1510 sławnych osób znajduje się w “czarnej księdze” pedofila Jeffreya Epsteina

Kategorie: 

Źródło: Internet

Temat „PizzaGate” został skutecznie usunięty w cień. Trzeba więc sukcesywnie przypominać o sieci powiązań, jaką Jeffrey Epstein miał z najważniejszymi postaciami polityki, biznesu i świata celebrytów. Wielu z tych ludzi mogło dopuszczać się skandali seksualnych polegających m.in. na seksualnym wykorzystywaniu nieletnich.

Jeffrey Epstein z wielką uwagą notował, kto odwiedzał jego “wyspę miłości” oraz kto na nią latał jego samolotem “Lolita Express”. W jego „czarnej księdze” znajduje się 1510 słynnych osób. Kto miał z nim kontakt i kto jest potencjalnie podejrzany o udział w pedofilskim spisku?

Na liście są m.in. Donald Trump, jego żona Melania oraz jego córka Ivanka; władca Arabii Saudyjskiej król Salman, Bill Clinton, Hillary Clinton oraz ich córka Chelsea Clinton; David Rockefeller, były brytyjski premier Tony Blair, byli sekretarze stanu USA: Henry Kissinger i John Kerry, John Podesta, gigant medialny Rupert Murdoch, brytyjski książę Andrew, Mick Jagger, Woody Allen, Bill Cosby, Will Smith, Dustin Hoffman, Kevin Spacey, Chris Rock, Naomi Campbell, a nawet Stephen Hawking!

Wśród tych, którzy utrzymywali kontakty towarzyskie z Jeffreyem Epsteinem lub pojawiają się w jego niesławnej „czarnej księdze”, są ponadto: Bill Gates, Elon Musk, Mark Zuckerberg, Michael Bloomberg, współzałożyciel Google - Sergey Brin oraz twórca Virgin Group - Richard Branson.

Wielu celebrytów utrzymuje, że nie było świadomych działań Epsteina i jego kliki. Trudno w to jednak uwierzyć. Hollywood jest przesiąknięte dziwnymi sytuacjami, na które zwracali uwagę zarówno Mel Gibson, Brad Pitt, jak i Ricky Gervais.

Wielu ludzi zostało na wyspie Epsteina sfotografowanych. Mark Zuckerberg wychwalał nawet działanie adrenochromu - tajemniczej substancji wydobywanej m.in. z szyszynek  osób, które przeżyły ogromny uraz psycho-fizyczny.

Sprawa ta bardzo śmierdzi. Jeżeli wymienione wyżej osoby są w to zamieszane, to z oczywistych względów robią wszystko, by ukręcić jej przysłowiowy łeb.

Ciekawe jest więc to, kto miałby ich wszystkich pociągnąć do odpowiedzialności, biorąc pod uwagę ogromne wpływy tych postaci?

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika S

Mnie tylko zastanawia jedno:

Mnie tylko zastanawia jedno: skoro Trumpeł z rodziną też tam bywali, to dlaczego tak bardzo stara się nagłośnić sprawę? Dlaczego zniszczył, a przynajmniej bardzo mocno ograniczył siatkę handlarzy dziećmi (np. Fundację NXIVM, czy gang MS13)? Dlaczego doprowadza do dymisji właścicieli i szefów firm używających dzieci do niewolniczej pracy (np. szefa ZARA Armancio Ortega)? Dlaczego jego administracja zwolniła ponad 10 tyś. skorumpowanych urzędników, którzy chronili bogatych pedofili (w tym szefa FBI, szefa Departamentu Stanu, szefa CIA)? Dlaczego nakazał złapanie baby Epsteina, Ghislaine Maxwell (po tym jak ten się kilka razy zabił w więzieniu) i dobrze ją ukrył, żeby przeżyła aż do rozpoczęcia śledztwa? Przesłuchania zaczęły się na początku października. Tak tylko pytam, a lewaki swoje "bo to rasista i zbrodniarz" mogą sobie wsadzić tam gdzie tak bardzo lubią.

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Tajemnica poliszynela - jakim

Tajemnica poliszynela - jakim cudem żaden Kongresmen w USA nigdy nie głosuje przeciwko Izraelowi oraz żydowskiemu lobby? Przecież 3% a tyle w USA stanowi żydostwo nie byłoby w stanie kontrolować 97% reszty jedynie dzięki potędze pieniądza i korupcji. Odpowiedź jest prosta: każdemu poważnemu przygłupowi i karierowiczowi zwanemu dla zmylenia przeciwnika amerykańskim politykiem Mossad podstawił nieletnią prostytutke i nagrał to na taśme żeby trzymać go w garści. To samo robi bezpieka wojskowa w Polsce. A jak się nie uda taki zabieg to się delikwenta niszczy podrzucając mu dzieciecą pornografię albo halotan na szmatę i pętla na szyje

 

Strony

Skomentuj