"Agresywna Rosja" obniży wydatki na zbrojenia o 30%

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Podczas gdy cała Europa Wschodnia wręcz paranoicznie odnosi się do każdego działania ze strony Rosji i podwyższa wydatki na zbrojenia, rząd w Moskwie prawdopodobnie zacznie działać dokładnie w drugą stronę. Rosyjskie media mówią o poważnych cięciach budżetowych w niemal wszystkich sektorach. Najbardziej dotknięty jest sektor zbrojeniowy.

 

Rosyjski analityk Aleksiej Kalachew powiedział, że niskie ceny ropy naftowej oraz sankcje zmuszają kraj do ograniczenia swoich wydatków na cele obronne o około 30%. Przewidywany budżet na zbrojenia w 2017 roku wyniesie ponad 45 miliardów dolarów, tj. 3,3% swojego PKB. Postanowiono również zrezygnować z kilku nowych, wielkich projektów.

 

Cięcia budżetowe dotyczą praktycznie wszystkich sektorów, lecz wydatki na sektor obronny zostały najbardziej obniżone. Wyjątkiem są jedynie zwiększone wydatki na politykę społeczną. Aleksiej Kalachew twierdzi, że w najbliższych latach, Rosja będzie przeznaczała coraz mniejsze ilości pieniędzy na sektor obronny - w 2019 roku wyniesie już tylko 2,8% PKB.

 

Makroekonomista Siergiej Khestanow uważa, że Rosja najwyraźniej wyciągnęła wnioski z historii. Przed upadkiem ZSRR, gdy ceny ropy naftowej również były stosunkowo niskie, państwo sowieckie w dalszym ciągu zwiększało wydatki na zbrojenia. Rząd widocznie próbuje uniknąć kolejnej tego typu katastrofy, tj. nie dopuścić do upadku Rosji.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Surun

Monsanto i Bayer planują

Monsanto i Bayer planują masową dystrybucje marihuany GMO

Po miesiącach negocjacji, niemiecka firma Bayer ostatecznie przypieczętował umowę z Monsanto, zakupując giganta za 66 miliardów dolarów.

Zakup oznacza wiele rzeczy, ale żadne z nich nie są dobre dla konsumentów. Połączenie gigantów wzmacnia monopolizacje światowych zasobów żywności. Oznacza również więcej produktów zmodyfikowanych genetycznie (GMO) i środków chemicznych w produktach.

Monsanto zainteresowało się przemysłem marihuany

„Monsanto ma ścisłe relacje biznesowe ze Scotts Miracle-Gro, a Scotta Miracle-Gro próbuje przejąć przemysł marihuany” – oznajmia Big Buds Mag.

Scott Miracle-Gro chciał skapitalizować rozwijający się biznes marihuany w stanach (województwach), w których roślina ta została zalegalizowana. CEO firmy Jim Hagadorn, wyraził zamiar wydać nawet do 500 mln dolarów, aby w całości wykupić branże marihuany.

Scotta Miracle-Gro dokonał w ostatnim czasie kilka zakupów. Wykupili: General Hydroponics, Botanicare i Gavita.

Scotts Miracle-Gro zgłosiła chęć zakupu firm, które zajmują się hydroponicznymi składnikami odżywczymi, oświetleniem, glebą i innymi uprawami .

Koncern Bayer również pełni ważną rolę w planowanej monopolizacji rynku marihuany. Niemiecki koncern chemiczny robi interesy z GW Pharmaceuticals, firmą z Wielkiej Brytanii, która uprawia marihuanę i produkuje leki ze swoich związków i upraw.

Monsanto i Bayer planują masową dystrybucje marihuany GMO

Bayer sprzedaje niektóre z produktów GW Pharmaceuticals, w tym Sativex, kosztowny spray zrobiony z marihuany, który działa o wiele mniej efektywnie, niż wykonany z naturalnie uprawianej marihuany.

