Aktywiści z ruchu FEMEN sprofanowali katedrę Notre Dame w Paryżu

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Nie trzeba było długo czekać, aby pojawiła się medialna przykrywka dramatycznego kroku, jaki podjął pisarz i historyk Dominik Venner. Samobójca z katedry Notre Dame wyjaśnił swój dramatyczny krok między innymi dezaprobatą dla małżeństw homoseksualnych. Już wczoraj w kościele pojawiły się obnażone kobiety z FEMEN znane dotychczas głównie z Rosji i Ukrainy. Na piersiach kobieta miała napisane "Niech faszyzm spoczywa w piekle" a na plecach "Wierzymy w gejów"

 

Jak było do przewidzenia niewygodny dla homoseksualnych propagandystów krok francuskiego pisarza w mediach był przedstawiany zdawkowo i zawsze z nieodłącznym dopiskiem "zwolennik skrajnej prawicy".  Gdyby ktoś miał wątpliwości jak mają się układać skojarzenia w katedrze, obok ołtarza, przy którym zabił się Venner pojawiły się wczoraj tak zwane "feministki", których protest polegał na rozebraniu się do gaci, wymazanie na sobie napisów i paradowania z gołymi cyckami po kościele. Przekaz wydaje się być jasny, Dominik Venner to faszysta, który ma się palić w piekle a postępowi ludzie zamiast wierzyć w Boga wierzą w "gejów".

 

Jeśli ktoś ma w sobie odpowiednio dużo naiwności może uwierzyć, że był to spontaniczny protest a panie z FEMENu to postępowe feministki walczące o Nowy Wspaniały Świat. Więcej jednak wskazuje na to, że są to po prostu biedne zmanipulowane kobiety wykorzystywane niecnie do celów propagandowych.

 

Ostatnie wydarzenia w katedrze Notre Dame są szokujące, bo pokazuje nam dwa skrajne bieguny konfliktu światopoglądowego. Pierwszy, którego rezultatem była decyzja o samobójstwie, które miało otworzyć oczy i drugi z gołymi cyckami z pomalowanymi hasłami, który miał zrównoważyć szok z poniedziałku. Nie sposób stwierdzić, czy się udało, ale z pewnością europejskie media nie będą nazywać półnagiej kobiety przedstawicielką skrajnej lewicy i komunistką, raczej będzie nazywana feministką walcząca o prawa gejów. To bardzo symptomatyczne, że w naszych czasach to właśnie prawdziwi nowożytni faszyści nazywają tym epitetem pozostałą garstkę normalnych ludzi.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: lecterro
Portret użytkownika lecterro

Komentarze

Portret użytkownika ada

troche sie panie zagalopowaly

troche sie panie zagalopowaly Smile
szkoda ze zadna staruszka po prostu nie podeszla i nie zdjela plaszcza z milym stwierdzeniem " dziecko przeciez ty sie tak zaziebisz, wiesz jak w kosciele ciagnie" i nie okryla tej biednej dziewczyny.
Czasem kiedy ktos zachowuje sie tak "ostro" by zwrocic uwage swiata, najlepiej potraktowac te osobe z gleboka zyczliwoscia i zalem. Bo czyz nie zal jej, ze w imie idei ktora jest krzywdzaca sama siebie krzywdzi. Zal, zal ze sie pogubila i chetnie dalabym jej moj plaszcz mowiac, juz dobrze dziecko, zejdz z tego oltarza i chodzmy na goraco herbate, opowiesz mi przy niej co tez Ci do glowy strzelilo ze sie dalas tak zmanipulowac. I miejmy nadzieje ze nie skonczy sie ta Twoja przygoda zapaleniem pluc.
Zmilczec, nie mowic o tym  i potraktowac jak chwilowe szalenstwo.
 

Portret użytkownika mordechaj

Równie dobrze i z podobnym

Równie dobrze i z podobnym efektem możesz iść otulać i poić herbatą dziwki w burdelach. Przecież ona jest jedną z nich. Wynajęta sucz z kaszą zamiast mózgu, do dna zepsuta materialistka, alkoholiczka i ćpunka której Soros sypnął kasą żeby robiła to co robi. I woli to robić niż dawać w burdelu starym prykom.

