Do 3 lat więzienia za krytykę homoseksualistów w Polsce?

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Jak ujawnił nam ostatnio zadowolony z życia prezydent Komorowski, żyjemy w złotym okresie Polski. Świętujemy 25 lat częściowej wolności i cieszymy się wolnością słowa. Tyle fasady, a w rzeczywistości żyjemy w państwie policyjnym, gdzie każdy jest inwigilowany, a cenzurę wprowadza się w walce z tak zwaną "mową nienawiści".

 

Od dawna już niebezpieczne jest krytykowanie pewnej mniejszości o narodowości bankowej. Wolność słowa, tak jak wolność gospodarcza, zbliża się w Polsce do nieuchronnego końca. Pojawiają się kolejne grupy interesu, których lobbing jest tak silny, że mimo, iż reprezentują pół procenta społeczeństwa, skutecznie oddziałują na tworzenie prawa. Okazuje się, że homoseksualiści konsekwentnie realizują plan wprowadzenia w Polsce prawa penalizującego ich krytykowanie.

 

Idea, aby unormować w definicji ustawowej na kogo wolno mówić co się chce, a na kogo nie wolno, jest znana już od dawna. Na zachodzie działa demon politycznej poprawności, ale na Polaków, którzy zostali przemieleni przez PRL, nie działało to w odpowiedni sposób, dlatego nasi władcy postanowili zacząć penalizować niektóre wypowiedzi. Nie dziwi to, że przychylnie do wprowadzenia cenzury zwanej eufemistycznie "walką z mową nienawiści", odnosi się aktualny minister sprawiedliwości Cezary Grabarczyk.

 

Okazuje się, że w PRL Bis, w którym żyjemy znaczenie ma nie tylko to co kto mówi, ale też kto mówi. Niektórym wolno na przykład wskazywać, że jeden z kandydatów na prezydenta w nadchodzących wyborach ma żonę Żydówkę i przedstawianie tego jako czegoś pejoratywnego, nie ma zdaniem rządzących elit zabarwienia antysemickiego, gdyż uderza w znienawidzoną opozycję. Z drugiej strony wspominanie, że Żydówką jest żona aktualnego prezydenta Komorowskiego, może być już uznane za antysemicką mowę nienawiści. W takim właśnie kraju żyjemy...

 

Zapewne podobnie będzie z planowanym zakazem krytyki gejostwa. Będzie to biczem na tych, którzy myślą, że obowiązuje wolność słowa i mają poglądy niezgodne z obowiązującymi. Z pewnością jednak gdy zajdzie taka potrzeba i jakiś homoś głęboko niesłusznie wyrazi się na jakiś ideologiczny temat, jak ostatnio zrobili panowie Dolce i Gabbana, to można go będzie medialnie rozszarpać i z żadną homofobią nie będzie to miało oczywiście nic wspólnego. "Sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie"

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika arli

Juz niejedna zboczona

Juz niejedna zboczona cywilizacja upadla, Egipt, Grecja, Rzym, panstwa ktorych nie zniszczyly wojny lecz homseksualizm ktory doprowadzil do kulturowej dekadencji, na skutek kryzysu demograficznego. Dzisi Polska i inne kraje Europy stoja przed tym samym zagrozeniem. 

Portret użytkownika grupa

Nie rozumie robicie jakiś

Nie rozumie robicie jakiś walki protesty o co, po co  ?
Grupowy pozew tu macie obraza, plus obraza uczuć religijnych ,poglądów i tak dalej  .
Zapominacie ze to was obrażają .
Jak widzie jak starsze ludzi przeżywają, oni walczyli dla nas teraz maja dosyć tego cyrku całego .
Każdy kto czuje ze został obrażony może złożyć pozew tu proponuje grupowy .

