Agenda 2030 – co nas czeka

Kategorie: 

Źródło: ONZ

ONZ administruje globalnie realizację przekształcania świata według założeń fachowego zaplecza ekspertów obradującego dorocznie w Davos. Prezesem założonej tam fundacji i autorem koncepcji nowego porządku świata jest Klaus Schwab. Wytyczne do zadań zawarte w Agendzie 2030 dostępne są na stronie rządowej.

Wśród polskich decydentów (premier i prezydent) widać rozbudzony apetyt do wykazania się statusem Polski jako prymusa. Z tego powodu społeczeństwo jest poddane szczególnej dyscyplinie sanitarnej dającej dostateczny wachlarz powodów do niezadowolenia. Osiągnięcie celów agendy opisuje artykuł „Czwarta rewolucja przemysłowa 4.0”. Ujmując w skrócie jej intencję jest to zatarcie różnicy między człowiekiem a robotem za pomocą nanotechnologii.

Zabiegami ułatwiającymi realizację celu są:

– likwidacja tradycyjnego zarządzania przez zniesienie praw konstytucyjnych państw członkowskich,

– połączenie kompetencji władzy wykonawczej z ustawodawczą,

– zarządzanie dekretami jako katalizatora przemian.

IV etap rewolucji w XXI wieku zakłada zanikanie bariery ludzie/maszyny. Internet (1991) inteligentne fabryki z cyberfizycznymi systemami produkcji w otoczeniu charakteryzują formy: internetu ludzi (sieci społecznościowe i biznesowe), internetu rzeczy (inteligentna mobilność), internetu usług (inteligentne sieci i logistyka), internetu danych (inteligentne budynki i mieszkania).

Zważywszy bieżące doświadczenia trwającej niemal rok likwidacji małych i średnich przedsiębiorstw pod pretekstem zwalczania pandemii, deklarowaną w agendzie walkę z ubóstwem należy rozumieć jako likwidację ludzi poprzez bezrobocie, głód i przestępczość. Wymóg Internetowej rejestracji wszelkiej działalności jest równoznaczny z pełnią kontroli nad zawodowym i prywatnym życiem każdego obywatela i instytucji. Wprowadzenie cyfrowego/wirtualnego pieniądza oznacza przeniesienie kontroli finansowej nad pieniądzem w gestię wirtualnych, anonimowych, nie dających się pociągnąć do odpowiedzialności dysponentów sieci, chmur i podobnie ulotnych rozwiązań. K. Schwab zapowiada osiągnięcie celu przez wprowadzanie do organizmów ludzkich miniaturowych urządzeń wielkości ziarnka piasku, implanty oraz chirurgiczne instalowanie odpowiednich narzędzi sterowania organizmem.

Tenże K. Schwab przewiduje, że pandemiczne konsekwencje zaostrzą kwestie klimatyczne i społeczne. Według niego szybko i radykalnie należy porzucić dotychczasowe, uznane za szkodliwe, nawyki w każdej dziedzinie. Zapowiedzi wspierania zdrowia publicznego przy wprowadzeniu teleporad jaskrawo wymowne są w statystykach zgonów jako wyniku premedytacji niedopuszczenia pacjentów do lekarzy skutkujących zgonami. Zatem deklarowane systemowe wsparcie jest w rzeczywistości jego zaprzeczeniem. Dodatkowe ostrzeżenie dyrektor MFW Kristaliny Gieorgiew: „Dla przezwyciężenia kryzysu gospodarczego nie można pozwolić sobie na prostą odbudowę gospodarki z niskim wzrostem, niską produktywnością i pogłębiającym się kryzysem klimatycznym” wyklucza racjonalne zakończenie hibernacji gospodarczej. Wprawdzie tenże bank podaje liczbę 150 milionów bezrobotnych jako wynik poczynań gospodarczych w bieżącym roku, ale ani słowem o przyczynie jak też rozwiązaniu. Wokół tej samej danej lamentuje nad losem dzieci UNICEF. Przywiązany do swojej obłąkanej idei fix Schwab zapowiada, że z nowym rokiem trzeba będzie zaostrzyć tempo przemian.

