Agresywne działania rosyjskich myśliwców Su-24 na Morzu Bałtyckim

Kategorie: 

Źródło: US Navy

Bardzo nieprofesjonalne zachowanie rosyjskich pilotów wywołało oburzenie w Stanach Zjednoczonych. We wtorek na Morzu Bałtyckim myśliwce Su-24 krążyły nad niszczycielem USS Donald Cook a jeden z nich zbliżył się na odległość około 9 metrów.

 

Incydent miał miejsce podczas szkolenia polskiego śmigłowca i amerykańskiego niszczyciela, które postanowiono odwołać. Stany Zjednoczone uważają że był to jeden z najbardziej agresywnych incydentów a dowódca USS Donald Cook uznał, że rosyjskie myśliwce Su-24 symulowały atak, ale maszyny najwyraźniej nie posiadały uzbrojenia, dlatego niszczyciel nie zareagował. Załoga próbowała skontaktować się z pilotami, ale nie otrzymała odpowiedzi.

Źródło: US Navy

W poniedziałek Su-24 wiele razy przelatywały nad amerykańskim okrętem w bezpiecznej odległości, lecz do niebezpiecznego zbliżenia doszło na drugi dzień. Wydarzenie to miało bardzo poważny charakter i mogło doprowadzić do katastrofy. Stany Zjednoczone mogą teraz złożyć formalny protest, lecz Rosja uznała że "zdolności akrobacyjne" pilotów wcale nie stanowiły zagrożenia.

 

 

Źródła:

https://www.rt.com/news/339507-aggressive-interactions-russian-jets/

http://foxtrotalpha.jalopnik.com/russian-attack-jets-aggressively-fly-over-u-s-destroye-1770792698

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika achiles

DZIĘKUJĘ, ZA WSPARCIE

DZIĘKUJĘ, ZA WSPARCIE WSZYSTKIM TYM, KTÓRZY MI GO TU UDZIELILI, A ADWERSARZOM NADMIENIAM, ŻE, NIE ZAMIERZAM SIĘ TU DLA WSZEJ SATYSWAKCJI ZMIENIAĆ I NADAL DOTĄD, DO KĄD, NIE ZOSTANĘ ZABLOKOWANY ZA GŁOSZENIE PRAWDZIWYCH I SPRAWDZONYCH WPISÓW,      BĘDĘ, TO CZYNIŁ. 
p.s pozdrawiam zarówno jednych, jak i drugich. 

Portret użytkownika oxy

Nie wiem czy zdajesz sobie

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale Mesjasz Keshe (czyli antychryst) jest prowodyrem zarówno tych na Zachodzie (Obama i inne Rotschildy, Rockefelery itp) jak i tych na Wschodzie (Putin, Miedwiediew i reszta żydostwa wschodniego). Oni – ci z Zachodu i Wschodu WSPÓŁPRACUJĄ. Współpracują przeciw komu? Przeciw podrzędnym, normalnym, przeciętnym obywatelom tej planety. Kumasz to ? Co jest ich ostatecznym celem? ZACZIPOWANIE całej ludzkości i utworzenie wielkiego „obozu dyktatury” na Ziemii. Cała reszta to TEATR służący temu celowi. Te Su-24 krążące na Cookiem są tego przykładem! Po prostu ARANŻUJĄ WOJNĘ! Czy to tak trudno wysłać dwa samoloty na rekonesans po okolicy?
(Antychryst -to Mehran Tavakoli Keshe )

Portret użytkownika Alien1974

Antychryst to Szatan ubrany w

Antychryst to Szatan ubrany w bieli na oczach całego świata wydaje rozkaz samemu Bogu. Antychryst nie może być reprezentantem Judauizmu ani Islamu. Dlaczego? Antychryst stawia się ponad Bogiem i robi to tak BEZCZELNIE, a nikt prawie tego nie zauważa i robi to od bardzo dawna - dokładnie od momentu smierci Jezusa, ale nie Boga. Pokaż mi kapłana Judauizmu czy Islamu, który jest transmitowany na całym niemal świecie i rozkazuje samemu Panu Bogu i robi to bezczelnie? Nie ma takiego. Jest tylko jeden a jest nim? Uwaga!!! Papież. Dowód 1: "NIECH (partykuła rozkazująca) Duch Twój odnowi oblicze Ziemi, tej ziemi" 15 czerwca 1979. Dowód drugi: "NIECH Pan Jezus wskaże scieżkę do ukochanej Syrii..." - przemówienie Franciszka, niedziela Wielkanocna 2016 rok. To tylko dwa przykłady, kim jest każdy Papież. Do tego można dodać dogmat o nieomylności Papież uchwalony w 1870 roku, skrywanie przestępców seksualnych sutannach, gwałty na dzieciach, gwałty na zakonnicach zmuszanych do współżycia z księżmi, poparcie Hitlera, wywożenie esesmanów na paszportach watykańskich, szatanska inkwizycja i wiele, wiele innych zbrodni uczynionych przez Kościół Kato...licki na przestrzeni wieków. I może na koniec cytat z naszego podwórka arcybiskupa Michalika: "to kobiety odpowiadaja za gwałty, a za pedofilię dzieci". Czego Ty i inni jeszcze oczekują, jakiego dowodu chcecie, by uświadomić sobie, że wasz wróg siedzi w Watykanie i udaje boga. Skoro słowa PIOTRA POCIESZYCIELA macie za nic, to czekajcie dłuże jak bomby zaczną lecieć i niszczyć polskie miasta, bo PIS doprowadzi do wojny z Rosją, za zamach pod Smoleńskiem którego nie było. Politycy i Kler okradają ten kraj na MILIARDY a później na nowy samolot nie ma tylko wsiadają do latająceh trumny i giną. Ale na pałace dla biskupów jest, na wille dla polityków też jest. Do następnego poczytania.

Portret użytkownika prawdaprawda

Stwórca :) . Na tym polega

Stwórca Smile . Na tym polega cały myk . I w tym bajzlu znajdziesz Stwórce ? . Stwórca cię nie szuka on stoi przy-tobie widzie cię każda religia to głosi  . Ale to ty masz go od szukać  nikt cię do niego nie zaprowadzi każda religia mówi on stoi przy tobie to jego świat i tak dalej . A ze nie rozumiesz to cię kroją . Ten kto znajduje wyjście nie mówi o tym głośno .
Bajzel jest tylko  po to aby utrudnić odszukanie Stwórcy . To jest jak z grą grasz na trudnych poziomach nie dajesz sobie wiele szans wtedy gra ma smak:) .

Portret użytkownika Alien1974

Nie. Szatan to Fałszywy

Nie. Szatan to Fałszywy Prorok wróg Jezusa Chrystusa czyli Antychryst. Dlaczego? Żydzi zamordowali Jezusa Mesjasza (wybrańca spośród ludzi by przyjął Boga) i Chrystus syn Boga Prawdziwego musiał odejść, bo Żydzi nie uznali PRAWDY. Dlatego Pan Bóg zesłał kłamce Szatana, w którego ludzie uwierzyli. Ten niby-Antychryst Zyd to blef Szatana, by odciągnąć uwagę od prawdziwego Antychrysta, którym jest Franciszek. Szatan odkąd założyl Morderczą Sektę w Watykanie, każdego swego wroga nazywa Antychrystem, nawet małe dzieci, które nie byłe ochrzczone nazywano Antychrystami. Zapytaj babci czy dziadka to Ci powiedzą. Nic więcej Ci nie wyjaśnię, jeśli masz wątpliwości pytaj PIOTR POCIESZYCIELA. Pozdrawiam. Do następnego poczytania.

Strony

Skomentuj