39 lat po stanie wojennym żyjemy w jeszcze gorszej rzeczywistości

Kategorie: 

Źródło: Internet

13 grudnia 1981 roku Polskie Radio i Telewizja nadało wystąpienie generała Wojciecha Jaruzelskiego, w którym poinformował on Polaków o ukonstytuowaniu się tak zwanej Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego, w skrócie WRON. Oprócz tego generał obwieścił wprowadzenie na mocy dekretu Rady Państwa, stanu wojennego na terenie całego kraju.

39 lat temu rozpoczęła się tak zwana wojna polsko-jaruzelska, w której zakładnikami na wiele lat zostali zwykli Polacy. Wojna ta doszczętnie zniszczyła gospodarkę, a więc i miejsca pracy, zmasakrowała więzi rodzinne i doprowadziła do największej pauperyzacji Polaków w dwudziestym wieku. Mimo tego i mimo hiperinflacji, która szalała w latach osiemdziesiątych, pod wzgledem swobód i wolności obywatelskich były to czasy niedoścignione obecnie.

Źródło: Wikipedia.org

Za PRL komunistom nigdy nie przyszło do głowy aby odwołać Wielkanoc, Wszystkich Świętych i aby próbować sabotować obchody Bożego Narodzenia. Teraz, w obecnym reżimie niestety do tego doszło. Ludzie nie spotkali się na Wielkanoc, nie zapalili świeczki swojemu zmarłemu bliskiemu, a teraz mają jeszcze nie być obecni na wigilii, Bożego Narodzenia, bo tak sobie założył nasz rzekomo patriotyczny i religijny rząd. 

 

Gdy trwał najbardziej mroczny PRL nikt nie zabraniał ludziom oddychać. Nikomu nie przyszło do głowy, żeby każdemu nakazywać dusić się dla dobra ogółu. W czasach PRL podróżowanie na podstawie paszportu nie było czymś oczywistym i nagle ocknęliśmy się w rzeczywistości w której znowu paszport nie gwarantuje, że gdzieś możemy polecieć. Co więcej nie determinuje tego bynajmniej posiadanie wizy wjazdowej do danego kraju. Nową wizą stał się test RT PCR, który w dużej mierze losowo, potwierdza czy wzmocniono czy nie wzmocniono koronawirusa SARS-CoV2-2. Na dodatek pozytywny test nie oznacza przecież zakażenia ani tym bardziej zachorowania - świadczą o tym wyłącznie objawy!

 

Jaruzelski nie był wzorem łagodności. Miał epizody antysemickie, okrył się hańbą w grudniu 1970 roku a potem pogrążył się ostatecznie nielegalnym Stanem Wojennym. Jednak Jaruzelski nie wpadl na to, aby po prostu zakazać działalności gospodarczej. Utrudniał ją jak mógł, ale przedsiębiorczość Polaków i tak przetrwała i potem eksplodowała w latach dziewięćdziesiątych. To z czym mamy do czynienia w tej chwili to juz jednak metodyczne niszczenie tak zwanych prywaciarzy pod pretekstem sanitarnego zamordyzmu i to na skalę nieznaną w poprzednim ustroju. 

 

To prawda, że siepacze stanu wojennego byli bardz0 brutalni względem wąskiej grupy tak zwanych wrogów ludu, ale dla większości pozostałych nie stanowili większego problemu. Zresztą obecnie też niektórzy protestujący zaskarbiają sobie miano wrogów ludu. Stopień ich znienawidzenia zależy oczywiście od mądrości etapu. Podstawowa różnica polega na tym, że stan wojenny nie powodował tego, że nie dało się spotkać z rodziną, ani nie powodował, że wszyscy musieli przebywać w areszcie domowym. Nie jeździły wtedy bynajmniej milicyjne szczekaczki celowo budząc grozę rozsiewaniem rozmaitych komunikatów. To działo się najwyżej na demonstracjach. 

 

A jak wyglądało pacyfikowanie protestów? Dokładnie tak samo jak teraz. MIlicjanci i ZOMO pałowali obywateli, którzy czuli przed nimi strach. Tego samego dorobiła się Policja. Ludzie nie mają już do nich zaufania. Stali się oni gorsi niż zadymiarze. Powróciła zła sława stróżów prawa. Teraz znowu ludzie boją się policjantów - tak jak bali się milicjantów. Wiadomo, że wśród nich jest wielu porządnych ludzi, ale pewne jest też to, że można trafić na rozmaite kreatury. Więc lepiej uważać i nie stawiać się siepaczom reżimu, bo konsekwencje tego mogą być daleko idące.