Jakby tego było mało pandemią usprawiedliwiane marnotrawstwo przyodziane jest w szatę troski. Zadłużonemu po uszy krajowi (Hiszpania) rządzący fundują diabelnie drogi obiekt dla korona-pacjentów. Równocześnie inne szpitale odczuwają brak sprzętu i personelu. W Polsce obywatele wykazują ogromną powściągliwość wobec stadionowego szpitala, ale krewcy Hiszpanie znacznie energiczniej i bardziej krytycznie kwitują niebywale kosztowne rozwiązanie. Służba zdrowia w Madrycie protestem ulicznym wyraziła swoje oburzenie.

Efektem wymogów bezwzględnej realizacji Agendy 2030 przez państwa jest borykanie się z utratą suwerenności technologicznej w zakresie gospodarowania danymi i jednostronnego opodatkowania zwycięzców gospodarki cyfrowej. O losach jednostki nikt nie wspomina. Skoro Great Reset, czyli Wielka Czystka świata łączy interesy dwóch entuzjastycznie promujących agendę animatorów IMF (Międzynarodowy Bank Światowy) i WEF (Światowe Forum Ekonomiczne) dysponującymi krociowymi finansami, to tylko siła wyższa za jaką uchodzi kataklizm naturalny, albo zawierucha wojenna mogłyby przeciąć te antyludzkie rojenia. Cel uświęca środki jest maksymą każdego totalitaryzmu. Terminator z Davos w styczniu fetuje 50-lecie. Będziemy znów świadkami jak rywalizujący o względy lennicy złożą hołd prezesowi Schwab Klausowi uczestnicząc za nasze pieniądze w dorocznej imprezie chronionej przez tysiące policjantów. Poza hołdem przedstawią raporty o likwidacji ubogich, chorych i wszelkim niedostosowanym człowieczym balaście. Jak dawne piramidy egipskie powstały kosztem wielu istnień, dzisiejsze piramidy globalizmu stworzone i nazwane postępem informatycznym pochłoną życie milionów. Małe i średnie przedsiębiorstwa nikną zamykane jedno po drugim wystarczy przejść do niedawna ożywionym centrum handlowym miasta gdzie roiło się od kawiarenek, butików, restauracji, biur, hoteli. Jak w grze komputerowej kliknięcie na ikonkę w mozaice unicestwia przedsiębiorcę tak ogłoszenie premiera „zamykamy” unicestwia życie, a ewangelista zbiera punkty. MY – imperator.

Intuicyjnie zaniepokojeni rzeczywistością ludzie poszukujący dróg przetrwania broniąc się przed systemem, który pozbawia ich człowieczeństwa. Skoro jest system chorych umysłów dyktujących nienormalność, to jedynie tworzenie systemu równoległego daje szansę przetrwania. Jak brzydota istnieje obok piękna, bezprawie obok sprawiedliwości, bogacze obok biednych, tak racjonalni muszą przetrwać szaleńców. Żadna burza, ani wojna nie jest wieczna.

 

Opracowanie: Jola
Źródło: WolneMedia.net

 

 

BIBLIOGRAFIA

1. https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/agenda-2030

2. https://pl.wikipedia.org/wiki/Czwarta_rewolucja_przemys%C5%82owa

3. https://www.youtube.com/watch?v=2RWWj6XWKgA

4. https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/monitoring-realizacji-agendy-2030

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Quark

Tak czy owak cieszmy się , że

Tak czy owak cieszmy się , że w Polsce mieszkamy kraju "zaściankowym i ciemnym" a nie w "jaśnie oświeconej" zachodniej europie ..  Nikt u nas samochodami ludzi nie rozjeżdża , bomb nie podkłada , meczetów nie buduje , nożowników na ulicach obawiać się nie trzeba , podpaleń ,dewastacji i szyb wybijania też nie ma . Nocą bez obaw da się ciemną ulicą przejść i przejechać a i interwencyjnych tyralier policyjnych z pałami nie widać . Co się za granicą dzieje - ich sprawa , najważniejsze że u nas spokuj jest a , że rykoszetem jakieś tam utrudnienia na nas nałożono - trudno , przetrwamy ! Z zaborcami nasi pradziadowie sobie radę dali to i my poradzimy sobie z tą "agendą" ,"NWO" i innymi bzdurami ! Najważniejsze to robić swoje i się śmiać z tych głupków ! 

