Airbus opatentuje samolot w kształcie latającego spodka

Kategorie: 

youtube.com

Airbus planuje opatentować model samolotu podobny do latającego spodka – donosi Financial Times. Projekt jest niezwykły i przypomina ilustracje do powieści science fiction z 1950 roku.

 

Zdaniem twórców, jest to model przyszłości pozbawiony wad i bardzo ekonomiczny w eksploatacji  z tytułu oszczędności na paliwie. Wejście na pokład dla pasażerów zlokalizowane jest przez otwór w środku konstrukcji. Koncern nie ujawnia zbyt wielu szczegółów i danych technicznych na temat wynalazku.

Źródło: icdn.lenta.ru

Airbus to jeden z największych na świecie producentów samolotów. Każdego roku inżynierowie przedsiębiorstwa opatentowują około sześciu tysięcy projektów i wynalazków. Siedziba firmy znajduje się na przedmieściach francuskiej Tuluzy.

 


 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika OSET

Tekst zbliżony do tekstu

Tekst zbliżony do tekstu niżej opublikowałem w temacie o latających lotniskowcach. Jest aktualny i tu.
Latające lotniskowce na bazie ogromnego latającego dysku o napedzie klasycznym dla polskiej armii zaproponowali Twórcy wynalazku - Dr Ferdynand Barbasiewicz i Sebastian Barbasiewicz  http://www.klawiterapia.com/projekty-realizacje/dyskpo.
Panowie ci  mają dużo więcej innych ciekawych propozycji.
I podobnie jak Łagiewka są pomijani milczeniem.
A tak na marginesie kiedyś słyszałem o nowym "pędniku" Łagiewki o którym teraz bardzo cicho.
Ciekawe kto na zachodzie czy w izraelu teraz przygotowuje kolejny patent oparty o to odkrycie.
Tak samo milczeniem jest rewelacyjna metoda terapii bezinwazyjnej i bez leków tzw. klawiterapia której twórą jest Ferdynand Barbasiewicz. Tzw Ministersstwo Zzzzdrowia i NFZ udają że nic takiego nie ma.
Proponuję zainteresować się tymi Panami. Nawet dla zwykłego człowieka mają ciekawe propozycje

Portret użytkownika zibi

A to dopiero będzie,jest

A to dopiero będzie,jest kilka możliwości  jak będą  ściemniać,jak ktoś zauważy prawdziwy obiekt ufo to powiedzą ze to airbus,albo chcą zmylić ufo i wejść w ich cały system,oby tylko tym nie próbowali wlecieć do wulkanu,tak czy siak coś kombinują

Skomentuj