Portret użytkownika Roni Tornado

"Aktywiści sprofanowali

"Aktywiści sprofanowali katedrę..." A ten facet co tam się wcześniej zastrzelił to niby nie sprofanował ?!? Popełnienie samobójstwa w miejscu mocy na skrzyżowaniu lini siatek geopatycznych powoduje zaniżenie energetyki tego miejsca. Jak ktoś orientuje się w radiestezji to wie o co mi chodzi.

Portret użytkownika mordechaj

Tutaj inny ślad i bardzo

Tutaj inny ślad i bardzo ciekawe spostrzeżenie dot. syjonisty Sorosa i FEMEN, a także tego co syjoniści odwalają w ogólności za wyłudzoną od nas lichwą kasę:
http://grabie.salon24.pl/489964,soros-finansuje-femen
cyt. "Za antychrześcijańskimi akcjami "ukraińskiego" Femenu stoi światowy finansista George Soros. Z pieniędzy wyłudzonych lichwiarskimi pożyczkami dla europroletariatu banksterzy finansują eutanazistyczne i aborcjonistyczne rozwiązania przeznaczone dla ograniczenia jego populacji, odebrania mu wiary, wartości i skazania na neoniewolnictwo."
Czysta prawda. Kilka zdań, a tak wspaniale otwierają oczy na prawdziwy sens istnienia banków. Popieram całkowicie.

Portret użytkownika mordechaj

Bardzo mi się spodobał ten

Bardzo mi się spodobał ten cytat:
"Kobiety ich bowiem zamieniły przyrodzone obcowanie na obcowanie przeciwne naturze, (27) podobnie też mężczyźni zaniechali przyrodzonego obcowania z kobietą, zapałali jedni ku drugim żądzą, mężczyźni z mężczyznami popełniając sromotę i ponosząc na sobie samych należną za ich zboczenie karę. (28) A ponieważ nie uważali za wskazane uznać Boga, przeto wydał ich Bóg na pastwę niecnych zmysłów, aby czynili to, co nie przystoi; (29) są oni pełni wszelkiej nieprawości, złości, chciwości, nikczemności, pełni są również zazdrości, morderstwa, zwady, podstępu, podłości; (30) potwarcy, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, wynalazcy złego, rodzicom nieposłuszni; (31) nierozumni, niestali, bez serca, bez litości; (32) oni, którzy znają orzeczenie Boże, że ci, którzy to czynią, winni są śmierci, nie tylko to czynią, ale jeszcze pochwalają tych, którzy to czynią." - (List do Rzymian 1:126-32, Biblia Warszawska)
Czyż nie tacy właśnie są dewianci?

Portret użytkownika mordechaj

Wystarczy spojrzeć na tępy

Wystarczy spojrzeć na tępy ryj tej pani "aktywistki", otwarty w pozycji do loda, czysta sodoma i gomora, IQ poniżej 100. Nie mam wątpliwości, że te dewiantki ktoś opłaca i to sowicie. Wszyscy wiemy komu zależy na ogłupieniu mas ludzkich, deprawacji, zachwianiu systemem wartości, pozbawieniu korzeni moralnych. Trwa ostra walka o rząd dusz jak mawiał wieszcz. Czyż nie miał racji?
Problem z gejami polega na tym, że nie są mężczyznami. To jakieś dramatyczne babochłopy po prostu. Problem z lesbami z kolei polega na tym, że mają męski mózg. To taka najkrótsza definicja ich dewiacji zwanej "orientacją". Bo nie istnieje żadna "orientacja". Jest to słowotwór stworzony na potrzeby dewiantów. W przyrodzie istnieje jedynie popęd seksualny skierowany z natury do płci przeciwnej. Z wyjątkami (dewiantami) potwierdzającymi tę regułę.

Strony

Skomentuj