5 powodów dla których Polska nie powinna przyjmować muzułmańskich imigrantów

Kategorie: 

Foto: Olek Remesz/Wikimedia Commons
Należy powiedzieć to wprost - Polska w dzisiejszym świecie nic nie znaczy. Zawdzięczamy to oczywiście naszemu polskojęzycznemu rządowi, który albo jest wyjątkowo głupi i nie potrafi zarządzać naszym krajem, albo celowo działa na naszą szkodę a tym samym na korzyść Niemiec. Łatwo można dojść do wniosku która z tych dwóch opcji jest prawdziwa.

 

Przyjmowanie imigrantów wiąże się przede wszystkim z kosztami, lecz w przypadku imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki chodzi o coś znacznie więcej niż pieniądze. Na przykładzie Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Szwecji, Danii oraz Niemiec wiemy do czego prowadzi przyjmowanie tysięcy uchodźców.

 

Nie integrują się ze społeczeństwem

W zachodniej części Europy widać to doskonale - przyjezdni nie chcą integrować się ze społeczeństwem. Powstają muzułmańskie getta, do których boi się wejść straż pożarna, służby ratownicze czy nawet policja - tak właśnie jest w Szwecji. W Wielkiej Brytanii natomiast imigranci od lat domagają się wprowadzenia prawa szariatu.

Źródło: Internet

W wielu europejskich krajach muzułmanie żyją swoimi prawami i nieraz narzucają je innym ludziom. Po prostu zachowują się tak jakby byli u siebie w kraju gdzieś na Bliskim Wschodzie i zwalczali obcą dla nich białą rasę - z tym że to wszystko odbywa się u nas, w Europie.

 

Przybywają głównie po zasiłki

Nie jest to żadną nowością, że imigranci przybywają po tzw. pieniądze Allaha. Jak inaczej wyjaśnić fakt, że do samych Niemiec w tym roku przybędzie nawet 800 tysięcy uchodźców? Natomiast ci ludzie, którzy trafią do Włoch, Węgier, Chorwacji czy nawet do Polski niemal natychmiast uciekają z kraju.

Niemcy początkowo były otwarte na imigrantów ale nawet tamtejsze władze nie potrafiły przewidzieć, że z dnia na dzień będzie ich przybywać coraz więcej i więcej. W końcu doszło do sytuacji, że wprowadzono kontrole na granicy z Austrią. Pozostałe kraje europejskie zaczęły robić to samo, ale inwazja imigrantów jest teraz bardzo trudna do odparcia. Wystarczyło dać palec, żeby zaczęli domagać się całej ręki.

 

Co z polskimi emigrantami?

Polsce i innym krajom UE już narzuca się tzw. kwoty uchodźców. Jeszcze miesiąc temu zapewniano nas, że nasz kraj przyjmie "tylko" 2 tysiące uchodźców. Teraz liczba ta wzrosła do kilkunastu tysięcy, lecz co będzie dalej? Węgry ostrzegają że do naszego kontynentu zmierza nawet 35 milionów ludzi!

Tymczasem ze względu na trudne warunki do życia, Polacy byli zmuszeni emigrować na Zachód - do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Holandii czy USA. Niektórzy nasi rodacy żyją na Ukrainie, tam gdzie toczy się wojna. Niedawno pojawił się apel z ich strony, że są gotowi sprzątać ulice żeby tylko mogli powrócić do Polski. W pierwszej kolejności, Polska powinna zadbać właśnie o nich, ale polskojęzyczne władze oczywiście wiedzą lepiej co należy robić.

 

Wśród imigrantów są terroryści

Jest to tak oczywiste że nie trzeba tego szczegółowo wyjaśniać. Wraz z falą imigrantów przybywają do nas terroryści z tzw. Państwa Islamskiego, którzy bez skrupułów zabijają swoich przeciwników i ścinają głowy niewiernym. Wszyscy ludzie boją się, że to co obecnie widzimy w Syrii, Iraku i Libii stanie się naszą rzeczywistością. Jeśli nie powstrzymamy inwazji imigrantów, którą można właściwie nazwać inwazją Państwa Islamskiego, wkrótce nasz kontynent spłynie krwią Europejczyków.

 

Polska nie należy do bogatych krajów

Kwestia jakości życia w naszym kraju została już wyżej poruszona. Wielu młodych Polaków wyjeżdża za granicę w poszukiwaniu pracy, choć poziom bezrobocia wynosi około 10%. Biedniejsi ludzie nie mogą liczyć na żadną pomoc - pieniędzy nieraz im brakuje aby przetrwać do ostatniego dnia miesiąca.

 

Tymczasem imigranci mają otrzymywać mieszkanie, pieniądze oraz pomoc ze znalezieniem pracy z której najczęściej rezygnują - wszystko to oczywiście za darmo. Kilka dni temu pojawiła się deklaracja, że Uniwersytet Warszawski przyjmie na studia Syryjczyków którzy przybędą do naszego kraju w 2016 roku.

