Agresywna masa cywilizacji multi bez kulti

Kategorie: 

Źródło: internet

Żyjemy w dobie globalnych przemian. Niektóre narody umierają, a jeszcze inne wymierają. Są też takie, które poddawane są społecznej inżynierii, gdzie starsi i mądrzejsi decydują o składzie etnicznym danej społeczności. Państwem najbardziej wielokulturowym są Stany Zjednoczone. To tam obserwowany jest największy, tzw. "tygiel narodów" (ang. melting pot).

Zwolennicy wielokulturowości odrzucają ideał tygla narodów, w którym członkowie kultur mniejszościowych mają obowiązek asymilować się do jednej dominującej kultury, w tym przypadku do historii kowbojów i białych angielskich osadników. W jego miejsce postulują model, w którym wszystkie kultury, w tym te mniejszościowe mają prawo zachowywać swoją tożsamość i tradycje. Niestety tego typu założenia nie sprawdzają się w praktyce, co udowodnił najwybitniejszy znawca cywilizacji Faliks Koneczny, członkowie danej cywilizacji prą do zniszczenia konkurencyjnej:

„Każda cywilizacja, póki jest żywotną, dąży do ekspansji; toteż gdziekolwiek zetkną się z sobą dwie cywilizacje żywotne, walczyć z sobą muszą. Wszelka cywilizacja żywotna, nie obumierająca, jest zaczepną. Walka trwa, dopóki jedna z walczących cywilizacji nie zostanie unicestwiona; samo zdobycie stanowiska cywilizacji panującej – walki bynajmniej nie kończy. Jeżeli istniejące obok siebie cywilizacje mieszczą się obok siebie w obojętnym spokoju, widocznie obie pozbawione są sił żywotnych. Wypadek taki kończy się często kompromisem w jakiejś mieszaninie mechanicznej, w której nastaje obopólna stagnacja, a z niej wytworzy się z czasem istne bagnisko acywilizacyjności. Tak np. runęła cywilizacja wielkiej Persji, nie mogąc znieść klina hellenistycznego, wbijającego się w nią..."

Tyle wstępem, bo oto dnia 9 lipca 2019 policja z Filadelfii, USA, opublikowała nagranie z kamer monitoringu, na którym widzimy grupę około 60 czarnoskórych osób. Gromada cywilizacji afro afrykańskiej wdarła się do supermarketu demolując i niszcząc jego zawartość. Ciekawostką jest to, że na nagraniu nie można dostrzec żadnej osoby rasy białej ! Możliwe, że cywilizacja afrykańska wyparła już w znacznym stopniu cywilizację pierwszych chrześcijańskich osadników, przybyłych do Ameryki z Hiszpanii i Anglii.

Nagranie czarnoskórych przedstawicieli cywilizacji multi bez kulti, demolujących sklepy, potwierdza trend w jakim zmierza tygiel narodów. Tak jak pisał Koneczny, wewnętrzna polityka władz USA musi skończyć się zniszczeniem porządku cywilizacji łacińskiej i zaprowadzeniem reżimu filantopowsko-enwuowskiego, co doprowadzi do wprowadzenia godziny policyjnej oraz oznakowania obywateli specjalnym znamieniem.

W ostatnich latach przynależności do eurusojuza nasz naród jest zmuszany przez władzę niemieckiego superpaństwa, byśmy przyjmowali nachodzcców, i to w każdej ilości, jak deklarowała to poprzednia władza zaprzańców Agendy 2030. Jeśli pójdziemy drogą Stanów, albo zachodniego kalifatu UE, to staniemy się pobojowiskiem, do którego wtargną nagrane grupy multi bez kulti ! Jedyną siłą duchową mogącą powstrzymać wyreżyserowany najazd grabieżczo niszczącej czarnej masy jest nasz Pan Jezus Chrystus, do którego powinniśmy się zawsze zwracać.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.4 (5 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika izydor

 Jedyną siłą duchową mogącą

 Jedyną siłą duchową mogącą powstrzymać wyreżyserowany najazd grabieżczo niszczącej czarnej masy jest nasz Pan Jezus Chrystus, do którego powinniśmy się zawsze zwracać-czy za tym artykulem stoi rydzyk czy komus sie klepki poprzestawialy????religia to opium dla mas i powinna byc zdelegalizowana pod kazda postacia!!!

Portret użytkownika Wiara czyni czuba.

Jak widze teksty w artykułach

Jak widze teksty w artykułach typu ,,jezus nas wyzwoli itp,, (juz nawet nie wiem w jaki sposob mam to opisac). Taki człowiek wierzący w kogoś nad sobą jest ewidentnie pozbawiony samodzielnego myślenia. Kiedy problem islamu zacznie sie w naszym kraju to nie siła boska będzie z nim walczyć. Do walki staną ludzie wychowani na ulicy, patologicznej rodzienie, poprawczaki, pseudo kibice (może i niszczą stadiony ale przynajmniej w jakiś sposób zbierają doświadczenie z ustawek). Reszta niech sobie klęczy i modli. Żenada. 

Portret użytkownika Wmordepchaj Dollar

Albowiem przodkami ich byli

"Nihil novi sub sole", albowiem przodkami tych rabuśników  byli trzej Wielcy tyleż czelni, bezczelni co Naczelni świata tego, a to: Abramgutman który był przodkiem właściciela zrabowanego marketu zaś odwieczni jego dwaj wrogowie - Szympanidze i Gawriłła - przodkami byli owej wiernie marketowi, a towarowi jego w szczególności oddanej i doń siłą pożądania przywiązanej czarnej tłuszczy jak rzeka powodziowego mułłu(!) przez podwoje przybytku wszelakiego materialnego zbytku się przelewająca...