 

W 39 lat po stanie wojennym można powiedzieć, że niepostrzeżenie znaleźliśmy się w sytuacji nawet gorszej niż ludzie żyjący wtedy. Stan wojenny został wtedy wprowadzony celem uspokojenia rewolucyjnych nastrojów Polaków. Teraz wprowadza się po kawałku dużo większe represje i dotyczą one wszystkich, a nie tylko garstki wybrańców. Na dodatek powstaje świat, w którym tylko osoby zgadzające się na wstrzykiwanie sobie jakichś substancji, będą w stanie jako tako funkcjonować w społeczeństwie. Jakkolwiek trudno w to uwierzyć nasza sytuacja jest dużo gorsza niż w 1981 roku.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Legionista00

Autor tego artykułu w kilku

Autor tego artykułu w kilku miejscach przegiął. Stan Wojenny był uciążliwy nie tylko dla ,,wąskiej grupy wrogów ludu'' lecz dla całego społeczeństwa. A pacyfikowanie protestów było tak brutalne że dzisiejsi zadymiarze gdyby ich tak potraktować to po 1 dniu protestów już by z domu nie wyszli przez tydzień ze strachu.

Portret użytkownika Быдлошевский Л.З.

Fake News znaleziony w sieci

Fake News znaleziony w sieci ?

https://www.youtube.com/watch?v=OS3O55bxJVo

Znaleziony w polskiej sieci - wyjatkowo oszczerczy i klamliwy paszkwil-falszywka na temat Wielkich i Patriotycznych Polskich Mezow Stanu, ktorzy zbudowali nam Wolna Polske nie dla siebie samych przeciez, tylko dla nas - "suwerenow". Osadzcie zreszta sami ta prowokacje sluzb obcych panstw - w tym wypadku Federacji Rosyjskiej i samego zlorogiego i wszechpoteznego Wladimira Wladimirowicza Putina:

--------------------------------------------------------------------------------

Polska znajduje się w stanie ciężkiego kryzysu, ogarniającego wszystkie dziedziny działalności państwa. Praźródłem naszych nieszczęść był „Okrągły Stół”, popełnione tam oszustwo oraz ludzie, którzy zadecydowali o jego ustaleniach. Przedstawiamy listę czołowych osobistości „Okrągłego Stołu” opartą na podstawie książki: „Okrągły stół. Kto jest kim?”, wydanej z inicjatywy Komitetu Organizacyjnego d/s Okrągłego Stołu przy Lechu Wałęsie oraz na ogólnie dostępnych lub innych, później wyszłych na jaw, informacjach.

1. Jacek AMBROZIAK, Żyd, dyrektor urzędu Rady Ministrów u Mazowieckiego, radca prawny w „Tygodniku Solidarność”.

2. Stefan AMSTERDAMSKI, Żyd, były członek PZPR, prof. filozofii UW, w roku 1968 usunięty z uczelni.

3. Artur BALAZS, Żyd, właściciel ogromnego latyfundium rolnego nabytego za bardzo małą kwotę na Wolinie. AWS, PO, ostatnio utworzył SKL-Ruch Nowej Polski, będący kolejnym wcieleniem żydokomunistycznej UW, niedawny minister rolnictwa.

4. Ryszard BENDER, Żyd, profesor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, w latach 1981-83 wiceprezes Polskiego Związku Katolicko-Społecznego, przybudówki PRON, KIK, PRL-owski poseł kilku kadencji, sędzia Trybunału Stanu z ramienia Ligi Polskich Rodzin, głosi się katolikiem.

5. Stefan BRATKOWSKI, Żyd, były członek ZMS i PZPR, honorowy prezes SDP, KO.

6. Ryszard BUGAJ, Żyd, ZMS, uczestnik wydarzeń marcowych, KOR, KO.

7. Zbigniew BUJAK, Żyd, w stanie wojennym aresztowany w piwnicy Żyda Mieczysława Rakowskiego ostatniego I-go sekretarza KC PZPR, KO.

8. Andrzej CELIŃSKI, Żyd, aktywny uczestnik wydarzeń marcowych, KOR, KO, naprzód AWS teraz w SLD, niedawny minister kultury.

