Normin

Wpisy użytkownika

Dodano: sobota, Grudzień 24, 2016 - 12:00

Odkrywanie PRAWDY 4 – Prawdziwy Chrystus, Królowa Nieba i Słowiańskie Bóstwa

Tym razem, zamiast wstępu, przypominam pytanie z 3-ciej części – bo jest ono bardzo istotne dla NASZEGO BYĆ albo nie być! Bo temat wcale nie jest taki dokończony…!

 

...
Dodano: piątek, Wrzesień 2, 2016 - 14:30

Odkrywanie PRAWDY 3 – Noc Swaroża, Równik Gal., Sfinks, Słowiańskie Wedy, Menora i Siedem Słońc, Złote Runo, Christos, Znak Bestii, Amen i Wolna Wola, Rosja i Wolność.

Jeśli ktoś uważa, że to co napisałem w cz.2 jest straszne to myli się i to bardzo. „STRASZNE” to dopiero się zacznie, jeśli uda się to wszystko połączyć w spójną całość! Bo wiedząc już to wszystko, chciałem zrozumieć jak to możliwe by cwaniaki potrafili...

Dodano: sobota, Sierpień 27, 2016 - 21:50

Odkrywanie PRAWDY 2 – Obrzezany System 12-stkowy, Zmanipulowany Zodiak, Równik Galaktyczny, Apokalipsa, Adam i Ewa, Kalendarz Słowiański, Transformacja - czyli przekręt wszechczasów!

Szanowny czytelniku, wchodzisz tu wyłącznie na własną odpowiedzialność. Całe życie byłeś karmiony kłamstwami i łykałeś je gładko, może więc czas zmierzyć się z Prawdą? Że jest ona bolesna – cóż, taka specyfika matrixa. Możesz przed nią uciekać i się chować,...

Dodano: piątek, Wrzesień 25, 2015 - 11:33

Programowanie Umysłów 1 – czyli CO Z TĄ WOJNĄ!!!

Drogi czytelniku to, co za chwilę przeczytasz, może - a właściwie powinno odmienić Twoje życie. Powinno to całkowicie zmienić Twój sposób postrzegania otaczającej Cię rzeczywistości.

...