Aktywiści gejowscy w Unii Europejskiej domagają się zgody na propagowanie homoseksualizmu w Rosji

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Wprowadzone niedawno prawo zabraniające promocji homoseksualizmu na obszarze Rosji wzbudziło wściekłość tak zwanych środowisk LGBT. W niektórych stolicach europejskich odbywają się protesty przed rosyjskimi ambasadami, które mają za zadanie wywarcie presji na Rosję i w konsekwencji zmianę obowiązującego prawa.

 

Środowiska homoseksualne na całym świecie są bardzo zwarte. Praktycznie we wszystkich krajach zachodnich to potężne lobby manifestuje swoją obecność poprzez liczne manifestacje oraz sprytne oddziaływania kulturowe. Nikogo już nie dziwi to, że w prawie każdym emitowanym obecnie serialu musi być jakiś wątek gejowski. Jest to prawie tak pewne jak to, że hollywoodzkie filmy domyślnie muszą zawierać odniesienia do kultury żydowskiej.

 

Trudno się dziwić, że należące do Żydów wytwórnie filmowe promują swoją kulturę. Jeśli komuś to nie pasuje, można nie oglądać tych filmów. W przypadku promocji homoseksualizmu nie jest to już takie proste, bo agresywna kampania promocyjna takiego stylu życia jest wszechobecna we wszystkich możliwych mediach. Grupa społeczna, która liczy sobie najwyżej kilka procent populacji wywiera wpływ jakby była głosem większości. Trudno się dziwić, że zaczyna to budzić sprzeciw.

 

Promocja homoseksualizmu może mieć za cel propagowanie tolerancji, ale też przyczyniać się do depopulacji. Związki jednopłciowe z zasady są przecież bezdzietne. Poza tym oferowanie im na wychowanie dzieci zabieranych pod różnymi pretekstami z normalnych rodzin może prowadzić do tego, że wychowywani przez nich młodzi ludzie będą powielać w przyszłości skłonności swoich prawnych opiekunów.

 

Oczywiście walka z homoseksualizmem nie ma sensu, bo tego typu zachowania obecne są w społeczeństwie od tysięcy lat. Homoseksualiści żyją wśród nas od zawsze i jeszcze niedawno nikt nawet nie słyszał o tym, że jest jakiś problem z nietolerancją takiej orientacji. Po prostu zwykli ludzie nie czują potrzeby manifestowania swoich upodobań seksualnych tak jak zdecydowana większość normalnych gejów. Problem polega na tym, gdy za propagowanie takich zachowań biorą się profesjonalni geje opłacani z podejrzanych źródeł. Wygląda to jak skoordynowana globalna próba wywrócenia podstaw cywilizacji, poprzez gnębienie rodziny ( na przykład podatkami) i wychwalanie wszelkich stanów prowadzących do bezdzietności, a więc nie tylko homoseksualistów, ale również staropanieństwa i starokawalerstwa.

 

Tego typu działa to nic innego jak implementowana kulturowo depopulacja. Takie przedstawienie sprawy jest kluczowe, aby zrozumieć motywy działania Rosjan. Wiedzą oni, że ich liczebność ich narodu kurczy się dramatycznie, więc prawo zabraniające promowania gejostwa uważane jest tam za wyższą konieczność. Celem jest przecież przetrwanie Rosji. W przeciwnym wypadku kraj ten znajdzie się w wielkich tarapatach. Oczywiście legislacja tego typu nie podoba się organizacjom homoseksualnym.

