Alarm rosyjskiej floty północnej na skutek wykrycia amerykańskiej łodzi podwodnej

Kategorie: 

Okręt podwodny klasy Virginia - źródło: wikipedia

Sztab Generalny Rosyjskiej Marynarki Wojennej poinformował wczoraj o incydencie, który miał miejsce 7 sierpnia na Morzu Barentsa. W pobliże wód terytorialnych Rosji zapuściła się amerykańska atomowa łódź podwodna klasy Virginia.

 

Ten typ łodzi podwodnej to już czwarta generacja tych okrętów. Przeznaczone są one do zwalczania okrętów wroga, ale również działań przybrzeżnych, na przykład do ostrzału rakietowego danego terytorium, z pociskami wyposażonymi w głowice nuklearne włącznie.

 

Rosyjskie systemy namierzania zidentyfikowały intruza i podjęto działania zmierzające do jego przechwycenia. Na miejsce ostatniej znanej lokalizacji łodzi wysłano grupę uderzeniową wspomaganą samolotem IŁ-38. Ze słów rosyjskich wojskowych wynika, że amerykański okręt został zmuszony do opuszczenia obszaru przygranicznego Rosji.

 

 

Na podstawie: Ria Novosti

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Jaro

Witam wszystkich A oto moje

Witam wszystkich
A oto moje przemyslenia, kiedyś nas straszyli, że iii wojna swiatowa wybuchnie w listopadzie 2010 i wtedy był jakiś incydent w koreii polnocnej. Potem nas straszyli, żę bedzie koniec swiata w 2012. I generalnie nic się nie stało niby spokoj. I ja sie uspokoiłem, ale w końcu gdzieś wyczytałem, że wszystko się pomyliło komuś o rok, ALE PRZESTĘPNY. Czyli o cztery lata jakiś papież zmienił kalendarz celowo itp. Patrząc na fakty teraz układanka zaczyna się do kupy układać. Do wojny być może dojdzie, ale w listopadzie 2014 tak jak dokładnie przewidział niby nostradamus. Dalej koniec świata nie w 2012 tylko w 2016 niby straszenie, ale wyczytałem że pontyfikat papieża z Argentyny ma według przepowiedni trwać dokładnie do końca 2016. I tu znów daje do myślenia. Czyżby przyszłośc jest z góry ustalona a rządzący celowo manipulują datami, żęby nas zmylić. Trzymajcie się bracia i siostry miejmy nadzieje, że po iii wojnie światowej będzie tylko lepiej. Tak na koniec:).

Portret użytkownika Time Traveler

ZŁE FATUM związane z mostem w

ZŁE FATUM związane z mostem w Kamieniu na Wiśle i III wojną swiatową. Znalezione w sieci"
http://www.gazetaprawna.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=55795&start=5710

"Znalazłem arcyciekawą przepowiednię o III wojnie i pewnym feralnym MOŚCIE w Kamieniu na Wiśle koło Opola Lubelskiego, nad którym to mostem ciąży FATUM związane z wybuchem wojny światowej.

Otóż powiem w skrócie, że[b] istnieje ludowa przepowiednia z Lubelszczyzny, która sięga wstecz ponad 100 lat, a której autor nie jest bliżej znany. Autorem jest ktoś, kto żył ponad wiek temu w okolicach Kamienia nad Wisłą (obecnie lubelskie) w czasach zaborów a zaborze rosyjskim (czasy carskie).

Otóż owa przepowiednia głosi, że jeśli tylko kiedykolwiek zostanie zbudowany MOST w Kamieniu na Wiśle - wnet dojdzie do WOJNY ŚWIATOWEJ a most [u]NIE OSTOI SIĘ I ZOSTANIE zniszczony.

Mieszkańcy okolic Opola Lubelskiego znają tę przepowiednię, którą często powtarzały im babcie i dziadkowie.
Sięgnijmy wstecz do historii wszystkich mostów w Kamieniu, gdzie do tej pory zbudowano dwa i dwa zostały zniszczone w wyniku wojen, które wybuchły zaraz po oddaniu mostów do użytku.

