Agencja kosmiczna NASA została dzisiaj czasowo zamknięta

Kategorie: 

Logo agencji kosmicznej NASA

Światowe media, jako pierwsza wiadomość dnia podają dzisiaj budżetowe perturbacje w USA, czyli wciąż największej gospodarce świata. Od dzisiaj zamknięto większość urzędów a ich pracowników wysłano na bezpłatne urlopy. Nie ominęło to agencji kosmicznej NASA.

 

Od jakiegoś czasu, na zagranicznych forach poświęconych teoriom spiskowym, pojawiały się informacje wskazujące na to, że 1 października 2013 roku "coś się wydarzy". No i wydarzyło się. Z 18 tysięcy pracowników NASA w pracy zostaje tylko 600 osób, a cała reszta została rozgoniona do domów. Dzieje się to akurat w dniu, kiedy wszyscy oczekiwali zdjęć komety ISON przemierzającej przestrzeń kosmiczną w okolicy planety Mars.

 

W NASA zostało jednak tylko 600 osób potrzebnych do podtrzymania funkcjonowania organizacji, w tym zabezpieczenia Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Oznacza to prawdopodobnie, że nie zobaczymy szybko tych zdjęć, a to woda na młyn zwolenników teorii spiskowej. Przekonują oni, że czeka nas jakieś katastrofalne wydarzenie, do którego od jakiegoś czasu przygotowują się amerykańskie służby.

 

Oprócz NASA w USA zamknięto większość z urzędów. To zdarzenie bez precedensu i wskazuje, albo na głęboki kryzys, albo na zupełna niezdolność do uzyskania porozumienia dwóch głównych partii, Republikańskiej i Demokratycznej. Oczywiście nie można też wykluczyć tego, że taki spektakularny paraliż instytucji amerykańskich ma jakieś inne podłoże. W tym momencie jednak nie ma na to mocnych dowodów.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Pacman

Przedwczoraj w powiecie

Przedwczoraj w powiecie Kaliskim (wtorek) na niebie można było zauważyć dużo spadającyh gwiazd,  lecz gdy szedłem do domu ok. godz 21-22 zauważyłem wielki pomarańczowy spadający obiekt - idealnie okrągły, jakby kula ognia ( wiele razy większa od spadających gwiazd) , która miała długi ogon, obiekt spalił się w atmosferze. Czy ktoś wie co to mogło być?

Portret użytkownika Jazzman

Kolejne mrzonki. Ludzie

Kolejne mrzonki. Ludzie przestańcie szukać tam gdzie nie znajdziecie. Ameryka też jest kontrolowana. Piepszone pismaki robią zamęt tylko dlatego, że pracownicy NASA mają wolne a ich strona nie działa. Jak chcecie zakłady to ją zrubcie bo sama nie przyjdzie.

Portret użytkownika arkadios

a dla mnie czas nastał bo

a dla mnie czas nastał bo musiał,wszystko ma swój czas i idioci którzy myślą że ,,ten,, czas nie może być teraz są debilami...ja myślę-co to znaczy a nic aprócz tego że przechodzimy w 4 gęstość nie dla wszystkich może i ja zostane ,,tu,,ale nie ma znaczenia to system tak działa...

Portret użytkownika stanlej

Czy WY naprawde wierzycie w

Czy WY naprawde wierzycie w te brednie odnośnie NASA??? zostawili satelity beż kontroli ?? i caly program marsjanski w którym akurat dzieją się najciekawsze rzeczy dla nauki??? I poszli sobie na urlopy bezplatne??? he he he dobre jaja. Ale ta informacja widocznie jest tylko i wylacznie dla idiotów lub faktycznie ma nastąpić jakieś wielkie wydażenie na skale conajmniej kontynentalną. Ale nie sądze gdyż NASA jest tak zabezpieczone że chyba mosial by nastąpić kataklizm w rodzaju POTOPU światowego aby ich moglo ruszyć.A odnośnie pieniedzy to i tak budżet ustala i będą wyplacone>spokojnie nie zbiednieją.

Portret użytkownika uLtra

Admis,,emitujesz tylko

Admis,,emitujesz tylko wygodne komenty,,a ja sie pytam,gdzie jest moja odpowiedz przeznaczona dla osobnika pt. bergon...on może obrażać i wyzywać od debili? Tworzycie spiskowe kółko wzajemnej adoracji...i tak sie kisicie w tej swojej chorej sekcie...dlaczego dziś już nic nie pisze o Komecie Ison,,bo co,nie walnela w Marsa?.....

Strony

Skomentuj