Aborcja w USA może być zakazana - amerykańska wersja polskiego czarnego protestu jest już tylko kwestią czasu

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

To zabawne widzieć jak Stany Zjednoczone podążają polską drogą polityczną. Może to wskazywać, że i u nas i u nich dyrygenci są ci sami i mają te same metody. Po tym gdy Amerykanie wybrali sobie swojego własnego Kaczyńskiego, Trumpa, doświadczyli już fazy walki z demokracją o demokrację w rodzaju KOD. Gdyby tych podobieństw było mało wygląda na to, że właśnie rozpoczyna się spór światopoglądowy w sprawie aborcji i planu zakazania jej w USA.

 

Niewątpliwie w związku z tym nieuchronny wydaje się "czarny protest" lewaków w wersji amerykańskiej, którzy domagają się prawa do aborcji do 9 miesiąca. Donald Trump wyrażał się na ten temat bardzo krytycznie i jednoznacznie oświadczył, że aborcja to morderstwo. W związku z tym należy się spodziewać próby podjęcia inicjatywy ustawowej w tej sprawie.

"Osoba, która się nie urodziła, nie ma żadnych konstytucyjnych praw" - Hillary Clinton

Demokraci zdają sobie z tego sprawę, dlatego obecnie, póki jeszcze mają władzę, starają się zapewnić federalne finansowanie zajmującej się depopulacją organizacji, rzekomo non-profit, Planned Parenthood. Kolejne stany odmawiały po prostu jej finansowania z ich budżetu, widząc kontrowersje jakie powstają wokół ich działalności.

 

Liczne skandale w jakie jest ona uwikłana są szokujące. W zeszłym roku oskarżano ich, że handlują narządami dzieci zabitych w aborcjach, które wykonuje się w sieci klinik należących do nich. Planned Parenthood jest też oskarżana o propagowanie aborcji eugenicznej, szczególnie wśród czarnoskórych mieszkańców Stanów Zjednoczonych.

Mike Pence - źródło: FoxNews

Nowy wiceprezydent USA, katolik, Mike Pence wypowiedział się negatywnie o aborcji czym wzbudził wściekłość zwolenników zabijania dzieci w łonie matki. Skutkiem tego amerykańskie lewactwo zorganizowało akcję wpłacania donacji na Planned Parenthood i adresowanie ich jako Mike Pence. Niewątpliwie skala tych wpłat pozwoli się policzyć zwolennikom zgody na aborcję. Amerykański czarny protest nadciąga.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika LordFalcon

Drodzy ludkowie wypowiadający

Drodzy ludkowie wypowiadający się wcześniej tak krytycznie, że nie piszą tutaj osoby abortowane. Niestety dla Was większość płodów które w Polsce wolno było "usunąć" nigdy nie potrafiłaby obsłużyć komputera ani tym bardziej napisać tutaj komentarza... co najwyżej; ech, przykra sprawa, ale czasami trzeba napisać tak brutalnie... potrafiły by naślinić na klawiaturę Sad

Portret użytkownika aratron

To niech rząd zmusza ludzi do

To niech rząd zmusza ludzi do rodzenia pod przymusem i groźbą kary. Będzie to paranoja, czy nie??? Weźcie się ogarnijcie i zacznijcie myśleć. Z jednej strony propaguje się tolerancje i legalizujezwiązki homo. Co jest wybrykiem natury i pozwala na adopcje. W UE. a z drugiej zmusza ludzi do rodzenia dzieci  do użycia kontrowersyjnych szczepionek, po których ma się, chollera wie co? Przecież ttylko po pijaku albo na środkach odurzających można podejmować takie decyzje.

 

Pamiętaj Chemiku młody. Jak chcesz mieć dużo hałasu, wlej sobie wodę do kwasu...

Portret użytkownika Moje cialo

Rachunek jest prosty:

Rachunek jest prosty:
1) Kobieta jest wartością poznaną, OSOBA ŚWIĘTA NIENARODZONA jest wartością jeszcze nie poznaną. Ten argument powinien być wystarczający, ale, typowo, katolicki prymityw kręci, mataczy, więc jednak można rozwinąć temat.
2) OSOBA ŚWIĘTA NIENARODZONA jest podłączona do organizmu kobiety, więc to kobieta podejmuje decyzje za siebie i za OSOBĘ ŚWIĘTĄ NIENARODZONĄ; chce zabić - zabija, i to jej wyłączna sprawa, czy to miesiąc pierwszy czy dziewiąty.
3) Narzucanie decyzji kobiecie w sprawie ciąży to odbieranie jej prawa do decydowania o swoim ciele, którego częścią jest OSOBA ŚWIĘTA NIENARODZONA; jednocześnie oznacza to przypisanie kobiecie statusu niewolnicy.
To ciekawe, że katolicki prymityw nie potrafi zrozumieć, że wtrąca się w życie osób nie będących jego niewolniczą własnością, a swoje uniesienia emocjonalne ukierunkowuje na osobę częściowo potencjalną, o której nic nie może wiedzieć, ignorując osobę już istniejącą przynajmniej kilkanaście lat. Najwyraźniej jest to mentalność charakterystyczna dla tej sekty wyznawców martwej religii bez żadnego boga. Co ciekawe, obecnie w tym społeczeństwie, podobno w 90% katolickim, jest około 5 mln kobiet po aborcji - jak ma się to do tych 90%? Czy to możliwe, że wychowanie katolickie nie do końca działa?

Portret użytkownika livid

To jest zapoczątkowanie

To jest zapoczątkowanie nowego życia, które też powinno mieć prawo głosu...

Jestem ciekaw jak by w czasie urodzenia tej podłej kobiety była aborcja dostępna tak jak dzisiaj a jej rodzice nie zrobili by jej z miłości to czy by tak mówiła albo czy by tu nawet była.

Dlaczego taka osoba bez wyobraźni, która kieruje się tylko i wyłącznie swoim "ja" ma takie pole do błyszczenia swoją osobą. Chciał bym coś dobrego powiedzieć ale nie da się Biggrin

Świat nie istnieje bez dobrych ludzi!
https://youtu.be/xQGwg92Wmg0

Strony

Skomentuj