30 agentów wywiadu, w tym izraelskiego, zginęło w wyniku rosyjskiego ostrzału rakietowego w Aleppo

Kategorie: 

Źródło: Internet

Sytuacja w Syrii jest bardzo niebezpieczna a stwierdzenie, że toczy się tam wojna mocarstw, nie będzie już przesadą. W ostatnich dniach, syryjska armia została zaatakowana przez amerykańskie lotnictwo, zaś Izrael przeprowadzał regularne naloty w pobliżu Wzgórz Golan. Wygląda na to, że Rosja odpowiedziała właśnie atakiem na atak.

 

Rosyjskie okręty, które zostały rozmieszczone wzdłuż syryjskiego wybrzeża, ostrzelały rakietami Kalibr ukryte centrum dowodzenia w Dar Ezza w pobliżu góry Saman, w zachodniej części muhafazy Aleppo. W wyniku ataku zginęło łącznie 30 oficerów wywiadu izraelskiego, amerykańskiego, tureckiego, katarskiego i brytyjskiego. Wydaje się to oczywiste co agenci obcych państw, spiskujących przeciwko Syrii, mogli robić na terytoriach kontrolowanych przez tzw. opozycję i terrorystów.

 

Wiadomość na ten temat podaje arabskojęzyczna wersja agencji informacyjnej Sputnik, która powołuje się na źródła wojskowe w Aleppo. Jest to niestety niepotwierdzona informacja i została kompletnie przemilczana przez światowe media. Przecież Zachód, przynajmniej oficjalnie, chce jedynie pokonać terrorystów i zupełnie przypadkowo zniszczył większą część Syrii, dlatego wieści tego typu są bardzo nie na rękę.

 

Śmierć agentów obcego wywiadu, zwłaszcza izraelskiego i amerykańskiego, może być sygnałem dla państwa żydowskiego i Stanów Zjednoczonych, które w ostatnim czasie przyczyniły się do śmierci wielu syryjskich żołnierzy. W pobliżu miasta Dajr az-Zaur we wschodniej części Syrii, na pozycje wojsk rządowych, zrzucone zostały bomby fosforowe, oczywiście zupełnie przypadkowo. Z kolei Izrael regularnie bombardował armię Assada, która niebezpiecznie zbliżyła się okupowanych Wzgórz Golan.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika pkp

Ten news to fake, nikt nie

Ten news to fake, nikt nie tworzy przy obecnych technologiach łacznosci centrów wywiadowczych w strefie walk. Mamy juz rok 2016 a nie 1940. Zauwazmy, ze nawet talibowie wiedzać o zagrozeniach z powietrza stosowali taktyke krótkich spotkań i tez nie w 30 Biggrin

Portret użytkownika U_P_Adlina

ekstagoo.....wienko nie może

ekstragoo.....wienko nie może sie pogodzić z tym, że ruskie rakiety zabiły jego pejsatych i uSSmańskich idoli, którzy z takim zaangażowaniem wspierają odradzający się w jego upadlińskim grajdole nazizm i banderyzm!!......No cóż, ekstragoo....wienko...............hegemonia zaoceanicznego żydo-uSSmańskiego bandyty powoli dobiega końca!!........Jak to na pewno nie raz słyszałes od tymy: "Będziesz musiał to przełknąć!!"

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika a

Usa jest kontrolowane przez

Usa jest kontrolowane przez izrael a ich chory plan opanowania świata idzie tak jak zaplanowali. Watykan to ich stolica a wierne robaczki oddają wszystko w imię wymyślonej wiary. żydowski super plan(żydowski pisze się z małej litery bo to  ludzie bez swego miejsca i istnienia)  zaistniał 2000 lat temu . Wymyślili biblię i jezusa by obalić imperium rzymskie i to im się udało i poszli dalej by panować i Mieszko dał się wciągnąć w ten zaplanowany cyrk. I dzięki temu co żyd kiedyś wymyślił płacimy złodziejom tego świata do dziś. Putin to gwarancja Naszej wolności. Żydy myślą tylko o nwo i tylko Putin i Chiny blokują żydowskie zapędy. Hitler coś wiedział, że tak ich tępił.

Strony

Skomentuj