Tak bydło,

tak jest

i tak będzie - teraz, za wsze i na wieki wieków amen...
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/agresywna-masa-cywilizacji-multi-bez-kulti

 

"Pokaż jak sikasz, a powiem ci gdzie jest twoja synagoga".

Portret użytkownika 777

Socjaldemokratyczna Partia

Socjaldemokratyczna Partia Niemiec postanowiła usunąć ze swoich szeregów wieloletniego członka i niezwykle głośnego pisarza, Thilo Sarrazina. Powód? W swoich książkach Sarrazin przestrzega przed skutkami kryzysu demograficznego i problemami z integracją islamskich migrantów.Specjalna komisja działająca wewnątrz Socjaldemokratycznej Partii Niemiec uznała, że z szeregów formacji należy usunąć Thilo Sarrazina – wieloletniego polityka SPD, cenionego ekonomistę, byłego finansowego senatora Berlina i byłego członka zarządu Banku Centralnego RFN. Sarrazin ostrzega bowiem przed demograficzną katastrofą i skutkami masowego napływu ludności islamskiej do Niemiec, a to w SPD uchodzi za przejaw rasizmu.Sarrazin znalazł się w SPD na cenzurowanym w 2010 roku, gdy wydał później wielokrotnie wznawiany bestseller: „Deutschland schafft sich ab” (pol. Niemcy same się usuwają). W książce przedstawił dużą ilość bardzo twardych danych na temat fatalnego stanu niemieckiej demografii oraz opisał w rzetelny sposób kłopoty związane z napływem nieintegrującej się ludności muzułmańskiej. Władze partii próbowały już wówczas odebrać mu legitymację, co się jednak przez lata nie udawało – aż do teraz.„Rozprzestrzenianie antymuzułmańskich i kulturowo-rasistowskich wypowiedzi (…) pod płaszczem jego powszechnie znanej i nieustannie podkreślanej w informacjach prasowych przynależności do SPD podważa wiarygodność partii i jej zaangażowania na rzecz jej wartości i podstawowych zasad” - uznała specjalna partyjna komisja.

SKANDAL! Powstaje film z hollywoodzką obsadą o polskim antysemityzmie!? Miszalski u Roli!

https://www.youtube.com/watch?v=qHZTdhbc0bw

Portret użytkownika Kwazar

Ty to masz faktycznie fajnie

Ty to masz faktycznie fajnie zakręcone widzenie.Najpierw odwołujesz się do żydowskiego kanonu Boga a potem kończysz pokaraniem przez "pogańskich bogów" w walce z wrogiem Smile To ja, "sejusz lepij" topienie Marzanny wybieram a i tak nic mi do niej bo sama i bez topienia odyńdzie.

Portret użytkownika inzynier magister

Imigracja z powodu biedy to

Imigracja z powodu biedy to mit – twierdzi kierownik Berlińskiego Instytutu ds. Ludności i Rozwoju. Autentycznie uboga ludność Afryki nie może pozwolić sobie na relatywnie kosztowną przeprawę przez morze. Do Europy przybywają tak naprawdę tylko ci nieco lepiej sytuowani.– Tyle razy przywoływana migracja z biedy do Europy jest tylko mitem – mówi Reiner Klingholz z Berlińskiego Instytutu ds. Ludności i Rozwoju. W rozmowie ze „Spieglem” podsumował badanie, które przeprowadził wraz ze swoim zespołem. Wynika z niego, że imigranci z Afryki są przeważnie mężczyznami w wieku od 20 do 30 lat, jak na afrykańskie standardy relatywnie dobrze wykształconymi i bynajmniej niepogrążonymi w nędzy.Naprawdę uboga ludność afrykańska nie może w ogóle myśleć o przedostaniu się do Europy, bo nie stać jej na pokrycie kosztów trudnej podróży przez Morze Śródziemne. Według Klingholza koszty te mogą pokryć jedynie przedstawiciele klasy średniej.Gotowość do migracji wśród Afrykanów rośnie nie wraz z poziomem biedy, ale wprost przeciwnie – wraz z poziomem bogactwa. Najwięcej ludzi gotowych do podróży mieszka w takich państwach jak Tunezja czy Jordania, a nie w krajach skrajnie ubogich.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

magister a co z koronką do

magister a co z koronką do bożego miłosierdzia, przestałeś się modlić ? boisz się co powie dr. AMR ? widać że ci się już poprawiło i nie boisz się analnego gwałtu ze strony UFO, jest nadzieja że pewnego dnia przestaniesz bać się księdza, trzymam kciuki za ciebie Smile

Portret użytkownika minoduesp

Problem polega na tym ,że

Problem polega na tym ,że cywilizację szanują jedynie ci , którzy ją budowali natomiast beneficjenci dóbr mają wszystko gdzieś - nachapać się , skonsumować i wypróżnić .. tyle ich obchodzi. To dlatego mamy pomazane ściany , połamane sprzęty i śmieci w lesie . Ludzie to wciąż dziki ,barbarzyński gatunek i jeśli tym razem (w naszych czasach) nie nabierze ogłady to skończymy tak jak poprzednie cywilizacje ... jako szczątki w wykopaliskach archeologicznych.

Strony

Skomentuj