ABW zablokowała radio propagandowe Państwa Islamskiego

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Samozwańcze Państwo Islamskie dokonało skutecznej infiltracji państw Europy Zachodniej i to samo próbuje zrobić w Polsce. Na szczęście każda działalność islamistów bardzo szybko spotyka się z należytą reakcją.

 

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zablokowała stronę internetową ISIS - albayan.pl. Radio nadawało islamską propagandę i wersety z Koranu wyłącznie w zagranicznych językach - angielskim, arabskim, francuskim, kurdyjskim i rosyjskim, ale nie w polskim. Informację w tej sprawie przekazał za pośrednictwem Twittera dr Wojciech Szewko, ekspert Narodowego Centrum Studiów Strategicznych ds. Bliskiego Wschodu.

 

Oficjalne radio Państwa Islamskiego zostało utworzone 10 lutego i funkcjonowało tylko przez kilka dni. Jak się dowiadujemy, domenę zarejestrowała niemiecka firma EPAG Domainservices GmbH. Nie jest to pierwsza i ostatnia próba szerzenia islamskiej propagandy w Polsce.

Nasz kraj od kilku lat znajduje się na celowniku Państwa Islamskiego. Choć u nas nie doszło do ani jednego zamachu terrorystycznego, ISIS wciąż prowadzi infiltrację, próbuje tu szerzyć swoją propagandę i ogólnie interesuje się Polską. Pamiętajmy, że nasze państwo w pewnym stopniu angażowało się w wojnę z Państwem Islamskim na Bliskim Wschodzie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Taki

Od czasu do czasu ABW robi

Od czasu do czasu ABW robi dobre Rzeczy ...Ale przy Amber Gold ....zachowywali sie Jak Ostatnie ?.Jelopy ...DLACZEGO... Moze im ROZUM ..Odjelo ...

Czemu nie zajma sie TA Cala Swita Co mA ogromne Pieniadze nie Wiadomego Pochodzenia..

Panama Pejpers ...i Te WSZYSTKIE Przekrety bylego..Prezydenta..przeciez mozna Ustalic gdzie poszly Pieniadze...chyba ze Sami Brali Udzial w TYCH przekretach.???????

Portret użytkownika ZwariowanyWariat

Samozwańcze Państwo Islamskie

Samozwańcze Państwo Islamskie jest sponsorowane, wiadomo przez kogo. Od początku tzw. "wojna z terroryzmem" to zamierzone zmagania z nieuchwytnym wrogiem. Nieuchwytnym bo nieistniejącym w taki sposób, żeby można było go zniszczyć. Już chyba pierwszy film z serii Zeitgeist opisywał to w miarę dokładnie. Informacji jest więcej z innych źródeł. Podręcznikowe tworzenie wroga, sponsorowanie go i zarządzenie przez kryzys. Ja od jakiegoś czasu widzę dwa wyjścia. Pierwsze (mniej prawdopodobne) to, że ludzkość za powiedzmy 400 lat wybudzi się w większości i przejmie władze by wreszcie zacząć działać dla dobra ogółu. Szczerze? Wątpię. Poza tym degradacja środowiska postępuje w zastraszającym tempie. A co do ludzi, nie licząc nielicznych, których znam i tych na forach i portalach jak ten, to większość utopiłaby w łyżce wody za korzyści materialne. Skłaniam się ku drugiej możliwości i kolejnemu kataklizmowy na skalę ogólnoświatową. Wszystkie systemy polityczno-ekonomiczne upadną w kilka godzin. Reset. Zaczniemy (jako ludzkość) od nowa. Nie pierwszy zresztą raz.

Portret użytkownika Jaśko Korkowiec

Ech jak dobrze,że żyjemy w

Ech jak dobrze,że żyjemy w czasach rządów Pana Jarosława...Europa się wali i pali a u nas w naszym pięknym kraju wygrywamy wojnę z islamskimi najeźdzcami w każdy możliwy sposób...W którejś tam przepowiedni było napisane,że polska będzie światłem w Europie i dzięki Polsce Europa odrodzi się... Biggrin

____________________________________________________

"Rym cym cym z dupy dym"     F. Kiepski

Strony

Skomentuj