- I most w Kamieniu - budowany w latach 1913-14, oddany do użytku późną wiosną 1914 w zaborze rosyjskim. kilka tygodni potem wybuchła I wojna światowa, most został [b]zniszczony[/b] w wyniku działań zbrojnych Austro - Węgier i Prus przeciw Rosji.
Przepowiednia sprawdziła się
- II most w Kamieniu - budowany w latach 1938-39, oddany do użytku 10 lipca 1939, chwilę potem[b] wybuchła II wojna światowa most został zniszczony po walkach prowadzonych na zachodnim przedmościu we wrześniu 1939 roku.
Przepowiednia się sprawdziła.

- Uroczystości towarzyszyła wielka radość. Cała okolica brała w niej udział - tak letni dzień 1939 r., kiedy otwierano drewniany most na Wiśle, zapamiętała Marta Wierzbicka, która przed wojną mieszkała w Solcu. Przy okazji zbliżającej się budowy nowej przeprawy dotarliśmy do wspomnień i jednego z niewielu, o ile nie jedynego, zdjęcia przeprawy zniszczonej w pierwszych dniach wojny.
http://d.polskatimes.pl/k/r/5/48/ae/5046453c0fe17_p.jpg?1354671302
Czytaj więcej: http://www.kurierlubelski.pl/artykul/650635,radosc-byla-krotka-czyli-historia-mostu-na-wisle-w-kamieniu,id,t.html

- III most w Kamieniu - obecnie budowany w latach 2012 - 14, ma zostać oddany do użytku w październiku/listopadzie tego roku tj. 2014.

Dodatkowo wklejana wcześniej przepowiednia z datą dla Polski 26 listopada 2014.

Czy FATUM ciążące na tym moście znów się sprawdzi i wybuchnie III wojna światowa a sam most znów zostanie zniszczony w wyniku działań wojennych (np. nalot)?

Budowa mostu w Kamieniu: Do końca roku ma być gotowy
Prace są lekko opóźnione, ale do końca roku most w Kamieniu na Wiśle powinien być gotowy. W październiku z kolei zmontowana ma zostać konstrukcja, która połączy oba brzegi rzeki.
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?Site=DW&Date=20140704&Category=NEWS01&ArtNo=140709813&Ref=AR&border=0&MaxW=666
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140704/NEWS01/140709813

"Jeśliby wierzyć przesądom - to tak, bo w Kamieniu budują most na Wiśle
... a jest ludowe podanie, że gdy tam budują most - będzie wojna.
Pierwszy most w Kamieniu k/ Opola Lubelskiego uległ zniszczeniu podczas I wojny światowej.
Odbudowano tam most przed 1939 - i zbombardowali go Niemcy w 1939."
http://skorpion48.salon24.pl/429761,czy-grozi-nam-wojna-1

robbek66 ☺ 25.12.11, 19:16
Tak sobie czytam, co tu piszecie i myślę o starej przepowiedni. Czy nikt z Was nie pamięta, że zawsze kiedy rozpoczynała się budowa mostu w Kamieniu wybuchała wojna.
Nie jestem zabobonny, ale zawsze Babcia przypominała mi, o wydarzeniach z tamtych lat.
Co o tym myślicie ???????????????????????????????????????????????????????????????
http://forum.gazeta.pl/forum/w,62,128455169,131824315,Most_w_Kamieniu_opozniony_o_rok_przez_wycinke_d_.html

Napisano 14 grudzień 2011 - 03:48
No to bedzie wojna.
W tym miejscu jak tylko wybudują most to zaraz jest wojna - vide 1914 i 1939.
http://forum.dziennikwschodni.pl/budowa-mostu-nad-wisla-w-kamieniu-na-dobrej-drodze-t55506/

Napisano 14 grudzień 2011 - 10:17
to znak!!! bydzie wojna!!! jak zabierają się za most w Kamieniu to się źle kończy, tak było z carska Rosją - wybuchła I wojna światowa, tak było z II Rzeczpospolitą - wybuchła II wojna światowa, tak było z III Rzeszą - wojna rusko-niemiecka, na szczeście ludziska mamy trzy lata aż zbudują albo i dłużej i do roku po zakończeniu budowy i zbuzenia mostu w czasie działań wojennych ;), to ja mówię Jarząbek trener III klasy!!!!
http://forum.dziennikwschodni.pl/budowa-mostu-nad-wisla-w-kamieniu-na-dobrej-drodze-t55506/