Zarówno Monsanto jak i Bayer mają na swoim koncie produkcje broni chemicznej, wykorzystywanej w działaniach wojennych. Te substancje znajdują się w toksycznych produktach, w tym: PCB, DDT, Agent Orange, Glifosat i w produktach GMO.

Michael Straumietis, założyciel i właściciel firmy zajmującej się hydroponicznymi składnikami odżywczymi – Advanced Nutrients, ciągle ostrzega przemysł marihuany przed Monsanto, przed Scotts Miracle-Gro i marihuanie GMO. Informuje o planach koncernów przejęcia całej branży.

„Bayer współpracuje z GW Pharmaceuticals, która uprawia własną zastrzeżoną genetycznie marihuanę. Jest to pewne, że  Monsanto i Bayer są zainteresowane stworzeniem GMO marihuany” – ostrzega Straumietis.

Obie korporacje Bayer i Monsanto, które są połączone w jeden koncern, dzielą się tajemniczymi planami produkcji zmodyfikowanej genetycznie marihuany.

George Soros próbuje zalegalizować marihuanę w Urugwaju

Co ma wspólnego George Soros z rynkiem marihuany?

Bardzo dużo.

Soros jest właścicielem 500,000 akcji korporacji Monsanto. Dlatego tam gdzie jest to możliwe wspomaga koncern w zdobyciu rynku marihuany. Prowadził kampanię o legalizację marihuany w Urugwaju. Po jej legalizacji wykupuje firmy zajmujące się rośliną. 

„Michael Straumietis mówi wprost, że w Ameryce Południowej Monsanto pracuje nad genetycznie zmodyfikowaną konopią, monopolizacją THC i innych kannabinoidów i terpenoidów”.

Właściciel Advanced Nutrients ostrzega, że jeśli biotechnologiczni giganci zaangażują się w branżę konopi, to zmonopolizują ją tak samo jak zawładnęli przemysłem nasion, przemysłem medycznym i przemysłem chemicznym.

„Te korporacje zmniejszyły różnorodność i dostępność nasion. Zmodyfikowały genetycznie uprawy roślin tak, aby rolnicy co roku musieli kupować nowe nasiona i stosować środki chemiczne, jak Roundup, aby je uprawiać. To samo zrobią z marihuaną GMO”– powiedział Straumietis.

Czy należy zalegalizować marihuanę?

 Tak, marihuana medyczna powinna być dostępna na receptę i przepisywana przez lekarzy. Wiele chorych potrzebuje tej naturalnej rośliny, aby normalnie funkcjonować w społeczeństwie.

Nigdy nie powinniśmy się zgodzić, aby rynek tej wspaniałej rośliny został przejęty przez Monsanto i Bayern. Jeżeli tak się stanie, będzie to kolejny sukces koncernów, które monopolizując rynki, produkują chemiczne substytuty leczniczych produktów.

W takiej sytuacji chory nie będzie miał wyjścia. Będzie musiał stosować marihuanę GMO, która tak jak inne produkty GMO wywołuje nowotwory i inne choroby.

za:https://onalubi.pl/marihuana-medyczna/monsanto-i-bayer-planuja-masowa-dystrybucje-marihuany-gmo/

Portret użytkownika senkan

Te pajace zza oeanu nie maja

Te pajace zza oeanu nie maja pojecia jaka bronia dysponuje Rosja,w przeciwnym razie dawno by najechali na Rosje jak zrobili to z innymi panstwami.Boją sie Rosji i to dobrze bo Rosja ma najlepsza bron na swiecie,a ta o takiej ktorą sie nie chwalą przeraza Usrancow najbardziej.