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

To logo ONZ jest takie

To logo ONZ jest takie "plaskie", nie wspominając o wieńcu laurowym i że podzielone zostało zbiegiem okoliczności na 33 części - cóż za przypadek. Apokalipsa na naszych oczach, ale widzą tylko ci co umieją patrzeć, reszta to ślepcy

 

Szacuje się że  co drugi człowiek na ziemi zachoruje na raka a ty ciągle wierzysz w naukę i postęp cywilizacyjny?

 

Portret użytkownika Dungeon of mind

Ja się pytam co wam wszelkiej

Ja się pytam co wam wszelkiej maści fanatykom politycznym, religijnym itp w tych założeniach nie pasuje? Wieczne problemy, niezweryfikowane bzdury do potęgi entej, jak baby przekupne. Jest jedno słowo które dobrze to obrazuje to paranoja. Od lewa do prawa debile, jak ktoś myśli inaczej (de facto normalnie) to jest leming, i tu najczęściej wątek się urywa bo wiadomo, z lemingiem się nie dyskutuje bo jest zindoktrynowany do granic możliwości i niech lepiej wraca do swojego korpo, telefony odbierać i pracować na PKB.

Wieczne przeszukiwanie slumsów internetu, jak legendarny Indiana Jones w poszukiwaniu kolejnej goowno - teorii spiskowej, tak, spiskowej. I ta wieczna nadinterpretacja wszelkich informacji. Wieczne samozapętlenie.
Zapamiętajcie sobie raz na zawsze o wielka maso teoretyków (oszołomów) z za klawiatury, politycy nie są winni tym zmianom. Wszystko zaczyna się na dole. Nawet alkoholik pod wiejskim sklepem z nalewkami ma wpływ na otaczający go świat. Niestety ten przytoczony biedak zamiast wziąć życie w swoje ręce wybiera wieczne narzekanie jak to wszyscy podkładają mu kłody pod nogi. Jak NWO wytoczyło działa by nam wszystkim egzystencję przemeblować, zaczipować, ubezwłasnowolnić. Zmian nie da się powstrzymać i bardzo dobrze, bo tak jak ten pijak, nie macie pomysłu na życie. Założę się że bieda umysłowa to najmniejszy z problemów z jakimi borykacie się na codzień.

Żadnen system polityczny, religia, unia, porozumienie czy ład społeczny nie trwa wiecznie. Zmiany i wieczny progres jest wpisany w nasze dna. Negowanie tego stanu rzeczy to zachowanie godne uchodźcy z systemem wartości pamiętającym krucjaty.

Polecam wzbicie się ponad to wszystko. Praca zawodowa przynosząca wymierne korzyści to niezły pomysł. Spacer na świeżym powietrzu lub w miejskiej dżungli też świetnie działa na trzeźwość postrzegania świata.

Portret użytkownika euklides

Progres nazywa się anarchizm,

Progres nazywa się anarchizm, a masy stowarzyszone z państwem boją się postępu jak ognia. Dlatego w panice posunięto się do czegoś tak głupiego jak pandemia COVID-19. Wszystkie "bateryjki" sobie wkręcają, że szaleje śmiertelna choroba, chodząc w maseczkach, bo boją się zmiany Smile "Wielki Reset" to tak naprawdę kontrrewolucyjna próba utrzymania świata w starych ryzach. Wierząc w pandemię i chodząc w maseczkach staliście się karykaturą samych siebie.

Portret użytkownika syriues

Takze albo Big nam pomoże

Takze albo Bòg nam pomoże albo tymrazem nasz pierwszy ruch.Powiem wam jedno Bog i tak dlugo czekal,a teraz mamy okazje uciec z Babilonu. Pytanie jest czemu sie wahamy.po co nam czyjes oceny.gdzie nasz instykt,no i w koncu gdzie wiara empatia i milosc.jezeli macie to w sobie to juz jestescie wolni.pytanie co z reszta.bo ta armie bedziemy musieli zwalczyć wlasnie empatia.kochaj i badz blisko swoich wrogow,bo oni nie klamia.mowia to co im diabel karze,a moze sa marionetkami.Sens w tym,ze czlowiek od Boga nie leka się niczego. Bog,honor,ojczyzna

 

 

Strony

Skomentuj