Do 2025 roku co piąty mieszkaniec Ziemi może zmagać się z otyłością

Kategorie: 

youtube.com
Jedna piąta ludności świata w 2025 roku będzie cierpieć na otyłość. Naukowcy próbują nakłonić polityków do podjęcia niezbędnych środków w celu zapobieżenia epidemii.

 

 

Według Sky News, od 1975 roku, co dziesięć lat, średnia masa ludzkiego ciała wzrastała o 1,5 kg. Jeśli ta tendencja się utrzyma, to w 2025 roku 18% mężczyzn i 21% kobiet na świecie będzie miało nadwagę, z których 6 i 9% odpowiednio – jej najgorszą postać.

 

Od 1975 do 2014 roku średni wskaźnik BMI (body mass index) wzrósł z 21,7 do 24,2. Otyłość diagnozuje się u osób, których BMI przekracza 25 (z wyjątkiem tych z tkanki mięśniowymi, uprawiającymi sport zawodowo).

 

Największą liczbę otyłych mają mieć Chiny i dalej Irlandia, Cypr i Malta. Najniższy odsetek osób z nadwagą wystąpi w Azji Południowej, a także w Afryce Środkowej i Wschodniej (gdzie jedna czwarta populacji zmaga się z niedowagą).

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierzątKomentarze

Portret użytkownika emma57

Widzę to w ten sposób, że

Widzę to w ten sposób, że "oni" specjalnie nas zapaśli. 
Jeżeli wszystko, a w szczególności jedzenie, jest toksyczne, to nasz organizm produkuje kolejne warstwy sadła, aby tam pochłaniane przez nas świństwa umieścić i odizolować.   Dlatego też trudno jest chudnąć, gdyż uwalniane ze znikającego tłuszczu toksyny, organizm musi ogarnąć i w miarę możliwości usunąć (np. przez skórę w postaci pryszczy), a ma z tym problem.
Istotnie tyjemy na potęgę, bo  takie jest założenie "onych".  Mamy być tłuści, o zdeformowanych ciałach, otępiali, słabi i chorzy. 

Portret użytkownika S.N.69

To nie Oni tylko My, jak

To nie Oni tylko My, jak mówię znajomym że prawie nie jem pieczywa, skończyłem z czerwonym mięsem a wieprzowina poprostu mi śmierdzi, piję tylko wodę, ze słodyczy spożywam raczej gorzką czekoladę, że tak naprawdę w większości tego szajsu który jemy tylko przyprawy sprawiają że to lubimy itd, to na twarzach widzę zdumienie albo uśmieszki. Za to że tyjemy nie jest odpowiedzialne toksyczne jedzenie, tylko toksyczny styl życia, żremy byle co i byle jak.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Dla goim wybrańcy szykują już

Dla goim wybrańcy szykują już DRUKARKI które bedą drukować im żarcie. Fabryki produkujące takowe drukarki pracują bez przerwy 24/7. Już niebawem się zacznie ich sprzedaż. Sproszkowana padlina, sproszkowane odchody, plastik, pszenica z soją GMO i tekturą wymieszane razem z chemicznymi smakami i utwardzone olejem kokosowym wcześniej już utwardzonym. Goim będą to kupować! Ci po studiach polecą 1 i ustawią się w kolejakch do DRUKAREK. Dlaczego ? Bo żyd napisze im że to jest zdrowe i ma nawet witaminę C.
Smile

Portret użytkownika Waldorfus

Ja Żyd: Rytualne

Ja Żyd: Rytualne samobójstwo

Olej kokosowy to nie jest tłuszcz trans (o ile kojarzysz Pan co to znaczy – tłuszcz trans). W każdym razie widać jak się na tym znasz.  To absurdalne żeby najzdrowszy i zresztą przy tym najdroższy twardy tłuszcz, wrzucać do jednego worka z żydowską padliną. W podobnym tonie słyszę na co dzień wypowiedzi w Radio Maryja i TV Trwam u o. Rydzyka: o kiełbasach oszukanych soją i krwi baranka.

Piszesz tak jakby każda soja była GMO. Nikt nikomu nie karze jeść pszenicy GMO; genetycznie zatrutej glutenem. Ja sobie radzę z tym jadając na co dzień chleb owsiany, i specjalnie z tego powodu nie cierpię. Soję można też kupić zdrową. Nawet z polskiej hodowli, od polskiego ogrodnika.