Portret użytkownika RUDY 102

Za oknem bigos i coś swiat

Za oknem bigos i coś swiat rozwala
zapomnieli wszyscy kto ogień rozpala
historię  zdrady prasa zamazała
by lud ogłupić i oczy wyłupić
 
w dusz głos się dobija o prawdę która tyka
w uszach TV wiadmością wolę ci zatyka
seksperci ściemę podają by poprawić wynik
politycy szcerzą zęby do medialnej fabryki
 
sprzedają nasze ciała sprzedają nasze dusze
ci ubrani na Czarno i ci w Garniturze
za paciorki, szkiełka i wolność w dzienniku
dajesz się przekonać o spokoju w Kurniku
 
Że bank ci pomorze a Premier obroni
że Kościół wspomorze a spowiedź ukoi
że sejm to Wolność a Zdrada daleko
więc co cię wkurrrr..a drogi kolego?

Portret użytkownika witamina C

5 Wtedy ja, Daniel,

5 Wtedy ja, Daniel, (...)6 Powiedziałem do męża ubranego w lniane szaty i znajdującego się nad wodami rzeki: «Jak długo jeszcze do końca tych przedziwnych rzeczy?» 7 I usłyszałem (...) «Do czasu, czasów i połowy [czasu]4. To wszystko dokona się, kiedy dobiegnie końca moc niszczyciela świętego narodu».
8 Ja wprawdzie usłyszałem, lecz nie zrozumiałem; powiedziałem więc: «Panie, jaki będzie ostateczny koniec tego?»
9 On zaś odpowiedział: «Idź, Danielu, bo słowa zostały ukryte i obłożone pieczęciami aż do końca czasu. 10 Wielu ulegnie oczyszczeniu, wybieleniu, wypróbowaniu, ale przewrotni będą postępować przewrotnie i żaden z przewrotnych nie zrozumie tego, lecz roztropni zrozumieją. 11 A od czasu, gdy zostanie zniesiona codzienna ofiara, zapanuje ohyda ziejąca pustką, [upłynie] tysiąc dwieście dziewięćdziesiąt dni. 12 Szczęśliwy ten, który wytrwa i doczeka tysiąca trzystu trzydziestu pięciu dni. 13 Ty zaś idź i zażywaj spoczynku, a powstaniesz, by [otrzymać] swój los przy końcu dni».
 
Daniel nie rozumiał o czym pisze, zrozumieją tylko ci którym będzie dane zrozumieć w "czasach ostatecznych"

Portret użytkownika witamina C

Daniela 11:40 A w czasie

Daniela 11:40 A w czasie ostatnim zetrze się z nim król południa. Król północy uderzy na niego rydwanami, jazdą i licznymi okrętami. Wkroczy do krajów, zaleje je i przejdzie. 41 Wkroczy następnie do wspaniałego kraju, a wielu polegnie. Te tylko [kraje] ujdą jego ręki: Edom, Moab i główna część Ammonitów. 42 Wyciągnie zaś rękę po kraje: nie zdoła ujść ziemia egipska. 43 Opanuje skarby złota i srebra oraz wszystkie kosztowności egipskie; Libijczycy i Kuszyci będą szli za nim. 44 Wieści ze wschodu i północy napełnią go przerażeniem; wyprawi się więc z wielkim gniewem, by wielu zgładzić i zgubić. 45 Rozbije namioty swojej kwatery między morzem i górą świętej wspaniałości. Dojdzie do swego końca, ale nikt mu nie przyjdzie z pomocą.
"czas ostatni" - ?
król Północy - ?
król Południa - ?
Jeśli "czasy ostatnie" to nasze czasy, a Król Północy to Rosja, król Południa USA (+ GB), to czeka nas konflikt na skalę światową który rozpocznie Rosja prowokowana przez USA.
 