9. Jerzy CIEMNIEWSKI, Żyd, b. poseł z ramienia UW, zażarty przeciwnik lustracji.

10. Marek EDELMAN, Żyd, żona i dzieci w Izraelu. Głosiciel tezy o antysemityzmie Polaków i o prześladowaniu Żydów w przedwojennej Polsce równym hitlerowskiemu. KO, UW.

11. Lech FALANDYSZ, Żyd, doradca Wałęsy, twórca tzw. „falandyzacji prawa”.

12. Dariusz FIKUS, Żyd, były agent SB, KOR, sekretarz generalny SDP, zmarły redaktor naczelny „Rzeczpospolitej”.

13. Władysław FINDEISEN, Żyd, agent SB, były przewodniczący Rady Prymasowskiej przy Glempie, KO, zmarł.

14. Władysław FRASYNIUK, Żyd, KO, obecny szef UW.

15. Bronisław GEREMEK, recte Borys Lewartow, syn rabina z Nalewek, Żyd, uratowany przez Polaków, członek i były sekretarz PZPR na Uniwersytecie Warszawskim, b. poseł UW, b. minister spraw zagranicznych, przewodniczący zespołu reform politycznych przy Lechu Wałęsie, KO, autor słynnej wypowiedzi, iż „nienawidzi Polaków”.

16. Mieczysław GIL, Polak, organizator strajku w Nowej Hucie, KO, były poseł.

17. Andrzej GLAPIŃSKI, Żyd, głoszący się katolikiem, były minister u Olszewskiego, były poseł PC.

18. Aleksander HALL, Żyd, KO, były członek Prymasowskiej Rady Społecznej, UW, były poseł UW, były minister kultury, głosi się katolikiem, konserwatystą i politykiem prawicy.

19. Maciej IŁOWIECKI, Żyd, dziennikarz „Polityki”, wiceprezes SDP, tropiciel antysemityzmu.

20. Gabriel JANOWSKI,Żyd, uczestnik marca 1968, KO, były poseł i minister w rządzie Suchockiej, były poseł Ligi Polskich Rodzin.

21. Jarosław KACZYŃSKI, Żyd, KOR, KO, prezes PC, głoszący się prawicowcem.

22. Lech KACZYŃSKI, Żyd, brat poprzedzającego, KOR, KO, były prezes NIK-u, minister sprawiedliwości u Buzka, prezes „Prawo i Sprawiedliwość”, głosi się prawicowcem.

23. Krzysztof KOZŁOWSKI, Żyd, wieloletni członek redakcji „Tygodnika Powszechnego”, KO, UW, były minister spraw wewnętrznych u Mazowieckiego, zezwolił Michnikowi i jego „komisji” na dostęp do tajnych akt SB, w których buszowała 2 miesiące.

24. Stefan KOZŁOWSKI, Żyd, brat poprzedzającego, KO.

25. Marcin KRÓL, Żyd, KO, UW, niegdyś w redakcji „Tygodnika Powszechnego”.

26. Władysław KUNICKI-GOLDFINGER, Żyd, KO, zmarł.

27. Zofia KURATOWSKA, Żydówka, mąż Grzegorz Jaszuński, Żyd, propagandzista PZPR, KO, UW, wicemarszałek senatu, ambasador w RPA, zmarła.

28. Jacek KUROŃ, Żyd, zwany towarzysz TERMOS, były członek PZPR, twórca czerwonego harcerstwa, współtwórca KOR-u, KO, UW, b. poseł, autor wypowiedzi iż „jest szczęśliwy, że Lwów należy do Ukrainy”, znany z wysypiania się w sejmie.

29. Bogdan LIS, Polak, były członek PZPR, KO.

30. Jan LITYŃSKI, Żyd, KOR, KO, uczestnik wydarzeń marcowych, były poseł UW.

31. Helena ŁUCZYWO, Żydówka, cała rodzina w KPP lub w PZPR, uczestniczka wydarzeń marcowych.

32. Tadeusz MAZOWIECKI, Żyd, autor łajdackiego ataku prasowego na bpa Kaczmarka, współpracownik „Tygodnika Powszechnego”, poseł PRL, UW, poseł przewodniczący i premier UW, KO, twórca grubej kreski, zażarty przeciwnik lustracji.

33. Jacek MERKEL, Polak (?), KO.

34. Adam MICHNIK, Żyd, dawne nazwisko Aron Szechter, ojciec skazany przed wojną na 10 lat więzienia za szpiegostwo na rzecz ZSRR, brat Stefan sądowy morderca z czasów PRL. Członek PZPR, KOR, KO, obecnie naczelny redaktor „Gazety Wyborczej”.

