Aktywiści z ruchu FEMEN sprofanowali katedrę Notre Dame w Paryżu

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Nie trzeba było długo czekać, aby pojawiła się medialna przykrywka dramatycznego kroku, jaki podjął pisarz i historyk Dominik Venner. Samobójca z katedry Notre Dame wyjaśnił swój dramatyczny krok między innymi dezaprobatą dla małżeństw homoseksualnych. Już wczoraj w kościele pojawiły się obnażone kobiety z FEMEN znane dotychczas głównie z Rosji i Ukrainy. Na piersiach kobieta miała napisane "Niech faszyzm spoczywa w piekle" a na plecach "Wierzymy w gejów"

 

Jak było do przewidzenia niewygodny dla homoseksualnych propagandystów krok francuskiego pisarza w mediach był przedstawiany zdawkowo i zawsze z nieodłącznym dopiskiem "zwolennik skrajnej prawicy".  Gdyby ktoś miał wątpliwości jak mają się układać skojarzenia w katedrze, obok ołtarza, przy którym zabił się Venner pojawiły się wczoraj tak zwane "feministki", których protest polegał na rozebraniu się do gaci, wymazanie na sobie napisów i paradowania z gołymi cyckami po kościele. Przekaz wydaje się być jasny, Dominik Venner to faszysta, który ma się palić w piekle a postępowi ludzie zamiast wierzyć w Boga wierzą w "gejów".

 

Jeśli ktoś ma w sobie odpowiednio dużo naiwności może uwierzyć, że był to spontaniczny protest a panie z FEMENu to postępowe feministki walczące o Nowy Wspaniały Świat. Więcej jednak wskazuje na to, że są to po prostu biedne zmanipulowane kobiety wykorzystywane niecnie do celów propagandowych.

 

Ostatnie wydarzenia w katedrze Notre Dame są szokujące, bo pokazuje nam dwa skrajne bieguny konfliktu światopoglądowego. Pierwszy, którego rezultatem była decyzja o samobójstwie, które miało otworzyć oczy i drugi z gołymi cyckami z pomalowanymi hasłami, który miał zrównoważyć szok z poniedziałku. Nie sposób stwierdzić, czy się udało, ale z pewnością europejskie media nie będą nazywać półnagiej kobiety przedstawicielką skrajnej lewicy i komunistką, raczej będzie nazywana feministką walcząca o prawa gejów. To bardzo symptomatyczne, że w naszych czasach to właśnie prawdziwi nowożytni faszyści nazywają tym epitetem pozostałą garstkę normalnych ludzi.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: lecterro
Portret użytkownika lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ada

troche sie panie zagalopowaly

troche sie panie zagalopowaly Smile
szkoda ze zadna staruszka po prostu nie podeszla i nie zdjela plaszcza z milym stwierdzeniem " dziecko przeciez ty sie tak zaziebisz, wiesz jak w kosciele ciagnie" i nie okryla tej biednej dziewczyny.
Czasem kiedy ktos zachowuje sie tak "ostro" by zwrocic uwage swiata, najlepiej potraktowac te osobe z gleboka zyczliwoscia i zalem. Bo czyz nie zal jej, ze w imie idei ktora jest krzywdzaca sama siebie krzywdzi. Zal, zal ze sie pogubila i chetnie dalabym jej moj plaszcz mowiac, juz dobrze dziecko, zejdz z tego oltarza i chodzmy na goraco herbate, opowiesz mi przy niej co tez Ci do glowy strzelilo ze sie dalas tak zmanipulowac. I miejmy nadzieje ze nie skonczy sie ta Twoja przygoda zapaleniem pluc.
Zmilczec, nie mowic o tym  i potraktowac jak chwilowe szalenstwo.
 

Portret użytkownika mordechaj

Równie dobrze i z podobnym

Równie dobrze i z podobnym efektem możesz iść otulać i poić herbatą dziwki w burdelach. Przecież ona jest jedną z nich. Wynajęta sucz z kaszą zamiast mózgu, do dna zepsuta materialistka, alkoholiczka i ćpunka której Soros sypnął kasą żeby robiła to co robi. I woli to robić niż dawać w burdelu starym prykom.

Portret użytkownika Roni Tornado

"Aktywiści sprofanowali

"Aktywiści sprofanowali katedrę..." A ten facet co tam się wcześniej zastrzelił to niby nie sprofanował ?!? Popełnienie samobójstwa w miejscu mocy na skrzyżowaniu lini siatek geopatycznych powoduje zaniżenie energetyki tego miejsca. Jak ktoś orientuje się w radiestezji to wie o co mi chodzi.

