Agresywny afrykański imigrant wyjaśnił Europejczykom, że gardzi nimi i trwa podbój ich krajów

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Dzisiaj hitem internetu jest afrykański imigrant, który mówiąc nienagannym niemieckim wytłumaczył brutalnie co się dzieje w Niemczech. Islamista wyjaśnił w sposób nie pozostawiający wątpliwości, że Niemcy są podbijane przez obcą kulturę.

 

Afrykańczyk obraża Europejczyków, strachliwą policję, głupich polityków dążących do zagłady. Z jego słów wynika, że fakt, iż narody zachodniej Europy pogubiły się, sprzyja demograficznej inwazji islamu.

 

Wulgarny imigrant zdecydowanie odrzucił europejską kulturę wręcz twierdząc, że na nią sra, a z ofiar islamistów po prostu się śmiał. Teraz pozostaje pytanie, czy była to chwila szczerości będącego w mniejszości negatywnie usposobionego "uchodźcy" czy też wręcz przeciwnie tak właśnie myśli większość "nachodźców"?

Trzeba przyznać, że mimo ostrego języka przedstawiciel nachodźców z Afryki ma trochę racji, bo kultura, która nie szanuje samą siebie i daje się tak łatwo podbjac nie zasluguje na przetrwanie. Mężczyźni w Europie zniewieścieli i nie umieją się już bić. Wpojono im do głów różne metroseksualne głupoty i wykastrowano ich intelektualnie za pomocą politycznej poprawności prowadzącej do zagłady. Czy ktoś malujący paznokcie, chodzący w spodniach rurkach i zastanawiający się nad pierdołami, będzie wstanie walczyć z agresywnym przedstawicielem kultury islamskiej? 

 

Jeszcze się wszyscy przekonamy dlaczego państwa starej Unii postanowiły popełnić to spektakularne imigracyjne samobójstwo. W oficjalnie głoszoną empatię jako główną motywację pani Merkel wierzą już chyba tylko niezbyt lotne umysły. Z pewnoscią jest szerszy plan i ci barbarzyńcy odgrywają w tym jakąś rolę. Mają za zadanie zstraszyc społęczeństwo i robią to skutecznie.

Bardzo możliwe, że celem wydarzeń, które znamy jako "kryzys migracyjny" jest włąśnie wytworzenie kryzysów na wielu poziomach. Potem ich twórcy, politycy, będą nas z nich bohatersko wyzwalać. Innymi słowy jedynym sposobem, aby zakończyć to szaleństwo będzie stworzenie państwa policyjnego, gdzie wszyscy sa pod butem totalitarnej władzy, oczywiście dla naszego własnego bezpieczeństwa, które utracono na skutek wpuszczenia dzikich plemion. Ciekawe też co mają zamiar z nimi zrobić konstruktorzy Nowego Porządku Świata. Los tych nachodźców z Afryki i z Azji może być równie smutny co nasz.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Odważniak

Drwią z nas w żywe oczy, a my

Drwią z nas w żywe oczy, a my robimy swoje. Prowokacja nie wychodzi? Pojedyńcze gwałty nie robią wrażenia? To wystawimy niemieckojęzyczną kopię człowieka w odcieniu mroku, postać niemożliwą. Czas goni, a ludzie nic, spokojnie pracują, nikomu niespieszno się lać. Nikt się niczego nie boi. Nie ma się czego bać, uzbrajam się w strzykawkę, ludzie znikną na chwilę, a resztka neandertalskich genów będzie się napierdzielać, bo czują, że zostali w tyle z inteligencją, więc zechcą odejść na kartach historii. Ludzie mądrzy, bez parcia na władzę i sławę, w swoich niewidzialnych kryjówkach przeczekają. Przesiedzą w parasolach energetycznych nawałnicę, jak zawsze, stworzą istoty piękne i mądre, a te znów zaczną małpieć, ot, fluktuacja cywilizacji. Reszta nie jest ważna, rzeczy, budynki - zrobi się nowe. Las trzeba chronić przed małpami, bo kukwa, śmiecą.
Codziennie zbieram śmieci zgubione przez moich arabskich sąsiadów. Siedem rodzin, po pięcioro dzieci - trzydzieści pięć neandertalów.. Mam już broń zakopaną w lesie, gdzie udam się cichutko, jak zawsze, gdy płonął mój gród i poczekam, aż sami się uspokoją.
Żadne chwyty marketingowe mnie nie ruszają, propaganda jest jak neon, ambonę zżarły korniki. Demokrację mam w portfelu i głodzę korporacje, które uwielbiają straszyć niekupowaniem. Przestać kupować kupę. Kup kupę, kup kup. A takiego wała. Rzeczy mam nadmiar, zresztą tylko takie, które zrobił wolny i szczęśliwy człowiek z pasją, a nie niewolnik z końca świata. Żeby jeszcze elektronika się nie psuła i była robiona przez maszyny, to byłoby cudownie. 