 

Portret użytkownika inzynier magister

Twórca programu "InfoWars" (

Twórca programu "InfoWars" ("Wojna Informacyjna") Alex Jones publicznie, na antenie swojego programu, modli się za USA, prosi Boga i Jego Syna o miłosierdzie dla Stanów Zjednoczonych. Ten bardzo znany i niezależny publicysta postanowił zwrócić się o pomoc do Stwórcy. Ma to miejsce w nie tylko momencie tuż przed wyborami, ale zaraz po ujawnienia przez WikiLeaks emaili z informacjami o przynależności sfer rządowych do najczarniejszych organizacji okultystycznych. Mowa jest tam także o strasznych duchowych rytuałach jakie (część ?) elity z USA odprawiają. Tak tajemnicze zachowanie amerykańskiego establiszmentu może mieć wpływ na wynik wyborów, na zachowanie obywateli USA, na ich dusze i umysły. Jak pamiętamy Donald Trump również modlił się o ochronę przed amerykańskim salonem, mocno zaangażowanym w satanizm. W swoich programach Alex Jones często pokazywał ciemną stronę rządzącej kasty, tym razem emaile WikiLeaks pokazały ich prawdzie oblicze w stopniu niespotykanym. Jak sam nierzadko wspominał, był wielokrotnie zagrożony, on jak, jego rodzina i znajomi. Na kilka dni przed wyborami atmosfera się tak zagęściła, że postanowił publicznie wyznać wiarę w Jezusa Chrystusa, prosić o Miłosierdzie dla USA i obywateli. Jak państwo zobaczą publiczna modlitwa odważnego publicysty jest bardzo wzruszająca i z pewnością szczera. Większość zainteresowanych tym tematem wie, że USA to kraj zbudowany na "kamieniu iluminatów", że nikczemność amerykańskich i globalistycznych może być niebezpieczna, a rządzi tam obecnie ekipa nadzorowana przez istotę nadprzyrodzoną, opozycjonistę względem Boga YHWH/Jezusa Chrystusa.

Alex Jones (InfoWars) modli się do Jezusa o miłosierdzie

https://www.youtube.com/watch?v=gW34qp8y1-Y&t=5s

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Ulvhedin

Czytam i z podziwu wyjść nie

Czytam i z podziwu wyjść nie moge, że los Rosji Was tak zajmuje, a zapomnieliście, że Rosja tak samo jak teraz zachód, wyciągała recę po Nasze tereny? Zapomnieliście powojennego okupanta?! Lechicki (polski) los niech Wam (tak, Tobie) będzie bliższy. Choć jesteśmy teraz w opłakanej wytuacji, to wierze, w to, że Polacy w końcu przejrzą na oczy i przestaną z podziwem patrzeć to na zachód to na wchód. Czas na powstanie z kolan i obrona Naszych Polskich interesów. Niemiecy, Rosjanie, Ukraince, Anglicy itd. nigdy nie byli nam przychylni. Najgorsze jest to, że wmówili Polakom, że są, bezwartoścowi nic nie warci i wstyd jest być Polakiem. Obłuda nie ma końca i ta wojna trwa od 966 i nie bedzie tego końca doputy, dopuki nie przerwiemy błednego koła. Swoistego raka toczącego Nasz kraj. Już czas na pozytywne zmiany.

Portret użytkownika NS69

Zdaje się że potrzebujesz

Zdaje się że potrzebujesz przerobić materiał historii nie tylko Polski ale i świata od podstaw, potem zastanów się dlaczego dostawaliśmy po dupie i polacy głównie kojarzą się z wódką, hydraulikiem, złodziejami samochodów i Solidarnością.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Gdzie idioto Rosja po nasze

Gdzie idioto Rosja po nasze ziemie ręce wyciągała? Dlaczego Polska nawet za żydobolkszewikiego ZSRR zostawiła nasze ziemie w spokoju? Owszem zagarnęła "nasze" ukraińskie zdobycze czysto ze względów strategicznych, oddając w zamian bogaty śląsk i ziemie zachodnie. Więc nie p[erdol, że nasze ziemie zagarnęła i "wyciągała po nie swoje łapy" ( pochodzę z Wołynia nawiasem mówiąc)

Strony

Skomentuj