Do 2025 roku co piąty mieszkaniec Ziemi może zmagać się z otyłością

Kategorie: 

youtube.com
Jedna piąta ludności świata w 2025 roku będzie cierpieć na otyłość. Naukowcy próbują nakłonić polityków do podjęcia niezbędnych środków w celu zapobieżenia epidemii.

 

 

Według Sky News, od 1975 roku, co dziesięć lat, średnia masa ludzkiego ciała wzrastała o 1,5 kg. Jeśli ta tendencja się utrzyma, to w 2025 roku 18% mężczyzn i 21% kobiet na świecie będzie miało nadwagę, z których 6 i 9% odpowiednio – jej najgorszą postać.

 

Od 1975 do 2014 roku średni wskaźnik BMI (body mass index) wzrósł z 21,7 do 24,2. Otyłość diagnozuje się u osób, których BMI przekracza 25 (z wyjątkiem tych z tkanki mięśniowymi, uprawiającymi sport zawodowo).

 

Największą liczbę otyłych mają mieć Chiny i dalej Irlandia, Cypr i Malta. Najniższy odsetek osób z nadwagą wystąpi w Azji Południowej, a także w Afryce Środkowej i Wschodniej (gdzie jedna czwarta populacji zmaga się z niedowagą).

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika emma57

Widzę to w ten sposób, że

Widzę to w ten sposób, że "oni" specjalnie nas zapaśli. 
Jeżeli wszystko, a w szczególności jedzenie, jest toksyczne, to nasz organizm produkuje kolejne warstwy sadła, aby tam pochłaniane przez nas świństwa umieścić i odizolować.   Dlatego też trudno jest chudnąć, gdyż uwalniane ze znikającego tłuszczu toksyny, organizm musi ogarnąć i w miarę możliwości usunąć (np. przez skórę w postaci pryszczy), a ma z tym problem.
Istotnie tyjemy na potęgę, bo  takie jest założenie "onych".  Mamy być tłuści, o zdeformowanych ciałach, otępiali, słabi i chorzy. 

Portret użytkownika S.N.69

To nie Oni tylko My, jak

To nie Oni tylko My, jak mówię znajomym że prawie nie jem pieczywa, skończyłem z czerwonym mięsem a wieprzowina poprostu mi śmierdzi, piję tylko wodę, ze słodyczy spożywam raczej gorzką czekoladę, że tak naprawdę w większości tego szajsu który jemy tylko przyprawy sprawiają że to lubimy itd, to na twarzach widzę zdumienie albo uśmieszki. Za to że tyjemy nie jest odpowiedzialne toksyczne jedzenie, tylko toksyczny styl życia, żremy byle co i byle jak.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Dla goim wybrańcy szykują już

Dla goim wybrańcy szykują już DRUKARKI które bedą drukować im żarcie. Fabryki produkujące takowe drukarki pracują bez przerwy 24/7. Już niebawem się zacznie ich sprzedaż. Sproszkowana padlina, sproszkowane odchody, plastik, pszenica z soją GMO i tekturą wymieszane razem z chemicznymi smakami i utwardzone olejem kokosowym wcześniej już utwardzonym. Goim będą to kupować! Ci po studiach polecą 1 i ustawią się w kolejakch do DRUKAREK. Dlaczego ? Bo żyd napisze im że to jest zdrowe i ma nawet witaminę C.
Smile

Strony

Skomentuj