Aborcja w USA może być zakazana - amerykańska wersja polskiego czarnego protestu jest już tylko kwestią czasu

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

To zabawne widzieć jak Stany Zjednoczone podążają polską drogą polityczną. Może to wskazywać, że i u nas i u nich dyrygenci są ci sami i mają te same metody. Po tym gdy Amerykanie wybrali sobie swojego własnego Kaczyńskiego, Trumpa, doświadczyli już fazy walki z demokracją o demokrację w rodzaju KOD. Gdyby tych podobieństw było mało wygląda na to, że właśnie rozpoczyna się spór światopoglądowy w sprawie aborcji i planu zakazania jej w USA.

 

Niewątpliwie w związku z tym nieuchronny wydaje się "czarny protest" lewaków w wersji amerykańskiej, którzy domagają się prawa do aborcji do 9 miesiąca. Donald Trump wyrażał się na ten temat bardzo krytycznie i jednoznacznie oświadczył, że aborcja to morderstwo. W związku z tym należy się spodziewać próby podjęcia inicjatywy ustawowej w tej sprawie.

"Osoba, która się nie urodziła, nie ma żadnych konstytucyjnych praw" - Hillary Clinton

Demokraci zdają sobie z tego sprawę, dlatego obecnie, póki jeszcze mają władzę, starają się zapewnić federalne finansowanie zajmującej się depopulacją organizacji, rzekomo non-profit, Planned Parenthood. Kolejne stany odmawiały po prostu jej finansowania z ich budżetu, widząc kontrowersje jakie powstają wokół ich działalności.

 

Liczne skandale w jakie jest ona uwikłana są szokujące. W zeszłym roku oskarżano ich, że handlują narządami dzieci zabitych w aborcjach, które wykonuje się w sieci klinik należących do nich. Planned Parenthood jest też oskarżana o propagowanie aborcji eugenicznej, szczególnie wśród czarnoskórych mieszkańców Stanów Zjednoczonych.

Mike Pence - źródło: FoxNews

Nowy wiceprezydent USA, katolik, Mike Pence wypowiedział się negatywnie o aborcji czym wzbudził wściekłość zwolenników zabijania dzieci w łonie matki. Skutkiem tego amerykańskie lewactwo zorganizowało akcję wpłacania donacji na Planned Parenthood i adresowanie ich jako Mike Pence. Niewątpliwie skala tych wpłat pozwoli się policzyć zwolennikom zgody na aborcję. Amerykański czarny protest nadciąga.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika LordFalcon

Drodzy ludkowie wypowiadający

Drodzy ludkowie wypowiadający się wcześniej tak krytycznie, że nie piszą tutaj osoby abortowane. Niestety dla Was większość płodów które w Polsce wolno było "usunąć" nigdy nie potrafiłaby obsłużyć komputera ani tym bardziej napisać tutaj komentarza... co najwyżej; ech, przykra sprawa, ale czasami trzeba napisać tak brutalnie... potrafiły by naślinić na klawiaturę Sad

Portret użytkownika aratron

To niech rząd zmusza ludzi do

To niech rząd zmusza ludzi do rodzenia pod przymusem i groźbą kary. Będzie to paranoja, czy nie??? Weźcie się ogarnijcie i zacznijcie myśleć. Z jednej strony propaguje się tolerancje i legalizujezwiązki homo. Co jest wybrykiem natury i pozwala na adopcje. W UE. a z drugiej zmusza ludzi do rodzenia dzieci  do użycia kontrowersyjnych szczepionek, po których ma się, chollera wie co? Przecież ttylko po pijaku albo na środkach odurzających można podejmować takie decyzje.

 

Pamiętaj Chemiku młody. Jak chcesz mieć dużo hałasu, wlej sobie wodę do kwasu...

Portret użytkownika Moje cialo

Rachunek jest prosty:

