27 września Google obchodził swoje 25-lecie

Kategorie: 

Źródło: google.com

Jedna z najbardziej wpływowych firm internetowych, Google, obchodziły przedwczoraj swoje 25-lecie. Chociaż przyszły gigant IT został założony przez Larry'ego Page'a i Sergeya Brina 4 września 1998 roku, urodziny firmy obchodzone są zwykle 27 września. Na cześć tego wydarzenia wystartował specjalny doodle, a na użytkowników wyszukiwarek czekają drobne niespodzianki.


„Dwadzieścia pięć lat temu uruchomiliśmy wyszukiwarkę Google, aby pomóc użytkownikom znaleźć odpowiedzi na duże i małe pytania. Od tego czasu miliardy ludzi zwróciło się po nasze produkty właśnie po to, by zaspokoić swoją ciekawość. Aby rozpocząć działalność gospodarczą, aby rozpocząć podróż, czy pokroić ananasa” – głosi komunikat opublikowany na blogu Google Developer Blog.

 

Z okazji rocznicy Google opublikował doodle pokazujące, jak logo firmy zmieniało się na przestrzeni lat. Dodatkowo świątecznej atmosfery dopełniają spadające z góry konfetti na stronie wyszukiwarki Google.

 

W swoim apelu twórcy zauważają, że lubią wymyślać nowe sposoby, w jakie technologia może być przydatna użytkownikom na co dzień. Inspirują się także zwiększonymi możliwościami sieci neuronowych i potencjałem algorytmów opartych na sztucznej inteligencji, w oparciu o które w przyszłości będą nadal rozwijać się produkty firmy. Oprócz tego programiści podziękowali użytkownikom i obiecali dalszy rozwój rozwiązań technologicznych Google, tak aby były one przydatne dla użytkowników na całym świecie.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika spokoluz

Obecnie zajmują się

Obecnie zajmują się programowaniem zgodnym z gufnym ściekiem , propagandą , manipulacją informacji , dezinformacją i dla dobra wszystkich także cenzurą aktywną i prewencyjną - brawo wy !!!

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Skomentuj