Aktywiści palą zdjęcia Grety Thunberg! Wszystko z powodu postu na Twiterze

Kategorie: 

Źródło: Reuters

Nastoletnia aktywistka Greta Thunberg, znów dała o sobie znać. Tym razem, przy okazji trwających w Indiach protestów. Nieopacznie, udostępniła ona na twiiterze instrukcje jakie otrzymała, odnośnie sugerowanych jej opinii, na temat protestów rolników w Indiach.

Post został usunięty niemal natychmiast, jednak w międzyczasie pojawiło się wystarczająco zrzutów ekranu aby postawić intencje "osoby roku 2019" (zdaniem magazynu Times), pod wielkim znakiem zapytania. Stara maksyma głosi, że w Internecie NIC nie ginie. Boleśnie przekonała się o tym Greta Thunberg, która obecnie jest podejrzewana przez indyjskie władze o udział w spisku.

 

Demonstracje rolników obawiających się o stabilność swoich dochodów, najwyraźniej zostały uznane za świetną okazję do zdestabilizowania tego państwa. Przed niefortunnym postem Szwedki, głos w tej sprawie zabrała między innymi Rihanna. Jej wpis, znajdował się zresztą w dokumentacji ujawnionej przez Gretę Thunberg.

Uważa się że materiały udostępnione przez Thunberg, pochodzą z kanadyjskiej fundacji Poetic Justice Foundation. Jest ona znana z walki o "równouprawnienie" za pomocą internetowych wydarzeń, a zdaniem komentatorów z Indii wspiera ruch na rzecz utworzenia niezależnego państwa w regionach Indii zdominowanych przez Sikhów. Komisarz policji z Delhi, Praveer Ranjan, zaznaczył, że obiektem śledztwa nie jest sama Szwedka. Zgodnie z jego słowami, uruchomiła ona jednak proces, który koncentruje się na "promowaniu nienawiści i spisku przestępczego". Nie wykluczone, że jeśli pozew nie dotrze do samej Grety Thunberg, to zostanie wysłany do siedziby PJF.

W międzyczasie, kontr-protestanci w Delhi spalili zdjęcia Thunberg i Rihanny, wznosząc przy tym transparenty ostrzegające, że „międzynarodowa ingerencja” w sprawy Indii nie będzie tolerowana. W czwartek, wkrótce po tym, gdy pojawiły się informacje o śledztwie policyjnym, Thunberg potwierdziła swoje stanowisko i ponowiła wsparcie dla indyjskich farmerów. Sytuacja w kraju jest dość napięta, a podczas gdy rząd tłumaczy, że wprowadzone w ubiegłym roku przepisy są niezbędne do modernizacji indyjskiego sektora rolnego, rolnicy obawiają się, że zostaną zdani na łaskę wielkich korporacji.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: M@tis
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki M@tisa, możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika prorocznia

Czemu kogokolwiek interesuje

Czemu kogokolwiek interesuje co jakieś dziecko ma do powiedzenia na tematy na ktorych się nie zna?

Równie dobrze można spytać Jarka K. co sądzi o malarstwie posmodernistycznym? - coś odpowie ale czemu miałoby nas to interesować?

 

Portret użytkownika Quark

Ona jest jedynie marionetką ,

Ona jest jedynie marionetką , wystawioną na widok publiczny dzieciną , która ma rozczulić publikę tkliwymi historyjkami a za nią stoją organizacje lewackie , które w ten sposób chcą "nasączyć" publikę swoimi ideologiami.

Portret użytkownika Mojeimię44

Jak Modi najechał Kaszmir by

Jak Modi najechał Kaszmir by przejąć jedne z większych złóż złota i srebra na świecie to hindusi mu klaskali więc mają teraz za swoje. Od razu wiedziałem, że to szuja jak Hitler.

