Afrykańscy terroryści Boko Haram zabili więcej ludzi niż bojownicy ISIS

Kategorie: 

youtube.com

Grupa terrorystyczna Boko Haram znów zaatakowała w północno-wschodniej Nigerii. Zginęło 86 osób, a 60 przewieziono do szpitala z oparzeniami o różnym stopniu. Atak nastąpił w nocy 31 stycznia.

 


Bojownicy zaatakowali wioskę Dalor i dwa obozy dla uchodźców. Świadek który ukrył się i zdołał przeżyć tę tragedię opowiedział, że islamiści wysadzali w powietrze chaty, mordowali i palili żywcem cywilów, w tym dzieci. Na ulicach znajdowały się dziesiątki zwęglonych zwłok oraz ciała z ranami postrzałowymi.


Zdaniem eksperta Maxa Abramsa z Uniwersytetu Northeastern w Bostonie, okrucieństwom grupy Boko Haram media poświęcają zbyt mało uwagi. W rezultacie wielu nawet nie ma pojęcia ilu ludzi ginie z rąk jej członków.


W rzeczywistości, ugrupowanie Boko Haram, które ogłosiło poparcie dla Państwa Islamskiego, jest brutalniejsze w swoich działaniach od swojego sojusznika. Według najnowszych danych, w 2014 roku Boko Haram wymordowało 6614 ludzi, a bojownicy ISIS w tym samym czasie 6073.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika SurvivorMan

Wiadomo to nie od dziś...

Wiadomo to nie od dziś... Niestety ci, którzy najbardziej zarzucają narodowcom europejskim rasizm, a więc lewaccy krawaciarze i podległe im media masowego ogłupiania, nie podają takich informacji do wiadomości publicznej, traktując ludność Afryki na zasadzie "...a no bo tam od zawsze jest wojna i tam zawsze ktoś ginie..." - takim podejściem udowadniają, że w rzeczywistości to oni sa rasistami!
Najprostszy przykład: Jakoś na przełomie 2014 i 2015 roku miały miejsce dwa z pozoru nie mające ze sobą nic wspólnego wydarzenia: Ścięcie amerykańskiego zakładnika, oraz ludobójstwo przy granicy z Czadem, gdzie Boko Haram podczas jednej akcji, wyrżnęło w pień całe dwutysięczne miasteczko!
Jeśli chodzi o "wyczyn" Boko Haram, media masowego ogłupiania, nie wspomniały o tym ani słowem... Natomiast jeśli chodzi o Amerykanina, to przez 2 tygodnie w mediach nie było niemal inego tematu! Poznaliśmy owego nieszczęśnika bardziej, niż znamy niejednego członka własnej rodziny... Pokazano wszystko! Kim był, co robił, jak cierpi jego rodzina itp.!!! TO JEST DOPIERO HIPOKRYZJA!!!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Rycerstwo Polskie

News z Norewegii: zmiana

News z Norewegii: zmiana prawa, policjanci nie mogą nosić przy sobie broni (żeby nie drażnić "imigrantów" czyt. najeźdźców). Najlepiej nadstawcie od razu łby do ścięcia, po co się męczyć? Cywilizacja zachodnioeuropejska upada!!! USA: Husajn Obama łazi po meczetach i pierdo.i o atakach na islam. Husajnie jedyną atakowaną religią we współczesnym świecie jest chrześcijaństwo!!! Hipokryto i zdrajco Ameryki!!! To nie chrześcijanie ścinają islamistów, tylko odwrotnie! Na granicy polsko-niemieckiej pierwsze problemy z islamistami! Przełażą bezkarnie do Polski, żeby za makrelowe pieniądze taniej kupić produkty. A że mają już papiery pobytu w Niemczech, to mogą sobie łazić po całej schengen zone. Najpierw uszczelnić granicę z Niemcami, bo stamtąd grozi nam największa fala!!! Przebiegłość makreli polega na tym: ja wam dam kasę, a wy szalejcie sobie za wschodnią granicą - tam jest taniej, za tą kasę, którą wam dam kupicie sobie więcej fantów w Polsce!!! A i polskie dziewoje są nieporównywalnie urodziwsze aniżeli niemieckie. Więc chulaj dusza, piekła nie ma!!! Uważajcie Polacy, bo wszystko zostało ukartowane w najmniejszych szczegółach i obawiam się, że to znowu Polska ma zapłacić największą cenę!

Portret użytkownika maxvidealna

Teoria spiskowa glosi ze Boko

Teoria spiskowa glosi ze Boko Haram pracuje na zlecenie. Po co placic odszkodowania i certolic sie z wysiedleniami jak przeszkadzajace w wydobyciu miasteczka i wsie mozna po prostu wybic. Patent Chewronu w Amazonii jak widac swietnie sie sprawdza w duzo wiekszej skali bo swiat ma to gdzies.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Boko Haram to organizacja,

Boko Haram to organizacja, która destabilizuje bogaty w surowce naturalne kraj, ktory robi interesy z Rosją i Chinami z pominięciem petrodolarów. Zobacz do czego prowadzi chciwość! W Polsce koszerny KOD protestuje nawet w USA, w Afryce obrońcy tej samej koszernej ''demokracji'' noszą karabiny i ich używają.

Portret użytkownika Rycerstwo Polskie

To jest przecież taka dobra

To jest przecież taka dobra religia - islam religia pokoju... Ci z Boko haram są jeszcze gorsi niż isis!!! To jest prawdziwa dzicz afrykańsko-islamska. To 3 najsilniejszy front "religii pokoju". Najsilniejszy i najliczniejszy - w samej Nigerii, która jest opanowana w połowie (północna część) przez tę fanatyczną organizację, mieszka 120 mln ludu. W Syrii- 20 mln. Do tego należy dodać Algierię, Maroko, Erytreę, Somalię! Skala jest nieporównywalna!!! Czas powiedzieć prawdę - najliczniejszą grupą wchodzącą do Europy nie są Syryjczycy, tylko dziki, zakażony lud afrykański - o wiele bardziej prymitywny i fanatyczny niż ci z Bliskiego Wschodu!!!Ludzie otwórzcie oczy zanim będzie za późno.

Skomentuj