś magia co my żyjemy w jakiś hologramie,po piąte tak manipulacja mózgami chyba masz za bardzo spaczony mózg przez te strony pseudo-naukowe. 
HAARP NIE MA NA CELU ROBIENIA TAKICH ŻECZY JAKICH TY PODAJESZ BO MA ZA MAŁĄ MOC.

 Rozumiem problem dyslekcji, ale nie mogę przełknąć tych "ŻECZY"...

Portret użytkownika lolo

Drogi Klausie Co do AMR i

Drogi Klausie
Co do AMR i jego "fachowości" to mam pewien - niech będzie - dysonans poznawczy, ale obserwując Twoje wypowiedzi muszę powiedzieć, że zgadzam się z AMR co do HAARP, oprysków (tym bardziej, że są wypowiedzi "czynników rządowych" na ten temat) i w ogóle NWO i związanej z tym zagadnieniem depopulacji. Mogę, patrząc na Twoje wypowiedzi, rzec: "Lenin wiecznie żywy" a z nim i "GW". Jak to Wódz WRP powiedział o pewnym typie ludzi: "pożyteczni idioci". Proponuję byś sobie przeczytał chociażby taki tekst jak "Raport Kissingera" czyli NSSM-200, bezużyteczny zjadaczu chleba. No chyba, że należysz do tej kliki a to już inna sprawa...
 
Ps
Sformułowanie o nowym porządku świata przewijało się w przemówieniach Bush'a i innych znaczących osób światowej polityki. Wystarczy sięgać jednak nieco dalej niż ideologiczny optymizm "GW".

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Strony

Skomentuj