Agresywne działania rosyjskich myśliwców Su-24 na Morzu Bałtyckim

Kategorie: 

Źródło: US Navy

Bardzo nieprofesjonalne zachowanie rosyjskich pilotów wywołało oburzenie w Stanach Zjednoczonych. We wtorek na Morzu Bałtyckim myśliwce Su-24 krążyły nad niszczycielem USS Donald Cook a jeden z nich zbliżył się na odległość około 9 metrów.

 

Incydent miał miejsce podczas szkolenia polskiego śmigłowca i amerykańskiego niszczyciela, które postanowiono odwołać. Stany Zjednoczone uważają że był to jeden z najbardziej agresywnych incydentów a dowódca USS Donald Cook uznał, że rosyjskie myśliwce Su-24 symulowały atak, ale maszyny najwyraźniej nie posiadały uzbrojenia, dlatego niszczyciel nie zareagował. Załoga próbowała skontaktować się z pilotami, ale nie otrzymała odpowiedzi.

Źródło: US Navy

W poniedziałek Su-24 wiele razy przelatywały nad amerykańskim okrętem w bezpiecznej odległości, lecz do niebezpiecznego zbliżenia doszło na drugi dzień. Wydarzenie to miało bardzo poważny charakter i mogło doprowadzić do katastrofy. Stany Zjednoczone mogą teraz złożyć formalny protest, lecz Rosja uznała że "zdolności akrobacyjne" pilotów wcale nie stanowiły zagrożenia.

 

 

Źródła:

https://www.rt.com/news/339507-aggressive-interactions-russian-jets/

http://foxtrotalpha.jalopnik.com/russian-attack-jets-aggressively-fly-over-u-s-destroye-1770792698

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika achiles

DZIĘKUJĘ, ZA WSPARCIE

DZIĘKUJĘ, ZA WSPARCIE WSZYSTKIM TYM, KTÓRZY MI GO TU UDZIELILI, A ADWERSARZOM NADMIENIAM, ŻE, NIE ZAMIERZAM SIĘ TU DLA WSZEJ SATYSWAKCJI ZMIENIAĆ I NADAL DOTĄD, DO KĄD, NIE ZOSTANĘ ZABLOKOWANY ZA GŁOSZENIE PRAWDZIWYCH I SPRAWDZONYCH WPISÓW,      BĘDĘ, TO CZYNIŁ. 
p.s pozdrawiam zarówno jednych, jak i drugich. 

Portret użytkownika oxy

Nie wiem czy zdajesz sobie

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale Mesjasz Keshe (czyli antychryst) jest prowodyrem zarówno tych na Zachodzie (Obama i inne Rotschildy, Rockefelery itp) jak i tych na Wschodzie (Putin, Miedwiediew i reszta żydostwa wschodniego). Oni – ci z Zachodu i Wschodu WSPÓŁPRACUJĄ. Współpracują przeciw komu? Przeciw podrzędnym, normalnym, przeciętnym obywatelom tej planety. Kumasz to ? Co jest ich ostatecznym celem? ZACZIPOWANIE całej ludzkości i utworzenie wielkiego „obozu dyktatury” na Ziemii. Cała reszta to TEATR służący temu celowi. Te Su-24 krążące na Cookiem są tego przykładem! Po prostu ARANŻUJĄ WOJNĘ! Czy to tak trudno wysłać dwa samoloty na rekonesans po okolicy?
(Antychryst -to Mehran Tavakoli Keshe )