Rachunek jest prosty:
1) Kobieta jest wartością poznaną, OSOBA ŚWIĘTA NIENARODZONA jest wartością jeszcze nie poznaną. Ten argument powinien być wystarczający, ale, typowo, katolicki prymityw kręci, mataczy, więc jednak można rozwinąć temat.
2) OSOBA ŚWIĘTA NIENARODZONA jest podłączona do organizmu kobiety, więc to kobieta podejmuje decyzje za siebie i za OSOBĘ ŚWIĘTĄ NIENARODZONĄ; chce zabić - zabija, i to jej wyłączna sprawa, czy to miesiąc pierwszy czy dziewiąty.
3) Narzucanie decyzji kobiecie w sprawie ciąży to odbieranie jej prawa do decydowania o swoim ciele, którego częścią jest OSOBA ŚWIĘTA NIENARODZONA; jednocześnie oznacza to przypisanie kobiecie statusu niewolnicy.
To ciekawe, że katolicki prymityw nie potrafi zrozumieć, że wtrąca się w życie osób nie będących jego niewolniczą własnością, a swoje uniesienia emocjonalne ukierunkowuje na osobę częściowo potencjalną, o której nic nie może wiedzieć, ignorując osobę już istniejącą przynajmniej kilkanaście lat. Najwyraźniej jest to mentalność charakterystyczna dla tej sekty wyznawców martwej religii bez żadnego boga. Co ciekawe, obecnie w tym społeczeństwie, podobno w 90% katolickim, jest około 5 mln kobiet po aborcji - jak ma się to do tych 90%? Czy to możliwe, że wychowanie katolickie nie do końca działa?

Portret użytkownika livid

To jest zapoczątkowanie

To jest zapoczątkowanie nowego życia, które też powinno mieć prawo głosu...

Jestem ciekaw jak by w czasie urodzenia tej podłej kobiety była aborcja dostępna tak jak dzisiaj a jej rodzice nie zrobili by jej z miłości to czy by tak mówiła albo czy by tu nawet była.

Dlaczego taka osoba bez wyobraźni, która kieruje się tylko i wyłącznie swoim "ja" ma takie pole do błyszczenia swoją osobą. Chciał bym coś dobrego powiedzieć ale nie da się Biggrin

Świat nie istnieje bez dobrych ludzi!
https://youtu.be/xQGwg92Wmg0

Portret użytkownika aratron

Do dupy te wszystkie

Do dupy te wszystkie wypowiedzi. Każdy ma własną wolę i świadomość. Każdy ma prawo sam decydować o tym, czego chce. Wyciąganie na forum polityczne takich tematów, świadczy o. braku wyobraźni, tzn. Jest chaos i bałagan lub jest gorzej, niż źle i nie wie jak to naprawić lub przekształćić na lepsze. Jest jeszce inna opcja. Za kulisowo trzeba coś przepchnąć, dla sponsorów. Warunki, jakie mu postawiono, a te mogą się okazać bardziej nie korzystne. Więc po straszy i przestanie. Ewentualnie jest jeszcze opcja RYDZYKA. Może to on go sponsorował???

 

Pamiętaj Chemiku młody. Jak chcesz mieć dużo hałasu, wlej sobie wodę do kwasu...

Portret użytkownika Sock

Nie przypuszczam, że

Nie przypuszczam, że amerykańska demokracja będzie wzorować się na polskiej, a ostatnie wydarzenia pokazują, że tak właśnie jest. 

Ciekawe co na to wszelkie oświecone umysły, które jeszcze nie tak dawno krytykowały Polskę za łamanie standardów demokracji. 

Portret użytkownika viola

mam 3 synów jeden urodził się

mam 3 synów jeden urodził się z wadą genetyczną ,nie ma palców u rąk i ma połowę stóp i z wada oczu bardzo żle widzi ,kiedy byłam w 3 w ciązy lekarz mówi do mnie że mam prawo do aborcji bo może się urodzić tak jak ten bez palców i połowę stup ,ja już dawno podjeła decyzję kiedy tylko się dowiedziałam że jestem w ciąży że sie urodzi dlatego że już go kochałam jak sie dowiedziałm ,najbardzej mnie denerwowało to że przy każdej wizycie słyszałm że mam prawo do aborcji ,nie wytrzymałam i powiedział że nie zgadzam się na żadną aborcję ,ale co ciekawe to kiedy było badanie usg to mój syn to czuł że jest mowa o aborcji był wielkości fasolki a strasznie niespokojny ,brykał w brzuchu cały czas ,non stop niespokojny ,potem się uspokoił kiedy powiedziałm lekarzowi że nie zgadzam się na aborcję ,nie żałuje swoiej decyzji i  kocham moje dzieci ,ten który nie ma palców ma dużą pomoc jeśli chodzi o jego rozwuj jest w nim wiele człowiczęstwa jest kochanym dzieckiem wszycy go lubią ,jest otwary i przyjacielski ,a ten co urodził się ostatni ma ADHD i wiele pracy wkladam w ich wychowanie 

Strony

Skomentuj