Afera na Wyspach Brytyjskich. Premier Boris Johnson powiedział, że woli tysiące zmarłych niż trzeci lockdown

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Brytyjskie dzienniki żyją doniesieniami anonimowych informatorów, według których premier Boris Johnson, wcale nie chciał kolejnych lockdownów i w dość brutalny sposób dał temu wyraz. Teraz musi się tłumaczyć z tego, co rzekomo powiedział.

Gazeta „Daily Mail” powołując się na nieoficjalne źródła poinformowała, że w październiku, tuż po wyrażeniu zgody na drugi lockdown, premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson, miał powiedzieć podczas jednego ze spotkań:

„Nigdy więcej pieprzonych blokad - niech ciała piętrzą się w tysiącach”.

Teraz pytany o komentarz, oczywiście zaprzecza tym plotkom i twierdzi, że to część ataku na niego.

Jeżeli faktycznie padły z jego ust takie słowa, to znaczy, że ktoś rzeczywiście może wywierać naciski na przywódców państw, aby jednak decydowali się na zamrażanie gospodarek. Skoro Johnson był gotów poświęcić tysiące obywateli, byle powstrzymać kryzys ekonomiczny, będący wynikiem  lockdownów, to dość trudno orzec, że jest psychopatą tylko dlatego, że woli śmierć ludzi od śmierci gospodarki Wielkiej Brytanii.

Podobne intencje stoją za decyzjami prezydenta Brazylii - Jaira Bolsonaro, którym mimo setek tysięcy ofiar COVID-19, w dalszym ciągu uważa, że życie musi toczyć się dalej.

Słowa Johnsona, jeśli prawdziwe, tylko na pierwszy rzut oka są skandaliczne. Hejt w tym wypadku nie jest do końca wskazany, bo skutki lockdownów mogą być bardziej szkodliwe niż sama pandemia.

 

Źródło: https://nczas.com/2021/04/26/niech-ciala-pietrza-sie-tysiacami-boris-johnson-naprawde-to-powiedzial-wielka-afera-na-wyspach/

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Djktos

Pandemia, a potem głód są

Pandemia, a potem głód są zaplanowane sztucznie w skali przemysłowej żeby przećwiczyć ludność na wypadek inwazji kosmitów tych samych co nas zasiedlili a teraz maja zrobić koniec naszej juz siódmej mega cywilizacji po poprzednich nie pozostał żaden ślad. Wyjątkiem są bezużyteczne piramidy to pozostałość po szóstej mega cywilizacji. To dlatego wydarzenia na świecie zbiegają sie z zapisami biblijnymi, gdyż to wszystko jest zaplanowane.

jaki początek taki i koniec. Przetrwać maja niedobitki, chyba ze ktos lub coś przerwie to błędne koło. Kryzys finansowy przy tych zagrożeniach to plastic surgery.

Oby to była tylko kolejna teoria spiskowa.

Portret użytkownika malina

Trochę zmodyfikuję: być może

Trochę zmodyfikuję: być może zmiany na ziemi palnują Ci z zewnątrz którzy chcą się tutaj osiedkić bo ich macierzysty układ palnetarny się kończy. Było troche materiałów s-f na ten  temat. W to by się wpasowało bredzenie Muska że mamy się stać cywilizacją 'bardziej kosmiczną". Z kim lub z czym skoro do tej pory w kosmosie znaleźliźmy tylko kamieni kupę ?

Tym onym być może nie odpowiada ekosfera Ziemi np. za dużo tlenu albo zbyt wyskoie (tak!) temperatury. Tu znów pasuje "walka z globalnym ocipieniem" bo chodzi o to żeby klimat się oziębił. Tak jak w tym roku w kwietniu który jest najzimniejszy od prawie 100 lat a nasze cudowne dziecko dalej namawia do walki CO2 (może ten nieszkodliwy dla nas skladnik CocaColi też im szkodzi ?)

Kilka okoliczności by mi się w tym ukladało, również to że ziemskie elity dogadały się z nimi i zawarły swój deal o  którym nie wiemy, albo też większość z tych elit stanowią już klony albo ludzie zombie którzy są przez nich w pełni sterowani i nie mają nawet swoje świadomości. Nazwisk z pewnych względów nie podam ale kandydatów mam na pewniaka.

Strony

Skomentuj