Podsumowując - ludzie mówią o pomaganiu innym, lecz problemu w ten sposób nie rozwiążemy. Gdyby każdy polskojęzyczny polityk spotkał na swojej drodze kilku bezdomnych i chciał im za wszelką cenę pomóc, powinien zabrać ich do siebie do domu i pozwolić im żyć z jego rodziną, czy też powinien postarać się załatwić mu mieszkanie i pracę? Druga opcja wydaje się lepszym rozwiązaniem. Tak samo należy myśleć w przypadku imigrantów - trzeba najpierw odbudować ich domy i zaprowadzić porządek w ich kraju.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Jerzy Pierchała

Polska powinna przyjąć

Polska powinna przyjąć imigrantów ale EUROPEJSKICH  !! czyli wszystkich europejczyków którzy są prześladowani i zastraszani we własnych krajach przez islamistów. Zapraszamy rodowitych Niemców, Francuzów, Anglików, Szewedów, Norwegów, Austriaków. Powinno się tego nazbierać z 7.000 sztuk.

Portret użytkownika Konrad z Woli

Zgadzam się w pełni. Jeszcze

Zgadzam się w pełni. Jeszcze przed rokiem 2000 w W-wie można było spotkać bilbordy z wyraźnym napisem: "Polska jest rajem dla 1,2 mln najbiedniejszych mieszkańców świata". W mojej dzielnicy stolicy od dziecka spotykałem wielu. Wcale nie należeli do najuboższych w porównaniu do moich sąsiadów. To dobrze, jednak z czasem zaczęło mnie to zastanawiać. W moim zdegenerowanym obyczajowo i materialnie otoczeniu wiele osób cierpiało na brak godnej pracy, trudności w zdobyciu zasiłku, nędzę itp. Imigranci zawsze mieli towarzystwo, nigdy nie borykali się samotnie z utrzymaniem. Współpracowali między sobą, handlowali lub bez problemu dostawali zasiłki. Kilka lat temu mój krewny, który wrócił z zagranicy z powodu choroby i nie mógł pracować, starał się o zasiłek. Dostał jednorazowo 120 zł i ubezpieczenie zdrowotne na 1 mies. A wielodzietna rodzina imigrantów, pomimo zdolności do pracy, dostaje od państwa utrzymanie, oficjalnie nie pracuje i to jest dla urzędników normalne i uprawnione. To chory kraj, gdzie obywatel ma mniejsze prawa niż przybysz. Są wyjątkowi imigranci, którzy wnoszą rzeczy dobre do naszego społeczeństwa. Jednak jeśli państwa nie stać na pomoc dla nas, jego rodzimych mieszkańców, to jakim prawem ma pomagać przybyszom, którzy będą z nami konkurować o zasiłki, leczenie, edukację, pracę i mieszkania ??? To niesprawiedliwe i zwyczajnie złe. Ale wina leży nie po stronie imigrantów, bo przecież są wpuszczani. Winne są "władze". 

Portret użytkownika MiterMan

 i sluchajcie gamonie bez

 i sluchajcie gamonie bez szkoly skonsolidowane w tym parlamencie,..... za hajs pochodzacy z ich krajow oplacicie imigrantow w swoich krajach z zarazem proficik dostaniecie... bedziecie sobie mogli autostrade zbudowac lub poleciec na panienki..........  my bedzierzemy najwiekszy procrent i dlatego do nas leci masa odlamkami dostaniecie wy ale hajs jest wiec nie ma co plakac.... ogarnijcie media w swoich krajach i wszystko bedzie w idealnym porzadku

Portret użytkownika Abbasadore

Moim zdaniem ta cała fala

Moim zdaniem ta cała fala imigrantów to próba zdestabilizowania Europy przez rząd Niemiec w celu wprowadzenia większej kontroli kapitału i obywateli. Deutsche Bank ma derywaty o wartości około 20 krotności PKB Niemiec, z których większość oparta jest na stopach procentowych i zabezpieczona obligacjami rządowymi. Jak to w końcu się zawali to cały system finansowy runie. Imigranci będą albo pretekstem do dalszego luzowania ilościowego pieniądza albo do centralizacji władzy w Europie. Żeby system się nie zawalił to trzeba wprowadzić ujemne stopy procentowe (np. jak w Szwajcarii) ale wtedy ludzie mogliby wypłacić gotówkę i nie płacić haraczu na ratowanie niemieckich i francuskich banków. A tak pod pretekstem walki np. z handlarzami imigrantów, imigrantami czy przestępstw których będą się dopuszczać wprowadzi się większą kontrolę kapitału (np. wycofanie gotówki w związku z kradzieżami itp., już teraz mocno ogranicza się dopuszczalne wysokości kwot płatności gotówką) i ludzie to bez problemu zaakceptują.