35. Andrzej MILCZANOWSKI, Żyd, KOR, KO, UW, były minister spraw wewnętrznych u Mazowieckiego, zażarty przeciwnik lustracji.

36. Jan OLSZEWSKI, Żyd, niegdyś Jan Oxner, pracownik ministerstwa sprawiedliwości w czasach stalinowskich, członek redakcji „Po Prostu”, gdzie pisywał artykuły o polskim antysemityzmie, członek Klubu Krzywego Koła, KOR, były poseł i premier PRL-bis, szef i twórca licznych partii głoszących się prawicowymi, np. ROP, obecnie poseł, wystąpił z klubu Ligi Polskich Rodzin.

37. Janusz ONYSZKIEWICZ, Żyd, KO, UW, były poseł i minister obrony.

38. Edmund OSMAŃCZYK, Polak, dziennikarz i członek oraz działacz przedwojennego Związku Polaków w Niemczech, KO, zmarł.

39. Janusz PAŁUBICKI, Żyd, KO, UW, minister ds służb specjalnych u Buzka, zażarty przeciwnik lustracji.

40. Walerian PAŃKO, Polak, szef NIK-u, prowadził śledztwo w sprawie FOZZ, zginął w niewyjaśnionym wypadku samochodowym.

41. Aleksander PASZYŃSKI, Żyd, absolwent komunistycznej Akademii Nauk Politycznych, były członek PZPR, dziennikarz „Polityki”, KO, UW.

42. Leszek PIOTROWSKI, Polak, były minister sprawiedliwości u Buzka.

43. Anna RADZIWIŁŁ, Żydówka, były wiceminister oświaty w rządzie Mazowieckiego, twórca krytykowanych programów szkolnych.

44. Ryszard REIFF, Polak, były szef PAX-u, KO.

45. Jan Maria ROKITA, Żyd, KO, UW, AWS, SKL, obecnie Platforma Obywatelska.

46. Zbigniew ROMASZEWSKI, Żyd, KOR, KO, UW, obecnie senator.

47. Henryk SAMSONOWICZ, były członek ZMP i PZPR, minister nauki w rządzie Mazowieckiego.

48. Grażyna STANISZEWSKA, Żydówka, były poseł UW.

49. Andrzej STELMACHOWSKI, KIK, były minister nauki, obecnie prezes Wspólnoty Polskiej. Ostatnio poparł szefa IPN Kieresa podpisując pochwalający go list.

50. Stanisław STOMMA, Żyd, wieloletni członek redakcji „Tygodnika Powszechnego”, wieloletni poseł na sejm PRL-bis, gdzie w ciągu 3 kadencji zgłaszał wnioski o udzielenie peerelowskiemu wymiarowi sprawiedliwości wotum zaufania.

51. Adam STRZEMBOSZ, Żyd, długoletni sędzia PRL, profesor prawa KUL, autor poprawki do kodeksu karnego znoszącej karę konfiskaty mienia wielkich przestępców gospodarczych, były prezes Sądu Najwyższego.

52. Klemens SZANIAWSKI, Żyd, były pracownik KC PZPR, były agent SB, KO, przewodniczący Komitetu Porozumiewawczego Stowarzyszeń Twórczych i Naukowych, zmarł.

53. Jan Józef SZCZEPAŃSKI, Polak, były prezes ZLP, KO, zdeklarowany sojusznik UW.

54. Józef ŚLlSZ, Polak, rolnik, współtwórca Solidarności RI, KO, zmarł.

55. Jacek TAYLOR, Polak, prawnik, były doradca i obrońca Wałęsy, obecnie adwokat, bezkrytyczny wielbiciel Żydów.

56. Witold TRZECIAKOWSKI, Żyd, KO, członek Prymasowskiej Rady Społecznej.

57. Jerzy TUROWICZ, Żyd, wieloletni redaktor naczelny „Tygodnika Powszechnego”, KO, UW, jeden z głównych sprawców usunięcia Klasztoru Karmelitanek z Oświęcimia, zażarty przeciwnik kardynała Wyszyńskiego, przeciw któremu spiskował na II Soborze Watykańskim. Zmarł.