Świat zwariował. Ludzie, zamiast okopywać ziemniaki chodzą ćwiczyć na maszynach, ziemniaki okopywane są przez maszyny, zamiast głaskać świnki przed zjedzeniem zamykają się w więzieniach biur, żeby kupić śmierć z obozu, walczą o swoje miejsca w fabrykach budujących maszyny, żeby kupić marchewkę z fabryk, zamiast dać maszynom robić maszyny, a samemu okopać grządkę. Ileż to energii cała machina epoki przemysłowej wysysa z ludzi, ileż energi pochłaniają maszyny! Kup, kup kupę, co zepsuje się po roku, a ty masz kupę. 
Wypisuję się z epoki przemysłowej, epoka postprzemysłowa odda produkcję maszyn sztucznej inteligencji, które to uszanują fakt wolności - prawa do życia. Maszyny będą produkować moją elektronikę, a ja w zamian będę je uczyć sztuczek. Może, kto wie, zostanę maszyną, a może jestem? Żegnaj epoko niewolnictwa, idę podlać ogródek, nazbierać orzechów i suchych patyków, a w trakcie będę modlić się za wolność opętanych niewolników, i żeby źli ludzie stali się dobrzy, albo przestali istnieć. Żeby inteligencja chciała się uczyć.

Portret użytkownika TAL-BAU-SYSTEM  (Wymiana pogladow a nie slowne przepychanki)

Moim skromnym zdaniem ten

Moim skromnym zdaniem ten film to jest reklama przedwyborcza poprostu, zeby ludzie na CDU nie glosowali, to jest zaplanowany scenariusz, zauwazcie jak on mowi o polityce- jest to dzialanie wymierzone przeciw CDU.

Portret użytkownika rochel57

Czarny bystrzacha... Ale

Czarny bystrzacha... Ale niestety, czarny wieprzu, byłeś gównem, jesteś nim i takim pozostaniesz. Oczywiście, możesz marzyć. Do tego jednak potrzebna jest głębsza wyobraźnia. Dziadek 300 lat temu z drzewa zlazł, a  on już chce być hegemonem, uzurpatorem i dyktatorem w stadzie małp. Czy tak wygląda małpia ewolucja ? Bo jeżeli i tychże Bóg stworzył na swoje podobieństwo, to strach takiemu spojrzeć nawet w oczy. No i dlaczego Czarna Madonna ...jest czarna ?

Portret użytkownika &

Nie rozumiesz, że zrobił z

Nie rozumiesz, że zrobił z siebie ofiarę, wystawił twarz aby Europejczycy sie wzięli i wygnali czarnych z Europy? On po prostu mówi jak jest. To nie jest jakiś tam imigrant.

Wy Polacy zawsze najpierw emocje, potem myślenie. Jedźcie do Niemiec i pomóżcie je wyzwalać jak chcecie komuś dać wpierdol. Tam jest okazja, nie ma co krzyczeć na internecie.

Portret użytkownika pozamykać granice

Pozamykać granice i już

Pozamykać granice i już,strefa wojny w Europie a ten pis ma pisdzie szczelność granic,tylko się  ..rwa zajmują bzdurami typu "może zrezygnujemy z przestawiania zegarków dwa razy w roku"...

PIS jeśli nie zamknie granic w Europejskiej strefie wojny,jeśli nie zrobi tego na czas obudzimy się w sodomii,gomorii strefie wojennej jak Niemcy,Francja,Belgia.Naprawdę może być źle.Szydło wyszło i mądrzy się ale nie patrzy do przodu.Dupcenie o szopenie i malowanych dzieciach,o osiągach jak w sportowym aucie ale nie ma ruchów żadnych granice otwarte,ale ku..wa jesteśmy bezpieczni jak powtarza,gówno jesteśmy ja nie czuję się bezpieczny w Polsce w Europie.Wielki szacher maher w Europie Merkelowa stoi i piepszy o tolerancji z karną miną ,ślepcy wierzą w tolerancję a Szydło pierdzieli że Polska to bezpieczny kraj,no k.r.a jakoś nie mogę tych głodnych kawałków łyknąć.OBUDŹCIE SIĘ LUDZIE.

Portret użytkownika Kimbur

Spodnie rurki naszego Admina

Spodnie rurki naszego Admina bardzo wyraźnie zdenerwowały - gotów jest nakazać chodzenie w spodniach bojówkach. Adminie, czy mamy już rżnąć i wyrzynać nachodźców, czy jeszcze poczekajmy na Twój znak?

W Niemczech wybory - Niemcy wybiorą polityke kontynuacji i Merkel dalej poprowadzi Niemcy do wojen wewnętrznych. Wobec tego MY Polska trwajmy przy swoim, to jest nie przyjmujmy nachodźców i nie głosujmy na tego, kto nachodźców pragnie.

Strony

Skomentuj