Portret użytkownika sceptyyk

"Czy te oczy mogą kłamać..."

"Czy te oczy mogą kłamać..."                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Portret użytkownika Kimbur

Ino, Drogi Johnie Moll, świat

Ino, Drogi Johnie Moll, świat zachodni zamiast dawać pracę islamistom i innym w ich krajach afrykańskich i bliskowschodnich - wspiera rebelie i bombarduje te kraje pod wspaniałym przywództwem usa. Wniosek jest jasny: mamy do czynienia z celowym i świetnie zaplanowanym destabilizowaniem sytuacji w Europie. Tak ma być i tak jest. Czyżbysmy mieli się więc buntować?

Portret użytkownika John Moll

Kimbur napisał: Ino, Drogi

Kimbur wrote:

Ino, Drogi Johnie Moll, świat zachodni zamiast dawać pracę islamistom i innym w ich krajach afrykańskich i bliskowschodnich - wspiera rebelie i bombarduje te kraje pod wspaniałym przywództwem usa. Wniosek jest jasny: mamy do czynienia z celowym i świetnie zaplanowanym destabilizowaniem sytuacji w Europie. Tak ma być i tak jest. Czyżbysmy mieli się więc buntować?

Niestety taka prawda. Sytuacja w Syrii, Iraku i Libii to wina USA a my teraz płacimy za ich zabawy.

Portret użytkownika Patriota

Polskę wyniszcza system jaki

Polskę wyniszcza system jaki w niej panuje. Polacy są w czołówce najdłużej pracujących na dobę a mają jedną z najniższych wynagrodzeń. Co do imigrantów, z dnia na dzień zaczeli przybywać do Europy. Moim zdaniem to sprawka Amerykanów , którzy od II wojny światowej robią wszystko, aby zostać jedyną potęgą na naszym globie. Są zdoli poświęcać nawet swoich obywateli. Wszystkim żądzą Amerykanie, sami do tego doszli, nawet kosztem własnych rodaków, ale jaki jest teraz standard życia u nas a jaki u nich.? Nie wiemy o wielu tajemnicach, po usłyszeniu których oczy by wyskoczyły na wierzch, i pewnie się nie dowiemy. Ja wiem jedno, jako cywilizacja, zmierzamy nie w tym kierunku.

No music, no life.

Portret użytkownika lh

Kolejne bzdury. Podkręcanie

Kolejne bzdury. Podkręcanie takich ksenofobicznych emocji tylko wstydu nam przynosi. O problemie imigracji trzeba mówić racjonalnie a nie jak za plemiennych czasów. Imigrantow trzeba przyjmować ale trzeba ich racjonalnie filtrować. Bez imigrantów ten kraj umrze bo Polaków ubywa. Tak trudno to zrozumieć? Trzeba brać garściami ale tylko tych sprawdzonych. I co z tego iż nawet 50% z nich wyjedzie do Niemiec czy Szwecji. I tak to wartościowa inwestycja.

Portret użytkownika bury

Przede wszystkim bajka o

Przede wszystkim bajka o potrzebie przyjmowania uchodźców z powodu starzenia się społeczeństwa jest kłamstwem kłócącym się z elementarną logiką.
Po pierwsze w Polsce jest conajmniej 10% bezrobocie. Jeśli będzie brakować rąk do pracy, wtedy można się zastanawiać nad taką opcją.
Po drugie. Ponad 2 mln Polaków w więœkszości młodych wyjechało za chlebem z kraju w ostatnich kilku latach. Należy zrobić wszystko, by odbudować w Polsce przemysł a zwiększą się zarobki i ludzie wrócą.
 
Po trzecie. Wielu ludzi nie decyduje się na dzieci, lub ich więcej niż 1-2 ze względu na niskie zarobki i praktycznie żadne wsparcie państwa.  Nawet przy obecnej średniej pensji sam mężczyzna nie utrzyma żony wychowującej kilkoro dzieci na minimalnym rozsądnym poziomie.
Polityka liberalna zniszczyła u nas przemysł. A sami Polacy zadżumieni propagandą w pogardzie mają wspieranie swoich miejsc pracy poprzez kupowanie polskich produktów.
Przez przymyślaną politykę gospodarczą i lansowanie patriotyzmu gospodarczego można to zmienić. Jeszcze. Choć niestety jako kraj jesteśmy bankrutem. I im później zacznie się zmieniać mentalność polityków i nas wszystkich tym gorsza będzie nasza przyszłość.
 
Wspieranie uchodźców powinno być w obozach w krajach, gdzie ludzie dosłownie nie mają co jeść. I powinno się skupić na eliminacji powodu eksodusu. Czyli EU powinna zrobić wszystko by zakończyć istnienie państwa islamskiego. I wesprzeć, wbrew interesom biznesu ale dla dobra społeczeństwa legalnie wybrany rząd w Syrii.

Strony

Skomentuj