 

Podobnie jak wspomniani Żydzi często używają jako oręża antysemityzmu tak i geje poszli tą drogą i często w stosunku do swoich adwersarzy stosują zarzut tak zwanej homofobii. Prezydent Putin został zatem namaszczony, jako główny światowy wróg środowisk LGBT. W związku z tym padają żądania, aby w ramach retorsji za antygejowskie prawo, zbojkotować przyszłoroczne Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Jeśli do tego dojdzie będzie to dowód na to, że środowiska reprezentujące ułamkową część społeczeństwa trzęsą całą polityką, a promocja skłonności homoseksualnych jest czymś bardzo pożądanym przez społeczność międzynarodową.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika anonimowa

Najgorsze to nie jest to, że

Najgorsze to nie jest to, że są "inni", lecz to, że próbują nam wmówić (władze/media), że to coś pozytywnego, naturalnego i że mając pod opieką dziecko, będą w stanie zastąpić matkę jak i ojca, my wiemy, że to bzdury, bo psychika dziecka jest krucha i łatwa do demoralizacji. Dziecko przestanie, lub nigdy nie zacznie odróżniać dobra od zła, bo kiedy się będzie mu wmawiało, że "odmienność" jest dobra, jak odróżni resztę? Moralność- coś, czego nas kiedyś uczono, abyśmy jej przestrzegali, czym że dzisiaj jest moralność, skoro takie rzeczy uznaje się za normalne? Stare nauki w dzisiejszych czasach są wyśmiewane, bycie wierzącym również jest  wyśmiewanym, skoro te wartości są czymś złym, a to co kiedyś złe- dobrym, to jak życie i relacje międzyludzkie będą wyglądać za kilka lat? Nie toleruje odmienności, ale ok, niech wam będzie, żyjcie wśród nas, ALE niech wasze ustępki będą jedynie przed waszymi oczami, nie demoralizujcie się publicznie, nie demoralizujcie nasze dzieci, by przynajmniej jakakolwiek ich część pozostała przy zdrowym rozsądku i odróżniała co dobre a co złe. Pozdrawiam

Portret użytkownika Roni Tornado

Jesteście żałośni ! Nie

Jesteście żałośni ! Nie potraficie zawalczyć o swoje, np. o godziwe zarobki i normalny czas pracy. Niedługo będziecie charować za przysłowiową miskę ryżu. 'Władcy" śmieją się wam w twarz i rzucają wam lemingom tematy zastępcze taki jak ten, abyście się o swoje własne nie upominali i nie walczyli o waszą godziwą egzystęcję. Po cholerę interesuje was cudze życie ? Swoim własnym się zająć nie potraficie ?? Chyba wam się straszliwie nudzi skoro chcecie się wtrącać w cudze życie. Banda plotkarzy ! Lubicie interesować się cudzym życiem bardziej niż swoim ? Świetnie ! Wielki Brat się o was zatroszczy i zgotuje wam jeszcze gorzsze piekło niż już jest. Lepiej zajmijcie się własnymi dupami a cudze niech was lepiej nie interesują.

Portret użytkownika 543210

"Po cholerę interesuje was

"Po cholerę interesuje was cudze życie"
"Chyba wam się straszliwie nudzi skoro chcecie się wtrącać  cudze życie"
"Lubicie interesować się cudzym życiem bardziej niż swoim"
Roni , styknie raz, nie długość postu decyduje o jego mądrości, tylko wartość merytoryczna, u Ciebie jak zwykle jej brakuje.

Wszystko jest względne...

Portret użytkownika NewAgeFucker

Roni kobieto po co tak się

Roni kobieto po co tak się unosisz:D .A ty jak walczysz aby nie pracować za "miskę ryżu"? Chyba dawno po "zaworach" nie dostałaś, że tak się często irytujesz.Zajmij się swoimi czakrami lepiej jak to na forum ładnie opisałaś:D.To jest dopiero THE BEST NEWS w twoim wykonaniu.
A dziecku jak wytłumaczysz,że kolega ma 2 tatusiów?To jest normalne i trzeba to tolerować?
 
 
 Wielki Brat się o was zatroszczy i zgotuje wam jeszcze gorzsze piekło niż już jest. Lepiej zajmijcie się własnymi dupami a cudze niech was lepiej nie interesują.
Najpierw nawołujesz do walki o godziwe zarobki a pozniej karzesz sie własną dupą zająć,hmmmm.....
P.S.
Dmuchany KEN powinien ci pomóc:D
 

Strony

Skomentuj