58. Lech WAŁĘSA, Polak (?), choć są tacy co mówią że... Twórca polityki lewej nogi. Będąc prezydentem ukradł w UOP-ie akta „Bolka”.

59 Andrzej WIELOWIEJSKI, Polak, zażarty filosemita, doradca Wałęsy, UW, KO, redaktor „Więzi”.

60. Jacek WOŹNIAKOWSKI, Polak, profesor KUL, redaktor naczelny „Znaku”, od 1945 roku współpracujący z „Tygodnikiem Powszechnym”, KO, działacz KIK-ów, zażarty filosemita.

61. Henryk WUJEC, Żyd, uczestnik wydarzeń marcowych, KIK, sekretarz KO, UW.

62. Jerzy ZDRADA, Żyd, b. poseł UW, wiceminister edukacji w rządzie Buzka.

63. Tadeusz ZIELIŃSKI, Żyd, KO, były rzecznik praw obywatelskich. Zmarł.

64. Andrzej ZOLL, Żyd, były przewodniczący Trybunału Konstytucyjnego, UW, obecnie rzecznik praw obywatelskich.

Analiza listy osobistości prawej strony okrągłego stołu daje obraz bardzo przygnębiający. Było tam ok. 51 Żydów i ok. 13 Polaków, co oznacza że Żydzi kontrolowali sytuację i zadecydowali o treści układu. Poszło im to tym łatwiej, że kolaborowali z nimi tacy Polacy jak Wałęsa, Woźniakowski i Wielowiejski, całkowicie podporządkowani ich interesom. Żydzi kontrolowali też Kluby Inteligencji Katolickiej, oraz Komitet Obywatelski przy Lechu Wałęsie.

O takim składzie okrągłego stołu zadecydował sekretarz episkopatu Polski arcybiskup Bronisław Dąbrowski, Żyd. Dlatego właśnie nie było tam przedstawicieli prawdziwej opozycji prawicowej akowskiego podziemia niepodległościowego zesłańców ze Wschodu i emigracji z Zachodu.

Żydzi wygrali Okrągły Stół i zaczęli rządzić Polską na spółkę z postkomuną. Zaczęła się w żydowski sposób rozumiana Transformacja, której rezultatem jest wysprzedaż prawie całego majątku narodowego w obce ręce, ataki na Polskę i Polaków i wielka próba pozbawienia nas niepodległości.

Zebral w Sieci: Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Portret użytkownika euklides

Zainstalował ich w Polsce

Zainstalował ich w Polsce Iosif Wissarionowicz Dżugaszwili aka Stalin. Pierwszy rząd PRL tworzyło w zasadzie dwóch Żydów: Hilary Mińc, Jakub Berman i Poliniak Bolesław Bierut. Te proporcje przetrwały do dziś.

Portret użytkownika Быдлошевский Л.З.

3 mln czlonkow PZPR

3 mln czlonkow PZPR wyparowaly ?

https://www.youtube.com/watch?v=kWOQtYrrfaU

Przed 1990 rokiem do PZPR czyli do organizacji uznajacej przewodnia role ZSRR nalezalo ponad 3 000 000 owczesnych „suwerenow“ a liczac z ich rodzinami to ponad 10 000 000. To gdzie sie to dzis podzialo te dobre 10 milionow polskojezycznych szlachetnych ubywateli ?

Tak, ja dobrze wiem ze tych waszych rodzicow czy dziadkow to zydobolszewickie SB z nahajka i kalasznikowem w reku do tego cierpiennictwa prosowieckiego zmuszalo dzieki ktoremu dostawali stanowiska kierownicze, apartamenty M3 a wyjatkowo oporni czerwoni Towarzysze Wykleci nawet talony na Fiata 126 czy inna Lade ale ze przy tym cierpieli bardzo to nie podlega najmniejszej dyskusji, prawda ?

Te 10 000 000 Nibypolakow to nie rozplynelo sie chyba w powietrzu morowym goшnianej PO, zdegenerowanej Nowoczesnej, judeochrzescijanskich Prawych i Sprawiedliwych Goшninow czyli bardzo poboznych Glupokatoli, Kukizochlopow z PSL czy u tego multimilionera warszawskiego Nike-Kurшina, prawda ?