Postponujesz ideę rozpowszechnienia drukarek do wydruku mięsa z komórek macierzystych: http://www.otwarteklatki.pl/drukarki-3d-nadzieja-dla-zwierzat/
W związku z tym wolisz żeby ludzie w przyszłości jedli mięso pochodzące z uboju rytualnego, uboju rytualnego przemysłowego (talmudyczni Żydzi też są postępowi), czy masowej rzezi tradycyjnie – jak dotychczas? Widziałeś kiedyś przestraszone świnie idące na masową egzekucję? A może sam zabijałeś królika?... – najpierw szufelką w głowę, już przywiązane za łapki do deski; wisi na gwoździach, prężące się i przeraźliwie popiskujące ciało; na końcu poderżnięcie gardła, i spływająca krew; jeszcze kilka drgawek wzdłuż kręgosłupa, i koniec. Zapewne po katolicku masz to gdzieś, jak każdy taki mało miasteczkowy filozof. Możesz go teraz oskrobać jak ziemniaka. Przecież ziemniak, też jest żywy. Prawda?...

Jeżeli masz problemy z otyłością to jest to raczej próżność spowodowana wyzyskiem tych których nazywacie hołotą; i waszym dobrobytem – kapitaliści ze strefy wolnej od podatku.
Popadasz w skrajności Panie dziadek ze wsi... a ja tego bardzo nie lubię.  Zastanawiam się tylko czy robisz to celowo, czy jest to tylko taka choroba narodowców: nienawiść do każdej możliwej odmienności?

A może sam jesteś Żydem i odstawiasz tu przedstawienie: „Kolejny antysemita opluwający żydów”...

Na razie masz wolny wybór – co włożysz do gęby i jakim się staniesz: dumny ze swojego człowieczeństwa, dziadku.
 

Egzystencja Minerwa: Ziemio! – tyle razy do ciebie wracałam... Kiedyś, na pewno znowu się spotkamy – powiedziała gdy odchodziło Spełnienie Ziemia.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Tyś bogacz jest, pewnie

Tyś bogacz jest, pewnie skoligacony z żydo-masonerią. Zobacz co je biedota, może wtedy spuścisz z tonu. To że cie stać na kupno prawdziwego oleju kokosowego świadczy tylko przeciwko tobie. Idź wygłoś takie kazanie biedakom na prowincji co stoją pod punktem rozdawnictwa żywności UE, oplują cię albo kopa w zad dostaniesz bo nikt cie nie zrozumie. Prawdziwa soja jest poza zasięgiem roboli i wieśniaków bo oni nawet nie wiedzą o co chodzi. Tak samo chleb owsiany jest poza świadomością zjadaczy drożdżówki bułki i zapiekanki. Chuderlawe panienki w miastach jedzą ryżowe wafle z Biedronki zwane styropianem – ot i tyle zamiast pszenicy (co robi świra z mózgu), ale żeby były zdrowe po styropianie to jakoś tego po nich nie widać. Wieśniakom, tacy myśliciele jak ty skasowali lokalne nasiennictwo - kupują pod zasiew to co przychodzi z hurtowni Holenderskiej i już nie sieją to co siali ich dziadowie. Postęp. Oczywiście wina jest wieśniaków bo takie pany jak ty chciały dobrze dla ludu... a wyszło jak zwykle. Może dla rozluźnienia poczytaj etykietki na jedzeniu w marketach - a tak, sorki takie wielkie pany wegetaryiany jak ty nie kupują nic w marketach - wiadomo dlaczego. Nie mam też nic przeciwko wegetarianom bo sam jestem jaroszem i nie zjadam trupiej energii. Jednak oderwanie od rzeczywistości co poniektórych NWO-aktywistów takich jak ty trąci myszką i kiczem. Elitism, tylko dla wybranych – a to zalatuje narodem wybranym.  
PS
Co do drukarek to fakt, trochę zażartowałem sobie – z udostępnionych danych wynika, że tam nic nie będzie miało naturalnego pochodzenia, sam plastik i chemiczne reakcje, nic ponad to. Gówno to będziesz mieć na deser jak cie ptaszysko jakie osra.

Portret użytkownika S.N.69

Senior tallin, czy nie ma

Senior tallin, czy nie ma przypadkiem ważniejszych tematów.
Zwrócę jeszcze uwagę na kobiety malowane przez Rubensa i innych dawnych artystów, nikt nie robił w tedy podobnych analiz, ale pewnie by się okazało że wtedy wszystkie kobiety po 20 były otyłe i większość mężczyzn.

Strony

Skomentuj