Agent 007 stanie się czarnoskórą kobietą

Kategorie: 

Źródło: MTV International [CC BY 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by/3.0)]

Jeden ze słynnych cytatów z polskiego wizjonerskiego filmu "Seksmisja" to "Kopernik była kobietą", teraz może się okazać, że słynny agent 007 też może być kobietą i do tego czarnoskórą. Aktorka, która ma zostać nowym Bondem nazywa się Lashana Lynch,  jest znana z filmu "Kapitan Marvel".

 

W szalonym świecie politycznej poprawności nic już tak bardzo nie zaskakuje, ale promotorzy tej ideologii robią co mogą, aby jednak przenosić coraz dalej próg absurdu. Tym razem postanowili przerobić jedną z ikon kulturowych zachodniego świata, agenta Jej Królewskiej Mości z licencją na zabijanie, znanego jako 007. Ten paskudny biały suprematysta zostanie wreszcie zastąpiony przez równościowego kandydata.

 

Co może być najlepszą manifestacją dezaprobaty do białego męskiego suprematyzmu? Następcą obecnego Jamesa Bonda, odgrywanego obecnie przez Daniela Craiga ma zostać czarnoskóra kobieta. Zostanie to oficjalnie zaprezentowane w 25 odcinku przygód brytyjskiego agenta specjalnego. O tym, że następcą  Daniela Craiga ma być jakiś czarnoskóry aktor mówiło się już od dłuższego czasu, ale nikt nie spodziewał się, że będzie to kobieta.

 

Z przecieków scenariuszowych wynika, że Agent 007 po prostu nie będzie się już nazywał James Bond a jego numer zostanie przydzielony do tej kobiety. Jeśli ten eksperyment wypali można się spodziewać kolejnych części przygód żeńskiego agenta 007.Jednak prawdziwą oceną pomysłów genderowych ideologów będzie Box Office, czyli to jak chętnie ludzie będą chodzić do kina na tak spreparowane filmy.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika rocafella

A wy oglądacie te głupkowate,

A wy oglądacie te głupkowate, oderwane od realizmu filmy o "Bądzie"?

W ogóle mnie to nie martwi, nawet się cieszę, że jeden Bąd co potrafi pokonać całą armię zrobi to teraz w ciele kobiety Smile

Ale czego oczekiwać od ciemnego luda - pójdzie na film pooglądać herosa mordującego wszystko co się rusza a w niedzielę pójdzie do świątyni posłuchać o gościu co nadstawiał policzek wrogom aż go ukatrupili Biggrin

Od skrajności w skrajność, byle nudy nie było Smile

Portret użytkownika Joker

Bond to zawsze były fajne

Bond to zawsze były fajne kobiety które Z nim były a nie Nim byly. Fajne auta, dobra akcja, pełno różnych gadżetów. Jesli Bond będzie kobieta, niewazne jakiego koloru skory, może być w kropki bordo nawet dla mnie ten film umrze. Co z tego wyjdzie? Aniołki Charliego? Podróba Tomb raider? Oglądałem chyba wszystkie części Bonda ale to sobie jednak odpuszczę.

Portret użytkownika Bajtek

Jamesuni Bondadedudu

Jamesuni Bondadedudu-nigeryjska superagentka mknąca na stjuningowanym słoniu na ratunek buszmenom zaakatkowanym przez stado hien-droidów z Boston Dynamics zhakowanych przez rosyjskich hakerów z Huawei. I rekordowy box office w samej Afryce. 

Strony

Skomentuj