12:1 W owych czasach wystąpi
Michał, wielki książę, (nie człowiek, gdyż mowa iż stoi on na czele wojska aniołów)
który jest opiekunem dzieci twojego narodu. (Izraela)
Wtedy nastąpi okres ucisku,
jakiego nie było, odkąd narody powstały,
aż do chwili obecnej.
W tym czasie naród twój dostąpi zbawienia:
ci wszyscy, którzy zapisani są w księdze.
2 Wielu zaś, co posnęli
w prochu ziemi, zbudzi się: (zmartwychwstanie)
jedni do wiecznego życia,
drudzy ku hańbie, ku wiecznej odrazie.
3 Mądrzy będą świecić
jak blask sklepienia,
a ci, którzy nauczyli wielu sprawiedliwości,
jak gwiazdy przez wieki i na zawsze.
4 Ty jednak, Danielu, ukryj słowa
i zapieczętuj księgę aż do czasów ostatecznych. (Księga Daniela miała być niezrozumiała aż do - czasów ostatecznych)
Wielu będzie dociekało,
by pomnożyła się wiedza».

Portret użytkownika Zenek :)

  Ludzie wysilcie choć jedną

 
Ludzie wysilcie choć jedną zabłąkaną, jeszcze nie zjewropedaizowaną komórkę glejową w waszych czaszkach, bo jakby prawdą był zapis iż:
 
"Michał, wielki książę, (nie człowiek, gdyż mowa iż stoi on na czele wojska aniołów)który jest opiekunem dzieci twojego narodu. (Izraela)"
 
- by nie było przepowiedni iż  W CZASACH KOŃCA ŚWIATA ŻYDOPEDALSTWO BĘDZIE PORZUCAĆ JUDEOSATANIZM I SIĘ NAWRACAĆ NA CHRZEŚCIJAŃSTWO.
 
Zapisy o "Michale strażniku żydów" i o "nawracaniu się żydów z wyznawanego przez nich satanizmu" są WZAJEMNIE SPRZECZNE. Wiec któraś z tych wersji  jest z gruntu kłamliwa. Która?
 
I żeby móc to dostrzec trzeba wyjść z zatęchłych krzyżackich bluźnic, powstać z kolan "urodzinowego grzechu", otrzepać się z pedalskich jezusików i zwrócić wprost do Boga bo jesteście robieni w balona jak małe naiwne dzieci.
 
Dla ciekawskich dodam iż Arch Michał to jeden z Marutich, tych którzy 3600 lat temu wdeptali żydostwo prawie bezpowrotnie w glebę co nawet sami żydzi zapisali w swoim main kampfie zwanym biblia. Więc nie może być strażnikiem żydopedalstwa coś co i wyznaje odmienny światopogląd jak i coś co za uczynki żydostwa ich bez mała nie wymazało z powierzchni ziemi. Nie da się mieć pełnej flaszki jak sie ją obali, nie da się mieć też w Arch Michale strażnika jak się mu bluźni, złożeczy i jak się wystąpiło zbrojnie przeciwko niemu.
 
Tylko skończony pojeb czy pobożny ortodoks może sobie wmówić iż to to samo, ale od dawna wiadomo iż "jak kogoś "Bozia chce ukarać to go robi żydem", nawet tylko duchowym. A wiara w brednie, nawet najbardziej głęboka nie ustrzeże ich i tym razem przed karą za splugawienie świata swoim nazizmem zwanym judeosatanizm. I to bez wzgledu na to jak mocno będą zaklinali "rzeczywistość" swoimi żmijowymi kłamstwami.
 
Nawet w Kosmosie skończyli sie frajerzy jakich namawiali by w zastepstwie ydów za złoto i porywanych ludzi nadstawiali za zydów swoje życia w konflikcie z Bogiem. Nikt już NIE CHCE ZA NICH, ZA ICH KŁAMSTWA, SODOMIE I SATANIZM UMIERAĆ. NAWET ICH DOTYCHCZASOWI WSPÓLNICY MAJĄ ICH I ICH WRZASKI O POMOC GŁĘBOKO W 4 LITERACH.
 
Więc po co wam katoliki iść wraz z nimi na zatracenie do Piekła jak i wy się możecie NAWRÓCIĆ. Podobno na to już tylko kilka dni zostało. Acute
 

Strony

Skomentuj