Portret użytkownika Alien1974

Antychryst to Szatan ubrany w

Antychryst to Szatan ubrany w bieli na oczach całego świata wydaje rozkaz samemu Bogu. Antychryst nie może być reprezentantem Judauizmu ani Islamu. Dlaczego? Antychryst stawia się ponad Bogiem i robi to tak BEZCZELNIE, a nikt prawie tego nie zauważa i robi to od bardzo dawna - dokładnie od momentu smierci Jezusa, ale nie Boga. Pokaż mi kapłana Judauizmu czy Islamu, który jest transmitowany na całym niemal świecie i rozkazuje samemu Panu Bogu i robi to bezczelnie? Nie ma takiego. Jest tylko jeden a jest nim? Uwaga!!! Papież. Dowód 1: "NIECH (partykuła rozkazująca) Duch Twój odnowi oblicze Ziemi, tej ziemi" 15 czerwca 1979. Dowód drugi: "NIECH Pan Jezus wskaże scieżkę do ukochanej Syrii..." - przemówienie Franciszka, niedziela Wielkanocna 2016 rok. To tylko dwa przykłady, kim jest każdy Papież. Do tego można dodać dogmat o nieomylności Papież uchwalony w 1870 roku, skrywanie przestępców seksualnych sutannach, gwałty na dzieciach, gwałty na zakonnicach zmuszanych do współżycia z księżmi, poparcie Hitlera, wywożenie esesmanów na paszportach watykańskich, szatanska inkwizycja i wiele, wiele innych zbrodni uczynionych przez Kościół Kato...licki na przestrzeni wieków. I może na koniec cytat z naszego podwórka arcybiskupa Michalika: "to kobiety odpowiadaja za gwałty, a za pedofilię dzieci". Czego Ty i inni jeszcze oczekują, jakiego dowodu chcecie, by uświadomić sobie, że wasz wróg siedzi w Watykanie i udaje boga. Skoro słowa PIOTRA POCIESZYCIELA macie za nic, to czekajcie dłuże jak bomby zaczną lecieć i niszczyć polskie miasta, bo PIS doprowadzi do wojny z Rosją, za zamach pod Smoleńskiem którego nie było. Politycy i Kler okradają ten kraj na MILIARDY a później na nowy samolot nie ma tylko wsiadają do latająceh trumny i giną. Ale na pałace dla biskupów jest, na wille dla polityków też jest. Do następnego poczytania.

Portret użytkownika prawdaprawda

Stwórca :) . Na tym polega

Stwórca Smile . Na tym polega cały myk . I w tym bajzlu znajdziesz Stwórce ? . Stwórca cię nie szuka on stoi przy-tobie widzie cię każda religia to głosi  . Ale to ty masz go od szukać  nikt cię do niego nie zaprowadzi każda religia mówi on stoi przy tobie to jego świat i tak dalej . A ze nie rozumiesz to cię kroją . Ten kto znajduje wyjście nie mówi o tym głośno .
Bajzel jest tylko  po to aby utrudnić odszukanie Stwórcy . To jest jak z grą grasz na trudnych poziomach nie dajesz sobie wiele szans wtedy gra ma smak:) .

Portret użytkownika Alien1974

Nie. Szatan to Fałszywy

Nie. Szatan to Fałszywy Prorok wróg Jezusa Chrystusa czyli Antychryst. Dlaczego? Żydzi zamordowali Jezusa Mesjasza (wybrańca spośród ludzi by przyjął Boga) i Chrystus syn Boga Prawdziwego musiał odejść, bo Żydzi nie uznali PRAWDY. Dlatego Pan Bóg zesłał kłamce Szatana, w którego ludzie uwierzyli. Ten niby-Antychryst Zyd to blef Szatana, by odciągnąć uwagę od prawdziwego Antychrysta, którym jest Franciszek. Szatan odkąd założyl Morderczą Sektę w Watykanie, każdego swego wroga nazywa Antychrystem, nawet małe dzieci, które nie byłe ochrzczone nazywano Antychrystami. Zapytaj babci czy dziadka to Ci powiedzą. Nic więcej Ci nie wyjaśnię, jeśli masz wątpliwości pytaj PIOTR POCIESZYCIELA. Pozdrawiam. Do następnego poczytania.

Portret użytkownika Alien1974

To wszystko kłamstwa. Takich

To wszystko kłamstwa. Takich proroctw było tysiące. PIOTR POCIESZYCIEL to nie jest jakaś enigmatyczna postać można do niego napisać, mówi wszystko od początku do końca, nie skrywa żadnych tajemnic, jest w stanie odpowiedzieć na każde pytanie, a jakby tego było jeszcze mało, można się z nim spotkać bo mieszka w Polsce. Pozdrawiam. Do następnego poczytania.

