Agresywni nachodźcy przedarli się przez granicę Hiszpanii w Ceucie

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Fotomovimiento/CC BY-NC-ND 2.0

Najazd nielegalnych imigrantów na Europę trwa w najlepsze. Minionej nocy, około 300 ludzi zaatakowało barierę graniczną między Marokiem a Hiszpanią. Część z nich z powodzeniem przedarła się na drugą stronę. Nachodźcy uszkodzili ogrodzenie i byli agresywni wobec policjantów, wiele osób zostało rannych.

 

W ostatnim czasie można zauważyć, że nielegalni imigranci wyposażają się w coraz to lepszą „broń”. Tej nocy, banda złożona z około 300 Afrykańczyków posiadała na swoim wyposażeniu nożyce do cięcia drutu, który pozwolił im wykonać wejście w wysokiej barierze granicznej wykończonej drutem kolczastym. Natomiast policjantów zaatakowali między innymi kwasem akumulatorowym, wapnem gaszonym, moczem i odchodami.

 

Doszło do starcia, podczas którego wiele osób odniosło obrażenia. Siedmiu policjantów zostało poparzonych, a ponad 100 nachodźców przedarło się z Maroka do Ceuty. Hiszpańskie służby nie miały żadnych szans, aby powstrzymać atak. Tamtejsze media wskazują, że w tym czasie, granica była strzeżona przez mniej niż 10 policjantów.

Nielegalnym imigrantom kolejny raz udało się przedrzeć do Hiszpanii i z pewnością otrzymają azyl, po czym zostaną wysłani do Europy. Najwyraźniej taki jest właśnie cel – władze Hiszpanii wielokrotnie zaznaczały, że kraj potrzebuje „świeżej krwi”, dlatego imigracja z Afryki nie zostanie zatrzymana.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika nel35

Ogrodzenie pod napięciem,

Ogrodzenie pod napięciem, starż graniczna uzbrojona i koniec zabawy. "Azylanci", na dzień dobry, łamią prawo. Równie dobrze można by otworzyć więzienia. Gdyby w Polsce były podobne sceny na granicy, Europa powiedziałaby, ze władze w Polsce sobie nie radzą.

Portret użytkownika Mich

Trzecia Wojna Światowa musi

Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymiSyjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestiibędą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

 

Robota już prawie skończona..

 

Portret użytkownika euklides

Lewactwo i socjal

Lewactwo i socjal doprowadzają Europę do upadku. Kalekim i chorym trzeba naturalnie pomóc, ale nie można robić z kalectwa sytuacji pożądanej! Zauważcie, że lewactwo zawsze utożsamia się z tym co kalekie i słabe, a nie tym co zdrowe i silne. Jest tak dlatego, że kalectwo usprawiedliwia istnienie lewicy. Gdyby nie było biedy i kalectwa to socjal nie byłby absolutnie do niczego potrzebny, a co za tym idzie socjaliści stracili by prawo do egzystencji! Dlatego socjaliści generują biedę i kalectwo. Dopóki jest kalectwo to lewactwo stosuje szantaż emocjonalny polegający na wmawianiu zdrowym i silnym poczucia winy. Socjalistów trzeba odciąć jak nowotwór!

Portret użytkownika ARTUR

Jeżeli ktoś siłą chce

Jeżeli ktoś siłą chce sforsować granicę to należy chyba użyć ostrej amunicji bo inaczej Rosjanie też przejadą czołgami nie napotykając na opór . Praktycznie każdy kraj może wysłać do Europy swoich żołnierzy byle ubranych jak cywile.

Skomentuj