Zdeformowane geny Niewolnikow i Sprzedawczykow zostaly mniej czy bardziej swiadomie a czesto nawet nieswiadomie no jednakowo skutecznie przekazane dalej aby Polska rosla w sile a ludzie zyli dostatniej. Kiedys rodzice tych 10 000 000 plaszczyli sie przed ZSRR i Leninem a dzisiaj ich dzieci plaszcza sie przed neosowieciarskim tworem brukselskim ZSRR-Reaktywacja rownie gorliwie i rownie niewolniczo i rownie wiernopoddanczo ?

Autor: Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Portret użytkownika Быдлошевский Л.З.

Walesa to Wielki Polak jest..

Walesa to Wielki Polak jest...

https://www.youtube.com/watch?v=RoY2dddoOjU

Lech Boleslawowicz Walesa obalil sam jeden samiusienki swemy spracowanemy recamy popowskiego elektryka-magika okrutny i krwiozerczy Komunizm ?

I dla kogo tego Komunizma obalal ten Boleslawowicz Lech ? Dla siebie ? Dla pieniedzy ? Dla M4 ? Dla lodowki ? Dla Kiszczaka ? Dla Michnika ? Dla swojej genetycznie zdeformowanej rodziny ?

Nie ! Dla mnie i dla Ciebie Kolego oraz dla nas wszystkich On go obalal i nie tylko w Polsce ale i w Czechoslowacji, na Wegrzech, w Jugoslawii a i nawet w Rumunii gdzie zabil okrutnego Caucescu wraz z jego zona bez najmniejszej litosci niczym Jaruzelskiego i Kiszczaka w Polsce ?

A robil to on sam jeden samiusienki bez niczyjej pomocy - dla ukochanej Ojczyzny, dla Unii Europejskiej a nawet dalekowzrocznie dla Junckersa, Timmermansa i Komitetu Obrony Demokracji oraz dla Frau Dr. Merkel i dla Frau Dr. von der Leyen ? Taki to szlachetny europejski czlowiek on ci jest - Prawdziwy Bohater Naszych Czasow - ten Lech Boleslawowicz Walesa.

Autor: Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Portret użytkownika malina

Na temat Lecha W. dobitnie

Na temat Lecha W. dobitnie wypowiedziała się w liście otwartym śp Anna Walentynowicz, jedna z niewielu, policzyć na palcach z grona styropianowców osób do których można było mieć zaufanie. Cyt: Lechu czy ty Boga sie nie boisz..  Wychodzi na to że nie.

Inny cytat z pamięci, nie wiem Kiszczaka czy kogoś innego: Gdyby Wałęsa się sam nie znalazł to mielibyśmy kłopot bo musielibyśmy kogos takiego stworzyć.

Lech W. zagrał swoją życiową rolę pod dyktando  CiA i swoich doradców, podobnie jak nasz wielki rodak Karol W. zagrał swój spektakl pod dyktando R. Reagana (1981-1989).  Problem w tym że aktorzy-amatorzy nie odróżniają granej przez siebie  roli od rzeczywistości.

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Istnieje jeszcze jeden

Istnieje jeszcze jeden problem, jaki trapi nasze państwo, a mianowicie, to że część społeczeństwa jest dosyć mocno skłócona i jest gotowa dosłownie utopić swoich oponentów w łyżce wody. Zaostrzyło się to po :katastrofie smoleńskiej". Jedni owładnięci są propagandą TVP, "Gazety Polskiej" oraz braci Karnowskich, a drudzy, TVN-u, "Gazety Wyborczej", "Onetu" i Lisa". Uważają ich słowa za prawdy objawione, nie przyjmują argumentow innych ludzi i uważają wręcz, że ich oponenci powinni być cenzurowani, wykluczani ze społeczeństwa, a nawet powinni być za to zabijani (na portalach społecznościowych takie wpisy też niestety się pojawiają). Nie dostrzegają tego, że PiS, PO i reszta zbrodniarzy z Wiejskiej wspólnie zagłosowała za ludobójstwem Polaków za pomocą szczepionek zawierających szkodliwe substancje. Że opowiadają się za "Wielkim Resetem". Że prowadzą służalczą politykę wobec UE. Że wspólnie świętują Chanukę, Że wielu z nich opowiada się za realizacją ustawy 447. Tylko w mediach głównego nurtu nic o tym nie powiedzą, bo wolą wałkować temat hucp organizowanych przez Lempartową, która sama też jest zakładniczką systemu i opowiada się za reżimem. Odwracają tym uwagę swoich odbiorców zaślepionych sloganami, od stopniowego zabierania im praw i wolności oraz depopulacji narodu.

Strony

Skomentuj