Portret użytkownika koko

jeszcze te tandetne stroje,

jeszcze te tandetne stroje, chamstwo z arogancja, nie naturalne sklonnosci sexualne, wrogosc u  homo do plci przeciwnej, do Boga i do kazdego kto nie jest taki jak oni, jeszcze ta obluda w ktora kaza nam wierzyc choc mamy inne przekonania... wiec sie pytam co z naszym prawem prwyatnoscia kultura  przekonaniami ,, moralnoscia i naszym zyciem,,, przeciez w ich interesie nie jest bycie homo  bo tacy juz sa , nie jest to bysmy ich akceptowali bo tego takim zachowaniem nie osiagnaa najwyzej wymusza,, w ich interesie jest poprosotu odplacic nam tym ze sa przesladowani za sw robia saoja innosc, teraz maja do tego prawo bby nas gnebic,,,  a tak naprawde wielka czesc spolecznosci zupelnie ten watek nie interesuje nie chce by w ich zyciu pojawilo sie takie prawo boich nie dotyczy przez co uderza to w ich zycie,,, wiele osob nie zdaje sobie z tego spr..  teraz odnosnie zniewaznia osoby ,,,przepraszam przeciez nikt ich nie zniewaza,,, to oni sami sobie to oni sami siebie zniewazaja takim zachowawniem wzgledem swojego ciala ducha psychiki... wiec  moze chodzi oslowo pedal ??  przepraszam, a hamulec nie bylo by obrazliwe ?? nie ??  no nie ... bo o co chodzi ??  chodzi  o gejow,, wiec sami przyznaja ze ich zachowanie jest obrazliwe . LUDZIE WY SIE OBUDZCIE BO ROBIA  Z WAS 

Portret użytkownika qismo

Władze chyba zapomniały o

Władze chyba zapomniały o historii. W PRL też zakazane były różne zgromadzenia, i wtedy karą co prawda też było więzienie. Ale wszyscy wiedzą jak to wyglądało... Zabójstwa, bicia więźniów itd. Tak więc mam nadzieję, że taki zryw nastąpi jak to było m.in. w 1830. Kiedy to My Polacy wyszliśmy walczyć z takim samym rządem jak teraz, który nie daje nam nic, a jeszcze zabiera to co mamy. Zawsze krytykowałem Mikke za jego anarchistyczne poglądy. Ale teraz widzę, że to wcale nie taki głupi facet. Podobają mi się Jego poglądy. W szczególności jeśli chodzi i homosiów. Moi znajomi, którzy "wyznają" Korwina mnie zawsze opierniczali za to że Go krytykuje. Dlatego nigdy wcześniej nie pomyślałbym, że to zrobię ale podsyłam link do filmu (4min), w którym Mikke odnosi się do homoseksualistów.
 
https://www.youtube.com/watch?v=QBLRBncSttY

" Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty -
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana. "
Ap 2:9
 

Portret użytkownika Nick-kciN

Nie wrzucajcie wszystkich

Nie wrzucajcie wszystkich Homoseksualistów do jednego worka!
To, że niektórzy dziwacznie się stroją (jak na zdjęciu) robią dziwaczne rzeczy na paradach to nie znaczy, że każdy taki sam jest!
Ja jestem gejem i jedyne co mnie może łączyć z tymi osobami to orientacja, nie maluję się, nie ubieram dziwnych kostiumów, nie robię z siebie wariata, dla mnie oni tylko szkodzą ale na to nic nie poradzę. Jestem taki jak wy, ubieram się tak samo, zachowuję, jedynie kocham inaczej od was.
 
Dajcie nam żyć normalnie, co jest złego w tym jeśli chłopacy się pocałują? Tak samo robią to pary heteroseksualne. Chcemy być traktowani jak inni, normalnie, móc wyjść z chłopakiem na spacer, przytulić się, to boli kiedy nie możesz go nawet potrzymać za rękę, bo wam się to nie podoba, nie chcemy by okazywanie uczuć sprowadzało się do jednego miejsca - domu. Czy wy myślicie, że będziemy uprawiać seks na ławkach? W uliczkach? albo gdzieś indziej? Nie. To zwykłe okazywanie uczuć w taki sam sposób jaki wy to robicie. Jeśli komuś się taki widok nie podoba niech po prostu odwróci wzrok. Nikt na to nie każe patrzeć.
O wiele nie prosimy.

Strony

Skomentuj