Portret użytkownika mordechaj

Tutaj inny ślad i bardzo

Tutaj inny ślad i bardzo ciekawe spostrzeżenie dot. syjonisty Sorosa i FEMEN, a także tego co syjoniści odwalają w ogólności za wyłudzoną od nas lichwą kasę:
http://grabie.salon24.pl/489964,soros-finansuje-femen
cyt. "Za antychrześcijańskimi akcjami "ukraińskiego" Femenu stoi światowy finansista George Soros. Z pieniędzy wyłudzonych lichwiarskimi pożyczkami dla europroletariatu banksterzy finansują eutanazistyczne i aborcjonistyczne rozwiązania przeznaczone dla ograniczenia jego populacji, odebrania mu wiary, wartości i skazania na neoniewolnictwo."
Czysta prawda. Kilka zdań, a tak wspaniale otwierają oczy na prawdziwy sens istnienia banków. Popieram całkowicie.

Portret użytkownika mordechaj

Bardzo mi się spodobał ten

Bardzo mi się spodobał ten cytat:
"Kobiety ich bowiem zamieniły przyrodzone obcowanie na obcowanie przeciwne naturze, (27) podobnie też mężczyźni zaniechali przyrodzonego obcowania z kobietą, zapałali jedni ku drugim żądzą, mężczyźni z mężczyznami popełniając sromotę i ponosząc na sobie samych należną za ich zboczenie karę. (28) A ponieważ nie uważali za wskazane uznać Boga, przeto wydał ich Bóg na pastwę niecnych zmysłów, aby czynili to, co nie przystoi; (29) są oni pełni wszelkiej nieprawości, złości, chciwości, nikczemności, pełni są również zazdrości, morderstwa, zwady, podstępu, podłości; (30) potwarcy, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, wynalazcy złego, rodzicom nieposłuszni; (31) nierozumni, niestali, bez serca, bez litości; (32) oni, którzy znają orzeczenie Boże, że ci, którzy to czynią, winni są śmierci, nie tylko to czynią, ale jeszcze pochwalają tych, którzy to czynią." - (List do Rzymian 1:126-32, Biblia Warszawska)
Czyż nie tacy właśnie są dewianci?

Portret użytkownika mordechaj

Wystarczy spojrzeć na tępy

Wystarczy spojrzeć na tępy ryj tej pani "aktywistki", otwarty w pozycji do loda, czysta sodoma i gomora, IQ poniżej 100. Nie mam wątpliwości, że te dewiantki ktoś opłaca i to sowicie. Wszyscy wiemy komu zależy na ogłupieniu mas ludzkich, deprawacji, zachwianiu systemem wartości, pozbawieniu korzeni moralnych. Trwa ostra walka o rząd dusz jak mawiał wieszcz. Czyż nie miał racji?
Problem z gejami polega na tym, że nie są mężczyznami. To jakieś dramatyczne babochłopy po prostu. Problem z lesbami z kolei polega na tym, że mają męski mózg. To taka najkrótsza definicja ich dewiacji zwanej "orientacją". Bo nie istnieje żadna "orientacja". Jest to słowotwór stworzony na potrzeby dewiantów. W przyrodzie istnieje jedynie popęd seksualny skierowany z natury do płci przeciwnej. Z wyjątkami (dewiantami) potwierdzającymi tę regułę.

Portret użytkownika Klaus

Kościół to miejsce dla ludzi,

Kościół to miejsce dla ludzi, którzy wierza w Boga. Skoro te idiotki wierza w gejów to won z kościoła. Są pewne wartości, których nie wolno plugawić. To cao sięteraz dzieje nie miało miejsca za czasów PRL. W tedy kościół pełnił swoją rolę sługi dla ludzi wierzących. Skoro teraz zaczął się babrać we wszystkim, to efekty są takie jak widzimy. Najgorsze jest to, że nikt nie reaguje. Francja, Holandia a dalej w ślad Niemcy to syfilis moralny Europy. Medai w rękach wielbicieli czosnku promują zaciekle informacje drążące 2000 letnią godnośc kościoła katolickiego. Mają w tym okreslony cel. Nie zatrzymacie tego. Nikt nie zatrzyma. To musi dojść do dna, żeby się odbić. Nie jestem zwolennikiem kościoła jako instytucji. Natomiast mam okreslone zdanie na temat kościoła duchowego, który łączy ludzi. Niestety tu też widać podziały. Otumanione babcie przeciw współćzesnym świeckim katolikom, którzy Jezusa wyznają przez pryzmat Biblii, a nie tego co widzi ksiądz. Kościół musi się sam oczyścić. Widać jasno z b raku reakcji, że co rusz nadstawia policzek, ale nie wiem czy to ma jakiś sens.

Strony

Skomentuj