Portret użytkownika kolo21

Już kiedyś napisałem.Że nie

Już kiedyś napisałem.Że nie lubie USA,Rosji,Chin,Czechów,Niemców,Murzynów,Zdrajców Włochów,Turków i innych ciapatych.O Ukraincach i Angolach czy Francuzach i żydochach juz nie wspomne.Polaków też nie lubie.Kuzwa siebie tylko lubie.Hmm ciekawe.A strona powinna być neutralna.i pisząca głównie o zmianach na ziemi, tak jak kiedyś a nie w polityke się wciskać.Bo zaczyna mi to wyglądac jak jeden z tygodników polskich Dlaczego nie mie żadnych filmików,jak to brudni ciapaci gwałcą i mordują w Niemczech.Skąd mamy szarzy obywatele wierzyć że to prawda.Jeżeli daję się taki temat to trzeba mieć jakis dowód.A nie"że mi szwagier opowiadał"A może to wy jesteście żydami czy masonami i kręcicie nam w głowach.Brak dowodu na cokolwiek.Jadęw Poniedziałek do Monachium.I zobacze czy jest tam tak źle jak pisza popagandziści.Proszę o wielką ilość minusów na poparcie mojej tezy.I jeszcze nie można się cofnąc żeby poprawić błąd ortograficzny  pisząc posta.To zniechęca na całego.Może tak ma być?

kolo21

Portret użytkownika John Moll

Dobra, to teraz czytajcie ZE

Dobra, to teraz czytajcie ZE ZROZUMIENIEM. Ok?
 
Nie powiedziałem achillesowi, że ma przestać pisać na forum, tylko żeby ograniczył się przy wklejaniu wieści które znajduje w sieci. Nieraz zaglądam pod artykuł i znajduję kilka komentarzy + od 3 do nawet 10 wklejek achillesa na dosłownie każdy temat. Powtarzam jeszcze raz - chcę żeby achilles ograniczył się i to tyle.
 
Jeśli napisałem coś nie tak i achilles poczuł się urażony to go przepraszam za to, ale jeśli on uważa że ja piszę artykuły na podstawie jego "notatek" których nie czytam, to po prostu mam wielki ubaw z niego. Nie zmieniłem zdania - wklejanie informacji z całego świata pod artykułem w komentarzach będę nazywał spamem.
 
A teraz ochłońcie wreszcie.
 
PS: Ochłońcie i przestańcie z wyzwiskami, bo nie będę miał innego wyjścia jak usuwać całe wpisy.

Portret użytkownika achiles

OK, DZIĘKUJĘ ZA PRZEPROSINY,

OK, DZIĘKUJĘ ZA PRZEPROSINY, ale jeszcze takie małe coś do wyjaśnienia poruszyć muszę, tak by w przyszłości, nie dochodziło, do podobnych spięć, między nami. A mianowicie, piszesz, że ciebie irytują moje wpisy pod danym tematem i uznajesz, je, jako, nie na temat, potem piszesz,że ich nawet, nie czytasz, WIĘC TO SIĘ TROCHĘ WYKLUCZA, bo skoro ich, nie czytasz nawet, to skąd możesz wiedzieć, czy są w daneym temacie ??? To raz, a dwa, skoro one już tam są, to patrz, na oceny, one zawsze są oceniane, jedne bardziej, na plus, inne, na minus, ale skoro ktoś daje swoją ocenę pod nimi, TO ZNACZY, ŻE JE PRZECZYTAŁ. A trzy, to jak poczytasz moje wpisy i je przeanalizujesz, zamiast kasować z automatu, to dojdziesz do wniosku, że bardzo często one są pochodne, głównego tematu i pobocznie czasem mniej, a czasem bardziej, lecz niemal zawsze są połaczone, bo zarówno upadlina i Syria, to jedna i ta sama sprawa w wymiarze GLOBALNYM, tak i sprawy Chin i Korei, łaczą się z sobą GLOBALNIE, tak i wyczyny szatańskie są pochodnymi wyczynów Rosjan, tak jak sprawy UCHODŹCÓW, łączą się z ATAKAMI TERRORYSTYCZNYMI, i tak dalej i tak dalej.  Pozdrawiam i bez spięć bym chciał tu móc, pisać dalej, a ocenę moich wpisów proponuję byś innym czytelnikom, obiektywnie pozostawiał.
p.s tylko apeluję, by oceny były szczere przedstawiane, bo jest nieraz, że sam daję komuś plusa, pod jego wpisem A Z AUTOMATU WIDZĘ JEDNOCZEŚNIE DWA, LUB TRZY MINUSY DODANE, MIMO MOJEGO KLIKNIĘCIA NA PLUS JEDNO. To tak na marginesie i bez urazy, bo mnie oceny mało interesują, jestem tu, po wiedzę i się dzielić swoją wiedzą, a nie ekscytować się ocenami, lecz by było miło, gdyby i te uczciwe były. 

Strony

Skomentuj