Nagłaśnianie sprawy Indii jest spóźnione od czasów Kaszmiru gdzie wszyscy Modiemu gratulowali a on ukradkiem dokonywał (pewnie dalej dokonuje) w Kaszmirze czystek etnicznych na tle narodowościowym i religijnym. Pod kopalnie niszczył święte miejsca. Podczas gdy Pakistan bronił ludności Kaszmiru media krytykowały Imrana Khana premiera Pakistanu i był on bezradny na arenie międzynarodowej. Żal mi było kaszmiru gdyż ludzi tam nie interesowało złoto, srebro czy inne metale a ten frajer przyszedł i zaczął kopać. Wysłałem hujowi nawet piosenki na twitterze i napisałem mu, że jest złodziejem i że się modle by wiecznie gnił w piekle- ruszył święte ziemie Laha. Kaszmir to muzułmanie. Napisałem mu, że ma spierdalać i puściłem tą piosenkę.

https://youtu.be/kGDhHxgY6uo

Potem drugą piosenkę mu wyslałem, że go dojedzie karma i zdechnie terrorysta.

https://youtu.be/jZ6iHfJ1osE

Oburzenie wybuchło na jego koncie twitter a na mnie padła fala krytyki, że się nie boję wygrażać ich Bogowi gdyż tak traktowano Modiego w Indiach. On sam często lansuje się z symbolem łuku- (Rama z łukiem chodził) pokazując, że jest jego wcieleniem. 

zresztą nie jeden raz głosił swoją boską przynależność i boskie posłannictwo. To jest bardzo zły człowiek a teraz spychaczami spycha protestantów ze skarp i mostów. To jest szaleniec. Jednak nie zmienia to faktu, że jest  2 lata zapóźno.  Nie chcę mi się szukać ale widziałem filmy gdziie spychrami wjeżdza wojsko w rolników i spychają tych ludzi ze skarpy -szaleństwo. Zero praw człowieka a ta neofaszystowska hinduska kurew twierdzi, że się nic złego nie dzieje. Co do wypowiedzi celebrytów to mogli się podłączyć 2 lata temu i nagłaśniać prawdę o kaszmirze a nie teraz kiedy Modi przepotworzył się w tyrana. Zresztą ten proces przepatwarzania się polityków w tyranów trwa na całym świecie. Tyle w temacie. 

Portret użytkownika r

Islamski Pakinstan bronił

Islamski Pakinstan bronił praw, tak jak w Syrii była demokratyczna islamska opozycja, demokratycznie ucinali głowy wszystkim innowiercom, nawet dzieciom

buahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Portret użytkownika euklidеs

To jest bardzo zły człowiek a

To jest bardzo zły człowiek a teraz spychaczami spycha protestantów ze skarp i mostów. 

Tylko wytłumacz mi dlaczego rolnicy blokują drogi i mosty. Dlaczego blokują przejazd postronnym ludziom, swoim sąsiadom, ludziom, którzy się gdzieś spieszą, dlaczego utrudniają przejazd karetkom pogotowaia? Dlaczego nie pójdą pod dom Modiego? Rolnicy wszędzie są tak samo naiwni i wszędzie te "prostesty" są sterowane, bo jeszcze nie widziałem żeby w wyniku protestów włos spadł z głowy któremuś politykowi.

Portret użytkownika Sio

Od pierwszego wejrzenia

Od pierwszego wejrzenia wiedziałem 44 żeś biblijny czubek bo wierzysz w gadający świecący krzak.
Znam kilku pakis bardzo bogatych z Kaszmiru i wiem co się tam dzieje. W Indiach możesz być muzułmaninem a w Pakistanie hindusem raczej nie. Byłem na granicy Indii i Pakistanu wiele razy.
Rażą cię czyjeś niebiblijne wierzenia to powiem ci w co wierzą. Jezus też inkarnował i teraz jest zwykłym żebrakiem a duch święty był cesarzem, papieżem a teraz jest nikim.Siedzi i zajada hamburgery przed telewizorem. Podobnie jest z YAHVE i Mahometem. Nikt kto przyszedł tu raz nie wyzwoli się od materii aż do zniszczenia świata będzie inkarnował. Wtedy prawdziwy Bóg przychodzi i tworzy ponownie raj. W to wierzą w Indiach. Ale tam będzie niewielu. Coś z apokalipsy św Jana w tym jest co nie?

Portret użytkownika MlotoWiertara

44 - Indie nie sa

44 - Indie nie sa neofaszystowskie , Pakistanczycy to nie Hindusi chyba ze wyjechali.

Mam wrazenie ,ze jestes niezorientowany i we wszystkim chcesz tu zabrac glos. Jesli cos chcesz zrobic to wpierw poczytaj o tym zapoznaj sie a potem wysnuwaj wnioski.

 

Strony

Skomentuj